To już piąty bank, którego klienci mogą korzystać z usługi MyWallet w T-Mobile. Od 27 września usługa jest dostępna dla klientów eurobanku. Dotychczas była ona dostępna dla klientów: Raiffeisen Polbank, mBank, Getin i Noble Bank.

Obecni i nowi posiadacze kont w eurobanku mogą skorzystać ze specjalnej promocji dla korzystających z płatności zbliżeniowych telefonem z MyWallet - „mobilnie kupujesz – więcej zyskujesz”. Klientom naliczana będzie premia w wysokości nawet 10% wartości transakcji zbliżeniowych (łącznie premia może wynieść nawet 600 zł w ciągu 6 miesięcy). Każdy kto zamówi kartę do końca października br. i zrealizuje nią w ciągu 30 dni przynajmniej 3 transakcje zbliżeniowe otrzyma dodatkowe 50 złotych premii. Więcej o ofercie znajdziecie tutaj.

Korzystanie z usługi MyWallet jest tak proste jak płacenie kartą. Klient może umieścić w „mobilnym portfelu” jedną lub wiele kart debetowych, kredytowych i płacić telefonem we wszystkich miejscach akceptujących płatności zbliżeniowe. Na koniec 1 kwartału 2013 było około 120 tys. takich punktów.

eurobank jest piątym bankiem, którego klienci korzystać mogą z MyWallet!

W przypadku płatności powyżej 50 złotych, transakcję należy potwierdzić kodem PIN. W MyWallet można ustawić także dodatkowe zabezpieczenie hasłem lub kodem PIN do aplikacji. Wszystkie transakcje realizowane za pomocą telefonu z usługą MyWallet są autoryzowane online w banku, co w konsekwencji jest gwarancją, że transakcja nie zostanie przeprowadzona bez potwierdzenia, że  na koncie znajdują się odpowiednie środki, a karta nie została zgłoszona jako zgubiona lub utracona.

Nowy telefon z MyWallet w ofercie!

W naszej ofercie znajdziecie kolejny smartfon, dzięki któremu możecie korzystać z płatności MyWallet. Już teraz sięgnąć możecie po Sony Xperia M!

 

Klient może umieścić w „mobilnym portfelu” jedną lub wiele kart debetowych, kredytowych i płacić telefonem we wszystkich miejscach akceptujących płatności zbliżeniowe.

Żeby korzystać z usługi należy być abonentem sieci T-Mobile, posiadać telefon NFC, który został certyfikowany przez MasterCard, kartę SIM NFC, włączyć usługę MyWallet, która jest obecnie bezpłatna oraz zainstalować aplikację. Następnie, należy złożyć zlecenie w banku na wydanie dedykowanej karty, która umożliwi dokonywanie płatności zbliżeniowych za pomocą telefonu. Do października 2014 r usługa dla Klientów T-Mobile jest bezpłatna.

Więcej przydatnych informacji na temat MyWallet znajdziecie tutaj i tutaj.

Szczegóły oferty eurobanku, w tym opłaty i prowizje oraz Regulamin promocji „mobilnie kupujesz – więcej zyskujesz” są dostępne na www.eurobank.pl oraz w placówkach eurobanku. Użytkownik karty MasterCard Debit NFC może przystąpić do Promocji „mobilnie kupujesz – więcej zyskujesz” w okresie od 27.09.2013 r. do 31.03.2014 r. Dniem przystąpienia Użytkownika do tej Promocji jest dzień, w którym została zawarta Umowa. Okres trwania Promocji dla Uczestnika kończy się z ostatnim dniem miesiąca określonego w następujący sposób: a) 31.03.2014 r. w przypadku przystąpienia do Promocji w okresie od 27.09.2013 r. do 31.10.2013 r. b) 30.04.2014 r. w przypadku przystąpienia do Promocji w okresie od 1.11.2013 r. do 30.11.2013 r. c) 31.05.2014 r. w przypadku przystąpienia do Promocji w okresie od 1.12.2013 r. do 31.12.2013 r. d) 30.06.2014 r. w przypadku przystąpienia do Promocji w okresie od 1.01.2014 r. do 31.03.2014 r. Maksymalna kwota Premii wypłacanej za jeden miesiąc kalendarzowy wynosi 100 zł.

Karta płatnicza eurobanku dostępna w MyWallet! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Teraz możesz mieć Kartę Kibica, bilety i karnety na mecze Legii w swoim wirtualnym portfelu kibica.

Mobilna wersja Karty Kibica Legii Warszawa w MyWallet to pierwszy tego typu produkt dostępny w Polsce. Od teraz każdy kibic ma możliwość wyboru pomiędzy kartą plastikową a mobilną.

Aby korzystać z Mobilnej Karty Kibica należy posiadać:

  • telefon NFC z usługą MyWallet w sieci T-Mobile,
  • kartę SIM NFC MyWallet,
  • aktywną usługę MyWallet oraz zainstalowaną aplikację MyWallet, która jest potrzebna tylko do pobrania aplikacji i zainstalowania Karty Kibica w MyWallet,
  • aktywną usługę transmisji danych komórkowych,
  • złożyć wniosek o wydanie lub wymianę Karty Kibica na stronie www.4tap.pl

System automatycznie sprawdzi, czy kibic spełnia wszystkie warunki i zdalnie zainstaluje widget w aplikacji MyWallet. W celu aktywacji Mobilnej Karty Kibica należy udać się do Punktu Obsługi Kibica mieszczącej się w siedzibie Klubu przy ul. Łazienkowskiej 3.

Wszystkie karnety lub bilety zakupione na mecze Legii, rozgrywane na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3, będą automatycznie aktywowane w MyWallet. Wystarczy zatem zbliżyć do czytnika telefon z Kartą Kibica w MyWallet, aby wejść na stadion.

Wyrobienie Mobilnej Karty Kibica kosztuje tyle samo co wyrobienie plastikowej wersji w Punkcie Obsługi Kibica Legii. Koszt wymiany dotychczasowej karty wynosi tylko 8 zł, zaś wyrobienie nowej 15 zł. Kibice, którzy już wcześniej wyrobili nową Kartę Kibica, a chcieliby korzystać z wersji mobilnej, otrzymają ją bezpłatnie. Należy pamiętać, że w momencie uruchomienia wersji mobilnej Karty Kibica wersja plastikowa przestaje być aktywna.

W przyszłości planowane jest wdrożenie kolejnych funkcjonalności opartych o technologię zbliżeniową w ramach wirtualnego portfela T-Mobile. Do października 2014 roku dla Klientów T-Mobile usługa MyWallet w telefonie jest bezpłatna. Więcej o MyWallet znajdziecie na naszej stronie.

Karta Kibica Legii Warszawa już dostępna w MyWallet - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Klienci kolejnego banku mogą korzystać z naszej innowacyjnej usługi oraz płacić jeszcze szybciej i wygodniej.

Usługa MyWallet jest dostępna na polskim rynku już prawie półtora roku. Dotychczas mogli z niej korzystać klienci pięciu banków: eurobanku, mBanku, Getin Banku, Raiffeisen Polbanku oraz Noble Bank. Teraz do tego grona dołączył Alior Bank.

Klientom, którzy chcą korzystać z MyWallet, Alior Bank oferuje dwie karty NFC: debetową i kredytową. Wydanie obu kart jest bezpłatne. Klienci, którzy zdecydują się na kartę debetową lub kredytową z NFC, będą również zwolnieni z opłaty miesięcznej za korzystanie z niej do końca kwietnia br. Dodatkowo, w przypadku karty debetowej NFC - wydanej do Konta Rozsądnego - można otrzymywać zwrot w wysokości 3 proc. kwot zakupów w sklepach spożywczych, supermarketach i hipermarketach.

Osoby, które chcą korzystać z MyWallet, mają do wyboru coraz więcej modeli telefonów z anteną NFC, dostępnych w naszej ofercie. Obecnie jest ich aż 21. Pełną listę wraz z wersjami oprogramowania i kompilacjami znajdziecie w naszym artykule.

Karty Alior Banku dostępne już w MyWallet - opinie i komentarze (14)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

sebabiel
03-01-2015 - 23:50:03
W moim LG l90 nie działa my wallet android. 4.4.2
  (0)
Odpowiedz
danwlo
25-05-2014 - 19:30:39
Witam, posiadam telefon Samsung S4 ale z Android 4.4.2 czyli wesja softu która nie jest wymieniona na liście zgodnych wersji oprogramowania, mam rozumieć że mimo iż uruchomiłem usługę w alliorbank zainstalowałem wszystko co trzeba, posiadam kartę NFC to funkacja mywallet nie będzie mi działać ?
  (0)
Odpowiedz
nowy klient
17-05-2014 - 19:49:10
Witam! Podpisałem tydzień temu umowę T-Mobile+Alior. Czy mogę skorzystać z MyWallet? Czy musiałbym wymienić nowo otrzymaną kartę sim oraz kartę debetową na taką która wspiera NFC czy jest to już standard dla każdego klienta? Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
20-05-2014 - 14:45:28
Do korzystania z MyWallet niezbędny jest telefon NFC MyWallet, karta SIM NFC, aktywna usługa MyWallet oraz wgrana karta płatnicza NFC. Żeby cokolwiek sprawdzić, na pewno potrzebowalibyśmy Twój numer telefonu, a także model i numer IMEI telefonu. Prośba o kontakt na maila Redakcji. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
RedakcjaT-Mobile-Trendy
16-04-2014 - 12:24:10
Z przyjemnością informujemy, że Sony Xperia Z2 jest już oficjalnie wspierany przez MyWallet (wersja systemu: Android 4.4.2, numer kompilacji: 17.1.A.2.55). Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
gracz kontowy
14-04-2014 - 22:39:26
s4 mini podobno też jest wspierany przez my walleta...Mam juz wgraną właściwą wersję oprogramowaniadla tego telefonu a przy próbie podłączwenia karty getinbanku do telefonu mam info - "twoja karta nie obsługuje płatności NFC"...Chociaż kartę też wymieniłem na NFC...Nie wiem co jest grane i dlaczego nie mogę mimo tylu zapewnień używać my walleta...Wydaje się ,że projekt jest niedopracowany i wadliwy.
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
16-04-2014 - 14:54:11
Prośba o napisanie na nasz redakcyjny mail z dokładnym opisem problemu, numerem telefonu. Postaramy się pomóc. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
RedakcjaT-Mobile-Trendy
14-04-2014 - 11:25:59
Z przyjemnością informujemy, że Samsung Galaxy S5 jest już oficjalnie wspierany przez MyWallet (wersja systemu: Android 4.4.2, numer kompilacji: KOT49H.G900FXXU1ANC9). Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
gracz kontowy
05-04-2014 - 10:38:13
SKończyła się promocja Eurobanku i już tylko propozycja getinbanku jest w miarę atrakcyjna alie to i tak tylko na pół roku-reszta to lipa nie daje żadnych korzyści...
  (0)
Odpowiedz
jejajo
04-04-2014 - 11:37:38
a kiedy będzie wspierany sony xperia z1 compact z androidem 4.4.2.wersja kompilacji 14.3.A.0.681 ???
  (0)
Odpowiedz
uzytkownikS4
17-03-2014 - 14:13:38
Mam ten sam problem, SIM zgodny, Telefon niezgodny, Usługa włączona, Samsung Galaxy S4 z polskiej dystrybucji, model GT-I9505 wersja systemu Android 4.3 wersja modemu I9505XXUENAA wersja komplikacji JSS15J.I9505XXUENAA
  (0)
Odpowiedz
Snas
09-03-2014 - 06:46:59
Mam problem z instalacją kart w XPERIA SP. Próbowałem kilku kompilacji softu dla XPERIA SP i po wysłaniu A pod nr 8011ten sam komunikat . MyWallet: SIM - zgodny, TELEFON - niezgodny, usluga MyWallet - wlaczona. Korzystanie z uslugi MyWallet niemozliwe. Smutek :(
  (0)
Odpowiedz
gracz kontowy
07-03-2014 - 21:33:55
Póki co to ta oferta nie zachwyca - zwrot dokładnie taki sam jak za płatności kartą a więc bez żadnej różnicy...Oferty getinbanku i Eurobanku znacznie lepsze.
  (0)
Odpowiedz
RedakcjaT-Mobile-Trendy
06-03-2014 - 15:09:09
Z przyjemnością informujemy, że Samsung Galaxy Note 3 jest już oficjalnie wspierany przez MyWallet (wersja systemu: Android 4.4.2, numer kompilacji: KOT49H.N9005XXUENA7). Pozdrawiamy!
  (1)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Klienci banku mogą korzystać z naszej innowacyjnej usługi i płacić smartfonem za produkty i usługi.

Niedawno informowaliśmy na łamach naszego serwisu, że z usługi MyWallet mogą już korzystać klienci Alior Banku. Teraz dołączyły do nich także osoby, będące klientami Alior Sync. Tym z nich, którzy chcą korzystać z MyWallet, Alior Sync oferuje dwie karty NFC: debetową i kredytową. Wydanie obu kart jest bezpłatne.

Dotychczas do usługi MyWallet dostęp mają klienci następujących banków: Alior Bank, eurobank, Getin, mBank, Noble Bank i Raiffeisen Polbank, a teraz dołącza do nich Alior Sync. W ofercie T-Mobile znajduje się ponad 20 modeli telefonów NFC z usługą MyWallet.

Karty Alior Sync dostępne w MyWallet - opinie i komentarze (6)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

gracz kontowy
19-04-2014 - 22:08:53
No i co dobrego ten Alior Sync oferuje ? Bez moneybacków za płatności my waletem to przecież ta usługa nie ma żadnego sensu..
  (0)
Odpowiedz
pmss
18-04-2014 - 22:43:03
czy mozna miec 2 karty zapisane w aplikacji? tj. jedna z mbanku druga z alior sync?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
22-04-2014 - 09:57:25
Tak, można :) Nawet dużo więcej, aż do wyczerpania wolnej pamięci na karcie SIM. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
RedakcjaT-Mobile-Trendy
16-04-2014 - 12:23:55
Z przyjemnością informujemy, że Sony Xperia Z2 jest już oficjalnie wspierany przez MyWallet (wersja systemu: Android 4.4.2, numer kompilacji: 17.1.A.2.55). Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
lucquee
02-05-2014 - 23:12:44
@RedakcjaT-Mobile-Trendy - kiedy mywallet dla Galaxy S4 z androidem 4.4.2 ?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
03-05-2014 - 11:43:32
Aktualnie nad tym pracujemy. Konkrety już niedługo. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się