Na Twitterze pojawiły się informacje na temat polskich cen iPada Pro. Nowy tablet 12,9" marki Apple ma wiązać się z wydatkiem co najmniej 3999 złotych!

Twitter nierzadko dostarcza nam ciekawych informacji na temat nowych produktów, których nie ma jeszcze w sprzedaży. Nie inaczej jest tym razem. W serwisie pojawiły się informacje na temat polskich cen iPada Pro. Jak zapewne się domyślacie, za 12,9-calowy tablet Apple będzie chciało niemało. I rzeczywiście, bo polskie ceny iPada Pro przedstawiają się następująco:

iPad Pro z 32 GB pamięci i Wi-Fi - 3999 złotych;
iPad Pro ze 128 GB pamięci i Wi-Fi 4699 złotych;
iPad Pro ze 128 GB pamięci i LTE - 5299 złotych.

Jak nietrudno zauważyć, ceny iPada Pro będą zbliżone do cen MacBooka Air z 11,6-calowym ekranem. iPad Pro jest nowym tabletem Apple, którego sprzedaż rozpocznie się w listopadzie. Urządzenie ma 12-calowy ekran Retina o rozdzielczości 2732 x 2048 pikseli, procesor Apple A9X, 4 GB pamięci operacyjnej RAM, 32 lub 128 GB miejsca na dane (bez możliwości rozbudowy), kamerkę Facetime do wideo rozmów, aparat fotograficzny 8 Mpix, cztery głośniki oraz złącza Lighting i Smart Connector. Nie zabrakło także Wi-Fi w standardzie 802.11ac, modułu Bluetooth 4.2, przycisku Touch ID oraz jacka audio 3,5 mm. Wbudowana bateria 38,5 Wh ma zapewnić około 10 godzin pracy.

Źródło: twitter (@blasskriss)

iPad Pro. Poznaliśmy ceny w złotówkach. Tanio nie będzie - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W ramach taryf blueconnect iPad klienci biznesowi sieci mogą otrzymać jeden z nowoczesnych tabletów Apple za 1 zł.

Ruszyła oferta Internetu mobilnego w T-Mobile, w ramach której można mieć iPada Air, iPada mini lub iPada mini z wyświetlaczem Retina za złotówkę.

Nowa oferta blueconnect iPad to trzy atrakcyjne taryfy, zróżnicowane pod względem pakietu danych do wykorzystania oraz tabletu dodawanego do usługi za symboliczną złotówkę, w abonamencie już od 70 zł netto miesięcznie. Oferta skierowana jest do klientów T-Mobile i dostępna w ramach umowy podpisywanej na 36 miesięcy. 

W ramach taryfy blueconnect iPad M operator oferuje 6GB transferu oraz tablet Apple iPad mini WiFi+Cellular 16GB w ramach abonamentu za 70 zł miesięcznie. Skierowana do klientów biznesowych o nieco większych potrzebach w zakresie dostępu do Internetu taryfa blueconnect iPad L kosztuje 90 złotych netto za miesiąc. W pakiecie z 6 GB danych użytkownik otrzymuje nowoczesnego iPada mini z wyświetlaczem Retina WiFi+Cellular 16GB. Dla najbardziej wymagających użytkowników T-Mobile przygotowało ofertę blueconnect iPad XL z 12 GB danych oraz iPadem Air WiFi+Cellular 16GB. Za ten największy pakiet danych klient zapłaci 100 zł netto miesięcznie. 

iPady dla biznesu w T-Mobile za złotówkę - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Już jutro nowego iPada Pro będzie można kupić w internecie, a do końca tygodnia sprzęt ma trafić do wybranych salonów Apple. A jak kształtują się jego ceny?

Apple poinformował, że od środy iPad Pro będzie dostępny w sprzedaży internetowej w 40. krajach na świecie, również w Polsce. W naszym kraju spodziewane ceny największego, jak dotąd, tabletu w ofercie Apple rozpoczynają się od 3999 złotych.

Zobacz produkty Apple w e-sklepie

iPad Pro posiada dotykowy ekran Retina o przekątnej 12,9 cala, wyświetlający obraz w rozdzielczości 2732 x 2048 pikseli. Sercem urządzenia jest procesor A9X wspomagany przez 4 GB pamięci RAM, a na dane przeznaczono przestrzeń o rozmiarach (w zależności od wersji) 32 lub 128 GB.

W przeszłości sporo mówiło się o tym, że ceny iPada Pro w Polsce będą oscylować w granicach od 3999 do 5299 zł. Jutro dowiemy się, czy tak rzeczywiście będzie.

iPad Pro wchodzi na rynek. Znamy polskie ceny - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Od dzisiaj najnowszy niesamowity tablet Apple jest dostępny w T-Mobile w ofercie biznesowej dla nowych klientów, a od 30 listopada - także dla przedłużających umowę wraz ze spacjelaną ofertą. Przypomnijmy zalety iPada Pro.

Na rynku mamy zatrzęsienie tabletów, jednak tylko kilka z nich wzbudza gorące dyskusje. Do takich z pewnością należą iPady, a najnowszy iPad Pro zdecydowanie wyróżnia się na tle poprzedników.

iPad Pro charakteryzuje się nietuzinkowym designem i prostotą obsługi, dobrze znaną użytkownikom urządzeń Apple'a. Wyświetlacz Retina, będący znakiem jakości Apple, w najnowszym tablecie ma przekątną aż 12,9 cala i mieści 5,6 mln pikseli, a więc najwięcej spośród wszystkich urządzeń z systemem iOS. Dzięki temu obrazy, oglądane nawet w rozdzielczości 4K, są jeszcze wyraźniejsze.

iPhone 6s Plus 64 GB - sprawdź ofertę w e-sklepie

Niespotykaną wydajność zapewnić ma nowy 64-bitowy procesor A9X, który stanowi wyzwanie dla większości przenośnych komputerów PS. Użytkownicy systemu iOS9 docenią jeszcze lepszą współpracę pomiędzy wszystkimi urządzeniami Apple'a – mogą rozpocząć pracę np. na iPhonie, szybko przenieść ją na iPada Pro, a skończyć na Macbooku.

Cztery nowe głośniki hi-fi, które zintegrowano z obudową, mają za zadanie dostarczyć nowe muzyczne wrażenia. Nowa kamera iSight pozwoli tworzyć filmy w rozdzielczości 729p, także w technologii poklatkowej oraz w zwolnionym tempie. Dla zapewnienia optymalnego bezpieczeństwa przy korzystaniu z osobistego tabletu, iPad Pro pozwala użyć odcisku palca jako hasła zarówno do odblokowania urządzenia, jak i do potwierdzenia zakupów w AppStore czy iTunes.

Ulepszono także technologię Multi-Touch, świetnie znaną użytkownikom Apple'a, dzięki czemu korzystanie z tabletu jest proste, łatwe i wygodne.

 

Najciekawszymi nowinkami są specjalnie dostosowane do iPada Pro klawiatura i rysik. Ten ostatni spodoba się wszystkim kreatywnym, a klawiatura pozwoli wygodnie pracować z edytorem tekstu czy aplikacjami do montażu filmów i muzyki.

Obudowa iPada Pro, mimo dużego wyświetlacza, jest lekka i smukła – ma grubość zaledwie 6,9 mm i waży 713 gramów. To sprawia, że tablet dobrze leży w dłoni i jest niezwykle wygodny w użytkowaniu.

Apple TV czwartej generacji - przede wszystkim aplikacje

iPad Pro dostępny będzie w pierwszej kolejności w ofercie dla nowych klientów biznesowych. Z myślą o nich przygotowana została specjalna taryfa, w ramach której klienci otrzymają nielimitowany dostęp do Internetu w technologii LTE, a w pozostałych technologiach pakiet 30 GB danych miesięcznie. Cena abonamentu wynosić będzie 200 zł netto przy umowie na 36 miesięcy. Opłata startowa za urządzenie wynosić będzie 499 zł brutto.

Oczywiście iPad Pro dostępny będzie także w standardowych taryfach: w cenie 2499 zł brutto (w opcji SILVER z limitem 5 GB) lub 2699 zł brutto (w opcji GOLD z limitem 30 GB). Cena abonamentu wynosić będzie 115 zł.

30 listopada iPad Pro dostępny będzie także w ofercie skierowanej do klientów przedłużających umowę. Oprócz warunków wynikających z oferty podstawowej, będą oni mogli skorzystać dodatkowo z jednej z poniższych propozycji:

- zniżki na urządzenie (nawet do 400 zł w zależności od wybranej taryfy)

- podwójnego pakietu danych poza LTE (do 60 GB)

- usługi Norton 360 aż na 3 stanowiska na cały okres trwania umowy.

 

iPad Pro dostępny w T-Mobile - opinie i komentarze (5)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

W4Ready
03-12-2015 - 11:07:48
Mam kilka pytań nie na temat (dotyczą zabezpieczeń dostępu do iBOA/miBOA): 1. Dlaczego nie ma możliwości zabezpieczenia dostępu do miBOA BOA Kodem albo innym stałym hasłem? 2. Czy jeżeli np. z jednej karty SIM korzysta kilku domowników lub pracowników firmy (np. karta Blueconnect w routerze), dowolna osoba ma możliwość wyświetlania danych abonenta i zarządzania usługami w miBOA? 3. Czy jest możliwość logowania się do iBOA wyłącznie stałym hasłem (np. BOA Kodem), bez konieczności przepisywania kodów jednorazowych z wiadomości SMS?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
08-12-2015 - 18:51:43
Witam. Dostęp do mIBOA jest możliwy z poziomu telefonu bez hasła (tylko przy transmisji danych po sieci komórkowej), ale tylko dla konkretnego numeru telefonu którego karta SIM znajduje się w telefonie w którym takie logowanie ma nastąpić. Dlatego dodatkowa weryfikacja nie jest już w tym przypadku potrzebna. Jest możliwość ustawienia tzw. administratora iBOA dla kont abonenckich, warunkiem jest to że numer administratora należy do sieci T-Mobile. Pozwala to wtedy po zalogowaniu na konto administratora na "przechodzenie" do kontraktów administrowanych. Nie działa to jednak w miBOA, dostęp do kont administrowanych jest tylko z poziomu strony www.iboa.pl. Weryfikacja dwuetapowa (BOA kod + jednorazowe hasło SMS) jest domyślnym ustawieniem, można wyłączyć tylko żądanie BOA kodu. Jako alternatywę proponowałbym skorzystanie z serwisu Mój T-Mobile. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
08-12-2015 - 18:51:24
Witam. Dostęp do mIBOA jest możliwy z poziomu telefonu bez hasła (tylko przy transmisji danych po sieci komórkowej), ale tylko dla konkretnego numeru telefonu którego karta SIM znajduje się w telefonie w którym takie logowanie ma nastąpić. Dlatego dodatkowa weryfikacja nie jest już w tym przypadku potrzebna. Jest możliwość ustawienia tzw. administratora iBOA dla kont abonenckich, warunkiem jest to że numer administratora należy do sieci T-Mobile. Pozwala to wtedy po zalogowaniu na konto administratora na "przechodzenie" do kontraktów administrowanych. Nie działa to jednak w miBOA, dostęp do kont administrowanych jest tylko z poziomu strony www.iboa.pl. Weryfikacja dwuetapowa (BOA kod + jednorazowe hasło SMS) jest domyślnym ustawieniem, można wyłączyć tylko żądanie BOA kodu. Jako alternatywę proponowałbym skorzystanie z serwisu Mój T-Mobile. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
08-12-2015 - 18:50:44
Witam. Dostęp do mIBOA jest możliwy z poziomu telefonu bez hasła (tylko przy transmisji danych po sieci komórkowej), ale tylko dla konkretnego numeru telefonu którego karta SIM znajduje się w telefonie w którym takie logowanie ma nastąpić. Dlatego dodatkowa weryfikacja nie jest już w tym przypadku potrzebna. Jest możliwość ustawienia tzw. administratora iBOA dla kont abonenckich, warunkiem jest to że numer administratora należy do sieci T-Mobile. Pozwala to wtedy po zalogowaniu na konto administratora na "przechodzenie" do kontraktów administrowanych. Nie działa to jednak w miBOA, dostęp do kont administrowanych jest tylko z poziomu strony www.iboa.pl. Weryfikacja dwuetapowa (BOA kod + jednorazowe hasło SMS) jest domyślnym ustawieniem, można wyłączyć tylko żądanie BOA kodu. Jako alternatywę proponowałbym skorzystanie z serwisu Mój T-Mobile. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
tolek78
27-11-2015 - 09:53:06
taki sprzet to ja moge miec
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Zobacz smartfony Apple'a w e-sklepie!
Podziel się