Cudze chwalicie, swego nie znacie? Ta znana maksyma z pewnością nie dotyczy uczestników biorących udział w konkursie organizowanym na stronie www.kreujemymiasto.pl. Celem akcji organizowanej przez firmę HTC jest wypromowanie najciekawszych oraz najbardziej designerskich obiektów osadzonych w przestrzeni miejskiej. Na autorów najlepszych zdjęć czekają najnowsze smartfony HTC One

Do tej pory największa ilość zdjęć napłynęła z województwa Mazowieckiego, Dolnośląskiego oraz Śląskiego. Najczęściej fotografowanym miastem jest Warszawa. Tuż za nim plasują się Wrocław, Poznań i Kraków. Wśród najlepiej ocenianych zgłoszeń znalazł się jeden materiał wideo promujący Ostrów Mazowiecką. Budowanie interaktywnej mapy Polski wciąż trwa. Zakończenie konkursu nastąpi 30 czerwca.

Akcja, której pomysłodawcą i organizatorem jest firma HTC, ma na celu stworzenie interaktywnej mapy Polski pełnej interesujących oraz wyjątkowych miejsc. Z końcem czerwca, jury w składzie którego zasiada m.in. projektant Łukasz Jemioł, wskaże 3 najlepsze rekomendacje. Ich autorzy otrzymają najnowszy smartfon HTC One. Dla zwycięzcy przewidziano także profesjonalną sesję fotograficzną w magazynie VIVA! Moda.

Akcja pokazała nam duże zaangażowanie lokalnych społeczności w promocję dóbr kultury znajdujących się w ich otoczeniu. To dobrze, bo trudno sobie wyobrazić lepszych ambasadorów ciekawych miejsc niż właśnie ich mieszkańców. Wierzymy, że do końca akcji mapa projektu zapełni się równie ciekawymi propozycjami jak Most Tolerancji na Odrze w Głogowie. Mamy nadzieję, że przed końcem czerwca uda nam się podwoić liczbę zdjęć pokazujących piękno wielu polskich miast – mówi Agata Cichowicz Marketing Manager HTC Polska.

Inspiracją do wykreowania interaktywnej mapy Polski była współpraca między HTC i magazynem Wallpaper, która zaowocowała stworzeniem aplikacji pokazującej designerskie miejsca w przestrzeni miejskiej Nowego Jorku, Hong-Kongu i Mediolanu. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zrobić zdjęcie lub nakręcić krótki filmik i przesłać go za pośrednictwem strony.

Kreuj swoje miasto razem z HTC - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Twój smartfon z Androidem działa zbyt wolno? Przyczyn można szukać w systemie, aplikacjach, dodatkach i wielu, wielu innych aspektach systemu. Wobec tego, jak przywrócić go "do życia"? Jak sprawić, by działał tak sprawnie, jak po pierwszym uruchomieniu (a może nawet szybciej)? Są na to sposoby i my je znamy.

Można narzekać na działanie smartfonu z Androidem i być biernym na taki stan rzeczy - ot taka specyfika systemu. Ale czy jesteśmy skazani na powolne wczytywanie aplikacji, przełączanie ekranów, ładowanie nowych elementów? Nie, możemy z tym walczyć.

Widżety - interaktywne elementy pulpitu, które potrafią zastąpić całe aplikacje, dostarczając te same informacje bezpośrednio na ekran główny. Jednak te ulubione dodatki wszystkich fanów "zielonego systemu" skutecznie spowalniają jego pracę. Warto więc usunąć wszystkie zbędne elementy pulpitu - on naprawdę ceni sobie czystość, a odwdzięczy się znacznie szybszą pracą. Widżety często stanowią integralną część aplikacji i - tak jak one - wymagają odpowiedniej optymalizacji, bez której będą negatywnie wpływać na nasze wrażenia z obsługi Androida. A trzeba pamiętać, że programiści nie zawsze o to dbają.

GO Launcher EX

Producenci sprzętu często instalują w swoich słuchawkach autorskie nakładki, które mają "wynieść obsługę systemu na nowy poziom". Funkcjonalne, kolorowe i... ciężkie. Niestety, pomimo wielu atrakcji, jakie czekają na użytkowników nowoczesnych smartfonów z systemem Google, może się okazać, że nie są one tak zoptymalizowane, jak wymaga tego dzisiejszy konsument. A te braki będą stopniowo wychodzić przy instalacji kolejnych aplikacji, konfiguracji kolejnych opcji. Po pewnym czasie może się okazać, że system zareaguje dopiero po kilku sekundach. W takim razie, jeżeli zanadto nie przywiązaliśmy się do interfejsu Motoblur, Timescape, TouchWiz, czy Sense UI, warto zainstalować alternatywne programy, tj. GO Launcher EX, ADW.Launcher, Launcher Pro. W każdym z nich obsługa będzie wyglądać nieco inaczej, a opcje konfiguracyjne pozwolą dostosować nieco inne aspekty aplikacji, ale to właśnie one mogą okazać się remedium na wolniejszą pracę urządzenia.

Advanced Task Killer

Pozostajemy w temacie aplikacji. Smartfony mają coraz więcej pamięci umożliwiającej przechowywanie kilkudziesięciu, a nawet kilkuset programów. Market zachęca do instalacji kolejnych hitów, ale tu - jak we wszystkim - trzeba zachować umiar. Możemy sobie nawet nie zdawać z tego sprawy, ale wiele aplikacji działa w tle. Tak, często są to niezauważalne "wycieki" pamięci operacyjnej, ale skala problemu będzie rosnąć z każdą kolejną zainstalowaną aplikacją. Można sobie radzić z tym na dwa sposoby. Pierwszym jest kontrolowanie procesów działających w tle przy użyciu menedżera zadań (np. Advanced Task Killer), jednak ten sposób może nie przynieść pożądanych efektów, bo aplikacje potrafią automatycznie "odradzać się". Specjaliści branży uważają takie rozwiązanie za wręcz szkodliwe, jednak pozwólmy ocenić to użytkownikom słabszych urządzeń, które nie dysponują dużą ilością pamięci RAM. Zdecydowanie lepiej jest po prostu odinstalować zbędne programy, których nie używamy.

Przyśpiesz swojego smartfona z Androidem - opinie i komentarze (5)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Tina
26-09-2015 - 00:47:05
Tel przymula
  (0)
Odpowiedz
protex
17-09-2013 - 19:36:44
znacznie lepiej chodzi właśnie bez tych lauchnerów bo one siedzą głównie na ramach i tel sie tnie
  (1)
Odpowiedz
daniel
24-11-2011 - 21:24:37
Ja nie używam żadnych killerów bo android sam sobie zwolni wiecej pamięci jeśli bedzie potrzeba. A zauważcie ze po zabiciu killerem po krótkiej chwili znowu bedzie w pamięci RAM. Ale nie obciąża CPU. W androidzie wolny ram to stracony ram:D
  (0)
Odpowiedz
Rafal_0
24-11-2011 - 20:42:39
I to wszystko co można zrobić? Ja bym jeszcze dodał, kupno szybkiej pamięci SDHC i przeniesienie tam niektórych aplikacji, bo gdy telefon korzysta z pamięci urządzenia i microSD to pamięć wewnętrzna jest odciążona i jest szypszy dostęp do niej. Utrzymanie wolnych kilkunastu MB na pamięci telefonu, bo gdy zapełnimy prawie do końca to też zwalnia telefon.
  (0)
Odpowiedz
northareth
24-11-2011 - 20:36:38
<blockquote>Zdecydowanie lepiej jest po prostu odinstalować zbędne programy, których nie używamy.</blockquote><br /> Niech producenci dadzą taką opcję w standarcie - bo póki co to jest cała masa aplikacji zbędnych lub likujących się a nieusuwalnych. Zajmują tylko miejsce i pamięć a nie każdy chce i powinien mieć roota.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Intel ma w planach wyposażenie swoich rewolucyjnych ultrabooków w system bezprzewodowego ładowania smartfonów. Na czym będzie on polegał?

Według zapowiedzi Intela już niedługo nie będziemy musieli używać kabli USB do ładowania smartfonów czy tabletów. Wystarczy że położymy te urządzenia na specjalnej podkładce koło ultrabooka, a te zostaną naładowane.
Nie będziecie jednak musieli bać się o to, że ładowania poprzez komputer osłabi sam ultrabook. Specjalne oprogramowanie będzie bowiem miało kontrolować proces bezprzewodowego ładowania baterii. W momencie kiedy poziom energii w baterii komputera osiągnie poziom krytyczny, procedura ładowania telefonu zostanie natychmiast przerwana.

<p><em>Zobacz jak wyglądać będzie mogło bezprzewodowe ładowania smartfona przy użyciu ultrabooka!</em></p>

Z Intelem bezprzewodowo naładujesz swojego smartfona - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Właściciele urządzeń od Samsunga, BlackBerry, HTC, Sony, Huawei i Alcatela mogą zacierać ręce. Mamy dużą porcję aktualizacji. Sprawdźcie!

Jakie konkretnie modele możecie aktualizować i które oprogramowanie na Was czeka? Szczegóły poniżej. 

UWAGA: Dystrybucja oprogramowania następuje partiami poprzez serwery producenta, zatem jeśli jeszcze nie otrzymałeś powiadomienia na swoim telefonie oczekuj go w ciągu najbliższych kilku dni.


Duża aktualizacja! Sprawdzajcie swoje telefony! - opinie i komentarze (78)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

ciasnywiesiek
07-02-2018 - 11:20:30
ciasnywiesiek
  (0)
Odpowiedz
Sandra
06-03-2016 - 07:46:15
Witam mam pytanie kiedy mogę się spodziewać aktualizacji Sony Xperi T3 aktualnie mam kit kat 4.4.4. Z góry dziękuję za odpowiedź
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-03-2016 - 09:45:58
Witaj. Niestety nie znamy konkretnej daty udostępnienia aktualizacji. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Monika
11-01-2016 - 06:13:24
W jakiej fazie jest aktualizacja Lenovo Yoga Tab 2 lte do lolipop 5?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
24-01-2016 - 17:00:44
Witam. Jest szansa, że może być ona dostępna za ok. miesiąc, choć nie otrzymaliśmy informacji o konkretnej dacie. Od razu zaznaczam, że może to ulec kompletnej zmianie, a czas oczekiwania na aktualizację może się wydłużyć. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Edward64
22-06-2015 - 11:27:31
Witam! Kiedy pojawi się aktualizacja 5.0 na xperia z? Pozdrawiam!!!
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
23-06-2015 - 16:56:49
Witam Niestety nie znamy konkretnej daty udostępnienia aktualizacji. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
wojciechprzejrzysty
02-06-2015 - 15:41:39
Witam, dołączam się do pytających, co z aktualizacją do KitKata?
  (0)
Odpowiedz
wojciechprzejrzysty
02-06-2015 - 15:49:31
Chodzi mi oczywiście o Kitakata i EMUI 3.0 dla Huawei G6 LTE z t-mobile. Coś wolno bo już jest od paru miesięcy...
  (0)
Odpowiedz
Magdalen
25-05-2015 - 20:50:38
Podbijam pytanie. Jak wygląda sytuacja z aktualizacją do Kitakata i EMUI 3.0 dla Huawei G6 LTE?
  (0)
Odpowiedz
Kubaseq
09-04-2015 - 09:24:28
Kiedy będzie możliwa aktualizacja urządzenia Sony Z2 do android 5.0? Niebrandowane mają już aktualizacje.
  (0)
Odpowiedz
PTRK
14-02-2015 - 15:33:28
Zachód niedawno dostał aktualizacje do Kitakata i EMUI 3.0 dla G6 LTE. Jakieś informacje jak to u was wygląda?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
15-02-2015 - 19:30:50
Niestety nie mamy jeszcze żadnych konkretów.
  (0)
Odpowiedz
minos112
22-03-2015 - 12:49:34
@ Konsultant T-Mobile - Czy wiadomo już coś o aktualizacji G6 LTE do KitKata?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
23-03-2015 - 13:20:54
Witam Serdecznie, Niestety nie mamy żadnych informacji Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
NikiB
05-02-2015 - 12:11:59
Odradzam instalowanie aktualizacji do wersji 5,0. Płynność pozostawia wiele do życzenia. W wersji 4.4.2 tzw. zwiechy praktycznie się nie zdarzały. W obecnej najnowszej wersji są na porządku dziennym. Taką płynność miałam w starym Galaxy S1... Nie czuje żadnej przyjemności posiadania "flagowego" telefonu, skoro podobnie działają tanie androidy. To tak jakby kupić Mercedesa, z wnętrzem i silnikiem Fiata. System 5.0 w takiej formie nie powinien trafić do telefonów lub przed instalacją powinno być ostrzeżenie, że jest to wersja beta. De facto tak jest. Co do wyglądu to kwestia gustu, moim zdaniem "lizak" jest ładniejszy od kitkata.
  (0)
Odpowiedz
luxus77
26-01-2015 - 14:00:28
Odradzam wszystkim na chwilę obecną aktualizację 5.0 do Galaxy S5, telefon zyskuje co prawda wizualnie w menu ale kosztem baterii, wiecznych zawieszeń, przycinek, brakiem stabilności i innymi uciążliwymi brakami. Proponuje czekać na kolejną aktualizacje.
  (0)
Odpowiedz
Adamek397
17-01-2015 - 21:06:10
Aktualizacja do 5.0 dla Galaxy S5 jest dostepna przez Kiesa :))
  (0)
Odpowiedz
michał
10-01-2015 - 22:18:18
Kiedy aktualizacja Samsunga Galaxy s 3 mini do androida 4.2.2
  (6)
Odpowiedz
michał
10-01-2015 - 22:17:06
Kiedy aktualizacja Samsunga Galaxy s 3 mini do androida 4.2.2 ?
  (7)
Odpowiedz
michał
10-01-2015 - 22:16:17
Kiedy aktualizacja Samsunga Galaxy s 3 mini do androida 4.2.2 ?
  (5)
Odpowiedz
michał
10-01-2015 - 22:13:23
Kiedy aktualizacja Samsunga Galaxy s 3 mini do androida 4.2.2 ?
  (5)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
12-01-2015 - 13:51:24
Witam. Nie mamy informacji od producenta w sprawie tej aktualizacji. Pozdrawiam
  (5)
Odpowiedz
kameleon0987
09-01-2015 - 23:43:03
Kiedy ta aktualizacja na samsung galaxy s5?
  (2)
Odpowiedz
ruski
31-12-2014 - 14:08:05
I jak za ta aktualizacja sgs5?
  (0)
Odpowiedz
pawcinho
31-12-2014 - 14:28:00
@ruski - zapewne cos niespodziewanego sie wydarzylo
  (0)
Odpowiedz
xxxx
01-01-2015 - 15:33:46
@ pawcinho - będzie w pierwszej połowie grudnia tak jak obiecali... grudnia 2015... zdarzyło się coś nie przewidzianego? Tak. Nie przewidzieli końca roku
  (0)
Odpowiedz
qwerty123dhdhejd
02-01-2015 - 13:33:13
@ xxxx - wg konsultantow z samsunga aktualizacja powinna byc w styczniu badz w lutym
  (0)
Odpowiedz
janusek
02-01-2015 - 17:44:59
@ruski - przecież napisali ze do końca roku tylko nie napisali którego:) wiec na razie jest styczeń wiec maja dużo czasu był bym zaskoczony gdyby dali aktualizacje w grudniu 2014 dlatego ja już dawno swoja s5 debradowalem i wgrałem 5.0
  (0)
Odpowiedz
Mat80
30-12-2014 - 20:58:18
Jutro ostatni dzień roku , a aktualizacji S5 nie widać .
  (0)
Odpowiedz
Łukasz
23-12-2014 - 18:13:46
Kiedy będzie aktualizacja 5.0 dla galaxy s5?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
23-12-2014 - 18:27:59
Jeżeli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego powinna pojawić się do końca roku. Pozdrawiam
  (18)
Odpowiedz
stiggy
29-12-2014 - 02:13:03
@ Konsultant T-Mobile - czyli zapewne coś się wydarzy
  (0)
Odpowiedz
stiggy
31-12-2014 - 13:43:46
@ Konsultant T-Mobile - tak więc co też się takiego niespotykanego wydarzylo
  (0)
Odpowiedz
Pablos88
22-12-2014 - 22:00:49
Czy planowana jest aktualizacja LG G3 do androida 5.0 Lolipop ? Z tego co wiem juz sie pojawilo w sieci jakis czas temu i konkurencja tez juz wydala taki soft. Dlaczego zawsze tmobile jest na szarym koncu jezeli chodzi o aktualizacje swoich smartfonow ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
23-12-2014 - 18:37:11
Witam. Aktualizacja jest już dostępna, jednak konieczne może być podłączenie telefonu do komputera z oprogramowaniem do LG (PC Suite). Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Rymszkar
22-12-2014 - 05:20:53
Witam czy znana jest data aktualizacji samsunga i9305 do kitkata?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
22-12-2014 - 18:01:52
Witam. Niestety, jeszcze nie jest.
  (6)
Odpowiedz
winsay
18-12-2014 - 23:46:35
Posiadam telefon Samsung Galaxy s5 i do tej pory nie dostałam żadnej informacji i najnowszej aktualizacji. Kiedy mogę się tego spodziewać?
  (0)
Odpowiedz
xxxx
19-12-2014 - 12:48:28
@winsay - Jak wyżej. Na jakim konkretnie etapie jest ta aktualizacja? Czekacie na akceptacje producenta? Czy nie macie jeszcze gotowej nakładki?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
19-12-2014 - 14:30:25
Witam, w chwili obecnej czekamy na globalny akcept aktualizacji i dystrybucję przez Samsunga. Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
qwertt142
11-01-2015 - 20:07:50
@ Konsultant T-Mobile - prosze o wyjasnienie sytuacji. Podaliscie prawie miesiac temu informacje na temat akceptacji i dystrubucje przez samsunga. Wczoraj dostalem odpowiedz o tresci: Uprzejmie informuję, iż aktualizacja jest już w końcowej fazie testów. Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu zostaną one zakończone. Planujemy udostępnić aktualizację jeszcze w bieżącym miesiącu. Moje pytanie brzmi dlaczego od miesiaca oszukujecie ludzi, po prostu klamiac ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
12-01-2015 - 08:29:19
Na udostępnienie aktualizacji ma wpływ wiele czynników. Informacje, które przekazujemy Wam-klientom, otrzymujemy od osób nad tym pracujących. Rozumiem Twoją złość i żal, ale nie znamy konkretnej daty zakończenia prac. Jeśli aktualizacja będzie dostępna pojawi Ci się stosowne powiadomienie na telefonie.
  (0)
Odpowiedz
Marcin_222
18-12-2014 - 21:19:06
Witam Czy jest w planach aktualizacja LG G2 mini do Lolipopa?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
18-12-2014 - 22:42:29
Witam serdecznie, W chwili obecnej najnowsze oprogramowanie do LG G2 mini to V10g. Nie posiadamy aktualnie informacji, czy i kiedy pojawi się nowsza wersja. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
pat20
16-12-2014 - 21:07:09
Kiedy wreszcie będzie aktualizacja oprogramowania do S3 LTE? Proszę żebyście powiedzieli termin i w razie czego na jakim etapie jesteście?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
18-12-2014 - 13:04:02
Witam. Obecnie oczekujemy na globalną akceptację, niestety nie ma jeszcze finalnej wersji aktualizacji modelu Galaxy S3. Niestety nie jesteśmy w stanie określić kiedy dokładnie się to wydarzy. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
pat20
18-12-2014 - 15:55:16
@ Konsultant T-Mobile - ale z tego co mi wiadomo aktualizacja oprogramowania do S3 LTE jest dostępna od października bez brandu oficjalnie od Samsunga więc za bardzo nie kumam waszej wypowiedzi
  (0)
Odpowiedz
gucio1000
14-12-2014 - 21:13:18
temobile to sieć kłamczuchów i naciagaczy bez skrupułów klijentów beza anbicji którzy boją sie odnnich odejść - sieć naciągaczy
  (2)
Odpowiedz
misiek1004
15-12-2014 - 18:51:35
@gucio1000 - Napisz swój komentarz jeszcze raz, poprawnie zarówno stylistycznie jak i gramatycznie bo nie da się nawet na niego odpowiedzieć.
  (0)
Odpowiedz
aso
13-12-2014 - 17:50:49
Czy aktualizacja gt-p5200 do KitKata w ogóle kiedyś nastąpi?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
13-12-2014 - 20:24:44
W chwili obecnej nie ma takich planów. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
slang
12-12-2014 - 21:55:31
A czy coś szykuje się do SGS2+
  (1)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
13-12-2014 - 20:33:25
Nie przewidujemy już aktualizacji do tego telefonu. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Marcin22910
11-12-2014 - 22:13:40
Witam Kiedy będzie dostępna aktualizacja do Galaxy S5? Jak wyszuka mi aktualizacji przez wifi w telefonie czy przez Samsung Kies? Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
12-12-2014 - 15:10:43
Witam. W ciągu najbliższych dwóch tygodniach powinna zostać udostępniona. Możesz dokonać aktualizacji z poziomu aparatu. Pozdrawiam
  (5)
Odpowiedz
krzysieksz11
19-12-2014 - 07:53:36
@ Konsultant T-Mobile - Czy aukatualizacja S5 do Lollipopa ma już jakiś konkretny termin? 7 dni temu pisaliście że w przeciągu 2tyg będzie czyli mam rozumieć że w tym tyg można sie spodziewać aktualizacji tak?
  (0)
Odpowiedz
pat919191
10-12-2014 - 15:17:15
Android 4.4.4 do xperii m2 Lte D2303 to kiedy będzie dostępny?? POzdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-12-2014 - 21:30:31
Witam. Niestety w otrzymanej przez nas wersji wykryto błędy - musimy poczekać na nowy soft. Co za tym idzie nie mogę podać dokładnego terminu. Pozdrawiam.
  (1)
Odpowiedz
tmc
09-12-2014 - 08:02:18
A szykuje się coś do Galaxy Tab 3 10.1 ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
09-12-2014 - 15:31:31
Nie mamy jeszcze informacji o aktualizacji dla tego modelu. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
pryhu
08-12-2014 - 19:35:24
Ciekawe z tymi aktualizacjami bo aktualizacja do S% według tej specyfikacji aktualizacja już był pod koniec listopada.
  (0)
Odpowiedz
pryhu
08-12-2014 - 19:36:43
@pryhu - Powinno być S5 ;)
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
09-12-2014 - 15:38:21
Wymieniona kompilacja: XXU1ANH6/ XXU1ANK1/ TPL1ANH2 jest aktualizają do oprogramowania 4.4.2. Jeszcze nie 5.0 Pozdrawiam
  (2)
Odpowiedz
pryhu
20-12-2014 - 15:24:57
@ Konsultant T-Mobile - Czy już znany jest termin aktualizacji Galaxy S5 do wersji 5.0? Nota bene aktualizacja wymieniona przez konsultanta już jest od początku listopada ... a nie jako nowość z grudnia...
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
20-12-2014 - 16:18:07
Witaj. Aktualizacja czeka na zaakceptowanie i dystrybucję przez producenta. Najprawdopodobniej stanie się do końca roku.
  (0)
Odpowiedz
pryhu
02-01-2015 - 18:25:57
@ Konsultant T-Mobile - koniec roku minął i Androida 5.0 nadal nie ma .... Kiedy można się go spodziewać?
  (0)
Odpowiedz
misiek1004
08-12-2014 - 15:17:14
Już myślałem że opublikowaliście 4.4.4 dla SGS3 LTE. No cóż, trzeba czekać dalej ;)
  (0)
Odpowiedz
Pato9992
08-12-2014 - 14:00:08
Xperia m2 android 4.4. 4 kiedy będzie dostępny
  (0)
Odpowiedz
Konrad7
08-12-2014 - 13:40:27
Jest juz dostępny Android 5.0 dla Galaxy s5, kiedy możemy się go spodziewać w T-mobile?
  (0)
Odpowiedz
Krystian199
08-12-2014 - 15:58:51
@Konrad7 - podpinam się do pytania
  (0)
Odpowiedz
pryhu
09-12-2014 - 14:46:40
@ Krystian199 - ciekawe chociaż niby 5.0 ma kilka bugów ale ...:) fajnie by było ;)
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
09-12-2014 - 15:27:45
Prawdopodobnie aktualizacja będzie dostępna do końca grudnia 2014r. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
dany
09-12-2014 - 23:37:13
@ Konsultant T-Mobile - A czy Galaxy S4 też będzie aktualizowany?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-12-2014 - 08:18:04
Witam. Jak najbardziej. Aktualizacja telefonu Samsung Galaxy S4 do Android 5.0 Lolipop będzie także udostępniona do końca grudnia tego roku. Pozdrawiam
  (5)
Odpowiedz
Sssilent
20-01-2015 - 17:57:28
@ Konsultant T-Mobile - którego roku?
  (0)
Odpowiedz
Dany
01-02-2015 - 21:32:16
@ Konsultant T-Mobile - co prawda jest luty ale spoko ;) poczekamy
  (0)
Odpowiedz
dawidbar
04-03-2015 - 09:42:25
@ Konsultant T-Mobile - coś nie bardzo ponieważ jeszcze nie otrzymałem aktualizacji
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się