Kultowa firma produkująca klasyczne zegarki wchodzi w świat smartwatchy. WSD-F10 Smart Outdoor Watch to pierwszy elektroniczny zegarek od Casio.

Elektroniczny zegarek Casio WSD-F10 Smart Outdoor Watch został zamknięty w obudowie przypominającej konstrukcje charakterystyczne dla zegarków ze znanej i lubianej serii Casio G-Shock. Jest wodoodporny na głębokość do 50 m oraz spełnia wymogi standardu militarnego MIL-STD-810. Oferuje także kompas i akcelerometr.

Gorąca wyprzedaż w T-Mobile!

Casio WSD-F10 Smart Outdoor Watch został wyposażony w 1,32-calowy wyświetlacz dotykowy o rozdzielczości 300 x 320 pikseli, składający się z dwóch warstw: wyświetlacza monochromatycznego i kolorowego wyświetlacza LCD. Jego wymiary wynoszą 61,7 x 56,4 x 15,7 mm. Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android Wear.

Pierwszy smartwatch od Casio trafi na rynek wiosną tego roku, a jego cena ma wynosić ok. 500 dolarów.

Tak wygląda pierwszy smartwatch od Casio (wideo) - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Uznana w świecie klasycznych zegarków marka Fossil wreszcie wchodzi na rynek smartwatchy z własnym modelem o nazwie Q Founder.

Na razie producent nie ujawnił zbyt wielu szczegółów odnośnie modelu Q Founder. Wiemy jedynie, że w środku znajduje się procesor od Intela, a całość pracuje pod kontrolą Android Wear. Standardowo smartwatch pozwoli mierzyć aktywność fizyczną, pokaże powiadomienia i będzie współpracować ze smartfonem na Androidzie oraz iOS. Jego cena w momencie premiery jeszcze w tym roku ma wynosić 275 dolarów.

Teraz jeszcze więcej internetu w T-Mobile! Sprawdź!

 

Co ciekawe, Fossil proponuje również bardziej tradycyjny zegarek Q Grant bez dotykowego ekranu, za to z funkcją monitorowania aktywności i powiadamiania. Stosuje do tego mechanizm wibracji oraz niewielkie diody LED umieszczone na obu bokach obudowy. Fossil Q Grant ma zadebiutować już 25 października, a jego cena zmieści się w przedziale od 175 do 195 dolarów.

Fossil prezentuje okrągły smartwatch Q Founder - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się