Evan Blass poinformował na Twitterze, że premiery smartwatcha HTC możemy spodziewać się na początku czerwca tego roku. Wcześniejsze plotki zakładały debiut w kwietniu, ale nic z tego nie wyszło.

Evan Blass przekazał na Twitterze, że HTC przesunęło datę premiery własnego smartwatcha z kwietnia tego roku na tydzień rozpoczynający się 6 czerwca. Podobno plany firmy uległy zmianie i to w zasadzie wszystko co wiemy.

Jak dobrze pamiętamy, HTC było jednym z partnerów sprzętowych platformy Android Wear zapowiedzianej już ponad dwa lata temu, ale do tej pory Tajwańczycy nie wprowadzili własnego zegarka do oferty. Mogło to wynikać m.in. ze słabnącej sprzedaży smartfonów HTC. Firma zapewne ostrożnie podejmowała ostatnie decyzje. Po to, aby nie denerwować bardziej i tak już zaniepokojonych inwestorów. 

Trudno powiedzieć, jaki będzie smartwatch HTC. Przedstawiciele firmy już kiedyś przekazali, że wejdą na rynek zegarków wtedy, gdy będą pewni innowacyjności własnego produktu. Zdaje się, że ten moment nadszedł i szczegóły poznamy już za około miesiąc. 

Źródło: evleaks

Evleaks: smartwatch HTC zostanie pokazany na początku czerwca - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się