Z okazji święta seniorów zachęcamy do zajrzenia do naszego sklepu, gdzie znajdziecie korzystną ofertę dotyczącą telefonu stacjonarnego.

Jeśli zastanawiasz się nad prezentem, który ucieszy babcię i dziadka, odwiedź razem z nimi nasz sklep internetowy lub najbliższy salon. Być może nie wiedzą o ofercie, która pozwoli im o połowę obniżyć rachunki za telefon stacjonarny i otrzymać prosty w obsłudze, nowoczesny telefon Alcatel 20.01.

Zgodnie z ostatnim raportem Urzędu Komunikacji Elektronicznej, dotyczącym usług telefonii stacjonarnej w Polsce, średnia cena tej usługi to około 51 zł. Przejście na Nową Taryfę Domową wiąże się z ogromnymi oszczędnościami. W przypadku, gdyby klient obecnie płacił 50 zł miesięcznie za telefon, a po przejściu do T-Mobile - 20 zł, oszczędzi 30 zł miesięcznie. Daje to 360 zł rocznie.

W Nowej Taryfie Domowej miesięczny koszt usługi zaczyna się już od 19,90 zł. W tej cenie klienci otrzymują 150 minut na połączenia na krajowe numery stacjonarne oraz na numery komórkowe T-Mobile. Bez problemu można także przenieść posiadany dotychczas numer stacjonarny do T-Mobile, a dzwoniący na niego znajomi dziadków będą płacili tak jak dotychczas – za połączenia z numerem stacjonarnym.

Proces instalacji także jest bardzo przyjazny – nie wiąże się z podłączeniem kabli. Klient otrzymuje kartę SIM, jak w przypadku telefonu komórkowego. Sam telefon można postawić w dowolnym miejscu w domu i działa w promieniu około 500 metrów od domu.

Czy te zalety was przekonują? Zajrzyjcie na naszą stronę, aby móc rzetelnie przekazać je dziadkom.

Idealny prezent dla babci i dziadka - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W galeriach handlowych nie brakuje już osób, które powoli rozglądają się za świątecznymi prezentami. Z doborem tych ostatnich czasem mamy niemały kłopot. A może by tak wybrać dla rodziców coś zupełnie innego niż zwykle?

Wystarczy, aby prezentem świątecznym dla rodziców była w tym roku, obok dobrej książki, płyty czy ciepłego szala, pożyteczna inspiracja. Weźcie sprawy w swoje ręce i naprowadźcie rodziców na trop jednej z ofert T-Mobile. Pozwoli im to zapłacić dwa razy mniej za telefon stacjonarny i korzystać z prostego w obsłudze, nowoczesnego telefonu. Ale przejdźmy do rzeczy.

Zgodnie z ostatnim raportem Urzędu Komunikacji Elektronicznej, dotyczącym usług telefonii stacjonarnej w Polsce, średnia cena tej usługi to nieco ponad 55 zł. Przejście na Nową Taryfę Domową wiąże się z ogromnymi oszczędnościami. W przypadku, gdyby klient obecnie płacił 50 zł miesięcznie za telefon, a po przejściu do T-Mobile - 20 zł, oszczędzi 30 zł miesięcznie. Daje to 360 zł rocznie na dodatkowe przyjemności przy zachowaniu numeru stacjonarnego, z którego większość jego posiadaczy nie chce rezygnować, nawet gdy posiadają telefony komórkowe.

Nawiązując do tych ostatnich, warto dodać, że dopełnieniem taryfy z telefonem stacjonarnym w T-Mobile jest nowość w naszej ofercie – telefon Alcatel 20.01. To model, który nadaje się na prezent dla rodziców, bo jest nie tylko łatwy w obsłudze, ale także estetycznie wykonany. Duży wyświetlacz i klawisze oraz niewielka waga czynią z niego doskonałego towarzysza rozmów. W naszym artykule możecie przeczytać test Alcatela 20.01.

W Nowej Taryfie Domowej miesięczny koszt usługi zaczyna się już od 19,90 zł. W tej cenie klienci otrzymują 150 minut na połączenia na krajowe numery stacjonarne oraz na numery komórkowe T-Mobile.

Alcatel 20.01

Być może rodzice nie zdają sobie sprawy z tego, że posiadany przez nich numer telefonu stacjonarnego mogą bez problemu przenieść do T-Mobile. Nie wiąże się to z żadną skomplikowaną procedurą – przeniesienie numeru jest bezpłatne i proste, najczęściej wystarcza jedna wizyta w salonie T-Mobile, którego pracownicy zajmą się wszystkimi formalnościami w imieniu klienta.

Numer stacjonarny w Nowej Taryfie Domowej jest telefonem stacjonarnym, jak każdy inny. Oznacza to, że dzwoniące do rodziców osoby będą płacić za połączenia tyle samo, ile płacą dzwoniąc na każdy inny numer stacjonarny w Polsce.

Oprócz dwukrotnie niższej od ceny rynkowej wysokości abonamentu, zaletą telefonu stacjonarnego w T-Mobile jest także sam proces instalacji. Klienci otrzymują kartę SIM, jak w przypadku telefonu komórkowego, a telefon nie wymaga instalacji i podłączania kabli. Nadaje się on do postawienia w dowolnym miejscu w domu i działa w promieniu około 500 metrów od domu.

Aby przedstawić rodzicom zalety telefonu stacjonarnego w T-Mobile, zajrzyjcie na naszą stronę, dzięki której rozwiejecie wszystkie swoje wątpliwości.

<p><em>Zobacz naszą wideo-recenzję Alcatela 20.01!</em></p>

Idealny prezent dla rodziców - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Szybko rośnie ilość inteligentnych telefonów na naszym rynku. Starsi użytkownicy nie powinni obawiać się przesiadki z modelu z fizyczną klawiaturą na telefon z ekranem dotykowym. Producenci pomyśleli o ich wygodzie.

Co powinniśmy wziąć pod uwagę, rekomendując smartfon starszej osobie, która nie jest szczególnie biegła w obsłudze nowoczesnych urządzeń mobilnych? Oczywiście sprzęt gwarantujący łatwą i intuicyjną obsługę. A co się na taką składa?

  • Wyświetlacz

Zacznijmy od tego, co jest widoczne na pierwszy rzut oka, czyli ekran smartfonu. Zapomnijmy o modelach z bardzo małymi wyświetlaczami – w przypadku problemów ze wzrokiem przyszłego użytkownika litery na wyświetlaczu mogą być nieczytelne – szczególnie przy przeglądaniu stron internetowych. Ekran powinien być więc stosunkowo duży z dobrej jakości kontrastowym wyświetlaczem, najlepiej wykonanym w technologii IPS, aby obraz był widoczny pod różnymi kątami. Na takim wyświetlaczu wszystko będzie doskonale widoczne.

  • Aparat fotograficzny

Jeśli przyszły użytkownik smartfona chętnie używa cyfrówki, zaproponujmy mu smartfon z bardzo dobrym aparatem. Będzie mógł nie tylko uwieczniać chwile z przyjaciółmi czy wnukami, ale także nagrać film. A może jest na tyle odważny, że zgłębia tajniki korzystania z serwisów społecznościowych? Wówczas nieoceniona będzie możliwość udostępniania zdjęć znajomym i rodzinie w czasie rzeczywistym. No i najważniejsze – posiadanie smartfonu z dobrym aparatem oznacza rezygnację z dwóch urządzeń na rzecz jednego. A co z tymi, którzy zdjęcia robią sporadycznie? W tym wypadku można nieco obniżyć wymagania dotyczące smartfonu i zdecydować się na urządzenie ze średniej półki, oferujące przeciętnie dobry aparat.

-> Czy smartfon z dużym ekranem jest dla Ciebie? Sprawdź

-> Prosty telefon komórkowy - co powinien mieć?

-> Ekstremalny telefon - dla kogo i co powinien mieć? 

  • System operacyjny i interfejs

Jeśli chodzi o system operacyjny, trudno jest wskazać ten, który będzie najlepszy akurat dla starszych użytkowników. Niektórzy wskażą Windows Phone ze względu na intuicyjne w obsłudze kafelki, które pozwalają umieścić na ekranie głównym wszystkie najczęściej wykorzystywane aplikacje. Entuzjaści urządzeń Apple wskażą iOS jako bezdyskusyjnie najprostszy w obsłudze. Z Androidem, najpopularniejszym na rynku, sprawa jest o tyle trudna, że można kupić zarówno urządzenia z czystym Anroidem, jak i z nakładkami producentów. I tutaj każdy producent stawia na inne funkcjonalności, na co innego kładzie nacisk. Dlatego właśnie najlepiej, aby przyszły użytkownik poszedł do salonu sprzedaży i sam zobaczył, który interfejs jest dla niego najlepszy.

  • Aplikacje

Gdyby jednak okazało się, że wybrany smartfon nie posiada dobrze wyeksponowanych funkcji, które najbardziej przydałyby się seniorowi, można nadrobić te braki, instalując odpowiednie aplikacje. Nawigacja, aplikacja do wyszukiwania połączeń komunikacyjnych, latarka, narzędzie do tworzenia list zakupów czy notatek? W ogromie programów każdy znajdzie coś dla siebie. Kluczowe jest przekonanie starszego użytkownika, że obsługa aplikacji mobilnych jest naprawdę prosta i intuicyjna.

Interfejs z trybami Acer Liquid Z4

Niektórzy producenci telefonów pomyśleli nie tylko o młodych użytkownikach smartfonów goniących za nowinkami technologicznymi, ale także o seniorach. Wprawdzie częściej propozycje dla nich to urządzenia z niewielkimi ekranami i dużymi przyciskami fizycznej klawiatury, ale zdarzają się także smartfony. Te ostatnie często nadal wydają się seniorom groźne ze względu na taflę szkła i brak przycisków na przedniej części obudowy.

Jednym z urządzeń przeznaczonych zarówno dla młodych, jak i starszych, jest Acer Liquid Z4. Tym, co go wyróżnia na tle propozycji innych producentów, są cztery zróżnicowane profile trybu szybkiego. Dla osób starszych doskonale nada się Senior Mode, pozwalający w prosty sposób pisać wiadomości i dotrzeć do listy kontaktów, sprawdzać prognozę pogody, słuchać radia. Może to model, z którym można bez obaw zacząć przygodę ze smartfonami?

Fot.: Fotolia

<p><em>Acer Liquid Z4 - zobacz jego wideo-recenzję!</em></p>

Wybieramy smartfon dla seniora. Jaki powinien być? - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Mario
20-12-2015 - 00:43:10
Wystarczy kupić dziadkom tani telefon z systemem Android i zainstalować z Google Play aplikację Grand Launcher - prosty launcher dla seniorów.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W galeriach handlowych powoli pojawiają się ozdoby świąteczne, a w sklepach oferty skrojone na prezent. Także T-Mobile przygotował coś specjalnego: smartfon Sony Xperia M4 Aqua i tablet Huawei MediaPad T1 8.0. Komu przydadzą się takie urządzenia?

Ci, którzy lubią delektować się kompletowaniem prezentów i nie przepadają za kupowaniem prezentów na ostatnią chwilę, zapewne już rozglądają się po sklepach. Z myślą o takich klientach T-Mobile w tym roku wcześnie wystartował z ofertą świąteczną.

W ramach wspomnianej oferty można zdecydować się na doskonały duet – smartfon Sony Xperia M4 Aqua oraz tablet Huawei MediaPad T1 8.0. Smartfon to urządzenie ze średniej półki, które wyróżnia się odpornością na wodę i kurz, co pozwala go bez obaw używać w czasie deszczu czy na plaży. Posiada 5-calowy wyświetlacz, który pozwoli wygodnie surfować po sieci, a także oglądać zdjęcia czy wideo. Ma wydajny ośmiordzeniowy procesor, a 13-megapikselowy przedni aparat z lampą błyskową pozwoli robić ładne zdjęcia. Do wideorozmów czy selfie posłuży 5-megapikselowa przednia kamerka. Nie mogło naturalnie zabraknąć wsparcia dla LTE, a więc przyszli użytkownicy mogą korzystać z szybkiego Internetu. Nad wszystkim czuwa Android.

Sony Xperia M4 Aqua i Huawei MediaPad T1 8.0 w e-sklepie. Sprawdź!

Huawei MediaPad T1 8.0 posiada 8-calowy wyświetlacz IPS i elegancki design. Przyda się zarówno w domu, jak i poza nim do przeglądania stron internetowych, korzystania z serwisów społecznościowych, oglądania zdjęć czy wideo. Bateria o pojemności 4800 zapewni długie godziny rozrywki. To urządzenie zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Tutaj także system operacyjny to Android.

Opłata początkowa za smartfon Sony i tablet Huawei wynosi jedynie 9 zł. Zestaw daje wiele możliwości: można jedno z urządzeń zostawić dla siebie, a drugie podarować bliskiej osobie lub też obdarować jedną osobę smartfonem, a drugą – tabletem. Obydwa typy urządzeń zajmują zwykle wysokie miejsca na listach prezentowych. Widać to w wynikach badań, robionych w okresie przedświątecznym na zlecenie mediów, sklepów czy producentów.

 

Smartfon i tablet – idealny duet na prezent - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się