Tablet Samsung Galaxy Tab 3 wraz z elektroniczną kostką DICE+ i grą „Był sobie człowiek” lub iPad mini o pojemności 16 GB to najnowsza propozycja w ofercie mobilnego Internetu.

T-Mobile stale rozwija swoją ofertę o najnowsze rozwiązania taryfowe i najnowocześniejsze urządzenia. Tym razem przygotował specjalną propozycję dla klientów, którzy zainteresowani są wykorzystaniem mobilnego Internetu zarówno w edukacji jak i rozrywce: nowoczesne tablety i designerski gadżet. 

W ramach abonamentu w wysokości 49,99 zł Klienci otrzymają miesięcznie 5 GB dostępnego pakietu danych. W tym wariancie operator promuje zestaw składający się z tabletu Samsung Galaxy Tab 3 7.0, kostki DICE+ i gry „Był sobie człowiek”.

DICE+ stanowi doskonałe uzupełnienie tabletu wyposażonego w system Android, przenosząc tradycyjne gry planszowe na wyższy poziom, co zapewne docenią mobilni gracze. Naszpikowany elektroniką kontroler wyposażony jest m.in. w akcelerometr, magnetometr czy moduły Bluetooth 2.1 i 4.0. Wydajny akumulator pozwala bawić się kostką przez 20 godzin na jednym ładowaniu. Urządzenie zostało docenione także na świecie, czego wyrazem jest prestiżowa nagroda iF Product Design 2014 w kategorii „Sprzęt komputerowy”. Jest to pierwsza nagroda dla polskiego produktu w ponad sześćdziesięcioletniej historii konkursu. Więcej o DICE+ możecie przeczytać w naszym artykule, a my dodamy jeszcze, że zestaw - przy umowie na 36 miesięcy – będzie dostępny za 1 zł

Operator ma tez rozwiązanie dla wielbicieli iPada. W ofercie blueconnect 79 przy abonamencie w wysokości 79,99 zł i umowie zawartej na okres 36 miesięcy klienci co miesiąc otrzymają do dyspozycji 10 GB w ramach pakietu danych oraz iPada mini 16 GB w najlepszej cenie na rynku - za symboliczną złotówkę. 

Oferta dostępna od 15 maja we wszystkich kanałach sprzedaży T-Mobile.  

Kostka DICE+ w nowej ofercie mobilnego Internetu - opinie i komentarze (3)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

timi
21-05-2014 - 14:44:53
witam a jak z ratami za samsunga i kostkę ile to by wyniosło z abonamentem 49.99 ?
  (1)
Odpowiedz
MMMM
17-05-2014 - 14:55:48
Czy oferowany ipad mini wifi+cellular 16gb ma wbudowany GPS czy nie? na stronie t-mobile pisze, że wersja cellular nie ma GPS. 2 na 5 konsultantów iboa twierdzi że ma GPS Na stronie producenta pisze, iż wersja cellular ma GPS Więc jaki model oferujecie w abonamencie za 79,99zł?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
01-07-2015 - 11:37:38
Oferowany przez nas Apple iPad mini WiFi+Cellular 16GB posiada GPS. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Marka T-Mobile, w którą od 5 czerwca 2011 zmienia się Era, zamierza zrewolucjonizować dostęp do internetu za granicą już od pierwszego dnia swojej obecności na polskim rynku.

Pierwsza oferta marki T-Mobile, w którą już niebawem, od 5 czerwca 2011 roku zmienia się Era na polskim rynku ujrzała właśnie światło dzienne. Usługa „Wszędzie w sieci” to najniższe ceny na rynku, pełna kontrola kosztów oraz prosta aktywacja. Dzięki niej e-mail, Facebook oraz inne aplikacje i serwisy sieciowe w Unii Europejskiej będą dostępne dla klientów bez obawy o niespodziewane koszty.

T-Mobile oferuje użytkownikom mobilnego internetu także najniższy koszt 1 MB transferu danych, który wyniesie zaledwie 18 groszy. Propozycja T-Mobile jest nawet do 30 razy tańsza od najniższej stawki opublikowanej przez UKE w „Raporcie o usługach telefonii ruchomej w roamingu międzynarodowym wewnątrz Wspólnoty” z marca 2011 roku.

Proste i skuteczne rozwiązania to podstawa marki T-Mobile. Zastosowano je również w usłudze „Wszędzie w sieci”. Najważniejszym z nich jest pełna kontrola kosztów transferu danych za granicą. Przy każdym otwarciu przeglądarki internetowej klient T-Mobile zobaczy bezpłatną stronę, na której jednym kliknięciem będzie mógł wybrać odpowiedni dla siebie pakiet danych. O wykorzystaniu 80% dostępnych MB, klient zostanie poinformowany przez wyświetlenie bezpłatnej strony, na której będzie mógł aktywować nowy pakiet lub wybrać opcję opłaty zgodnej z cennikiem taryfy. Jeżeli klient nie będzie zainteresowany dalszym korzystaniem z Internetu jego transmisja danych zostanie zablokowana lub jej prędkość zostanie zmniejszona do końca terminu ważności pakietu. Dzięki takiemu rozwiązaniu klient nie będzie ponosił żadnych nieprzewidzianych kosztów.

W ramach usługi „Wszędzie w sieci” będą oferowane pakiety dzienne, tygodniowe i miesięczne. Najmniejszy z nich 4 MB będzie można aktywować na jeden dzień za 9 złotych, a największy 1 GB na tydzień za 183,27 złotych. W tygodniowym pakiecie 500 MB za 99 złotych - T-Mobile, jako pierwsza sieć w Polsce, zastosowała obniżenie prędkości połączenia z Internetem w roamingu po wykorzystaniu dostępnego pakietu oraz brak opłat za dalszy transfer danych do końca terminu ważności pakietu. Dla klientów oznacza to również bezpieczne korzystanie z Internetu, bez nieprzewidzianych kosztów.

Jeszcze przed wyjazdem za granicę klient będzie mógł aktywować dowolny pakiet, ponieważ termin ważności pakietu będzie liczony dopiero od jego pierwszego użycia w roamingu.

Więcej informacji o usłudze „Wszędzie w sieci” będzie dostępnych na stronie www.t-mobile.pl od dnia wprowadzenia jej do oferty 5 czerwca 2011r.

5 czerwca 2011 roku globalna marka T-Mobile rozpocznie działalność w Polsce i będzie oferować wszystkie produkty i usługi dotychczas świadczone przez Polską Telefonię Cyfrową (PTC) w sieci Era

Pierwsza oferta T-Mobile - Wszędzie w sieci - opinie i komentarze (6)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Katarzyna
13-11-2011 - 12:47:20
Witam, jaki macie adres e-mail ?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
13-11-2011 - 15:56:43
Katarzyno, nasz adres to: redakcja@t-mobile-trendy.pl Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
iw
05-06-2011 - 12:56:19
witam, czy ceny telefonów /mowa o tych nowych/ będą niższe?,bo dość ,że zobowiązani jesteśmy umową długo- terminową to jeszcze trzeba słono płacić za dobry telefon!
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
01-06-2011 - 15:46:14
eL - było fajnie, będzie jeszcze lepiej :) Przekonasz się już niebawem :)
  (0)
Odpowiedz
eL
28-05-2011 - 18:53:21
Wszystko fajnie, internet coraz bardziej się przydaje, tylko jakoś mi tej marki "ERA" trochę żal, po tych kilkunastu latach. A mogło być tak ciekawie: "Era T-Mobile".
  (0)
Odpowiedz
stokrotka
26-05-2011 - 20:12:15
a co z cenami telefonów będą niższe mnie na internecie tak bardzo nie zależy wolałabym tańsze modele telefonów
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Od 21 stycznia 2013 r. wprowadzamy nowe oferty internetu mobilnego blueconnect. Sprawdźcie co dla Was przygotowaliśmy!

Co nowego?

  • maksymalnie dwuletnie umowy na świadczenie usług telekomunikacyjnych;
  • nowe możliwości zakupu sprzętu z dostępem do internetu;
  • taryfa z limitem danych 35GB;
  • szczegóły oferty tutaj

W nowej ofercie klienci będą mogli podpisywać umowy na świadczenie usług mobilnego internetu obowiązujące przez 24 miesiące, natomiast decydując się dodatkowo na zakup tabletu czy laptopa, abonent niezależnie może spłacać zakup urządzenia przez okres nawet do 48 miesięcy.

W całym tym okresie T-Mobile zobowiązuje się do zachowania jednakowej stawki miesięcznego abonamentu zarówno przez dwa lata trwania umowy na usługę, jak i przez kolejne miesiące spłacania rat za urządzenie. Dzięki temu pozostając w sieci T-Mobile do momentu całkowitej spłaty sprzętu, abonent ma zagwarantowaną równą, niską opłatę comiesięczną za zakupiony sprzęt i korzystanie z dostępu do mobilnego internetu.

Tablet Huaweio przyda się w podróży. Ma bowiem wbudowany moduł GPS.

Wiele osób, które wybierają mobilny Internet w T-Mobile kupują usługę wraz z urządzeniem typu laptop czy tablet. W tym segmencie wprowadzimy nową ofertę na 24 miesiące. Ze względu jednak na ceny urządzeń bardzo popularne są obecnie umowy trwające 36 miesięcy i dłużej pozwalające na spłatę urządzenia w bardzo niskich ratach. Tym klientom, po zmianach w prawie, zaproponujemy 24 miesięczne kontrakty na usługi telekomunikacyjne oraz umowy na spłatę rat za urządzenie w dłuższym okresie - jednocześnie przy podpisaniu umowy opłata za wybrany sprzęt będzie minimalna. Po wygaśnięciu umowy telekomunikacyjnej klient będzie mógł zmienić operatora. Jesteśmy przekonani, że dzięki atrakcyjności i prostocie nowej oferty, T-Mobile umocni się na pozycji lidera sprzedaży laptopów wśród operatorów i umocni swoją pozycję wśród największych dystrybutorów sprzętu komputerowego w Polsce.

Abonenci, którym zależy na spłaceniu rat za urządzenie w okresie dwóch lat, czyli w czasie pokrywającym się z trwaniem umowy abonamentowej, mogą nadal korzystać z takiego rozwiązania.

T-Mobile posiada najlepszą na rynku ofertę laptopową, a także bardzo atrakcyjne propozycje tabletowe, które nadal pragnie udostępniać swoim abonentom w możliwie atrakcyjnych cenach. W najnowszej ofercie dostępne będą między innymi tablet Huawei MediaPad 7 Lite z opłatą przy podpisaniu umowy w wysokości 1 zł, w abonamencie od 39,90 zł miesięcznie, tablet Samsung Galaxy Tab 10.1, a także najnowszy iPad Mini. Dla chcących zakupić laptopa, 
T-Mobile zaproponuje Lenovo B570e z procesorem Intel Pentium B950, 2,1 GHz lub bardzo cienkiego Samsunga 535U3C.

10,1-calowy ekran Samsung Galaxy Tab 2 10.1 otoczony został niewielki czarnym paskiem. Tablet został solidnie wykonany, a jakość użytych materiałów nie budzi zastrzeżeń.

Jeżeli ktoś jest zdania, że iPady są zbyt mało mobilne, może sięgnąć po iPada mini!

Nowością w ofercie T-Mobile z modemem jest taryfa blueconnect 89 z abonamentem 89,90zł miesięcznie, której użytkownicy będą mieć do dyspozycji aż 35GB limitu danych. Zastąpi ona taryfę blueconnect79, która zapewniała 16GB.

Chcecie znać szczegóły naszej oferty? Kliknijcie tutaj!

<p><em>Tablet Samsung Galaxy Tab 2 10.1 - obejrzyj jego wideo-recenzję!</em></p>

<p><em>Tablet Huawei MediaPad 7 Lite - obejrzyjcie jego wideo-recenzję!</em></p>

<p><em>iPad mini - obejrzyjcie jego wideo-recenzję!</em></p>

Zmiany w ofercie blueconnect! - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Paulo06
28-05-2013 - 16:15:57
Witam, czy w ofercie blueconnect na kartę od początku lipca nie będzie mega gratisów w postaci GB po doładowaniach?
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Witamy w drugiej odsłonie wtorku z nowymi technologiami. Tym razem pokażemy Wam gadżet, który jest w stanie umilić nam długie godziny podczas jesiennych wieczorów, które już niedługo. Mowa o rewelacyjnej kostce Dice+, dzięki której przemienimy nasz tablet we wspaniałą grę planszową.

Kostka Dice+ to świetny przykład na to, jak nowe technologie sprawdzać się mogą w świecie rozrywki. Urządzenie wnosi zupełnie nową jakość do świata mobilnych gier. A za jej stworzenie odpowiada polska firma Game Technologie!

Dice+ przypomina z wyglądu klasyczną szcześcienną kostkę do grania. Jej krawędź mierzy 26 mm, a waga wynosi 25 gramów, co czyni ją lekką i wygodną w użyciu także dla dzieci. Kostkę wyposażono w procesor, akcelerometr, magnetometr, sześć diod (po jednej na każdą ściankę), moduł Bluetooth 2.1 i 4.0, baterię oraz gniazdo microUSB, które pozwala na jej ładowanie oraz aktualizowanie oprogramowania.

Kostka łączy się z tabletem bezprzewodowo za pomocą Bluetooth, a aby to nastąpiło, należy pobrać na swoje urządzenie darmową aplikację Powered Board Games. To swoiste centrum dowodzenia kostką, na które składa się katalog gier, w które można pograć przy użyciu Dice+.

Przypominamy, że w ofercie T-Mobile kostkę Dice+ znajdziecie w parze z tabletem Samsung Galaxy Tab 4 7.0.

Poniżej znajdziecie film, w którym zobaczycie jak łatwo korzystać można z kostki podczas grania w planszówki na tablecie.

Wtorki ze światem nowych technologii: kostka Dice+ - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się