Na Kickstarterze ruszyła akcja crowdfundingowa dla Fat Battery - specjalnej obudowy z baterią dla iPhone'ów 6 i 6s. Niestety, użycie gadżetu wiąże się z utratą gwarancji.

Twórcy Fat Battery twierdzą, że ich mod pozwoli wydłużyć czas pracy na baterii w iPhonie nawet czterokrotnie. Podobno bateria Fat Battery ma zapewnić co najmniej 36,5 h pracy na włączonym ekranie w trakcie oglądania wideo. Wynik jest imponujący, ale, niestety, coś za coś.

Zobacz iPhone'y w e-sklepie

Fat Battery nie jest typowym etui z wbudowaną baterią. To mod, który polega na przerobieniu waszego iPhone'a. To oznacza, że utracicie gwarancję, bo tylny panel smartfonu zostanie zdemontowany i zastąpiony nowym, znacznie grubszym z cztery razy pojemniejszą baterią. Grubość obudowy iPhone'a podwoi się. Telefon będzie też odczuwalnie cięższy.

Zbiórka pieniędzy na Fat Battery odbywa się w serwisie Kickstarter i zakończy się za niecały miesiąc. Do końca akcji pozostało 28 dni. Mod można zamówić w cenie 129 dolarów. Dostępne są, oczywiście, wszystkie wersje kolorystyczne obudowy iPhone'ów: srebrny, złoty, gwiezdna szarość i różowe złoto. Więcej informacji znajdziecie w źródle.

Źródło: Kickstarter

 

Fat Battery - mod, który znacząco wydłuży czas pracy na baterii w iPhonie - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się