22.11.2011

iPhone 4S a Flickr

Nie minęły jeszcze dwa miesiące od premiery iPhone'a 4S, a już znalazł się on na drugim miejscu w statystykach serwisu Flickr, przedstawiających najpopularniejsze telefony komórkowe, którymi użytkownicy tego serwisu robią zdjęcia.

Wspomnieć wypada, że pierwsze cztery miejsca w tej statystyce zajmują smartfony Apple'a. Wciąż niekwestionowanym liderem jest iPhone 4, który bije pod względem popularności nawet cyfrowe lustrzanki. Nowy model, 4S, zdecydowanie lepiej sprawdzi się jako aparat fotograficzny. Wyposażony został bowiem w kamerę o rozdzielczości 8 megapikseli i nowy zestaw soczewek.

Wzrost popularności nie powinien dziwić tym bardziej, że w pierwszym tygodniu od premiery sprzedało się ponad 4 miliony tych urządzeń.

Źródło: Flickr.

Nowy model, 4S, zdecydowanie lepiej sprawdzi się jako aparat fotograficzny. Wyposażony został bowiem w kamerę o rozdzielczości 8 megapikseli i nowy zestaw soczewek.

iPhone 4S a Flickr - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Wygląda na to, że ci, którzy zdecydowali się kupić najnowszego iPhone’a są z niego zadowoleni.

ChangeWave przeprowadził ankietę, która ma pokazać, czy posiadacze iPhone’a 4S są zadowoleni ze swojego telefonu. Okazuje się, że aż 77 proc. ankietowanych posiadaczy najnowszego smartfona Apple’a określa się mianem „bardzo zadowolonych”.

19 proc. pytanych powiedziało, że są „częściowo zadowoleni”, co daje w sumie aż 96 proc. klientów, którzy cieszą się, że wybrali iPhone’a 4S.

To lepszy wynik niż w przypadku poprzedniego iPhone’a. Z „czwórki” zadowolonych było 72 proc. użytkowników.

Użytkownicy zadowoleni z iPhone'a 4S - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W najnowszych reklamach swojego smartfonu Apple pokazuje, że nie trzeba rozmawiać przez telefon, można - z telefonem. Siri dostała małą rólkę.

Ostatnio pisaliśmy o Davidzie Beckhamie w reklamie Samsunga Galaxy Note. Teraz Apple zaprezentował dwie nowe reklamy iPhone’a 4S z John Malkovich. Znany hollywoodzki aktor nie rozmawia przez telefon, ale z telefon, pokazując, że Siri może się przydać zarówno w przypadku błahych, jak i w większych rozterek.

W pierwszej reklamie aktor pyta Siri o pogodę (swoją drogą odpowiedź jest dość zaskakująca), sprawdza kalendarz i szuka restauracji. Asystentka sprostała także prośbie opowiedzenia dowcipu. Zaczyna się on od słów: „dwa iPhone’y wchodzą do baru”. Resztę, niestety musimy dopowiedzieć sobie sami.

Druga reklama ma poważniejszy charakter. Ta sama sceneria i bohaterowie, jednak pytanie o wiele poważniejsze. Na hasło Life Siri bez wahania radzi między innymi życie w przyjaźni i harmonii z innymi ludźmi. Czyżny telefon mógł zastąpić kozetkę psychanalityka.

<p><em>iPhone 4S - Joke</em></p>

<p><em>iPhone 4S - Life</em></p>

John Malkovich reklamuje iPhone’a (wideo) - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Smartfony Apple cieszą się zasłużenie dobrą opinią użytkowników. I choć producenci konkurencyjnych urządzeń z systemem Android czy Windows Phone starają się zwykle ścigać na specyfikacje techniczne, Apple stawia przede wszystkim na wygodę i niezawodność użytkowania. Wymaga to jednak także umieszczania w kolejnych modelach iPhone'ów coraz lepszych komponentów. Nie inaczej jest tym razem. iPhone'y 6s i 6s Plus to jeszcze lepszy sprzęt i nowe funkcje.

Urządzenia te wyposażono w wyświetlacz z technologią 3D Touch, dzięki której mierzona jest siła nacisku palca na powierzchnię ekranu. W zależności od stopnia nacisku system i aplikacje reagują w różny sposób. Przyciśnięcie palca na ikonie wybranych programów wyświetla menu kontekstowe pozwalające wywołać konkretną funkcję lub szybko przejść do określonego widoku. I tak w przypadku aplikacji Telefon po mocniejszym przyciśnięciu jej ikony pojawi się menu z listą trzech ostatnich aktywnych kontaktów oraz możliwość szybkiego utworzenia kolejnego. Podobnie sprawa wygląda w przypadku aplikacji Wiadomości. Przyciśnięcie ikony aplikacji Aparat wyświetla menu pozwalające na szybkie zrobienie zdjęcia, selfie czy nagranie filmu. 3D Touch wspiera coraz większa liczba aplikacji firm trzecich. Wspomnieć tutaj wypada takie programy jak Instagram, Twitter czy Dropbox.

iPhone 6s już w T-Mobile!

Zastosowanie technologii 3D Touch nie ogranicza się tylko do wyświetlania menu kontekstowego przy ikonach aplikacji. Klawiatura ekranowa w iPhone'ach 6s i 6s Plus po mocniejszym przyciśnięciu palcem zamienia się w gładzik, pozwalający na szybkie i wygodne ustawienie kursora we wskazanym miejscu.

 

W nowych iPhone'ach znalazł się nowy aparat fotograficzny z dużą matrycą o rozdzielczości 12 megapikseli. Wspierany dodatkowo przez szybki procesor A9, iPhone 6s czy 6s Plus pozwala na robienie zdjęć o bardzo wysokiej jakości oraz nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K.  Ciekawie prezentuje się też funkcja Live Photos, w ramach której podczas robionego przez użytkownika zdjęcia nagrywany jest też kilkusekundowy film. Wyświetlić go można po mocniejszym naciśnięciu ekranu, na którym dana fotografia jest wyświetlana.

9 najlepszych funkcji z iOS 9, których pewnie nie znacie

Wśród zastosowanych elementów sprzętowych wspomnieć wypada także o czytniku linii papilarnych Touch ID drugiej generacji. Proces autoryzacji użytkownika w iPhone'ach 6s i 6s Plus jest zdecydowanie szybszy i bardziej niezawodny w porównaniu do zeszłorocznych modeli.

Urządzenia te współpracują z nową systemową funkcją oszczędzania energii. Dzięki temu czas ich pracy można wydłużyć znacznie ponad 24 godziny. Nie trzeba więc martwić się o ich ładowanie w ciągu dnia.

 

Dlaczego warto kupić nowego iPhone'a - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się