Już dzisiaj do naszej oferty wszedł Huawei Ascend Y300. Jest to pierwszy w Polsce model z linii Y, która łączy przystępną cenę, wysoką jakość i bardzo dobre parametry urządzeń.

Ascend Y300 posiada system operacyjny Android 4.1 Jelly Bean. Korzystanie z urządzenia ułatwia autorski interfejs Huawei - Emotion UI, który pozwala na łatwą i wygodną jego personalizację.

Smartfon wyposażono w 4-calowy wyświetlacz IPS WVGA o rozdzielczości 480×800 pikseli. Technologia wykonania wyświetlacza gwarantuje najwyższą jakość obrazów – głębię kolorów i kąty widzenia niemożliwe do uzyskania na zwykłym wyświetlaczu LCD. Innowacyjna, 5-punktowa technologia multi-touch pozwala na szybkie i wygodne korzystanie z multimediów.

Sercem urządzenia jest dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1.0 GHz. Ascend Y300 wyposażony został w aparat o matrycy 5 Mpix z możliwością robienia zdjęć panoramicznych oraz przednią kamerkę do wideorozmów o rozdzielczości 0,3 Mpix. Duża bateria o pojemności 1950 mAh pozwala na długie korzystanie z urządzenia bez konieczności podłączania do źródła zasilania.

Ascend Y300 to połączenie doskonałych parametrów technicznych i atrakcyjnej ceny!

Huawei Ascend Y300 łączy intuicyjność i łatwość użytkowania z elegancką stylistyką. Urządzenie ma 11,2 mm grubości i waży 130 g. Parametry urządzenia pozwalają nawet początkującym użytkownikom cieszyć się z szerokiego wachlarza możliwości, jaki oferują smartfony – szybkiego działania, wysokiej jakości dźwięku oraz obrazu.

Huawei Ascend Y300 jest już dostępny u nas w specjalnej ofercie razem z jednym z audiobooków z kolekcji Audioteki do wyboru: „Baśnie Twojego dzieciństwa”, „Projekt Rosie” lub „Jack Reacher. Ostatnia sprawa”.

<p><em>Zapraszamy do obejrzenia naszej wideo-recenzji Huawei Ascend Y300!</em></p>

<p><em>Zobacz naszą wideo-poradę dotyczącą nakładko Emotion UI!</em></p>

Huawei Ascend Y300 już w T-Mobile! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Już dzisiaj rozpoczął się III etap konkursu "Złap smartfona!". Wykaż się kreatywnością i zgarnij smartfon od Huawei!

Waszym zadaniem w III etapie będzie:

Planujesz wakacje z grupą znajomych. Jedni chcą jechać w góry, drudzy nad morze, a jeszcze inni za granicę. Napisz co zrobisz, aby wybrnąć z tej sytuacji godząc przyjaciół i zgarnij smartfona Huawei - telefon, z którym wszystko jest możliwe!

Odpowiedź nie może przekroczyć 500 znaków.

Jury, złożone z naszych koleżanek i kolegów z T-Mobile, wybierze jednego z uczestników, który najlepiej i najbardziej kreatywnie wykonał zadanie.

Aby wziąć udział w konkursie musicie polubić na Facebooku profile T-Mobile i Huawei i skorzystać z konkursowej aplikacji.

Swoje prace możecie wysyłać do 10 lipca do godziny 12.59. Ogłoszenie rozstrzygnięcia konkursu nastąpi w terminie 7 dni od dnia zakończenia konkursu na stronie internetowej www.facebook.com/tmobilepl oraz www.facebook.com/HuaweiDevicePolska.

Test smartfona Huawei Ascend Y300 znajdziecie tutaj.

<p><em>Zobaczcie wideo-recenzję smartfonu Huawei Ascend Y300!</em></p>

Ostatnia szansa na wygranie Huawei Ascend Y300! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Planujecie rozpocząć przygodę ze światem smartfonów, albo szukacie nieskomplikowanego telefonu, który nie sprawi wielu trudności w obsłudze? Mamy dla Was odpowiedniego kandydata: Huawei Ascend Y530. Zobaczcie na naszym filmie co potrafi ten smartfon!

Huawei Ascend Y530 to bardzo dobrze zaprojektowany smartfon szczególnie przyjazny dla tych, którzy dopiero zaczynają bawić się ekranami dotykowymi. Ma w zasadzie wszystko czego może potrzebować taki użytkownik. Widać, że producent nie poskąpił na dobrej jakości ekran oraz zadbał o jakość wykonania. Dlatego nie pozostaje nic innego jak polecić telefon naszym czytelnikom.

Huawei Ascend Y530 na wideo! Czym może zaskoczyć? - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Czas na kolejny przystanek T-Mobile Trucka! Z Ostrołęki zmierzamy do Lubska. Będą koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej, pokazy taneczne, a w konkursie organizowanym przez naszą ekipę wygrać będzie można nowoczesne urządzenie mobilne!

Już w ten weekend T-Mobile Truck zatrzyma się w województwie lubuskim. W tym 14-tysięcznym miasteczku odbędą się dwa dni świętowania! Dni Lubska rozpoczną się w sobotę (31. maja), a zakończą dzień później.

Uczestnicy będą mogli obejrzeć i posłuchać muzyki Mroza i legendarnego zespołu Wilki. Odbędą się również widowiska plenerowe, występy przedszkolaków czy pokazy taneczne.

W wydarzeniu brać będzie udział również nasz mobilny salon, a więc T-Mobile Truck. Będziecie mogli nas odwiedzać na Bohaterów 3d (na tyłach klubu OSiR) przez cały weekend w godzinach 14.00 - 20:30. Naszym gościom zaprezentujemy super nowoczesne smartfony i tablety, przetestujemy też jakość sieci T-Mobile. Nasz animator będzie prowadził i zachęcał do brania udziału w grach i zabawach. 
Wewnątrz wozu na 3 monitorach dotykowych nasi gości będą mogli obejrzeć prezentacje poświęcone superszybkiemu Internetowi, MyWallet oraz popularnym aplikacjom.

Konkurs Batak

W sobotę zapraszamy na konkurs Batak. I etapem konkursu będzie udzielenie poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie przez osobę prowadząca. Odpowiedź należy wysłać na wskazany przez osobę prowadzącą numer  telefonu. Pytanie dotyczyć będzie tematyki związanej z naszą siecią. Pierwsze cztery osoby które wyślą poprawną odpowiedź na pytanie biorą udział w grze głównej zwaną dalej „Batak”. Osoby które zakwalifikują się do gry zostaną powiadomione telefonicznie. W II etapie każdy z uczestników będzie musiał zdobyć na urządzeniu Batak jak najwięcej punktów w ciągu 30 sekund. Nagrodą główną będzie smartfon Huawei Ascend Y530.

Dzień później odbędzie się konkurs zwany "Bryła lodu". Zadaniem uczestników będzie wydobycie z lodu urządzenia. Kto zrobi to najszybciej, wygrywa smartfon od Huawei.

Zapraszamy wszystkich do Lubska. Bawcie się z nami i wygrywajcie cenne nagrody!
 

<p><em>Do wygrania w naszych konkursach będzie smartfon Huawei Ascend Y530!</em></p>

Jedziemy na Dni Lubska! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się