To inteligentny zegarek taktyczny. Co to oznacza?

Nowy model zegarka taktycznego tactix Bravo wyposażony został w zaawansowane funkcje sportowe, nawigacyjne oraz funkcje smartwatcha. Współpracuje z systemami satelitarnymi GPS i GLONASS, zapewniając szybkie i precyzyjne określanie pozycji. Zegarek został zaprojektowany z myślą o pracy w trudnych warunkach i kamuflażu. Wyświetlacz z dwoma trybami gwarantuje doskonałą czytelność przy zróżnicowanym oświetleniu, także podczas korzystania z noktowizora. Na zegarku zainstalowano specjalistyczne oprogramowanie dla misji lądowych i powietrznych. Po sparowaniu z telefonem zapewnia inteligentne powiadomienia, a kompatybilność z platformą Connect IQ daje możliwość dostosowania zegarka do swoich potrzeb. Smartwatch tactix Bravo sprawdzi się zarówno w działaniach taktycznych, podczas treningów sportowych oraz w codziennym użytkowaniu jako stylowy, męski zegarek.

Zegarek został zaprojektowany z uwzględnieniem potrzeb jednostek taktycznych i jest gotowy do pracy w trudnych warunkach. Wypukłe szkiełko szafirowe jest nie tylko odporne na zarysowania, ale również zapobiega odbiciom światła. Ponadto, aby zegarek tactix Bravo nie rzucał się w oczy, jego metalowe części pokryte zostały antyrefleksyjną diamentopodobną powłoką węglową w czarnym kolorze, a kolorowy wyświetlacz ma specjalny tryb umożliwiający korzystanie z zegarka w nocy podczas używania noktowizora. W zestawie znajdują się dwa wytrzymałe i wygodne, wymienne paski z gęsto tkanego balistycznego nylonu w kolorze czarnym i khaki, które można łatwo wymieniać bez użycia specjalnych narzędzi.

Zobacz smartfony w e-sklepie

Antena EXO oraz bardzo czuły moduł GPS wspomagany przez system satelitarny GLONASS, a także wysokościomierz, barometr i kompas dostarczają precyzyjnych danych dla wszechstronnych aplikacji wspierających treningi taktyczne, eksplorację nieznanych terenów, misje i inne. Urządzenie zapisuje wykres śladu GPS, tworząc elektroniczną ścieżkę, umożliwia oznaczanie pozycji, takich jak cele, strefy zrzutu, pojazdy interwencyjne i ratownicze oraz punkty kontrolne. Można stworzyć do 1000 waypointów i nawigować do nich, a także podążać wyznaczoną trasą, a funkcja TracBack poprowadzi z powrotem do punktu startu. Oprogramowanie Jumpmaster przystosowane zostało do trzech typów skoków spadochronowych: HAHO, HALO oraz Static. Taktyczny profil wyświetla jednocześnie dwa formaty pozycji, w standardzie wojskowym MGRS oraz w postaci stopni/minut/sekund. Smartwatch tactix Bravo zapewnia wsparcie na długich misjach i sesjach treningowych, jego bateria działa do 50 godzin w trybie UltraTrac, do 20 godzin w trybie treningów wykorzystujących GPS oraz do trzech tygodni w trybie smartwatcha.

Smartwatch tactix Bravo monitoruje zaawansowane parametry treningów sportowych, aby użytkownik mógł świadomie pracować nad poprawą formy. Na bieżąco rejestruje przebyty dystans, tempo i spalone kalorie oraz zaawansowane parametry dynamiki biegu, długość kroku, czas i bilans kontaktu z podłożem, odchylenie pionowe i odchylenie do długości. Zegarek ponadto monitoruje parametry fizjologiczne takie jak próg mleczanowy, natężenie wysiłku i przygotowanie wydolnościowe . Za pomocą łączności ANT+ zegarek sparować można z dodatkowymi czujnikami na przykład z czujnikiem temperatury Tempe lub rowerowym miernikiem mocy Vector. Z poziomu nadgarstka można również sterować kamerą sportową VIRB. Także miłośnicy gry w golfa i wioślarstwa znajdą aplikacje wspierające te aktywności. Ostatnio zaktualizowana aplikacja mobilna dla golfistów zapewnia dane ponad 40000 pól golfowych na całym świecie i umożliwia korzystanie z zegarka jako cyfrowej karty wyników. Funkcje wioślarskie natomiast liczą pociągnięcia wiosłami, rytm oraz efektywność.

Zegarek liczy kroki, spalone kalorie i liczbę pokonanych pięter w oparciu o rejestrowaną różnicę wzniesień oraz motywuje do regularnej aktywności i lepszych wyników. Garmin tactix Bravo połączyć można z kompatybilnym smartfonem i odbierać inteligentne powiadomienia. Zobaczysz, kto do ciebie dzwoni, przeczytasz przychodzące wiadomości tekstowe i powiadomienia z portali społecznościowych. Zarejestrowane aktywności można bezprzewodowo przesłać do serwisu Garmin Connect. Zegarek wyposażony został w łączność Wi-Fi i Bluetooth. Kompatybilność z platformą Connect IQ umożliwia dostosowanie go do swoich potrzeb dzięki bezpłatnym ekranom danych, tarczom, widgetom i aplikacjom. Zegarek dostępny jest już w sprzedaży w Polsce.

źródło: Garmin

Garmin tactix Bravo - zegarek, który potrafi wszystko - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się