Analityk firmy KGI Securities uważa, że w przyszłym roku Apple znacząco odświeży iPhone'y i postawi na zupełnie nowe wzornictwo. Ma powrócić szkło z tyłu obudowy i poza tym możemy spodziewać się ekranu AMOLED.

Ming Chi Kuo, analityk firmy KGI Securities ponownie twierdzi, że w tym roku nie powinniśmy spodziewać się większych zmian w iPhone'ach. Oczywiście, wizualnych. Te nadejdą w 2017 roku, a więc z iPhone'ami 7s.

Analityk uważa, że wtedy Apple diametralnie odświeży design iPhone'ów. Ma powrócić szkło na tylnym panelu. Firma z Cupertino chce się rozstać z aluminium, bo to jest już zbyt powszechnie stosowane. Nawet w tanich telefonach poniżej tysiąca złotych, a iPhone powinien wyróżniać się na rynku.

Ponadto Kuo stwierdza, że w 2017 roku Apple zmieni ekrany LCD na AMOLED. Takie plotki pojawiały się już wcześniej i podobno będą to panele z fabryk Samsung Display, LG Display oraz Japan Display.

W tym roku iPhone'y mają zmienić się nieznacznie. Podobno zniknie 3,5-mm jack audio oraz płaskie paski z tyłu obudowy. Możemy jednak spodziewać się udoskonaleń sprzętowych, w tym szybszego procesora Apple A10, lepszych kości flash na dane oraz udoskonalonego aparatu fotograficznego. 

Źródło: 9to5mac, fot.: Martin Hajek / Nowhereelse.fr

iPhone 7s ma mieć ekran AMOLED i obudowę opartą na nowym wzornictwie - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się