Zupełnie nowa gra w portfolio Artifex Mundi opowiada historię ostatniego ze Strażników Ostrza, mściciela przemierzającego rozbity świat w poszukiwaniu sprawiedliwej zemsty. Możecie ją pobrać za darmo z Google Play.

Fabuła przedstawiona w Bladebound ma swój początek w chwili, gdy ostatni z Zakonu Strażników Ostrza – starożytnych wojowników świata - zostaje pokonany przez Wiarołomcę, a kraina ludzi pogrąża się w mroku. Po wiekach bohater powraca, by odzyskać swoje dziedzictwo, pomścić poległych braci, przywrócić chwałę Zakonowi i ocalić krainy rozbitego świata.

Graj na smartfonach z e-sklepu T-Mobile

By dokonać upragnionej zemsty gracz musi opanować szereg śmiercionośnych technik walki, nierzadko pozwalających w jednej chwili zdominować pole bitwy. Kolejnym wyzwaniem jest zdobycie lub stworzenie legendarnego oręża dopasowanego do indywidualnego stylu walki.

To jednak nie koniec. Gracze przemierzający lądy rozbitego świata mają możliwość wzięcia udziału w cotygodniowych wydarzeniach, które są stworzone z myślą o najbardziej nieustępliwych, wytrwałych wojownikach. Wraz z rozwojem gry, liczba i różnorodność wyzwań będzie rosnąć.

Specjalnie dla ceniących rywalizację graczy już teraz rozwijana jest Arena – lokacja, w której śmiałek musi zmierzyć się z falami coraz silniejszych wrogów i przetrwać jak najdłużej. Poza możliwością zdobycia unikatowego wyposażenia daje to graczom możliwość pięcia się w rankingu wojowników.

Mamy naprawdę masę pomysłów na dalszy rozwój tej gry, ale by była ona taka jaką ją wymarzyliśmy sobie w dniu oficjalnej premiery, potrzebujemy wsparcia graczy – ich uwag, opinii, tego, co chcą, by znalazło się w grze lub informacji z czego powinniśmy zrezygnować – mówi Tomasz Grudziński, prezes Artifex Mundi. Zapraszam na naszą stronę, media społecznościowe i wydarzenia jak Pyrkon. Mocno liczymy na polską społeczność graczy – dodaje Grudziński.

Bladebound jest dostępny za darmo (w modelu f2p) w sklepie Google Play.

W tej chwili tytuł jest dostępny tylko w Polsce. Data oficjalnej premiery nie jest jeszcze ustalona.

Oficjalna strona: www.bladeboundgame.com

 

Bladebound - swipe`n`slash RPG od Artifex Mundi - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się