Tajwańczycy pokazali nie tylko topowy model smartfona, który w końcu wydaje się być godnym, aby stanąć w szranki z konkurencją, ale także jego tańszą wersję na uboższe rynki.

Nie jest to bynajmniej nowa taktyka w świecie smartfonów, aby oferować dwie wersje flagowca – dla klientów z mniej i bardziej zasobnym klientem. Zresztą chodzą słuchy, że LG także pokusi się o takie rozwiązanie. W zasadzie tylko Samsung od tego odszedł, rozwijając po prostu swoją średnią półkę. HTC zaproponuje HTC 10 Lifestyle.

Obudowa smartfona nie różni się niczym od HTC 10, mamy natomiast zmiany w specyfikacji. Sercem modelu Lifestyle jest czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 652 z Adreno 510 i 3 GB pamięci RAM. Na rynek trafi wersja jedynie z 32 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozbudować. Inny jest także modem LTE – wolniejszy.

Zobacz smartfony HTC w e-sklepie

Poza tym specyfikacja HTC 10 Lifestyle jest jak w przypadku flagowca. 5,2-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli. 12-ultrapikselowy aparat i 5-megapikselowa kamerka przednia, bateria o pojemności 3000 mAh. Obudowa ma wymiary 145,9 x 71,9 x 9 mm, a waga wynosi 161 gramów.

Nieznana jest cena urządzenia ani data jego rynkowej premiery. Jest szansa, że model ten trafi na polski rynek.

HTC 10 Lifestyle – tańsza wersja flagowca - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się