Zaprezentowane na ostatniej wrześniowej konferencji Apple smartfon iPhone 6s oraz iPhone 6s Plus trafiają do oferty T-Mobile. Już dziś możecie składać na nie zamówienia.

Zarówno iPhone 6s z ekranem 4,7”, jak i większy iPhone 6s Plus z ekranem 5,5” oferowane są w T-Mobile w dwóch wariantach pojemności pamięci na dane: 16 oraz 64 GB. Zamówienia można składać indywidualnie oraz na firmę, będąc nowym klientem, przedłużając umowę lub przenosząc numer.

- iPhone 6s 64 GB w T-Mobile - zamów teraz w ofercie indywidualnej
- iPhone 6s 16 GB w T-Mobile - zamów teraz w ofercie indywidualnej

- iPhone 6s Plus 64 GB w T-Mobile - zamów teraz w ofercie indywidualnej
- iPhone 6s Plus 16 GB w T-Mobile - zamów teraz w ofercie indywidualnej

Jedną z ciekawszych nowości w iPhonie 6s oraz iPhonie 6s Plus jest technologia 3D Touch, czyli wywoływanie palcem na ekranie różnych funkcji w zależności od siły nacisku. Przekątna ekranów oraz rozdzielczość nie uległy zmianie. Ulepszono kamery FaceTime oraz iSight. Matryca przedniego aparatu ma teraz 5 MP. Co ciekawe, do podświetlenia sceny fotografowanej przednią kamerą możemy użyć samego ekranu (funkcja nosi nazwę Retina Flash). Główna kamera iSight ma rozdzielczość 12 MP, szybszy autofokus oraz lepiej odwzorowuje kolory. Może nagrywać wideo w jakości 4K oraz utrwalać panoramy o rozdzielczości do 63 MP.

- iPhone 6s 64 GB w T-Mobile - zamów teraz w ofercie dla biznesu
- iPhone 6s 16 GB w T-Mobile - zamów teraz w ofercie dla biznesu

- iPhone 6s Plus 64 GB w T-Mobile - zamów teraz w ofercie dla biznesu
- iPhone 6s Plus 16 GB w T-Mobile - zamów teraz w ofercie dla biznesu

iPhone 6s - najnowszy smartfon Apple już w T-Mobile! - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

maciek
04-02-2016 - 12:20:04
Witam. Jak przedstawia się oferta z telefonem iPhone 6s opłata abonamentowa + telefon, gdybym chciała po raz czwarty przedłużyć z Państwem umowę? Klient indywidualny. Na korzystaniu z Internetu w telefonie mi nie zależy.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Nowy model iPhone'a w przyszłym roku jest pewny bardziej niż podatki. Może się jednak okazać, że smartfon trafi na rynek wcześniej, niż wszyscy się tego spodziewają.

W sieci pojawiają się pierwsze doniesienia na temat następcy iPhone'a 5s. Jeśli wierzyć najnowszym plotkom, nowy model miałby trafić na rynek już w maju 2014 roku, czyli pół roku wcześniej w stosunku do standardowego cyklu wydawniczego Apple, który zakłada wypuszczanie nowych smartfonów dopiero w okolicach jesieni.

Serwis Digitimes donosi, że inżynierowie z Apple już pracują nad iPhonem 6. Od jakiegoś czasu mówi się też, że nowy smartfon z jabłkiem w logo miałby zostać wyposażony w większy wyświetlacz - i te plotki powracają. Wszyscy twierdzą, że Apple musi iść z duchem czasu i zaproponować wreszcie wyświetlacze większe niż 4-calowe. Poza tym, iPhone 6 miałby posiadać zupełnie nowy procesor, wykonany w 20 nm procesie technologicznym.

Na chwilę obecną nic więcej na ten temat nie wiadomo. 2014 roku zapowiada się jednak wyjątkowo ciekawie dla fanów Apple. Tim Cook w liście do pracowników zdradził ostatnio, że firma ma „wielkie plany, które klienci pokochają”. Czy powinniśmy spodziewać się nowych, innowacyjnych produktów? Czas pokaże.

iPhone 6 już w maju 2014 roku? - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Magia Apple znów zadziałała i najnowszy smartfon stał się obiektem pożądania wielu. Chcecie wiedzieć czemu? Możecie zobaczyć go na własne oczy! Na naszym kanale YouTube pojawiła się właśnie wideo-recenzja iPhone 5s!

iPhone 5s to wyśmienity smartfon, który możemy z czystym sumieniem polecić - wzorcowy przykład tego, jak powinno się udoskonalać dobry produkt. Użytkownicy iPhone’ów 4 i 4S będą zachwyceni z przesiadki na ten model. Posiadacze iPhone’a 5 mają ciężki orzech do zgryzienia - obu modeli nie dzieli przepaść, ale zmiany są dalekie od kosmetycznych. A jeśli nie korzystaliście nigdy z iPhone’a - być może czas mu się przyjrzeć.

Flagowy iPhone na wideo! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Ruszyła przedsprzedaż długo oczekiwanych nowych smartfonów Apple'a. Teraz wystarczy zdecydować, czy potrzebujemy mniejszego czy większego wyświetlacza.

4,7-calowy iPhone 6 i 5,5-calowy iPhone 6 Plus pojawią się w Polsce 24 października. Tymczasem ruszyła przedsprzedaż i już teraz możecie zamówić najnowsze smartfony Apple'a za pośrednictwem naszego sklepu internetowego.

Obydwa modele iPhone'ów dostępne są zarówno w ofercie dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W przypadku iPhone'a 6 klienci indywidualni wyłożą od 599 zł opłaty na start, a biznesowi – 8,99 zł. Jeśli chodzi o iPhone'a 6 Plus ceny w ofercie dla klientów indywidualnych zaczynają się od 999 zł, a dla firm – od 8,99 zł.

Zapoznaj się z pełną ofertą i zamów swojego iPhone'a już dziś. Wysyłka telefonów zamówionych w ramach przedsprzedaży startuje 23 października.

iPhone 6 i iPhone 6 Plus w przedsprzedaży w T-Mobile - opinie i komentarze (2)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

RiS
25-11-2014 - 13:46:31
aktualnie, tzn. od dnia 24.11.2014 TM podwyższyło o 100% opłatę za aparaty apple dla przedłużających umowy i to w każdym abonamencie, SIARA na maksa, ta firma schodzi jeszcze bardziej na psy, idą święta, czas żniw im się śni, a ja pewnie zmienię operatora, taki będziecie mieli dobry biznes, polityka totalnie anty-konsumencka
  (0)
Odpowiedz
PiotRRek
17-10-2014 - 11:08:58
Moim zdaniem szału nie ma i nie chodzi mi o cenę, bo ta wiadomo było od początku, że będzie wysoka. Szkoda, że dostępna jest tylko wersja 16GB. Dla mnie na przykład to za mało i chciałem nabyć 64GB. No i druga sprawa. Nie rozumiem jak można w najwyższej ofercie abonamentowej dawać klientom tylko 1.5 GB internetu? W końcu w T-mobaile jest już internet LTE i na ile wystarczy aktywnemu użytkownikowi półtora giga? Bez sensu. Przy najwyższym abonamencie powinno być co najmniej 5GB. Myślę, że to zdecydowanie bardziej przyciągnęłoby klientów. Mam w T-mobile iPada i chciałem teraz przenieść numer, ale niestety jak dla mnie odpowiedniej oferty w tej chwili nie ma.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się