Analityk KGI Securities zmienił własne spekulacje odnośnie iPhone'a 7 Plus i twierdzi, że pojawi się jedna wersja, a nie dwie z różnymi kamerami iSight.

Kilka miesięcy temu Ming Chi Kuo - analityk KGI Securities raportował, że iPhone 7 Plus może być dostępny w dwóch wersjach. Pierwszą byłby po prostu większy iPhone 7, a drugą model Pro z dwiema kamerami z tyłu obudowy. Kuo zmienia zdanie i obecnie twierdzi, że będzie tylko jeden wariant iPhone'a 7 Plus, ale, na szczęście, Apple wybrało model Pro.

iPhone 7 Plus ma mieć tylną kamerę iSight z dwoma obiektywami i 3 GB RAM. Powiększona pamięć operacyjna ma wynikać z większego zapotrzebowania oprogramowania do przetwarzania zdjęć. 

Kuo szacuje, że iPhone 7 Plus w drugiej połowie roku zostanie sprzedany w liczbie około 20-30 mln sztuk. Jak na Apple może nie są to zbyt duże liczby, ale pamiętajmy, że najchętniej wybieranym smartfonem z iOS jest 4,7-calowy wariant, który to głównie napędza sprzedaż iPhone'ów. Na modele Plus decyduje się mniej osób.

Premiera iPhone'ów 7 odbędzie się we wrześniu. Wtedy poznamy wszystkie szczegóły.

Źródło: macrumorS

 

iPhone 7 Plus: ma być tylko jedna wersja, a nie dwie - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Mateusz
21-09-2016 - 10:01:47
wygraj najnowszego Iphona 7 tu wygrajiiphone7.pl/08b56555 spiesz się ostatnie sztuki
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się