Przynajmniej część posiadaczy iPada to z pewnością zagorzali fani Apple’a. To nietuzinkowe etui powinno ich ucieszyć.

Apple wprawdzie oferuje etui-podstawkę do iPada – Smart Cover - która występuje w tak wielu odcieniach, że chyba każdy dobierze coś dla siebie. Jednak to nadal jest gadżet, który mają wszyscy. Tymczasem na rynku można znaleźć prawdziwe oryginały...

Prawda, że przypomina nieco swojego o wiele starszego brata?

Padintosh to doskonały przykład. To etui na tylną część iPada, które przypomina komputer Macintosh z 1984 roku. Jest monitor, a także szczelina na dyskietkę. Tych, którzy pamiętają lata 80. i ówczesny sprzęt komputerowy, ogarnie nostalgia.

Etui w stylu retro przeznaczone jest do iPada 2 i Nowego iPada. Oczywiście osłona na ekran nie przeszkadza. Cena Padintosha to niecałe 25 dolarów, a można go kupić na stronie thinkgeek.com. Skusicie się?

Źródło/Fot.: ThinkGeek

<p><em>Zobaczcie jak Steve Jobs w 1984 r. pokazał światu pierwszego Macintosha!</em></p>

iPad jak stary Mak dzięki etui - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Gdyby nie jego imieniny, bylibyśmy nieprzesądni do bólu. Na szczęście od czasu do czasu dajemy dojść do głosu wierze w horoskopy i magiczne przepowiednie.

Wróżby są popularne bo pozwalają nam opuścić sterylny świat naukowych badań. Jeśli cały dzień w pracy spędzasz nad tabelami, zestawieniami, wzorami matematycznymi czy notowaniami giełdy, wyczytany z gwiazd rozkład dnia może być dobrą ucieczką od nudy. Na szczęście nie trzeba jechać do wróżki po drodze do domu, żeby się dowiedzieć czy wieczór będzie udany, wystarczy komórka.

Usługi dostępne są dla wszystkich abonentów, którzy zdecydują się skorzystać z SMS-owego serwisu Prenumeraty. Przekonaj się, że rozrywka w komórce to nie tylko gry java czy klipy z Youtube.

Wielka miłość i worek pieniędzy przepowiedziane przez SMS mogą poprawić Ci nastrój nawet po najgorszym dniu, czemu więc nie skorzystać z Horoskopu? Jeśli natomiast na co dzień stykasz się z liczbami, może zainteresujesz się ich magicznym znaczeniem? Spośród dostępnych aplikacji wybierz Numerologię . Może wśród całkiem oczywistych porad znajdzie się taka, która zwróci Twoją uwagę na istotną kwestię?

Jeśli nie jesteś przekonany do magicznej mocy kart tarota może pozwolisz by Twoje własne ciało wyznaczyło rytm przyszłych dni?  Aplikacja Biorytm przyjdzie Ci z pomocą i podpowie m.in. jakie są najkorzystniejsze dla Ciebie pory snu i posiłków.

Ci, którzy oczekują tylko dobrych wróżb mogą zamówić serwis Drink Dnia. W ten sposób dowiedzą się jaki drink może zagościć w ich szklankach danego wieczoru.

Dzięki Prenumeratom masz możliwość skorzystania z ciekawych usług i aplikacji

Wreszcie każdy może mieć przepowiednię jakiej potrzebuje bez potrzeby wertowania przewodników po tarocie czy tabeli numerologicznych. Nawet amatorzy napojów wyskokowych zacierają ręce. Wszystko dzięki Andrzejowi.

Wszystko dzięki Andrzejowi - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

E-Booki stają się w dzisiejszych czasach codziennością. Daleko im jeszcze do wyparcia z naszych domów wydań papierowych, ale z pewnością przestały być czymś niespotykanym. Dla tego właśnie T-Mobile uruchomił dla swoich użytkowników sklep z e-bookami.

Dzięki naszej e-księgarni możecie czytać książki zarówno na ekranach swoich smartfonów wyposażonych w system Android jak i z komputerów.
Użytkownicy telefonów z Androidem, do korzystania z naszej księgarni, muszą ściągnąć darmową aplikację E-Booki T-Mobile poprzez Android Market, a następnie zainstalować ją.
Potem możemy zalogować się na nasze konto, które jest powiązane z naszym numerem telefonu. Jeżeli nie posiadasz konta, to możesz je aktywować poprzez wysłanie SMS o treści A na numer 6677. Koszt SMS-a jest zgodny z naszą taryfą.
Jeżeli planujemy czytać książki na ekranie komputera, to wystarczy ściągnąć do tego specjalną aplikację, dostępną tutaj.

T-Mobile E-Book:

  • Posiadamy prawie 1700 książek.
  • Książki z naszej e-księgarni czytać możecie na ekranach Waszych smartfonów z systemem Android bądź na komputerach.
  • Aby aktywować konto na e-księgarni należy wysłać SMS-a o treści A na numer 6677.
  • Do czytania książek pochodzących z naszej księgarni musicie ściągnąć darmową aplikację na Androida, bądź specjalny program z naszej strony, jeżeli chcecie czytać książki na ekranie komputera.
  • Kwoty za kupione książki będą doliczane do Waszych rachunków.

Po zakończeniu wszystkich czynności związanych z logowaniem, możecie przejść do książek, które chcecie kupić. A wybór jest bardzo szeroki. Na www.ebooki.t-mobile.pl znajdziecie ponad 1700 pozycji, które na Was czekają. Wśród nich są lektury szkolne, literackie klasyki i najnowsze bestsellery z biografią George'a W. Busha na czele. Przeszukiwać również możecie książki m.in z kategorii "Historia", "Auto-moto", "Kuchnia", "Literatura młodzieżowa", "Literatura obcojęzyczna", "Muzyka i film", "Podróże, mapy przewodniki", czy "Prawo i ekonomia". Kategorii jest oczywiście znacznie więcej, zaś liczba książek będzie się stale powiększać.
Podkreślić trzeba, że większość pozycji ściągnąć można w wersji kilku stronicowego dema (za darmo), dzięki czemu zdecydować się możemy, czy chcemy kupić daną pozycję.

Po podjęciu decyzji, przechodzimy do zakupu. Na szczęście procedura ta jest bardzo klarowna i prosta. Jeżeli korzystamy z Mix bądź telefonu na kartę, to pieniądze na zakup danej książki pobierane są z konta naszego telefonu. Jeżeli posiadamy abonament, to opłata jest doliczana do naszego rachunku. Prawda, że proste?

Uczniowie znajdą na naszej e-księgarni wiele szkolnych lektur.

Po kupieniu książki mamy dostęp do niej na wszystkich naszych urządzeniach. Wystarczy, że wejdziemy na konto i zsynchronizujemy je. Jeżeli używasz zarówno internetu mobilnego T-Mobile na swoim komputerze jak i systemu Android na telefonie z naszą siecią, to możesz współdzielić książki między aplikacjami i czytać je zarówno na smartfonie jak i na komputerze. Opcja ta możliwa jest po zalogowaniu się na "Moje konto" na t-mobile/e-book.

Pragniemy jednak podkreślić, że część aplikacji dedykowana jest jedynie dla komputera i nie będziecie w stanie przeczytać takiej książki na swoim telefonie.

Wszystkie informacje o naszej księgarni znajdziecie jeszcze w poniższym filmie.

<p><em>Uruchomiliśmy elektroniczną księgarnię z e-bookami, w której nasi klienci znajdą ponad 1700 pozycji gotowych do ściągnięcia na komputer lub smartfona. Księgozbiór zawiera różnorodne pozycje od lektur szkolnych, poprzez klasyków, do najnowszych bestsellerów. Lista dostępnych pozycji będzie stale rozszerzana.</em></p>

Jak kupić książki na Androida dzięki T-Mobile - opinie i komentarze (4)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

wawaewa
24-09-2015 - 18:35:26
Strona nie działa od miesiąca i nikt z tym nic nie robi.
  (0)
Odpowiedz
wawaewa
01-09-2015 - 18:04:27
Strona nie działa
  (0)
Odpowiedz
Hyde
22-09-2011 - 13:37:13
Poradnik fajnych chociaż w przypadku księgarni t-mobile procedury zakupu i skorzystania z oferty nie są jakieś skomplikowane, tym bardziej w przypadku wybrania płatności poprzez doliczenie odpowiedniej kwoty do rachunku :)
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
01-07-2015 - 11:08:38
Hyde, oczywiście procedury nie są skomplikowane i to także chcieliśmy pokazać :-) Zapraszamy do zakupów.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

iTypewriter to gadżet, który sprawi, że tablet stanie się urządzeniem w stylu retro.

Klawiatur do tabletów i najpopularniejszego spośród nich, czyli iPada, nie brakuje. Tym razem jednak ktoś zaszalał i postawił na klientów, którym bliskie są klimaty retro. Tym kimś jest projektant Austin Young.

iTypewriter, widoczny na zdjęciu powyżej, to stacja dokująca z klawiaturą w formie maszyny do pisania. Sposób działania jest zresztą podobny jak w przypadku klasycznej maszyny – ramiona stacji dokującej dotykają wirtualnych klawiszy na ekranie iPada, a nie piszą same z siebie na pełnym ekranie tabletu.

Nie wiadomo, czy gadżet w ogóle wejdzie do masowej produkcji, bo któż dzisiaj posiada umiejętność płynnego pisania na tego typu klawiszach. Byłaby to jednak prawdziwa gratka dla hipsterów, gdyby tylko można było pokazać się z taką maszyną na ulicy. Zdecydowanie poręczniejsza jest, mimo wszystko, opisywana przez nas kiedyś słuchawka w stylu retro do smartfonów.

Źródło: Cult Of Mac

iPad jak maszyna do pisania (wideo) - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się