Jeśli wierzyć plotkom, to HTC przygotowuje nowego Nexusa. Tym razem będzie to smartfon. Jeden z fanów marki przygotował render telefonu, który nawiązuje wzornictwem do HTC 10.

HTC już wcześniej przygotowało dwa Nexusy: smartfona Nexus One i tablet Nexus 9. Jeśli wierzyć plotkom, to nowy smartfon z logo Nexus na obudowie w tym roku też ma pochodzić od HTC.

Oczywiście, nie wiemy jeszcze nic na temat wyglądu tego telefonu, ale postanowił go zwizualizować jeden z użytkowników serwisu Reddit, który ukrywa się pod pseudonimem Daman09.

Widzimy, że telefon do złudzenia przypomina HTC 10 w połączeniu z pewnymi elementami z Huawei Nexusa 6P. Jest to drugi głośnik pod ekranem oraz okrągły skaner linii papilarnych z tyłu obudowy. Czy tak rzeczywiście będzie wyglądać nowy Nexus? Pewnie nie.

Smartfon zapewne zadebiutuje wraz z Androidem N, a więc pod koniec lata lub jesienią tego roku. Możemy spodziewać się procesora Qualcomm Snapdragon 820, co najmniej 4 GB pamięci RAM, 32 GB lub więcej miejsca na dane czy konkretnego aparatu fotograficznego. Być może opartego na technologii UltraPixel 2 z HTC 10.

Źródło: reddit

HTC Nexus będzie wyglądać tak…? - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się