Jeśli wierzyć nowym plotkom, to iPhone'y 7 jednak nie dostaną interfejsu Smart Connector, który zadebiutował w iPadzie Pro. Podobno Apple nie ma takich planów.

Smart Connector jest nowym interfejsem opracowanym przez Apple'a, który pojawił się w 12,9-calowym iPadzie Pro z 2015 roku. Złącze pozwala przesyłać dane i energię. Pewne plotki sugerowały, że Smart Connector pojawi się także w tegorocznych iPhone'ach. Tymczasem japoński Macotakara raportuje, że Apple nie ma takich planów i nie powinniśmy spodziewać się Smart Connector w iPhone'ach 7.

Wcześniej spekulowano, że Smart Connector pojawi się w iPhone'ach i pozwoli na ładowanie baterii. Jak dobrze wiemy, że iPhone'y 7 mają nie mieć typowego złącza minijack i jego rolę przejmie Lightning. Wtedy też zniknie możliwość ładowania baterii w momencie podłączenia słuchawek. Smart Connector byłby więc tu rozwiązaniem.

Wszystko wyjaśni się już we wrześniu, gdyż wtedy spodziewamy się premiery iPhone'ów 7. Jest możliwe, że do sprzedaży trafią trzy modele nowych smartfonów Apple: 4,7" iPhone 7, 5,5" iPhone 7 Plus oraz specjalna wersja - iPhone Pro z podwójnym aparatem fotograficznym.

Źródło: macotakara

iPhone 7 bez Smart Connector? - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się