Nowa taryfa T-Mobile o nazwie DATA JUMP przeznaczona dla firm umożliwiaja bezpłatne współdzielenie pakietu danych między nawet kilkunastoma kartami SIM.

W ramach taryfy DATA JUMP przedsiębiorca może bezpłatnie dzielić pakiet danych pomiędzy nawet 20 kartami SIM. Dzięki temu elastycznie zarządza pakietem danych i optymalizuje koszty dostępu do internetu. Do wyboru są dwa pakiety: SILVER (10 GB w cenie 25 zł netto) oraz GOLD (30 GB w cenie 40 zł netto).

W każdym momencie można zwiększyć pakiet SILVER do 30 GB (20 zł netto miesięcznie) lub 50 GB (40 zł netto miesięcznie). Klienci oferty GOLD mogą zwiększyć pakiet do 50 GB za 20 zł netto miesięcznie.

Wraz z taryfą DATA JUMP T-Mobile oferuje poniższe urządzenia.

fot. Fotolia

50 GB na wszystkie urządzenia w firmie - nowy pakiet T-Mobile - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Z myślą o naszych klientach biznesowych podwajamy pakiet mil oraz rozszerzamy zakres taryf premiowanych milami. Zobaczcie nowe warunki.

Lato, a wraz z nim sezon urlopowy, zbliża się nieuchronnie. Ci z was, którzy jeszcze nie podjęli decyzji, gdzie chcą odpocząć po trudach prowadzenia własnego biznesu, mają coraz mniej czasu na zastanowienie. No chyba, że lubicie niespodzianki i zazwyczaj decydujecie się spontanicznie na oferty last minute. Niezależnie od tego, czy macie w zwyczaju planować wyprawy czy też czekacie na to, co przyniesie los, przydadzą wam się mile, zgromadzone w ramach programu Miles&More. Dzięki nim wakacje mogą być w tym roku naprawdę atrakcyjne cenowo.

Mile mogą gromadzić klienci biznesowi T-Mobile, korzystający z taryf Nowa Firma oraz Pakiet dla Biznesu, oferty blueconnect biznes 66 z laptopem (abonament wynosi 115 zł netto), blueconnect biznes 86 z laptopem (abonament wynosi 135 zł netto), blueconnect biznes 98 z modemem.

Teraz aż 40 000 mil otrzymają ci, którzy zdecydują się na nową aktywację lub podpisanie aneksu do umowy w taryfach: Nowa Firma 1000, Nowa Firma 600, Nowa Firma 410, Pakiet dla Biznesu 400, Pakiet dla Biznesu 240, Pakiet dla Biznesu 140, blueconnect biznes 66 z laptopem, blueconnect biznes 86 z laptopem, blueconnect biznes 135 z tabletem, usługę blueconnect biznes 98 w ofertach z modemem. Taryfy Pakiet dla Biznesu oparte są na wygodnym i oszczędnym Pakiecie wartościowym, który można wykorzystać na różne usługi telekomunikacyjne – rozmowy krajowe i międzynarodowe, roaming, SMS-y, MMS-y.

Bonus w postaci 20 000 mil otrzymają klienci, którzy kupią tablet, notebook lub netbook w dowolnej ofercie biznesowej T-Mobile z wyłączeniem wcześniej wspomnianych taryf z abonamentem 115 zł i 135 zł premiowanych 20 000 mil.

Każdy, kto zdecyduje się na gromadzenie mil z T-Mobile, zyska podwójnie. Nie tylko będzie posiadaczem atrakcyjnej taryfy biznesowej oraz nowoczesnego smartfonu z dostępem do internetu, ale także zyska możliwość wymiany mil na bilety lotnicze, pobyty w ekskluzywnych hotelach i inne nagrody. Przywilej ten można wykorzystać nie tylko na potrzeby spotkań biznesowych, ale także na zakupowe szaleństwo w którejś z europejskich stolic czy romantyczny weekendowy wypad we dwoje.

Jeżeli nie jesteście jeszcze członkami programu Miles&More, możecie do niego przystąpić w bardzo prosty sposób. Wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej. Natychmiast nadany zostanie numer tymczasowej karty programu, na którą będą zliczane mile.

Promocja cieszyła się dużym zainteresowaniem. W związku z wyprzedaniem wszystkich mil zakończyliśmy ją w dni 4 lipca 2012.

Więcej mil w programie Miles&More dla klientów biznesowych T-Mobile - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Już 17. stycznia do naszej oferty wejdą dwa nowe smartfony Samsunga, telefon Samsunga do zadań specjalnych oraz tablet Asusa.

Nowe urządzenia w naszej ofercie - opinie i komentarze (3)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

lejakub
30-01-2014 - 14:33:06
Czemu na stronie tmobile nie ma tych telefonów ? ? ?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
30-01-2014 - 15:39:47
Modele, o których mowa, trafiają sukcesywnie do oferty, ale nie muszą być dostępne w e-sklepie, mogą być także w salonach. Pozdrawiamy.
  (0)
Odpowiedz
Pawel608
09-02-2014 - 02:33:12
Wy nie powinniście nawet ziemniakami na targowisku handlować, najpierw piszecie że od 17 stycznia a potem 30 że będą trafiać sukcesywnie, chyba trafić szlag to mogą klientów. Informacje na Waszej stronie są tak samo nieaktualne jak Wasza oferta, a sposób traktowania stałych klientów jest poniżający.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Od 1 stycznia jeszcze więcej Internetu do wykorzystania w MIX. Sprawdźcie szczegóły.

T-Mobile przygotowało wyjątkową ofertę dla osób często korzystających z Internetu w smartfonie. Klienci przedłużający i dołączający do oferty MIX po 1 stycznia 2015 roku otrzymują na start prezent – pakiet aż 12 GB Internetu LTE do swobodnego wykorzystania przez 365 dni. Dodatkowym benefitem dla użytkowników MIX jest dostępny za 0 zł odnawialny co miesiąc pakiet 100 SMS/MMS na połowę lub cały okres trwania kontraktu, w zależności od wybranej taryfy. Nowa oferta MIX oznacza także elastyczne warunki doładowań konta.

Liczba doładowań2424 w opcji z najtańszym telefonem2424 w opcji z najtańszym telefonem
Kwota minimalnego doładowania 35 zł

35 zł - 12 pierwszych doładowań

70 zł - 12 kolejnych doładowań

60 zł

60 zł - 12 pierwszych doładowań

120 zł - 12 kolejnych doładowań

Benefit oferty 100 SMS/MMS za 0 zł przez połowę kontraktu 100 SMS/MMS za 0 zł przez cały kontrakt
Benefit oferty pakiet startowy 12 GB LTE ważny przez 365 dni pakiet startowy 12 GB LTE ważny przez 365 dni

Oferta MIX jest również dostępna w pakiecie z popularnymi smartfonami w atrakcyjnych cenach. Telefony takie jak Samsung Galaxy Trend Plus, Microsoft Lumia 353 i LG F60 można nabyć już od 9 zł i cieszyć się dodatkowymi usługami dostępnymi w MIX, takimi jak MyBox, WiMP oraz strefa T-Mobile w Player.pl.

Oferta Noworoczna MIX jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Szczegóły oferty dostępne są na stronie www.t-mobile.pl oraz w punktach sprzedaży T-Mobile na terenie całego kraju.

Nowy MIX w T-Mobile daje bezpłatnie 12 GB na rok - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się