Do końca października na przystankach komunikacji miejskiej można będzie skorzystać z darmowego wypożyczenia atrakcyjnych e-booków.

W ramach akcji Czytaj.PL! na przystankach komunikacji miejskiej w Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu znajdziemy specjalne plakaty z książkami oraz kodami QR, których zeskanowanie pozwoli za darmo przeczytać elektroniczną wersję na swoim czytniku. W jednym momencie można czytać tylko jedną książkę - pobranie kolejnej oznacza ‘zwrot’ poprzedniej do wirtualnej biblioteki.

Plakaty są dostępne do końca października, a ważność kodu od momentu zeskanowania przez urządzenie wynosi 30 dni. Jak skorzystać z kodu QR widniejącego obok okładki na plakacie? Należy pobrać darmową aplikację mobilną Czytaj PL! ze sklepu App Store albo Google Play.

Do wypożyczenia jest w tym czasie 12 ksiażek, m.in. najnowsza powieść Marka Krajewskiego, bestsellerowa opowieść o designie Marcina Wichy i zabawne opowiastki dla dzieci Marcina Prokopa.

Plakat z książkami dostępnymi w ramach akcji Czytaj.PL!

Czytaj PL! Darmowe e-booki na przystankach komunikacji miejskiej - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Miłosne historie do czytania w formie e-booka możecie mieć już za 4,99 zł! Spędźcie Walentynki w wyjątkowy sposób!

Walentynki albo się lubi, albo nie. Ciężko jednak przejść obok nich obojętnie. 14 lutego wielu zakochanych wyruszy do kin, teatrów, restauracji i spędzi wspólnie czas. Ale to wszystko już było! My mamy dla Was ciekawą alternatywę!

Co Wy na to, aby spędzić ten wyjątkowy dzień w domowym zaciszu, przy czytaniu jednego z wielu romantycznych e-booków, które specjalnie na Walentynki możecie mieć już po 4,99 zł? "Grzeszna miłość", "Miłość jak narkotyk", "Panna na wydaniu" i dziesiątki innych e-booków w wyjątkowej cenie znajdziecie tutaj.

Pobierajcie romantyczne e-booki za 4,99 zł i spędźcie Walentynki w oryginalny sposób! Wszystkie e-booki znajdziecie tutaj.

E-booki możecie czytać na swoich komputerach oraz urządzeniach wyposażonych w system operacyjny Android.

Jak czytać e-booka?

  • Jeżeli chcecie poczytać e-booki na Waszych komputerach PC zajrzyjcie tutaj. Znajdziecie instrukcję postępowania oraz link do pobrania aplikacji.
  • Jeżeli chcecie przeczytać e-booki na Waszych urządzeniach z Androidem zajrzyjcie tutaj. Znajdziecie instrukcję postępowania oraz link do pobrania aplikacji.


Pobierajcie, czytajcie i spędzajcie same romantyczne chwile!

Romantyczne e-booki w specjalnej cenie na Walentynki! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Operator ma coś dla tych, którzy sięgają nie tylko po tradycyjne papierowe książki, ale także chętnie poczytają na ekranie smartfona czy tabletu. Co oferuje Legimi?

Do Audioteki w serwisie MyBox dołącza właśnie aplikacja Legimi – dla tych, którzy książki wolą czytać sami niż ich słuchać. Albo dla tych, którzy w jednych sytuacjach czytają sami, a w innych wolą, gdy ktoś im czyta do ucha.

Aplikacja Legimi zapewnia dostęp do ponad 10 000 książek z oferty serwisu, wśród których znajdziemy nie tylko bestsellery, ale także nowości z polskiej i światowej literatury.

Aplikację można pobrać za pośrednictwem T-Mobile MyBox i czytać książki bez limitu przez pierwsze 30 dni całkowicie bezpłatnie. Po tym czasie miesięczny abonament za przeczytanych 300 stron dowolnych książek z biblioteki Legimi wyniesie 7,90 zł miesięcznie. Nieprzeczytane strony sumują się i przechodzą na kolejny miesiąc, zaś ci, którzy czytają dużo, mogą dokupić pakiet kolejnych 300 stron w dowolnym momencie i w tej samej cenie.

Smartfony z dużym ekranem:

Program jest niezwykle łatwy w obsłudze. Dzięki synchronizacji w chmurze, użytkownicy mają zawsze dostęp do półki ze swoimi e-bookami, a aplikacja podpowie, w którym miejscu zakończyli lekturę. Tych, którzy lubią rywalizację, ucieszy fakt, że Legimi pokazuje statystyki czytania.

Aby komfort czytania był większy, użytkownicy mogą wybrać krój i rozmiar czcionki, tryb dzienny lub nocny oraz orientację poziomą lub pionową. Z księgarni można korzystać także offline – dostęp do internetu niezbędny jest tylko w momencie pobierania książki na nasze urządzenie.

Z promocji T-Mobile MyBox można skorzystać wybierając Legimi jako usługę promocyjną (dla klientów posiadających plany taryfowe z bezpłatną jedną usługą z oferty MyBox) lub w formie miesięcznej subskrypcji. Usługę można aktywować poprzez aplikację lub za pomocą SMS o treści LEG wysłanego na numer 8089. Dostępna jest dla użytkowników smartfonów i tabletów z systemem operacyjnym Android.

Legimi w ofercie T-Mobile - opinie i komentarze (17)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Dorota
05-04-2020 - 22:25:51
Mam już konto na legimi. Co mam zrobić żeby skorzystać z oferty T-Mobile i płacić 19 zł wraz z rachunkiem za telefon a nie tak jak dotychczas z karty?
  (0)
Odpowiedz
Iwona
15-02-2020 - 15:20:59
Witam, czytam książki z legimi na telefonie a chciałabym czytać na kindle czy w ramach abonamentu z t mobile mogę czytać i tu i tu?
  (0)
Odpowiedz
Małgorzata
09-01-2020 - 18:17:02
Witam. Mój okres próbny się skończył. Próbuję wykupić abonament podaję login i hasło i wyskakuje błąd serwera.
  (0)
Odpowiedz
mkarpinska
07-01-2020 - 22:19:32
Ma dokładnie taki sam problem. Okres próbny się skończył, płatny nie włączył się automatycznie. Kiedy próbuje go aktywować, otrzymuję komunikat o błędzie serwera.
  (0)
Odpowiedz
Magdalena
06-01-2020 - 00:36:59
Witam, zamówiłam usługę Legimi za pośrednictwem T-mobile. Wczoraj otrzymałam sms, że kończy się darmowy okres próbny, że od teraz będzie pobierana opłata 19,90 i że mogę anulować subskrypcję wysyłając sms. Niczego nie anulowałam, natomiast od dzisiaj subskrypcja nie działa, wyświetla się komunikat, że wygasła i że mam dokonać płatności. Chcę zatrzymać subskrypcję płacą kwotę 19,90 wraz z fakturą T-mobile. Jak mogę rozwiązać ten problem?
  (0)
Odpowiedz
pimp
23-03-2016 - 12:29:56
Po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie pyta o zalogowanie z tmobile. mam założyc konto tmobile?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
26-03-2016 - 08:31:32
Witam. Konto w T-Mobile jest domyślnie aktywowane, nie trzeba go tworzyć. Logując się w aplikacji Legimi należy podać numer telefonu oraz hasło. Hasło można wygenerować wysyłając wiadomość sms o treści A na numer 6677 (sms płatny zgodnie z cennikiem). W odpowiedzi przyjdzie sms zwrotny z tym właśnie hasłem. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Malinum
28-05-2015 - 13:16:49
Witam Czy jest możliwość skorzystania z oferty bezpośrednio przez aplikację Legimi? Bądź kiedy mają Państwo zamiar wypuścić aplikację MyBox na iOS? Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
29-05-2015 - 09:38:13
Należałoby uruchomić usługę na urządzeniu z Androidem z poziomu MyBox i założyć konto za pośrednictwem którego można zalogować się zarówno na OS jak i Windows. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
petersen
04-04-2015 - 19:44:10
Zainstalowałem aplikacje na swoim telefonie Galaxy S5 i postępując zgodnie z instrukcją złożyłem konto Legimi, by móc skorzystać z abonamentu na tablecie. Niestety wyświetla mi się komunikat, że już na jednym tablecie mam zainstalowaną aplikacje i muszę najpierw wyłączyć tą pierwszą instalację. Czyżby S5 jest wykrywają jako tablet? Zgodnie z umową mam prawo do czytania na telefonie i tablecie.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
06-04-2015 - 17:03:38
Witam. Faktycznie usługa zadziała na tablecie jak i telefonie z systemem Android (minimum wersja 2.2), jednakże zgodnie z regulaminem (punkt 3) dostęp do serwisu może mieć łącznie tylko jedno urządzenie. Uprawnione urządzenie można zmienić (jednak nie więcej niż łącznie trzykrotnie). W razie wątpliwości proszę zapoznać się z regulaminem produktu "Czytanie z T-Mobile by Legimi". Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
paetersen
07-04-2015 - 17:35:27
@ Konsultant T-Mobile - Czuję się troszkę zawiedziony, ponieważ usługa jest sporo okrojona w stosunku do "pełnej" wersji, na której można czytać na min. 2 urządzeniach. Ma na to również wpływ wasza reklama, która jak widać wyżej, mówi: "poczytasz na ekranie smartfona CZY tabletu" zamiast smartfona ALBO tabletu. Jakby tego było mało, w okresie próbnym nie można zmienić urządzenia, zatem przetestowanie na tablecie nie jest możliwe. Słabo. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
magdalaena
28-03-2015 - 09:53:50
Przez MyBox zainstalowałam aplikację Legimi dla T-mobile, ale nie mogę się zalogować -program ciągle informuje mnie, że login lub hasło są nieprawidłowe. Jednocześnie za pomocą tych samych danych bez problemu loguję się na stronie legimi. Czy do mobilnej aplikacji potrzebuję innego loginu?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
28-03-2015 - 12:47:08
Spróbuj ten krok pominąć. Zalogujesz się wtedy swoim numerem telefonu, jeśli nie będziesz połączony przez WiFi, tylko po sieci komórkowej.
  (0)
Odpowiedz
dddddhdhd
17-03-2015 - 21:31:43
Jak uzyskać hasło do aplikacji?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
18-03-2015 - 10:02:40
O jakiej aplikacji mówisz? Do korzystania z MyBOx nie potrzebujesz hasła. Twój numer telefonu loguje się w aplikacji automatycznie. Legimi jest dostępne w jednej z zakładek (np. HITY) po zainstalowaniu którego, jesteś proszony o założenie konta, ale ten krok możesz pominąć.
  (0)
Odpowiedz
beapol
19-03-2015 - 09:58:45
Gdyby była to taka sama subskrypcja jak w Play, czyli za 30 zł uzyskuję nieograniczony dostęp do Legimi, na czterech urządzeniach, to nie zastanawiałabym się tylko brała u Was. Niestety w T-mobile jest to usługa ograniczona tylko do użytkowników androida. Ja, użytkując Windowsa nie jestem w stanie skorzystać z Waszej oferty, a szkoda.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Smartfon dla wielu z nas jest dziś aparatem fotograficznym czy kamerą. Jednak wystarczy kilka chwil, by przeistoczył się również w podręczną, zasobną bibliotekę.

Ty i twój smartfon. Pewnie nawet ciężko byłoby ci wskazać moment, w którym stał się nieodłącznym towarzyszem codziennych aktywności. Pstrykasz zdjęcia, korespondujesz, sprawdzasz newsy w sieci, a nawet… dzwonisz (owszem, to przecież wciąż jest telefon). Być może nawet nie zdajesz sobie sprawy, że wystarczy kilka chwil, by przeistoczył się również w podręczną, zasobną bibliotekę.

Zobacz smartfony z dużymi ekranami:

Jeśli do tej pory wydawało Ci się, że wciąż brakuje czasu, a i okoliczności nie sprzyjały, by sięgnąć po książkę, to koniecznie sprawdź nową usługę dostępną w T-Mobile MyBox. Szczególnie, że w tym tygodniu - 23 kwietnia przypada Światowy Dzień Książki. Trudno wyobrazić sobie lepszą okazję, by przypomnieć sobie, jak wiele radości daje dobra lektura. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Legimi, dostępną w T-Mobile MyBox, by przez miesiąc do woli wybierać spośród ponad 10 tys. ebooków. Wśród nich znajdziesz zarówno bestsellery, jak i najgorętsze nowości ostatnich tygodni. Oto niektóre z nich:

  • Stephen King, Pan Mercedes: Jeden z największych książkowych hitów ubiegłego roku, wciąż wysoko na listach popularności. Kinga przedstawiać nikomu nie trzeba (w naszym abonamencie mamy zresztą kilkadziesiąt jego książek), tym razem mistrz literatury grozy debiutuje jako autor kryminału. Człowiek w tytułowym aucie już wie, jak smakuje zbrodnia. Tym razem chce uśmiercić tysiące ludzi, a jedyną osobą, która może mu przeszkodzić, jest pewien emerytowany detektyw. Potwierdza się, że doskonały pisarz poradzi sobie niezależnie od gatunku.
  • John Green, Gwiazd naszych wina: Kolejny światowy przebój, doskonale znany również z ekranizacji. Powieść o dramatycznej walce z rakiem. Wyzwaniu, które dla dorosłego jest traumą, a co dopiero dla młodych, jeszcze dobrze nieznających życia nastolatków. To tylko pozornie literatura dla młodzieży. Przejmująca, przepełniona uczuciami… warto się z nią zmierzyć.
  • Dmitri Glukhovsky, Futu.re: Człowiek odpowiadający za sukces kultowej serii Uniwersum Metro 2033 znów raczy nas wizją przyszłości. Tym razem nie po katastrofie nuklearnej, a wręcz przeciwnie. Ludzkość poznała tajemnicę nieśmiertelności i wiecznej młodości. To, co wydaje się spełnieniem najskrytszych marzeń człowieka, staje się jednocześnie przekleństwem, gdzie przeludnienie jest najmniejszym z problemów w nowej rzeczywistości. Mocna rzecz.

  • Paulo Coelho, Zdrada: Kolejny bestseller znanego na całym świecie pisarza, szczególnie popularnego w Polsce. Rzecz o miłości, życiowym (nie)spełnieniu i poszukiwaniu szczęścia, nawet za cenę dramatu najbliższych nam osób. Coelho ma swój niepodrabialny styl. Są tacy, dla których jego twórczość jest zbyt… prosta, pozbawiona niuansów i głębi. Miliony czytelników mają jednak na ten temat zupełnie odmienne zdanie.

Jeśli po 30 dniach z nieograniczonym dostępem do ebooków spodoba Ci się czytanie z Legimi w MyBox, co miesiąc w cenie 7,90 zł będziesz mieć do dyspozycji 300 stron (z możliwością dokupienia pakietu w dowolnym momencie). Oczywiście w sytuacji, gdy w danym miesiącu pochłoną cię obowiązki, niewykorzystane strony przejdą na kolejny. Aby skorzystać z naszej propozycji, wystarczy smartfon lub tablet z Androidem. O szczegółach przeczytasz na Legimi.com/t-mobile.

Najlepsza okazja, by odkryć na nowo przyjemność czytania - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się