Nowa, wyjątkowa oferta Heyah pozwala na cały dzień rozmów, SMSowania czy surfowania w Internecie za zaledwie 0,28 zł. Od 9. września do Heyah wkraczają „Dniówki”.

Były już rozliczenia minutowe i sekundowe, teraz Heyah idzie o krok dalej i podnosi poprzeczkę! Od teraz oferuje nowy, korzystny system rozliczania usług, który pozwala na pełną kontrolę wykorzystywanych środków z konta.

Użytkownicy za 0,28 zł otrzymują nielimitowane rozmowy do Heyah i T-Mobile, SMSy do wszystkich sieci lub surfowanie w sieci przez cały dzień, czyli „Dniówkę” dowolnej usługi.

„Dniówkę” danej usługi aktywuje się tylko 1 raz - moment pierwszego skorzystania z usługi w kolejnych dniach jest równoznaczny z rozpoczęciem dniówki. Co ważne, jeśli przez cały dzień nie skorzysta się z danej usługi – opłata dzienna nie zostanie pobrana, czyli jak nie korzystasz, to nic nie płacisz.

Zobaczcie! Tak wygląda nowy starter Heyah na kartę!

Heyah proponuje też dodatkowe pakiety smsowe i internetowe w atrakcyjnych cenach.

Pakiety internetowe (ważne przez 10 dni).

  • 1 GB za 10 zł
  • 3 GB za 20 zł
  • 6 GB za 30 zł

Możecie również aktywować m.in. pakiet 1000 SMSów do wszystkich sieci na 30 dni za 10 złotych, czy pakiety od 30 do 120 minut do wszystkich sieci w cenie od 5 do 15 złotych.

Kolejną nowością w taryfie Dniówka jest połączenie baz klientów T-Mobile i Heyah i traktowanie ich jako użytkowników jednej sieci, co dla klientów oznacza niższe koszty.

Zmiana podejścia oznacza również wprowadzenie oferty Heyah do sieci sprzedaży T-Mobile. Wraz z nową ofertą do sprzedaży trafiają startery Heyah przygotowane w nowej wizualizacji, które zobaczyć możecie powyżej. Z cenami starterów możecie zapoznać się tutaj.

Taryfę "Dniówka" można aktywować kupując starter w nowej wizualizacji, wtedy nowa taryfa dostępna jest od razu, lub kupując starter w poprzedniej wizualizacji i wysyłając bezpłatny kod *100*812#. Na nową taryfę mogą również przenieść się dotychczasowi klienci Heyah, wysyłając w/w bezpłatny kod.

Więcej informacji na temat promocji znaleźć można na stronie www.heyah.pl, a spot reklamowy obejrzeć możecie poniżej.

Szczegóły oferty "Dniówka" znaleźć możecie tutaj.

Dniówki w Heyah – korzystaj cały dzień za 0,28 zł! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Prawie 8,5 tys. osób odwiedziło nasz T-Mobile Truck w miniony weekend w Dębicy. Wielu z nich wróciło do domu z cennymi nagrodami i gadżetami.

Do Dębicy przyjechaliśmy z okazji dni tego miasta. Święto odbywało się w dniach 1-2 czerwca i właśnie wtedy można było spotkać naszą ekipę na ul. Rynek 1.
Śpieszymy donieść, że aż 8,5 tys. mieszkańców Dębicy zdecydowało się wpaść do naszego mobilnego salonu i przekonać się o dobrach, jakie niesie zmodernizowana sieć lepszym zasięgiem wewnątrz budynków i szybszy internet mobilny blueconnect.

Nasi goście nie mogli wyjść z pustymi rękami. Dla tego wręczyliśmy im m.in 210 koszulek, 80 parasoli, 50 pendrive'ów, 6 kg cukerków, 1500 balonów (z których najbardziej zadowoleni byli najmłodsi) oraz 100 starterów T-Mobile na kartę, z którymi w prezencie - po doładowaniu 25 zł - otrzymujecie 100 min do T-Mobile i na stacjonarne oraz 100 SMS-ów do T-Mobile. Dwójka szczęśliwców stała się posiadaczami tabletu Alcatel One Touch Evo 7.

Tablety Alcatela czekały na wyciągnięcie ich z brył lodu.

Podczas naszego pobytu w Dębicy odbyły się liczne prezentacje związane z naszą ofertą, mówiliśmy o szybkości Internetu, pokazywaliśmy jak korzystać z urządzeń mobilnych takich jak tablety, dawaliśmy też naszym gościom możliwość przetestowania urządzeń znajdujących się w naszym wozie.

Kolejny przystanek to Nowa Sól. Będziemy tam w dniach 14-16 czerwca. Do zobaczenia!

<p><em>Zapraszamy do obejrzenia naszej wideo-recenzji tabletu Alcatel One Touch Evo 7, który był do wygrania w Dębicy. </em></p>

<p><em>Tak bawili się mieszkańcy Dębicy w T-Mobile Truck!</em></p>

Dzień Dziecka z T-Mobile Truck w Dębicy! - opinie i komentarze (4)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

kas
10-06-2013 - 12:33:12
świetny pomysł, na Dzień Dziecka nie tylko najmłodsi mogli liczyć na upominki ;) Ciężarówka przykuwała uwagę, brawa dla organizatorów!!
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
10-06-2013 - 14:05:56
kas, dziękujemy za ciepłe słowa :-) Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
mila
06-06-2013 - 19:41:48
Fantastyczna sprawa z tym Truckiem :), miła obsługa ,fantastyczny prowadzący a wykuwanie tableta z bryły lodu bomba :D! więcej takich akcji !
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
07-06-2013 - 15:24:59
Dziękujemy za ciepłe słowa! :-) Będziemy to kontynuować! Pozdrawiamy.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Heyah zaprezentowała swoją nową ofertę. "Dniówka" gwarantuje cały dzień rozmów, SMS-owania czy surfowaniu po sieci za zaledwie 0,28 zł!

Jak aktywujemy "Dniówkę" i jak działa?

Usługę aktywujemy raz - moment pierwszego z niej skorzystania w kolejnych dniach jest równoznaczny z rozpoczęciem "Dniówki". Co ważne, jeśli przez cały dzień nie skorzysta się z danej usługi – opłata dzienna nie zostanie pobrana, czyli jak nie korzystasz to nic nie płacisz! Można zatem ograniczyć się wyłącznie do tego, z czego korzysta się najwięcej i świadomie oszczędzać. Klient może korzystać jednocześnie ze wszystkich trzech dniówek.

Dodatkowe pakiety

Heyah proponuje również dodatkowe, opcjonalne pakiety usług.

Pakiety internetowe

  • 1 GB za 10 zł
  • 3 GB za 20 zł
  • 6 GB za 30 zł

Pakiety internetowe są ważne przez 10 dni.

Możecie również aktywować m.in pakiet 1000 SMSów do wszystkich sieci na 30 dni za 10 złotych, czy pakiety od 30 do 120 minut do wszystkich sieci w cenie od 5 do 15 złotych.

Tak wygląda nowy starter Heyah!  

"Dniówka" internetowania kosztuje tylko 0,28 zł!  

Cały dzień SMS-owania za 0,28 zł!

Nowe startery Heayh

Wraz z nową ofertą do sprzedaży trafiają startery Heyah przygotowane w nowej wizualizacji, którą zobaczyć możecie powyżej. Doładowania w nowej taryfie przedłużają ważność konta według zasad poniżej:

Startery Heyah

Doładowanie

Okres ważności

5 - 9 zł

5 dni

10 - 19 zł

10 dni

20 - 49 zł

1 miesiąc

50 - 500 zł

100 dni

 Jak aktywować "Dniówkę"?

Taryfę Dniówka można aktywować kupując starter w nowej wizualizacji, wtedy nowa taryfa dostępna jest od razu, lub kupując starter w poprzedniej wizualizacji i wysyłając bezpłatny kod *100*812#. Na nową taryfę mogą również przenieść się dotychczasowi klienci Heyah, wysyłając w/w bezpłatny kod.

Rozmowy, SMS-owanie i internet w Heyah za grosze! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Wyszukiwarka giganta z Mountain View uczciła dzisiejsze święto minimalistyczną animacją. Zobaczcie koniecznie.

Google postanowił uczcić przypadający dziś u nas Dzień Ojca, serwując użytkownikom swojej wyszukiwarki animowane Google Doodle, utrzymane w zielonej kolorystyce.

Mianem Google Doodle określana jest specjalna, czasowa zmiana logo na stronie głównej Google. W ten sposób koncern włącza się w świętowanie ważnych dni, rocznic urodzin czy śmierci ważnych dla historii ludzkości ludzi, rocznic kluczowych wynalazków, wydarzeń. Historia Doodle sięga roku 1998, kiedy to zmianą logo, zaprojektowaną przez samych Page'a i Brina uczczono festiwal Burning Man.

Początkowo były to statyczne animacje, a pierwszy animowany Doodle pojawił się w styczniu 2010 roku. Pierwszym interaktywnym Doodlem był natomiast Pac-Man, który zobaczyliśmy w maju 2010 roku.

Tutaj możecie zobaczyć wszystkie Doodle, nie tylko te, które pojawiły się w wyszukiwarce u nas, bo Doodle pojawiają się naturalnie także lokalnie.

Dzień Ojca w Google - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się