Czas na kolejny przystanek T-Mobile Trucka! Z Ostrołęki zmierzamy do Lubska. Będą koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej, pokazy taneczne, a w konkursie organizowanym przez naszą ekipę wygrać będzie można nowoczesne urządzenie mobilne!

Już w ten weekend T-Mobile Truck zatrzyma się w województwie lubuskim. W tym 14-tysięcznym miasteczku odbędą się dwa dni świętowania! Dni Lubska rozpoczną się w sobotę (31. maja), a zakończą dzień później.

Uczestnicy będą mogli obejrzeć i posłuchać muzyki Mroza i legendarnego zespołu Wilki. Odbędą się również widowiska plenerowe, występy przedszkolaków czy pokazy taneczne.

W wydarzeniu brać będzie udział również nasz mobilny salon, a więc T-Mobile Truck. Będziecie mogli nas odwiedzać na Bohaterów 3d (na tyłach klubu OSiR) przez cały weekend w godzinach 14.00 - 20:30. Naszym gościom zaprezentujemy super nowoczesne smartfony i tablety, przetestujemy też jakość sieci T-Mobile. Nasz animator będzie prowadził i zachęcał do brania udziału w grach i zabawach. 
Wewnątrz wozu na 3 monitorach dotykowych nasi gości będą mogli obejrzeć prezentacje poświęcone superszybkiemu Internetowi, MyWallet oraz popularnym aplikacjom.

Konkurs Batak

W sobotę zapraszamy na konkurs Batak. I etapem konkursu będzie udzielenie poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie przez osobę prowadząca. Odpowiedź należy wysłać na wskazany przez osobę prowadzącą numer  telefonu. Pytanie dotyczyć będzie tematyki związanej z naszą siecią. Pierwsze cztery osoby które wyślą poprawną odpowiedź na pytanie biorą udział w grze głównej zwaną dalej „Batak”. Osoby które zakwalifikują się do gry zostaną powiadomione telefonicznie. W II etapie każdy z uczestników będzie musiał zdobyć na urządzeniu Batak jak najwięcej punktów w ciągu 30 sekund. Nagrodą główną będzie smartfon Huawei Ascend Y530.

Dzień później odbędzie się konkurs zwany "Bryła lodu". Zadaniem uczestników będzie wydobycie z lodu urządzenia. Kto zrobi to najszybciej, wygrywa smartfon od Huawei.

Zapraszamy wszystkich do Lubska. Bawcie się z nami i wygrywajcie cenne nagrody!
 

<p><em>Do wygrania w naszych konkursach będzie smartfon Huawei Ascend Y530!</em></p>

Jedziemy na Dni Lubska! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Znajomości nawiązujemy na każdym kroku. Nowa praca, szkoła, koleżanki z jogi... dziś również za pośrednictwem Internetu. Niezmiennie popularne, dzięki swobodzie wyboru czasu, miejsca i rozmówcy, są czaty. Dzięki nam i Ty możesz zapoznać się z kilkoma zasadami poruszania się w niezmierzonej przestrzeni internetowego czatu.

Przykładowa sytuacja - spacer zatłoczonym chodnikiem, ocieranie się o setki kurtek, mnóstwo nowych twarzy, uśmiechów przeplatanych z obojętnością i zdenerwowaniem. Nagle ktoś z tłumu zaczyna śpiewać Ci piosenkę, po czym pyta, jak minął dzień. Zaskakujące? W „realu” pewnie tak, ale nie w wirtualnym świecie anonimowych twarzy, w którym „realne” zasady i konwenanse zastępuje spontaniczność, ciekawość i frajda z nieograniczonej możliwości poznawania nowych ludzi.

Say hi!

Mechanizm jest prosty - wystarczy wejść. Chatroulette, Omegle, Anicechat... Możliwości jest wiele, fenomen zbiorczy. Geniusz tkwi w prostocie. Każde z nich opiera się na rozmowie z losowo wybraną osobą, przy czym niektóre, oprócz klasycznej „pisaniny”, mają jeszcze kamerkę i mikrofon. Co jest powodem ich ogromnej popularności? Przede wszystkim pierwotna ciekawość i przystępna forma. Niezależnie od tego, czy akurat jemy śniadanie, pijemy drugą kawę czy przeglądamy wiadomości, krótka wymiana zdań z kimś z drugiej strony globu nie stwarza żadnego problemu. Dodając do tego fakt, że tego typu portale są skarbnicą anegdot i zabawnych sytuacji, trudno nie ulec pokusie wpisania w pasek adresu nazwy jednej z wymienionych stron.

Najczęściej popełnianym błędem w pierwszych sekundach rozmowy jest o dziwo pytanie z gatunku ASL (age, sex, location), które traktowane jako zapowiedź nudnego i przewidywalnego do granic możliwości wywodu (...)

ASL? Disconnected

Najczęściej popełnianym błędem w pierwszych sekundach rozmowy (pomijając te oczywiste) jest o dziwo pytanie z gatunku ASL (age, sex, location), które traktowane jako zapowiedź nudnego i przewidywalnego do granic możliwości wywodu, jako wstęp sprawdza się średnio. Może inaczej: nie sprawdza się w ogóle. Stąd też łatwo zaobserwować np. na wspomnianym Chatroulette wysyp kosmitów, superbohaterów z kreskówek, ludzi-drzew, ekscentrycznych gitarzystów, a nawet sobowtóra Baracka Obamy. Ważne, żeby zaskoczyć. Barierą są także stereotypy, przez które połowa rozmówców po słowie „Russian” rozłączy się lub co najwyżej, w przypływie życzliwości, zapyta, czy właśnie pijemy wódkę. Nie jest to jednak regułą. Znacznie poważniejszy problem dotyczy użytkowników z gatunku „hulaj dusza”, którzy zaśmiecają portal beztroskim ekshibicjonizmem, czekając na chociażby kilkusekundową publiczność. Ale i na nich jest sposób, którego tak bardzo brakuje w „realu” i dla którego warto choć raz odwiedzić wirtualne konwersatorium. Wystarczy z dziką satysfakcją nacisnąć magiczne „next”.


Czasami na Czatruletce nieświadomie stać się możemy elementem wielkiego show:

A czasem spotkać osoby, delikatnie mówiąc, dziwne:


Dołącz do Power Chat!

Jeśli lubisz poznawać nowych ludzi, różne kultury i mniej lub bardziej skrajne poglądy lub zwyczajnie chcesz porozmawiać z kimś spoza własnego „podwórka”, wypróbuj aplikację Power Czat. Dzięki niemu możesz rozmawiać z ludźmi
z wybranego kraju.


Power Czat umożliwia użytkownikom T-Mobile tworzenie własnych profili oraz udostępnianie na nich filmików i zdjęć, sprawdzonych przez moderatorów.

Świat na wyciągnięcie klawiatury - opinie i komentarze (3)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

tnwpz
17-11-2010 - 17:40:46
Nigdy mnie to nie kręciło. Jakieś rozmowy z zupełnie obcymi ludźmi. Nuda.
  (0)
Odpowiedz
k4j4k
02-11-2010 - 17:46:21
fajny ten koncert na czacie w pierwszym wideo :) chodziło się po czatach swego czasu, ale kamera do komputera to było wtedy raczej udziwnienie :( może być fajnie, gdy już znajdziemy kogoś do rozmowy, lecz na takich serwisach to więcej szalonych i niespełnionych się ukazuje niż normalnych ludzi..;/
  (0)
Odpowiedz
20thcentury
02-11-2010 - 15:57:08
Heh, i pomyśleć, że pamiętam czasy, kiedy jedyną formą takiej komunikacji był IRC.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W dniach od 23 do 25 sierpnia nasz mobilny salon zawita do Stargardu Szczecińskiego. Będziemy rozdawać tablety i gadżety oraz promować internet mobilny. Zapraszamy!

Stargard Szczeciński jest jednym z miast, w którym zakończyliśmy niedawno budowę nowoczesnej sieci T-Mobile. Pozwoliło to mieszkańcom na korzystanie z nieporównywalnie większego zasięgu sieci wewnątrz budynków, szybszego Internetu mobilnego i wyższej jakości połączeń telefonicznych.

W Stargardzie Szczecińskim jesteśmy w piątek i wówczas w godzinach 15.00 – 21.00 odbędzie się w Kabareton w Stargardzkim Amfiteatrze. W sobotę Truck zawita na rynek, gdzie możecie go odwiedzić. W niedzielę będzie miała miejsce impreza COOLturalne Wakacje, w której możecie wziąć udział w godzinach 10.00 – 18.00. Wystąpią zespoły muzyczne, teatrzyki dla dzieci i tancerze, prezentujący swoje umiejętności w tańcu klasycznym i nowoczesnym.

Odbędą się także liczbe gry i zabawy. W ramach głównych konkursów odbędą się dwa, w których będzie można wygrać tablety – konkurs SMS-owy i konkurs z bryłami lodu.

Konkurs SMS-owy polega na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy". Animator ze sceny głównej ogłasza konkurs, podaje numer telefonu na który trzeba wysłać odpowiedź i zadaje pytanie. Kto pierwszy wyśle odpowiedź pod wskazany numer wygrywa. Konkurs z bryłami polega na zadaniu wydobycia przez użytkowników tabletu, który uwięziony jest właśnie w bryle lodu.

Wokół naszego T-Mobile Truck znajdziecie też darmową strefę Wi-Fi.

Wpadniecie? Zapraszamy serdecznie do T-Mobile Truck!

 

<p><em>Alcatel One Touch Evo 7 - taki tablet do wygrania będzie w najbliższy weekend w Stargardzie Szczecińskim!<br /></em></p>

T-Mobile Truck jedzie do Stargardu na COOLturalne Wakacje - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Po dwóch poradnikach dotyczących Windows Phone 8 chcemy Wam teraz pokazać nasze nowe wideo, w którym pokazujemy Wam router Huawei B683 oraz tłumaczymy w jaki sposób skorzystać dzięki niemu z szybkiego internetu!

Huawei B683 to ruter, który można z czystym sumieniem polecić każdemu, kto korzysta z mobilnego internetu na więcej niż jednym urządzeniu lub chce takie połączenie udostępnić większej liczbie użytkowników – zarówno przewodowo jak i bezprzewodowo. Dodatkowe punkty należą mu się za stabilną pracę i bezproblemową instalację i konfigurację.

Router Huawei B683: kolejna wideo-recenzja na naszym kanale YouTube! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się