Samsung Polska przekazał dziś oficjalne informacje na temat dostępności kamery Gear 360 w naszym kraju. Kamerka pojawi się na lokalnych półkach sklepowych w lipcu.

Już jutro odbędzie się premiera kamery Gear 360 na terenie pierwszych państw. Niestety, w Polsce musimy jeszcze poczekać, bo Gear 360 pojawi się u nas, co potwierdził dziś Samsung Polska na własnych kanałach społecznościowych, dopiero w lipcu.

Zobacz smartfony Samsunga w e-sklepie

Dlaczego tak późno? Samsung podobno najpierw chce ją wprowadzić do oferty na najważniejszych rynkach, a dopiero z czasem na pozostałych. Krajowa cena Gear 360 nie jest znana, ale w Polsce na 99% wyniesie 1499 złotych. Niestety, to informacja, której Samsung na razie nie potwierdza.

Samsung zaprezentował Gear 360 w lutym tego roku. Kamera ma dwa obiektywy typu rybie oko, które umożliwiają nagrywanie filmów w 360-stopniowym widoku. Kamera pozwoli nagrać wideo w jakości do 3840 x 1920 pikseli i będzie współpracować tylko z flagowcami Samsunga z tego, jak i zeszłego roku. Oczywiście, z przyszłymi, których jeszcze nie zapowiedziano, jak Galaxy Note 6, także.

Źródło: Samsung Polska

Gear 360 w Polsce od lipca - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się