Zgaś światło 29 marca o 20.30, by tym symbolicznym gestem przypomnieć o dobrych nawykach w codziennym życiu.

Godzina dla Ziemi, której partnerami strategicznymi są T-Mobile Polska i Discovery Channel, to ogólnoświatowa akcja skupiająca ludzi, dla których los naszej planety nie jest obojętny. W sobotę 29 marca o godzinie 20.30 już po raz ósmy zgasną światła w milionach domów na wszystkich kontynentach, oraz oświetlenie najbardziej spektakularnych budynków i obiektów na całym świecie.

- Gaszenie światła podczas Godziny dla Ziemi WWF ma wymiar symboliczny – mówi Małgorzata Kosowska z Fundacji WWF Polska. - Jednego dnia o jednej godzinie ludzie na wszystkich kontynentach gaszą światło, aby pokazać innym, że losy naszej planety nie są im obojętne. Ale wymierne korzyści dla Ziemi może przynieść dopiero zmiana naszych codziennych nawyków i przyzwyczajeń – dodaje.

W zeszłym roku oficjalnie do akcji w Polsce przyłączyła się rekordowa liczba ponad 60 miejscowości, a niemal 65 000 Polaków zarejestrowało się na stronie internetowej godzinadlaziemi.wwf.pl. Światła zgasły w ponad 7000 miejscowości w 153 krajach świata, wygaszone zostało oświetlenie setek tysięcy najbardziej charakterystycznych obiektów, takich jak Wieża Eiffla w Paryżu, Empire State Building w Nowym Jorku, czy Zakazane Miasto w Pekinie. W Polsce zgasły światła m. in. Stadionu Narodowego, PKiN, Spodka w Katowicach i Kopca Kościuszki w Krakowie.

Także neony i kasetony salonów T-Mobile oraz światła we wszystkich siedzibach T-Mobile w głównych miastach Polski zgasły z okazji Godziny dla Ziemi. - Wygaszenie świateł we wszystkich siedzibach i neonów sklepów to nie wszystko. Pragniemy szeroko rozpowszechnić akcję Godziny dla Ziemi, włączając grupę Klientów i pracowników całej firmy T-Mobile. Zależy nam na zmotywowaniu odbiorców do proekologicznych postaw nie tylko tego dnia, ale także przez cały rok - mówi Justyna Stasińska, St. Specjalista ds. CR, T-Mobile Polska. - Tegoroczną akcję Godziny dla Ziemi promujemy pod hasłem: Zmień swoją naturę i włącz się do zmian wraz z WWF, wierzymy że odniesie to wymierne efekty zmian na rzecz środowiska – dodaje.

Podobnie jak w poprzednich latach, Deutsche Telekom i wiele z jej spółek w Niemczech i za granicą weźmie udział w Godzinie dla Ziemi. Akcję wspiera cały Telekom w Europie. - Ta kampania ma wymiar symboliczny. Deutsche Telekom pragnie zaangażować w akcję jak najwięcej uczestników i przekazać jasny komunikat w sprawie ochrony klimatu - tłumaczy Gabriele Kotulla, Dyrektor CR, Deutsche Telekom.

Ten symboliczny gest ma zachęcić do podejmowania choćby małych zmian w codziennym życiu przyjaznych środowisku. Was także zachęcamy do zgaszenia światła na godzinę w najbliższą sobotę o 20.30.

Godzina dla Ziemi już w ten weekend! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Fani T-Mobile Ekstraklasy, którzy zjawią się w weekend w naszych FanZonach, mogą szykować się na zupełnie nowe atrakcje.

Dodatkowo w Bielsku-Białej i Warszawie zorganizujemy konkurs Sky Shot. Odbywać się on będzie w przerwie meczu na murawie głównej boiska. Udział w konkursie weźmie 5 fanów, którzy wyłonieni będą przez dany klub. Każdy z Kibiców będzie miał za zadanie zdobyć jak największą liczbę goli, korzystając z trzech wystrzelonych ze specjalnej piłkarskiej wyrzutni piłek.

Liczymy przede wszystkim na przybycie wielu młodych fanów piłki nożnej. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy dużą liczbę lizaków z logiem T-Mobile Ekstraklasy!

Dodatkowo w Bielsku-Białej i Warszawie zorganizujemy konkurs Sky Shot. Odbywać się on będzie w przerwie meczu na murawie głównej boiska. Udział w konkursie weźmie 5 fanów, którzy wyłonieni będą przez dany klub. Każdy z Kibiców będzie miał za zadanie zdobyć jak największą liczbę goli, korzystając z trzech wystrzelonych ze specjalnej piłkarskiej wyrzutni piłek. Uczestnicy będą musieli trafić do bramki strzałem z woleja. Piłka od momentu wystrzelenia z wyrzutni, aż do wpadnięcia do bramki, nie może dotknąć murawy! Dla uczestników Sky Shot przygotowaliśmy specjalne nagrody!

T-Mobile FanZone podczas 9 kolejki - zabierz rodzinę i znajomych!

Podczas najbliższej kolejki T-Mobile Ekstraklasy strefy kibica T-Mobile FanZone działać będą:

  • Bielsko-Biała - piątek, 26.10.2012 - Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk. Strefa czynna od 16:00
  • Poznań - sobota, 27.10.2012 - Lech Poznań - Jagiellonia Białystok. Strefa czynna od 16:00
  • Warszawa - niedziela, 28.10.2012 - Legia Warszawa - Piast Gliwice. Strefa czynna od 15:00.

Do Waszej dyspozycji przygotowaliśmy konsole PlayStation 3, stoły do piłkarzyków, symulator rzutów karnych oraz takie atrakcje jak siłomierze i kopacze. Kibicowanie jest dla wszystkich. Zapraszamy Was serdecznie!

Co jeszcze znajdziecie w T-Mobile FanZone?
Możecie skorzystać z kopaczy, poprzez które mierzy się siłę strzału. Wielką popularnością cieszą się także nowoczesne konsole, na których można pograć w FIFA 13. W FanZonie znajdują się też stoły do piłkarzyków. Przy największym może zagrać aż 12 osób! Jeżeli chcecie mieć pamiątkę z meczu, to zróbcie sobie zdjęcie przy pomocy technologii Picture Experience. Wasze zdjęcie, "ubrane" w specjalny layout, będziecie mogli pobrać za darmo i opublikować np. na Facebooku.

Zapraszamy Was do naszych FanZonów!

Obejrzyj zapowiedź 9. kolejki T-Mobile Ekstraklasy!

Nowa atrakcja w FanZonie już w ten weekend! (wideo) - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Koncerty, panele dyskusyjne, darmowe WiFi - po raz drugi z rzędu będziemy obecni na Europejskich Targach Muzycznych "Co Jest Grane", które odbędą się w dniach 24-25 listopada w Warszawie.

Pod naszym patronatem odbędą się dwa panele dyskusyjne: "Jak mierzyć muzykę? Badania komercyjne w służbie rozrywki" i "Dlaczego duże firmy kochają muzykę?".

Europejskie Targi Muzyczne "Co Jest Grane" to największe spotkanie polskiej branży muzycznej. Odbędą się one po raz drugi, ponownie w Pałacu Kultury i Nauki. Polska Telefonia Cyfrowa jest w tym roku partnerem imprezy, a T-Mobile towarzyszy koncertom i panelom dyskusyjnym, odbywającym się podczas targów.

Pod naszym patronatem odbędą się dwa panele dyskusyjne: "Jak mierzyć muzykę? Badania komercyjne w służbie rozrywki" i "Dlaczego duże firmy kochają muzykę?". Gościem pierwszego z nich będzie m.in. Małgorzata Puchlak, Kierownik Działu Badań Rynku w PTC. W drugim panelu dyskutować będą m.in. Jarek Szubrycht, redaktor naczelny T-Mobile Music oraz przedstawiciele festiwali SXSW, Primavera Sound i c/o pop. Oba panele odbędą się w niedzielę, 25 listopada. "Dlaczego duże firmy kochają muzykę?" odbędzie się w Teatrze Studio o godzinie 12:00, natomiast "Jak mierzyć muzykę?" w Sali CJG o godzinie 16.30.

W akcji zespół Dead On Time, który rozpocznie niedzielne koncerty w Caffe Kulturalna.

Również w niedzielę, 25 listopada, w Cafe Kulturalna od południa występować będą laureaci plebiscytu Zrób Głośniej! organizowanego przez portal T-Mobile Music. Wstęp na te koncerty jest darmowy - a warto zobaczyć i posłuchać, jak brzmi przyszłość polskiej muzyki, we wszystkich jej odcieniach: od akustycznych, folkowych ballad przez metalowy ciężar po elektroniczne labirynty dubstepu.

Oto szczegółowy program koncertów:

  • 12.00 - Dead On Time
  • 12.50 - Bubble Chamber 
  • 13.40 - Sayes 
  • 14.30 - Riffertone 
  • 15.20 - Fade Out 
  • 16.10 - Fabletales

Przez cały czas trwania targów działać będzie zorganizowana przez nas strefa darmowego Wi-Fi, w której nie tylko będzie można połączyć się z szerokopasmowym internetem, ale i odpocząć w komfortowych warunkach.

Więcej informacji znajdziecie na portalu T-Mobile Music.

Bądźcie w najbliższy weekend w Pałacu Kultury razem z nami! Do zobaczenia!

Europejskie Targi Muzyczne już w ten weekend! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Sportowcy Robert Korzeniowski, Bartosz Nowicki oraz Agnieszka Maciąg znana na całym świecie polska modelka odwiedzą Władysławowo. Wraz z Pomocą Mierzoną Kilometrami będą przekonywać mieszkańców miasta i turystów do aktywnego spędzania wakacji. Ruch będzie okazją do wsparcia akcji T-Mobile i Fundacji TVN Nie jesteś sam! - leczenia i rehabilitacji niepełnosprawnych ruchowo dzieci.

W najbliższy weekend akcja Pomoc Mierzona Kilometrami przyjedzie do słonecznego Władysławowa. Od piątku 8 sierpnia do niedzieli 10 sierpnia na plaży we Władysławowie zostanie stworzona specjalna strefa T-Mobile, której głównym celem będzie zainspirowanie odwiedzających ideą projektu – aktywnym pomaganiem na rzecz niepełnosprawnych ruchowo dzieci, podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam. W trakcie wydarzenia będzie można  także spotkać się z ambasadorami akcji.

Do Władysławowa przyjadą: Robert Korzeniowski, polski lekkoatleta, chodziarz, czterokrotny złoty medalista Igrzysk Olimpijskich, Bartosz Nowicki, brązowy medalista Halowych Mistrzostw Europy w biegu na 1 500 m. Specjalnym gościem w strefie T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami będzie również Agnieszka Maciąg, znana modelka i aktorka. Cała trójka wspiera akcję, a we Władysławowie będzie zachęcać innych do tego samego.

8-10.08.2014 czekamy na was we Władysławowie!

W strefie T-Mobile mieszkańcy Władysławowa będą mogli wykazać się formą w konkurencjach z wykorzystaniem bieżni oraz rowerków stacjonarnych, a także dowiedzieć się w jaki sposób zadbać o zdrowie i smukłą sylwetkę. Dodatkowo, dla tych, którzy sprawdzą swoje umiejętności w konkursie Wiedza i Siła czeka wyjątkowa nagroda – rejs katamaranem po Bałtyku!

Na odwiedzających strefę czekają atrakcyjne letnie i sportowe upominki od T-Mobile oraz partnera akcji Sony. Na miejscu będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcie w fotobudce T-Mobile lub w strefie Sony Xperia Z2.

Warto podkreślić, że zebrane we Władysławowie kilometry wesprą osiągnięcie czwartego z ośmiu etapów jakie T-Mobile stawia przed uczestnikami akcji Pomoc Mierzona Kilometrami tj. pokonania do 9 sierpnia 43 milionów kilometrów. Jeśli czwarty etap zostanie ukończony sukcesem to dzięki T-Mobile kolejne 200 tysięcy złotych trafi na rzecz podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam. Dodatkowo zebrane kilometry wezmą udział  w konkurencji „Sztafeta Miast”, która odbywa się w każdej miejscowości odwiedzanej przez akcję.

Pamiątkowe zdjęcie z Władysławowa? Nic prostszego! Zapraszamy do fodobudki T-Mobile.

Wyniki etapu projektu można śledzić na stronie internetowej akcji www.kilometrami.pl oraz na facebooku www.facebook.com/PomocMierzonaKilometrami. Najświeższe informacje o akcji publikowane są na bieżąco na portalu Onet.pl

Partnerami akcji są Telewizja TVN, Radio RMF, Grupa Onet, Endomondo, Fundacja TVN nie jesteś sam oraz firma Sony, producent wodoodpornego smartfonu Sony Xperia Z2.

<p><em>Sony Xperia Z2</em></p>

<p><em>Jak wziąć udział w Pomocy Mierzonej Kilometrami? Dowiedzcie się!</em></p>

Pomoc Mierzona Kilometrami już w ten weekend we Władysławowie - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się