Google właśnie zaprezentowało nowy model swojego 7-calowego tabletu, a tymczasem okazuje się, że w planach jest jeszcze coś. I chodzi o zupełnie nowego Nexusa 10.

Nowy Nexus 10 jak najbardziej pozostaje w najbliższych planach wyszukiwarkowego giganta. Taką informację na swoim Twitterze opublikował Amir Efrati, redaktor „Wall Street Journal”. Podobno  osobiście przekazał mu ją sam Sundar Pichai, który pracuje w Google i jest tam odpowiedzialny za rozwój Androida i przeglądarki Chrome. Miało to mieć miejsce na konferencji w San Francisco - tej samej, podczas której firma zaprezentowała Nexusa 7 i Androida 4.3.


Pierwszy Nexus 10 ma już prawie dwanaście miesięcy - Google zaprezentowało go jesienią 2012 roku. Za jego produkcję odpowiadał Samsung i nie inaczej będzie zapewne w tym przypadku. Czas na następcę! Pozostaje tylko pytanie o zmiany, jakie firma zamierza wprowadzić w swoim 10-calowym tablecie. Na odpowiedź przyjdzie jeszcze czas, będziemy informować was na bieżąco.

Google ma w planach nowego Nexusa 10 - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Nowe wieści nadchodzą z obozu Google. Jedne zaskakujące, inne mniej, ale generalnie gigant z Mountain View szykuje nam dużo nowego.

Jak donosi prestiżowy The Wall Street Journal, Google ma zamiar stworzyć własną konsolę do gier, pracującą pod kontrolą systemu operacyjnego Android. Firmie raczej nie chodzi o to, by konkurować na tym polu z PlayStation 4 i Xboksem One, lecz o jeszcze większe rozpowszechnienie swojego systemu operacyjnego.

W planach jest także zegarek typu smartwatch, o którym mówiło się dużo już jakiś czas temu, co teraz również zdaje się potwierdzać WSJ. Google na tym polu zamierza rywalizować z Apple, Microsoftem oraz Sony, które prawdopodobnie też pracują już nad swoimi inteligentnymi zegarkami. To jeszcze nic pewnego, ale przecieków w tej kwestii jest na tyle dużo, że chyba nie może być inaczej.

To jednak nie wszystko. Według najnowszych doniesień, kolejnym urządzeniem opracowywanym przez Google jest bezprzewodowy odtwarzacz multimedialny, podobny do zapowiedzianego rok temu, ale nigdy nie wypuszczonego na rynek Nexusa Q.

Podsumowując, Google nie zamierza spoczywać na laurach i już powoli szykuje się do odparcia potencjalnej ofensywy swojej konkurencji.

Google ma w planach zegarek, nowego Nexusa Q i konsolę do gier - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Redaktorzy Android Authority uzyskali nowe informacje na temat tegorocznego Nexusa od LG. Smartfon ma trafić do sprzedaży pod nazwą Nexus 5X, w cenie od 399 dolarów.

Android Police raportuje, że Nexus od LG i Google, to smartfon Nexus 5X. Podobno zdecydowano się na taką nazwę, gdyż Nexus 5 2. generacji czy Nexus 5 2015 wydają się mniej intuicyjne.

Dowiadujemy się, że sprzedaż smartfonu w sklepie internetowym Google Play rozpocznie się 29 września. Urządzenie w wersji z 16 GB miejsca na dane ma kosztować 399 dolarów (50 dolarów więcej od Nexusa 5 z 2013 roku), a wariant z 32 GB będzie o 50 dolarów droższy. Data 29 września pojawia się już nie po raz pierwszy, a więc jest coraz bardziej prawdopodobna.

Wybierz ofertę bez telefonu i odbierz prezent

LG Nexus 5X ma mieć 5,2-calowy ekran o rozdzielczości full HD (1920 x 1080 pikseli), a jego sercem będzie 6-rdzeniowy układ Qualcomm Snapdragon 808, który będzie wspomagany przez 3 GB szybkiej pamięci RAM. Ponadto spodziewamy się odwracalnego złącza USB typu C, aparatu fotograficznego 13 Mpix z podwójną diodą doświetlającą LED i laserowym autofokusem, czytnika linii papilarnych z tyłu obudowy oraz baterii o pojemności 2700 mAh. Urządzenie będzie pracować pod kontrolą Androida 6.0 Marshmallow.

Źródło: Android Authority

 

Plotka: LG Nexus 5X w sprzedaży pod koniec września - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Google wprowadziło do sprzedaży czwarty wariant kolorystyczny Nexusa 6P - Special Edition w złotym kolorze. Niestety, urządzenie dostępne jest tylko na terenie Japonii.

Huawei Nexus 6P dostępny jest w sprzedaży w trzech wersjach kolorystycznych. Co jednak ciekawe, już wcześniej zapowiadano, że smartfona będzie można nabyć także w złotym kolorze. I rzeczywiście, taki wariant Google Nexusa 6P istnieje i nazywa się Special Edition.

Właśnie uruchomiono sprzedaż Huawei Nexusa 6P Special Edition. Niestety, ten wariant smartfonu dostępny jest tylko na terenie Japonii. Złoty kolor obudowy to jedyny wyróżnik względem innych wariantów. Nexus 6P Special Edition kosztuje tyle samo, co smartfon w innych kolorach i dostępny jest w trzech wariantach pojemnościowych: 32, 64 oraz 128 GB.

Zobacz smartfony z Androidem w ofercie!

Niestety, jest bardzo mało prawdopodobne, że złoty Nexus 6P pojawi się w sprzedaży poza Japonią. Jeśli więc podoba wam się taki wariant kolorystyczny smartfonu, to będziecie musieli go importować, co i tak może być dosyć trudne, gdyż… Nexus 6P Special Edition na chwilę obecną został w Japonii już wyprzedany!

Źródło: phonearena

Huawei Nexus 6P Special Edition w złotym kolorze, ale i tak go nie kupisz (wideo) - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Huawei P8 w Internecie taniej
Podziel się