Obecnie pasażerowie mogą swobodnie korzystać z sieci T-Mobile (2G/3G/4G) na stacjach i w tunelach na  odcinku od Młocin do Placu Wilsona.

Zakończył się pierwszy etap prac przy modernizacji sieci na Pierwszej Linii Metra Warszawskiego. Teraz pasażerowie mogą korzystać z sieci T-Mobile na stacjach i w tunelach od Młocin do Placu Wilsona. Uruchomiono również zasięg na stacji Politechnika wraz z częścią przyległych tuneli.

W kolejnych miesiącach będą prowadzone prace na następnych odcinkach Metra. Postęp projektu uzależniony jest od możliwości prowadzenia prac w tunelach (ruch na torach wyłączany jest tylko w krótkich okienkach czasowych).

Projekt prowadzony jest jako przedsięwzięcie międzyoperatorskie.

Fot.: Fotolia

Kolejne stacje i tunele metra z zasięgiem T-Mobile - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

T-Mobile rozpoczyna wyjątkowy projekt modowy, do którego zaproszeni zostali czołowi projektanci polskiego designu: Gosia Baczyńska, duet Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski oraz Maciej Zień. Po raz pierwszy w historii polskiej mody najbardziej pożądani projektanci połączą siły, by wspólnie z T-Mobile przybliżyć szerokiemu gronu odbiorców świat fashion.

Czołówka polskiego designu, trzy różne style i wrażliwości, jedna wspólna inicjatywa - startuje projekt T-Mobile fashion. Dedykowane przedsięwzięciu kreacje, tworzone przez trzech wyjątkowych Projektantów oraz transmisje z pokazów mody dostępne dzięki T-Mobile dla wszystkich bez wyjątku.

Już w najbliższy piątek, tj. 19 października, wspólnie z Maciejem Zieniem, zaprosimy na facebookowy fanpage T-Mobile na pierwszą z cyklu modową ucztę.

Kolekcja, jakiej jeszcze nie było
W ramach projektu T-Mobile fashion powstanie wyjątkowa kolekcja, na którą złożą się tworzone specjalnie na potrzeby przedsięwzięcia elementy ubioru, dodatki oraz gadżety. Projektanci, działając pod jedną marką, w duchu jednej idei, będą tworzyć zgodnie z własnymi przekonaniami i wizją, nadając kolekcjom swój niepowtarzalny styl. Nigdy dotąd czołówka polskich projektantów nie miała okazji wspólnie pracować nad jednym przedsięwzięciem modowym. Dzięki połączeniu wszystkiego, co najlepsze: indywidualności, kreatywności, wyrafinowania, elegancji, perfekcji, dbałości o szczegóły i pasji stworzą unikalną całość. Pierwsze elementy kolekcji zostaną zaprezentowane jeszcze w tym miesiącu.

Świat wielkiej mody w zasięgu każdego - pokazy mody na żywo tylko z T-Mobile
Miłośnicy mody otrzymają możliwość wirtualnego uczestniczenia w ekskluzywnych modowych wydarzeniach. W ramach projektu będzie można obejrzeć transmisję z pokazów najnowszych kolekcji Projektantów zaangażowanych w T-Mobile fashion. W piątek, tj. 19 października, wspólnie z Maciejem Zieniem, zaprosiliśmy na facebookowy fanpage T-Mobile na pierwszą z cyklu modową ucztę. Wszystkich, którzy nie mieli okazji zobaczyć pokazu na żywo, a także tych, którzy chcą sobie przypomnieć modowe wydarzenie, zapraszamy do obejrzenia relacji z pokazu. W następnych odsłonach przedstawimy kolejne aktywności - tym razem wspólnie z Gosią Baczyńską oraz Marcinem Paprockim i Mariuszem Brzozowskim.

<p>Obejrzyjcie ekskluzywny wywiad z Maciejem Zieniem zarejestrowany podczas pokazu mody, który odbył się 19 października w SohoFactory w Warszawie.</p>

T-Mobile fashion - moda w Twoim zasięgu! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

GameBox, nowy hit w T-Mobile MyBox, zadba o to, byście nigdy nie narzekali na nudę czy brak rozrywki. Zestaw 150 najlepszych gier mobilnych jest tu na wyciągnięcie ręki! Wypróbuj przez 30 dni za darmo - graj w dowolne gry GameBox bez ograniczeń!

0

Ocena autora

Graj w najlepsze gry mobilne

GameBox zapewnia dostęp do ponad 150 gier mobilnych, które sprawdzą się świetnie zarówno podczas podczas jazdy autobusem, stania w kolejce do lekarza czy siedzenia na nudnym wykładzie. Dużą zaletą oferty jest jej różnorodność. Coś dla siebie znajdzie tu każdy - bez względu na to czy jest miłośnikiem prostych i nieskomplikowanych, czy też nieco bardziej zaawansowanych produkcji.

W 2014 roku granie w gry na smartfonie nikogo już nie dziwi, a przynajmniej nie powinno. Twórcy traktują ten rynek coraz poważniej, a co za tym idzie - już od dawna dostarczają tytuły, w których można się zatracić bez reszty. Nie ma mowy o obciachu czy o marnowaniu czasu na rzeczy nieistotne.

Duke Nukem 3D

150 gier w zasięgu ręki

GameBox to najprostsza odpowiedź na pytanie, skąd brać gry mobilne, by były to tylko same hity z prawdziwego zdarzenia, które dostarczą nam rozrywki z najwyższej półki. Do dyspozycji w ramach usługi jest ponad 150 starannie wyselekcjonowanych gier, wywodzących się z wielu różnych gatunków (gry akcji, logiczne, dla dzieci, strategiczne, sportowe). Mówiąc krótko, dla każdego coś miłego!

W GameBox znajdziemy tytuły takie jak:

Anomaly Warzone Earth - polska i wielokrotnie nagradzana gra z gatunku tower defense, w której naszym zadaniem jest bezpieczne przeprowadzenie konwoju przez planszę pełną niebezpieczeństw. W tym celu korzystamy z bogatego arsenału i musimy wykazać się umiejętnością planowania i taktycznego myślenia.

Duke Nukem 3D - mobilna odsłona hitu z lat 90., z którym styczność miał prawdopodobnie każdy, kto w tamtych czasach mógł cieszyć się z posiadania komputera. Świetna strzelanka, z dużymi pokładami czarnego humoru, która nie zestarzała się pomimo prawie 20 lat na karku!

World of Goo - rewelacyjnie oceniana przez media i graczy gra logiczno-zręcznościowa, w której naszym zadaniem jest budowanie wymyślnych konstrukcji, co wiąże się z koniecznością toczenia bojów z grawitacją i prawami fizyki. Największe zalety: piękna oprawa graficzna i system rozgrywki, od którego ciężko się oderwać.

Jak korzystać z GameBox?

1. Pobierz MyBox
2. Pobierz GameBox dzięki MyBox
3. Wypróbuj przez 30 dni za darmo - graj w dowolne gry z Gamebox bez ograniczeń!
4. Korzystaj jak długo zechcesz za jedyne 7,90 zł lub za darmo w taryfie

R-Type - klasyczna strzelanka 2D w nowej, odświeżonej odsłonie, która przypomni Wam atmosferę lat 80. Intensywna akcja, duży wybór broni, osiem plansz i tyle samo bossów do pokonania. Ta gra to prawdziwe wyzwanie!

Granny Smith - nietypowa zręcznościówka, w której wcielamy się w tytułową babcię, po to by pędząc na wrotkach i pokonując rozmaite przeszkody, dopaść i schwytać złodzieja jabłek z naszego sadu. Brzmi abstrakcyjnie i niedorzecznie? Owszem, ale ta zabawa wciąga i ciężko jest się od niej oderwać.

Oprócz tego w GameBox znajdziemy również m.in Treasure of Montezuma 3, Farm Frenzy, Chicken Invaders 3, Radiant HD, Majesty: Fantasy Kingdom, Hyper Jump, Monster Shooter: Lost Levels czy kultowe Call of Cthulhu: Wasted Land.

Granny Smith

Call of Cthulhu: Wasted Land

Co zyskujecie z GameBox?

GameBox jest jednym z Hitów wchodzących w skład usługi T-Mobile MyBox. Pozwala on na granie w gry bez konieczności kupowania ich w sklepie Google Play, a więc nie wymaga posiadania karty kredytowej. Płatności za dostęp do GameBox i innych Hitów doliczane są do comiesięcznego rachunku, który otrzymuje abonent T-Mobile, lub pobierane są ze środków, którymi użytkownicy mix i pre-paid doładowali telefony. To naprawdę proste i bezpieczne dla naszego portfela.

Aplikację GameBox można pobrać za pośrednictwem usługi MyBox, wysyłając darmowego SMS-a o treści MYBOX pod numer 80545. Bezpośredni QR code oraz przycisk do pobrania T-Mobile MyBox znajdują się także na końcu tego artykułu.

Warto pamiętać, że do korzystania z usługi MyBox, a tym samym również z GameBox niezbędny jest internet przez Wi-Fi lub 3G, dlatego warto pomyśleć o wykupieniu pakietu internetowego (szczegółową ofertę znajdziecie na naszej stronie).

GameBox krok po kroku

Po pobraniu MyBox na nasze mobilne urządzenie, wyświetlą się nam dostępne w jej ramach aplikacje wchodzące w skład Hitów. Jedna z nich została oznaczona jako GRY. Teraz należy kliknąć na przycisk z napisem Wypróbuj. Tutaj znajdziemy informacje o GameBox w pigułce, a następnie możemy zdecydować się na wypróbowanie aplikacji. Po jej uruchomieniu możemy odnaleźć interesującą nas grę. Po kliknięciu w Pobierz ściągamy ją na nasz telefon i rozpoczynamy zabawę.

<p><em>Poznajcie usługę T-Mobile MyBox!</em></p>

Pobierz z:Aplikacje dostępne w:

GameBox: 150 gier w zasięgu ręki! - opinie i komentarze (2)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

ultimatecrackdown
18-04-2014 - 01:39:40
Aktualizacja Androida w Tab 3 by się przydała. Internet mobilny naprawić, SM-T211 nie łączy się z internetem 3G wcale, połączenia głosowe i SMS działają. MyBox i inne śmieci nikomu niepotrzebne tylko zawalają pamięć niepotrzebnie.
  (0)
Odpowiedz
Lucynageo
01-03-2014 - 17:22:55
Mam zainstalowany MyBox ale niewidze GameBox. :/
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

T-Mobile prezentuje nową ofertę internetową z atrakcyjnymi pakietami danych i nielimitowanym dostępem do internetu w zasięgu LTE. Sprawdź szczegóły.

Nowa oferta internetowa T-Mobile dedykowana jest klientom indywidualnym i charakteryzuje się przejrzystymi taryfami. Trzy proste pakiety internetowe oferują teraz jeszcze więcej danych niż do tej pory – od 10 GB za 39,99 zł aż do 55 GB miesięcznie w pakiecie za 69,99 zł.

Jeśli zdecydujemy się na podniesienie kwoty abonamentu do 79,99 zł, otrzymujemy nielimitowany dostęp do Internetu w zasięgu LTE. W ramach oferty klient może przesłać do 100 GB danych z pełną prędkością, a następnie korzystać bez limitu z danych z ograniczeniem prędkości do 2 Mb/s. Wybierając tę opcję, można być spokojnym o swój podstawowy pakiet danych, ponieważ wykorzystywany jest on tylko w momencie, gdy użytkownik jest zalogowany do sieci w innej technologii niż LTE.

Oferta dostępna jest w pakiecie z nowoczesnymi routerami LTE przy umowie na 24 miesiące.

Nową ofertę przygotowano także dla klientów wybierających Internet z urządzeniami – nowoczesnymi tabletami takimi jak Alcatel PIXI czy Huawei 8.0 i 10.0. Pakiet 25 GB miesięcznie można mieć już od 49,99 zł wraz z urządzeniem w cenie od 9 zł. Wybierając opcję za 79,99 zł miesięcznie użytkownicy także mogą cieszyć się nielimitowanym transferem danych w zasięgu LTE.

Nowa oferta internetowa skierowana jest zarówno do nowych, zmieniających numer jak i obecnych klientów T-Mobile. Dotychczasowi klienci lub ci, którzy wybierają więcej niż jedną usługę, mogą liczyć na dodatkowe benefity – rabat w wysokości 10 zł miesięcznie.

Klienci T-Mobile mogą cieszyć się najwyższą jakością rozmów i szybkim Internetem dzięki całkowicie zmodernizowanej infrastrukturze telekomunikacyjnej operatora. W chwili obecnej T-Mobile Polska obejmuje niemal 100 proc. populacji Polski zasięgiem swojej sieci 3G oraz ponad 77 proc. populacji zasięgiem LTE 4G.

Fot. Fotolia

Nielimitowany Internet w zasięgu LTE - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Rafal
24-10-2015 - 22:48:18
Tyko w Osiecznicy nie mamy LTE :(
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się