W nowej ofercie Internet na kartę znajdziecie pakiety od 5 do 25 GB bez przepadających danych i martwienia się o utrzymanie ważności konta.

Od 14 lipca w ofercie dostępne są nowe startery Internet na kartę w T-Mobile „1 GB NA START I KAŻDY NASTĘPNY 1 GB ZA 5 ZŁ”. Z pakietu danych można korzystać przez 5 dni od daty aktywacji karty. Po tym czasie aktywowany zostanie pakiet Internet STRONG LTE 1 GB za 5 zł na 5 dni, który będzie odnawiany cyklicznie.

Klient w dowolnym momencie może włączyć inny pakiet, wysyłając kod aktywacyjny. Ogromną zaletą oferty Internet STRONG LTE jest kumulacja niewykorzystanych danych przy cyklicznym odnawianiu pakietu internetowego oraz brak konieczności utrzymywania ważności konta.

Klient ma zapewniony dostęp do internetu w terminie obowiązywania Cyklu Rozliczeniowego aktywowanego pakietu.

Nowe pakiety danych Internet STRONG LTE mogą aktywować także klienci, którzy już korzystają ze starterów Internet na kartę w T-Mobile.

Fot. Fotolia

Internet STRONG LTE od T-Mobile - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Darmowe rozmowy w Polsce i na świecie! Już 5 czerwca wprowadzimy szereg ofert, w których rozmowy z numerami T-Mobile w kraju i na świecie będą BEZPŁATNE. Jest to pierwsza tego typu oferta w historii sieci komórkowych!

Począwszy od 5 czerwca 2011, klienci T-Mobile w Polsce w ramach ofert Zawsze otrzymają możliwość NIELIMITOWANYCH i BEZPŁATNYCH połączeń zarówno na krajowe numery T-Mobile, włączając klientów obecnych Ery i Tak Taka, jak i na numery T-Mobile na CAŁYM ŚWIECIE.

Oferty Zawsze, będą dostępne zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych:

  • Zawsze rozmawiaj – to oferta dla klientów indywidualnych, w której za 39 złotych otrzymują oni możliwość prowadzenia bezpłatnych nielimitowanych rozmów w sieci T-Mobile w kraju i na świecie. Odpowiednikiem tej oferty dla klientów biznesowych będzie usługa Zawsze biznes w cenie 32 złote netto. Te dwie oferty będą dostępne przy umowach zawieranych bez telefonu na okres 18 lub 24 miesięcy.
  • Zawsze w kontakcie – to oferta dla klientów indywidualnych, w której za 49 złotych otrzymują oni możliwość prowadzenia nielimitowanych i bezpłatnych rozmów, wysyłania SMSów i MMSów do sieci T-Mobile w kraju i na świecie. Ponadto w tej ofercie klienci otrzymają również pakiet 100 MB do wykorzystania na transfer danych w Polsce. Oferta będzie dostępna przy umowach zawieranych bez telefonu na okres 18 lub 24 miesięcy. Odpowiednikiem tej oferty dla biznesu będzie usługa Zawsze biznes Max w cenie 39 złotych netto.

 

W ofercie z telefonem dla nowych i przedłużających umowy klientów prywatnych T-Mobile przygotował promocję z abonamentami od 25 do 199 złotych z wliczonymi pakietami od 80 aż do 1000 minut do wszystkich sieci. Dodatkowo, w zależności od wybranej taryfy, klient może otrzymać bezpłatnie usługę Zawsze rozmawiaj nawet na cały okres umowy. Ponadto będzie oferowany bezpłatnie Internet w telefonie z pakietem do 2 GB danych.

W ofercie z telefonem dla klientów biznesowych T-Mobile wprowadzi promocje z abonamentami, w których będą wliczone pakiety minut do wszystkich sieci oraz bezpłatny Internet w telefonie. Usługa Zawsze biznes będzie dostępna w tej ofercie bezpłatnie lub w cenie od 15 do 30 złotych w zależności od wybranego abonamentu.

Jeśli chodzi o usługi dla klientów usług prepaid (Tak Tak T-Mobile na Kartę), także w nich pojawią się oferty Zawsze:

Zawsze - darmowe rozmowy. Nowe oferty od T-Mobile! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Operator zaprasza do wspólnego świętowania zwiększającego się zasięgu, organizując z tej okazji konkurs dla followersów swojego profilu na Twitterze.

Rok od uruchomienia technologii LTE 4G w T-Mobile możemy pochwalić się objęciem zasięgiem do 75 proc. populacji kraju. Od razu mogę zapewnić, że dalej pracujemy nad zwiększaniem zasięgu w tej technologii, jednocześnie dbając, żeby wraz z rosnącym zasięgiem utrzymać najwyższą jakości usług.

Żeby to weryfikować, powołane zostały wewnętrzne zespoły realizujące drive testy, oraz analizujące dane nt. użycia sieci. Dodatkowo, niezależna firma zewnętrzna wykonuje pomiary na zlecenie naszej firmy matki – Deutsche Telekom. Wyniki takiego badania po raz pierwszy pokazaliśmy publicznie w marcu ubiegłego roku na spotkaniu z mediami pod wszystko mówiącym tytułem - Najlepsza Sieć T-Mobile.

Pod koniec maja zakończyła się kolejna edycja takich badań, a to dobra okazja, żeby ponownie zaprezentować rezultaty poszczególnych sieci w teście porównawczym w zakresie usług głosowych oraz transmisji danych w technologiach 3G i 4G LTE.

Zanim jednak pokażemy szczegóły zapraszamy do wspólnego świętowania 75% zasięgu LTE i 10 000 followersów profilu @T-MobilePolska na Twitterze. Jeśli macie ochotę na nagrody ufundowane przez #Huawei, to napiszcie w tradycyjnych 140 znakach, co fajnego można robić dzięki tak szybkiej transmisji danych, oznaczając w poście nas @TMobilePolska i #najlepszasiec T-Mobile. A żeby było ciekawej załączcie zdjęcie z pomiarem Speedtest w technologii LTE oczywiście zrobione telefonem w sieci T-Mobile. Obiecujemy absolutnie subiektywny wybór zwycięzców pod katem trafności, oryginalności i atrakcyjności odpowiedzi.

75 proc. populacji w zasięgu sieci LTE 4G od T-Mobile. Mamy konkurs! - opinie i komentarze (16)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

piotrsajnog
12-04-2016 - 16:01:43
Witam. Proszę o informację, czy są plany modernizacji nadajników w Markach w województwie mazowieckim. Chodzi mi szczególnie o okolice ulicy Granicznej, czyli praktycznie ostatniej ulicy w mieście przy wylotówce S8 na Białystok. Obecnie mój telefon (Galaxy S5 Neo) łapie internet tylko w technologii HSDPA z prędkością ok. 4 Mb/s.
  (0)
Odpowiedz
nikolas
19-01-2016 - 22:35:42
Prosze zmiecie mapkę bo u nas jest LTE a na mapie nie ma tracicie klientów w Osiecznicy i Kliczkowa
  (0)
Odpowiedz
MartaTra
30-06-2015 - 00:51:17
Mam prośbę o informację - kiedy zacznie działać bardzo potrzebna stacja ID: 22850, adres: Konstancin-Jeziorna Od Lasu 23
  (0)
Odpowiedz
makskra
29-06-2015 - 10:10:50
Kiedy można liczyć na sygnał LTE w Wyszogrodzie? Powiat płocki, województwo mazowieckie.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
29-06-2015 - 14:20:35
Niestety, aktualnie planów uruchomienia LTE w Wyszogrodzie nie mamy.
  (0)
Odpowiedz
MarekSwi
28-06-2015 - 17:59:19
Drogie TMobile - kiedy można spodziewać się LTE w: Drzewicy (woj. Łódzkie, powiat opoczyński), Wierzbicy (woj. Mazowieckie, powiat radomski) i Zelowie (woj. Łódzkie, powiat bełchatowski)?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
29-06-2015 - 13:37:05
Jest szansa, że w Drzewicy po 2015-08-15 będzie LTE. W pozostałych lokalizacjach aktualnie planów brak. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
abcc
25-06-2015 - 15:23:19
Chciałbym zapytać kiedy pojawi się LTE w miejscowości Fałków w woj. świętokrzyskim, powiecie koneckim? W najnowszym wykazie UKE pojawiło się pozwolenie na GSM1800/UMTS2100/LTE1800.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
25-06-2015 - 17:51:10
Witam. W podanej lokalizacji nie mamy planów budowy nadajników do końca bieżącego roku. Najbliższy nadajnik zostanie uruchomiony w sierpniu w mieście Końskie. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Rafał
11-06-2015 - 23:09:34
A kiedy zamieścicie aktualna mapę
  (1)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
12-06-2015 - 08:43:28
Witaj, w chwili obecnej mapa dostępna na stronie www.T-Mobile.pl zawiera aktualne informacje. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
_krbcwa_
16-06-2015 - 14:02:40
@ Konsultant T-Mobile - Według mapki na stronie zasięg LTE to około 25, 30%. Do 75% według mapy duuuużo brakuje.
  (0)
Odpowiedz
rafał
11-06-2015 - 23:08:37
a kiedy w Opatowie i nad jeziorem Chańcza koło Rakowa świetokrzyskie, Łagów, plus tam jest a was nie ma
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
12-06-2015 - 11:24:25
Witam, w chwili obecnej nie mamy planów rozbudowy LTE w podanej lokalizacji. W Opatowie można korzystać z technologii 3G UMTS 900. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Rafal kostek
11-06-2015 - 16:14:32
Kiedy w Osiecznicy będzie LTE Dobra ma LTE a my nie
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
12-06-2015 - 08:36:20
W Bolesławcu jest 9 nadajników LTE. Miejscowość Dobra jest od niego w odległości 2-3 km, dlatego zasięg LTE ją obejmuje. W Osiecznicy nie mamy do końca roku planów uruchomienia tej technologii. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Gdy dziecko dostaje swój pierwszy smartfon, korzysta z niego nie tylko do rozmów czy wysyłania SMS-ów, ale gra i korzysta z internetu. Jak kontrolować, jakie strony odwiedza, z jakich aplikacji korzysta oraz ile czasu spędza przed małym ekranem?

T-Mobile oferuje swoim klientom interesujące usługę, która mogą okazać się przydatna rodzicom - Dzieci w sieci. To proste w obsłudze narzędzie do zdalnego zarządzania treściami, które przegląda dziecko w Internecie na swoim smartfonie.

Pozwala ona na kontrolowanie tego, z jakimi treściami dziecko ma styczność, bowiem rodzic bądź opiekun decyduje o tym, które strony będą dla dziecka dostępne, a których nie zobaczy. Wystarczy zablokować strony, na które mały użytkownik sieci ma nie wchodzić, a także określić zakres dostępu do sieci na portalach społecznościowych, takich jak Facebook, YouTube czy Google+. Dodatkowo można zadecydować, z jakich aplikacji mobilnych dziecko może korzystać.

To jednak nie wszystko, bo z usługą Dzieci w sieci, milusińscy nie będą także mieli możliwości korzystania z Internetu dłużej niż pozwoli im na to opiekun. Należy określić, w jakich godzinach dziecko może mieć na swoim smartfonie dostęp do Internetu, czyli np. zablokować dostęp w godzinach lekcyjnych czy też nocnych.

Zarządzanie telefonem dziecka odbywa się poprzez zainstalowaną na nim aplikację, przeznaczoną na urządzenia z systemem Android, iOS i Windows Phone. Wszelkie modyfikacje dostępu odbywają się zdalnie, z dowolnego miejsca na świecie. Obejmują także sytuacje, gdy dziecko korzysta z jakiejkowiek sieci Wi-Fi, a nie tylko z transferu danych od T-Mobile.

Miesięczny koszt usługi Dzieci w sieci to 4,99 zł i jest ona aktywna przez cały czas trwania umowy. Więcej na temat usługi można przeczytać na stronie T-Mobile.

Fot. Fotolia

Dzieci w sieci – coś dla rodziców od T-Mobile - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się