15 czerwca rusza wielka ogólnopolska akcja społeczna „Pomoc Mierzona Kilometrami”. Wszyscy mogą do niej dołączyć i razem z T-Mobile zebrać największą liczbę kilometrów w historii akcji społecznych. Pokonane kilometry T-Mobile zamieni nawet na 1 MILION złotych i przekaże na pomoc dzieciom niepełnosprawnym ruchowo – podopiecznym Fundacji TVN Nie jesteś sam.

Już w najbliższą sobotę, 15 czerwca, podczas MCI Maraton Mazury w Gałkowie, T-Mobile Polska wraz z partnerami: telewizją TVN, Radiem ZET, Grupą Onet, Endomondo oraz firmą Samsung, producentem najnowszej generacji smartfona Galaxy S4, zainaugurują ogólnopolską akcję społeczną „Pomoc Mierzona Kilometrami”.

Do akcji mogą dołączyć wszyscy posiadacze smartfonów, którzy chcą pomóc w zebraniu największej w historii projektów społecznych w Polsce liczby kilometrów, które T-Mobile zamieni nawet na 1 milion złotych. Będąc aktywnym pomagamy dzieciom niepełnosprawnym ruchowo, które pomimo ograniczeń chcą powrócić do aktywnego życia. Dzięki technologii mobilnej możemy połączyć wysiłek wielu osób i wspólnie wspierać siłę i hart ducha podopiecznych Fundacji TVN w przełamywaniu kolejnych barier.

Kilometry będzie można zbierać - spacerując, biegając czy jeżdżąc na rowerze lub uprawiając sport na wózku - od 15 czerwca do 29 września br. korzystając ze smartfona w dowolnej sieci. Wystarczy włączyć bezpłatną aplikację Endomondo i wybrać jedną z ośmiu aktywności: bieganie, kolarstwo, kolarstwo górskie, jazda na rowerze, fitness walking, wędrowanie, chodzenie oraz aktywność ruchowa na wózku inwalidzkim. Każdy przebyty kilometr będzie przybliżać wszystkich uczestników do wspólnego pokonania, ustalonego przez organizatora akcji dystansu.

Nie trzeba być wyczynowym maratończykiem, czy też uprawiać zawodowo kolarstwo, wystarczy wyjść na spacer z dzieckiem, włączyć aplikację i tym samym zbierać kilometry.

Projekt składa się z tygodniowej rozgrzewki oraz 7 dwutygodniowych etapów. W trakcie rozgrzewki, która startuje już w sobotę 15 czerwca, wyzwaniem jest pokonanie przez uczestników 1 miliona kilometrów. Liczymy na każdy cenny kilometr, a za zrealizowane zadanie do puli wpadnie pierwsze 50 tysięcy złotych. Po tygodniowej rozgrzewce, już 23 czerwca rozpoczniemy pierwszy z siedmiu dwutygodniowych etapów. Kolejne dystanse, wyznaczane będą wraz z kolejnymi etapami inicjatywy.

Aby pomóc wystarczy być aktywnym!

Wszystkie kilometry zliczane będą za pomocą bezpłatnej aplikacji Endomondo, którą należy zainstalować na smartfonach uczestników. Po zarejestrowaniu się wystarczy wybrać w menu „Rywalizacje” pozycję „Pomoc Mierzona Kilometrami” i dołączyć do akcji. Rozwiązanie to działa na wszystkich smartfonach z systemami Android, iOS, Windows Phone i BlackBerry 10. Aplikację należy uruchamiać zawsze podczas aktywności fizycznej, dzięki czemu program zliczy przebyty dystans i doda go do całkowitej puli kilometrów pokonanych przez uczestników akcji. Warunkiem koniecznym do prawidłowego działania aplikacji jest włączony odbiornik GPS w telefonie – tylko w ten sposób możliwe jest zmierzenie przebytego dystansu.

Do akcji „Pomoc Mierzona Kilometrami” powstała specjalnie dedykowana strona www.kilometrami.pl, na której na bieżąco publikowane będą wszelkie informacje, regulaminy, harmonogramy oraz co najważniejsze, kilometry jakie na dany czas udało się zebrać. Na stronie będzie można zobaczyć ile kilometrów, zebrały w akcji znane osoby. Szczegóły już niebawem. Równocześnie na fanpage’u T-Mobile PL na Facebooku uruchomiona zostanie zakładka akcji, na której systematycznie będziemy dzielić się ciekawostkami, emocjami i z pewnością sukcesami uczestników akcji. Strona oraz zakładka na Facebooku startują 15 czerwca wraz ze startem akcji.

Kolejne etapy projektu będzie można śledzić również na bieżąco na antenie TVN w programach, DD TVN, DD Wakacje oraz w wybranych edycjach programu Co za tydzień. Więcej o akcji również na antenie Radia ZET, gdzie już od 15 czerwca zapraszamy na relacje z Maratonu a już od 23 czerwca na specjalny program „Biegaj z nami”, który emitowany będzie w każdą niedzielę o godz. 8:45. Najświeższe informacje o akcji publikowane będą na bieżąco w Onecie, na stronach: zdrowie.onet.pl, sport.onet.pl oraz uroda.onet.pl.

W akcji „Pomoc Mierzona Kilometrami” każdy kilometr ma wielkie znaczenie. Będąc aktywnym, sprawiasz, że niepełnosprawne dzieci mają szansę na poprawę ich sprawności fizycznej. Ruszasz się – pomagasz, ale również możesz wygrać szereg fantastycznych nagród, które będą towarzyszyć projektowi. Wśród nich ufundowane przez firmę Samsung wielofunkcyjne smartfony Galaxy S4. Więcej o konkursach już niebawem.

Szczegółowe informacje o akcji oraz regulamin będą dostępne od 15 czerwca 2013 roku na dedykowanej stronie kilometrami.pl

Każdy kilometr ma znaczenie! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Z dużą dumą i zadowoleniem możemy patrzeć wstecz. W 2013 r. nasza sieć bardzo aktywnie włączała się w wiele akcji i w pomoc Fundacji TVN Nie Jesteś Sam, Fundacji Mam Marzenie oraz Fundacji Akogo?

W mijającym już roku zrodziło się szereg inicjatyw, mających na celu pomoc potrzebującym, w szczególności dzieciom.

Fundacja TVN Nie Jesteś Sam - Pomoc Mierzona Kilometrami

Wśród ostatnio zrealizowanych przedsięwzięć warto przypomnieć o ogólnopolskiej akcji  „Pomocy Mierzonej Kilometrami”, dzięki, której aż milion złotych wspomogło niepełnosprawne ruchowo dzieci Fundacji TVN Nie Jesteś Sam. Wokół tej wielkiej idei zgromadziło się 200 tysięcy aktywnych uczestników, a jej rozpoznawalność zyskała ponad 80 proc. świadomości wśród Polaków.  

Z kolei spełnienie ponad 20 marzeń podopiecznych Fundacji Mam Marzenie udziałem pracowników firmy T-Mobile, okazało się tak potrzebnym i pięknym sposobem na niesienie oprócz pomocy też i radości, że zrodziło potrzebę nowej inicjatywy.

Fundacja Mam Marzenie - Kartka Marzeń

Ową inicjatywą jest stworzeniem w miejsce prezentów świątecznych wyjątkowej kartki z życzeniami świątecznymi i noworocznymi adresowanej do klientów biznesowych - KARTKI MARZEŃ. Każda z nich ma wartość nominalną, którą T-Mobile przekaże na spełnianie marzeń nieuleczalnie chorych dzieci, podopiecznych Fundacji Mam Marzenie. Dodatkowo odbiorca kartki będzie miał możliwość wyboru marzenia (poprzez link lub skanując telefonem kod QR), które zostanie dofinansowane z jego kartki. Dzięki temu w 2014 roku, wspólnie z wolontariuszami T-Mobile, będziemy mogli ponownie cieszyć się  realizacją marzeń kolejnych oczekujących Marzycieli.

Fundacja "Akogo?"

W związku z ostatnimi problemami finansowymi Kliniki i zagrożeniu jej działalności otrzymaliśmy specjalne podziękowania, że jako firma przyczyniliśmy się do jej „uratowania”.  Dzisiaj już wiemy, że Klinika otrzymała dodatkowo dofinansowanie NFZ, jak pisze Andrzej Goliszek, rzecznik prasowy Fundacji: ”Serdecznie dziękujemy za nieustanne wspieranie naszych działań! W dniu wczorajszym naszą Klinikę odwiedził Premier Donald Tusk, rozmawiał z p. Ewą Błaszczyk i dyr. Kliniki p. Andrzejem Lachem, spotkał się także z dziećmi w śpiączce oraz wybudzoną czwórką pacjentów. Był pod wielkim wrażeniem naszej działalności i obiecał wsparcie w miarę dalszych potrzeb”.

To był bardzo "pomocny" rok! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

T-Mobile Polska obchodzi właśnie czwartą rocznicę istnienia na polskim rynku. W tym czasie sporo się wydarzyło. Wszystko zgrabnie podsumowuje poniższa infografika.

Infografika przygotowana przez T-Mobile Polska prezentuje garść informacji, o których do tej pory mogli wiedzieć nieliczni eksperci w firmie. Tylko w ciągu ostatnich 12 miesięcy udało się uruchomić sieć LTE 4G, dwukrotnie przebudować ofertę abonentową, zmodernizować oferty internetu mobilnego, pre-paid i MIX, a także zaprezentować zupełnie nową SmartfoNOWĄ Heyah.

T-Mobile Polska to nie tylko sieć komórkowa. Firma świadczy również szereg dodatkowych usług, takich jak Strefa T-Mobile w Player.pl, darmowe Wi-Fi w pociągach PKP Intercity, czy oferta bankowa T-Mobile Usługi Bankowe realizowana przez Alior Bank.

Firma zdobyła niedawno tytuł Dobroczyńcy Roku 2015 za sprawą jednego z największych projektów społecznych w Polsce - druga edycja Pomoc Mierzona Kilometrami.

T-Mobile Polska ma 4 lata! Zmienia się rynek, zmieniamy się my - opinie i komentarze (3)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

SIKOR
31-12-2015 - 15:36:40
A ja należę do tej mniejszości która woli czasy kiedy jest t mobile na miejscu ery, według mnie świetnie się rozwijają i mają najlepszy zasięg w Polsce. BEZ KOKURENCYJNI
  (0)
Odpowiedz
Raul
10-06-2015 - 13:02:54
A czy będziecie hucznie obchodzić te czwarte urodziny? Jakaś kampania reklamowa? Promocje dla użytkowników?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-06-2015 - 13:51:02
Zachęcam do śledzenia informacji na naszej głównej stronie. O wszystkich informujemy na bieżąco. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Finał akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami już pod koniec miesiąca. Uczestnicy pobiegną w 37. PZU Maratonie Warszawskim.

Uczestnicy akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami mają przed sobą dwa ostatnie etapy. Wielki finał akcji społecznej będzie miał miejsce 27 września na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie, a zaangażowanie w PMK osoby pobiegną wspólnie z uczestnikami 37. PZU Maratonu Warszawskiego, aby dołożyć ostatnie kilometry w trzeciej już edycji akcji.

Specjalna strefa T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami zagości na mecie biegu. Wszyscy obecni na wydarzeniu biegacze – zarówno ci pokonujący dystans maratoński, jak i sztafetę maratońską czy bieg na 5 km – będą mieli okazję przekazać swoje kilometry dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo, podopiecznych Fundacji TVN Nie jesteś sam. Maraton będzie ostatnią szansą, aby włączyć aplikację Endomondo i przekazać swoje kilometry do wspólnej puli.

Już niedługo poznamy szczegółowy program Wielkiego Finału akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. Zanim to nastąpi, przed uczestnikami jeszcze dwa etapy pełne nowych wyzwań i aktywnej pomocy. Do 19 września trwa siódmy z ośmiu etapów akcji. Jeśli na liczniku akcji pojawi się do tego czasu 110 000 000 kilometrów, to do puli trafi kolejne 190 tysięcy złotych na rehabilitację i protezy dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo. Walka o milion złotych trwa!

Aktualne statystyki przemierzonych kilometrów można śledzić na stronie internetowej akcji www.kilometrami.pl i na profilu na Facebooku.

 

Wielki finał PMK już 27 września! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się