Apple zaprezentowało nową reklamę telewizyjną, promującą iPhone'a 5S. Spot nosi tytuł "Dreams".

Nowa, 60-sekundowa reklama iPhone'a 5S skupia się na pokazaniu wielu różnych zastosowań, do których urządzenie może zostać wykorzystane w wielu różnych codziennych sytuacjach. Spot kończy się hasłem „You're more powerful than you think”, znanym z poprzednich reklam smartfonu. W tle przygrywa utwór „When I Grow Up” w wykonaniu Jennifer O’Connor.

W połączeniu z różnego rodzaju aplikacjami i akcesoriami iPhone 5S może zostać wykorzystany np. do mierzenia prędkości wiatru, przeprowadzenia badania EKG u zwierząt, czy chociażby sprawdzania pH wody w rzece. I wielu, wielu więcej czynności. Wszystkie z nich poznacie oglądając poniższy spot. Całkiem przyjemny spot, należałoby dodać.

<p><em>Reklama iPhone 5S - Dreams</em></p>

<p><em>Wideo-recenzja iPhone 5S</em></p>

„Dreams” - nowa reklama iPhone’a 5S (wideo) - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W najnowszych reklamach swojego smartfonu Apple pokazuje, że nie trzeba rozmawiać przez telefon, można - z telefonem. Siri dostała małą rólkę.

Ostatnio pisaliśmy o Davidzie Beckhamie w reklamie Samsunga Galaxy Note. Teraz Apple zaprezentował dwie nowe reklamy iPhone’a 4S z John Malkovich. Znany hollywoodzki aktor nie rozmawia przez telefon, ale z telefon, pokazując, że Siri może się przydać zarówno w przypadku błahych, jak i w większych rozterek.

W pierwszej reklamie aktor pyta Siri o pogodę (swoją drogą odpowiedź jest dość zaskakująca), sprawdza kalendarz i szuka restauracji. Asystentka sprostała także prośbie opowiedzenia dowcipu. Zaczyna się on od słów: „dwa iPhone’y wchodzą do baru”. Resztę, niestety musimy dopowiedzieć sobie sami.

Druga reklama ma poważniejszy charakter. Ta sama sceneria i bohaterowie, jednak pytanie o wiele poważniejsze. Na hasło Life Siri bez wahania radzi między innymi życie w przyjaźni i harmonii z innymi ludźmi. Czyżny telefon mógł zastąpić kozetkę psychanalityka.

<p><em>iPhone 4S - Joke</em></p>

<p><em>iPhone 4S - Life</em></p>

John Malkovich reklamuje iPhone’a (wideo) - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Nie jest żadną tajemnicą, iż Apple nie zamierza zwalniać tempa i powoli przygotowuje się już do premiery nowego modelu swojego smartfonu. Produkcja następcy iPhone'a 5 podobno już ruszyła.

Jeśli czekacie na nowego iPhone'a, to mamy dla Was bardzo dobrą, choć jak na razie jeszcze nieoficjalną wiadomość.

Jeden z japońskich serwisów branżowych, powołując się na swoje wiarygodne źródła, twierdzi, że w fabrykach Foxconn ruszyła już produkcja następcy iPhone'a 5, który najprawdopodobniej zadebiutuje jako iPhone 5S.

Mówi się, że pod względem designu najnowszy smartfon od Apple nie będzie wcale różnił się od swojego poprzednika. Ma mieć natomiast znacznie lepsze podzespoły, wśród których (na razie oczywiście nieoficjalnie) wymienia się czterordzeniowy procesor, więcej pamięci RAM i lepszy aparat. Do tego wszystkiego dołączy oczywiście najnowsze wydanie systemu operacyjnego iOS.

Czekamy na potwierdzenie tych rewelacji i pierwsze oficjalne informacje na temat nowego iPhone'a.

Sytuacja na rynku smartfonów ponownie robi się arcyciekawa!

Ruszyła produkcja następcy iPhone'a 5 - opinie i komentarze (3)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

rebus
21-03-2013 - 19:10:17
W T-mobile jest mega dobra oferta. Kupujesz najdroższy telefon z oferty (iphone). Psuje się po dwóch tygodniach. Uznają Twoją reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową i przysyłają regenerowany telefon w zamian twierdząc, że jest on nowy. Trzy miesiące prób uzyskania nowego sprzętu (jak mówi ustawa) kończą się za każdym razem zbyciem klienta nic nie mówiącym pismem. T-Mobile nie pęka nawet przed ewentualnym finałem sprawy w sądzie. Więc, aby konsument miał swoje prawa (będąc ponad 10letnim) klientem T-Mobile należy udać się do sądu :) Polecam tą sieć z całego serca. Świetna zabawa i wspaniałe podejście do klienta. Zastanawiam się tylko czy kto z T-Mobile przeliczy straty jakie przyniesie negatywna reklama na wszelkich dostępnych forach w sieci. Okazuje się, że konsument, aby nie być nabitym w butelkę musi latać po sądach bo ktoś myśli, że zaoszczędzi 2k PLN odmawiając wydania nowego telefonu, który oczywiście się należy z tytułu niezgodności towaru z umową.
  (0)
Odpowiedz
bambusik
20-03-2013 - 18:42:47
jak cie nie stać to nie komentuj
  (1)
Odpowiedz
FlosT
20-03-2013 - 14:29:24
I cena 15000tys. !!!! ŁOAAAH !
  (6)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Najnowsza propozycja marki Thule to Atmos X5, obudowa dla posiadaczy iPhone’ów 6/6 Plus oraz 6s/6s Plus zabezpieczająca przed kąpielą i upadkiem z dużej wysokości.

Smartfony marki Apple nie są fabrycznie odporne na zanurzenie w wodzie lub kontakt z twardą nawierzchnią. Kupując taki smartfon warto zawczasu pomyśleć o odpowiedniej ochronie. Thule Atmos X5 to wodo- i pyłoodporna obudowa dla iPhone’ów 6/6 Plus oraz 6s/6s Plus. Spełnia wymagania normy IP68.

W zestawie z obudową znajdziemy opaskę na rękę, która zabezpiecza telefon przed upuszczeniem i zgubieniem. Montaż i demontaż obudowy są maksymalnie proste (bezpieczne zamknięcie smartfona w środku sygnalizowane jest wyraźnym kliknięciem). Warto podkreślić, że chronimy nie tylko plecki i boki, ale także ekran urządzenia. Powłoka StratoShield ma pięciokrotnie wyższą odporność na uszkodzenia, niż niechroniony ekranu iPhone'a.

Sprawdź ofertę smartfonów Apple w sklepie internetowym T-Mobile!

Obudowa Thule Atmos X5 dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych: czarnej, biało-szarej oraz ciemnoszaro-zielonej. Trzeba za nią zapłacić 349 złotych.

Thule Atmos X5 - zabezpiecz iPhone'a 6/6s przed wodą i wstrząsami (wideo) - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Najnowszy iPhone 6s w ofercie T-Mobile! Możesz mieć go już teraz!
Podziel się