Już dzisiaj w ofercie T-Mobile zadebiutował długo oczekiwany iPhone 5. O 7.00 rano w naszych Centrach Obsługi Klientów Biznesowych zjawili się pierwsi chętni, którzy nie mogli się doczekać nowego smartfona od Apple.

iPhone 5 już stał się legendą. Smartfon rozchodzi się w pierwsze dni jak świeże bułeczki. Również w naszym kraju wielu nie mogło się doczekać, aż będzie można sprawić sobie ten telefon. Specjalnie dla tych niecierpliwych zorganizowaliśmy poranną akcję, w której można było nabyć iPhone 5. W dwóch naszych Centrach Obsługi Klientów Biznesowych (Warszawa - ul. Złota 70 i Poznań - ul. Murawa 2) można było nabyć smartfon Apple od godziny 7:00 rano. Nasi specjaliści służyli również dobrą radą odnośnie i-urządzeń.

Pierwszym szczęśliwym posiadaczem iPhone 5 w Poznaniu był Pan Patryk Włodziński. Pan Patryk wstał skoro świt, bo o godzinie 5.00. Jechał do Poznania 130 km, gdyż mieszka w miejscowości Turek. Ale opłacało się. W chwili gdy czytacie te słowa, on już może korzystać z iPhone 5. W Poznaniu w ślad za nim podążyli też Panowie Paweł i Piotr Szymczyk, Jarosław Tokaczuk, Rafał Oleszkiewicz, Stefanie Szembalańczyk, Marcin Narożny i Jacek Herman. Marcin Narożny zjawił się w naszym COKB wraz z bratem, który ma w planach lada dzień także zakupić iPhone 5.

Pan Patryk Włodziński - pierwszy właściciel iPhone 5 w Poznaniu.

O godzinie 7:00 w warszawskim i poznańskim Centrum Obsługi Klientów Biznesowych zjawili się fani Apple, którzy mieli jeden cel: kupić iPhone 5. Czy im się powiodło? Obejrzyjcie ich szerokie uśmiechy!

W Warszawie pierwszym kupującym nowego iPhone był Pan Stanisław Koryciński. Następnie poszczęściło się m.in. Pani Małgorzacie Rokickiej, która do iPhone 5 dorzuciła jeszcze nowego iPada, a także Panowie Stefan Markiewicz, Grzegorz Lipiński, Karol Rosiak, Karol Jabłoński i Krzysztof Zajkowski.

Pan Stanisław Koryciński to pierwszy właściciel iPhone 5 z Warszawy.

Pani Małgorzata Rokicka z Warszawy.

Po naszych gościach widać było duże zadowolenie i wszyscy jednogłośnie przyznali, że warto było wstawać z samego rana, by kupić smartfona od Apple. Wielu z nich nie kryło się z tym, że jest w pewien sposób wyznawcami kultu nadgryzionego jabłka.

A Wy kiedy planujecie kupić iPhone 5?

Kto rano wstaje… ten ma iPhone 5! - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

malina
08-10-2012 - 20:33:33
A Wy kiedy planujecie kupić iPhone 5 hehe,to brzmi prawie jak sekta ;)
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Jesteście zainteresowani iPhone 5? Zapraszamy naszych Klientów Biznesowych w piątek 28 września o 7:00 do Centrów Obsługi Klientów Biznesowych w Warszawie i Poznaniu!

iPhone 5 robi furorę. Przez ostatni weekend sprzedało się ponad 5 mln sztuk nowego smartfona Apple. W Polsce ten bestseller debiutuje w T-Mobile w piątek 28 września. Chcecie mieć go pierwsi i jesteście Klientami Biznesowymi naszej sieci? Chcecie, aby piątek był jeszcze przyjemniejszym dniem? To świetnie!

Zapraszamy Was do zapisania się na wizytę do jednego z naszych Centrów Obsługi Klientów Biznesowych:

Warszawa ul. Złota 70, tel. 22 490 26 00
Poznań, ul. Murawa 2, tel. 616 704 600

W obu tych centrach na godzinę 7:00 zaplanowaliśmy poranną sprzedaż iPhone 5. W warszawskim i poznańskim COKB będziecie również mogli spotkać się z przeszkolonymi z wiedzy o iPhone 5 specjalistami, którzy będą mogli dzielić się z Wami swoją wiedzą.

Zapraszamy Was serdecznie!

iPhone 5 - kto pierwszy ten lepszy! - opinie i komentarze (7)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Mała
27-09-2012 - 02:15:01
Oficjalnie nie było, ale nauczona doświadczeniem z iphonem 4 i 4s poszłam do salonu zapytać bo wtedy magicznie zniknęły pierwszego dnia (w sumie to byłam w dwóch salonach w różnych miastach) i w obu usłyszałam "wie Pani... ludzie już porezerwowali te telefony więc o ile ktoś nie zrezygnuje to nie ma szans". A byłam "sporo w tyle" na liście rezerwowych więc uświadomiono mnie że na pierwszą turę nie załapię się na pewno. Przynajmniej w moim salonie łaskawie oszczędzili mi nerwów na piątek..
  (0)
Odpowiedz
lol
26-09-2012 - 22:48:24
Mała to były jakieś zapisy? Podali cenę?
  (0)
Odpowiedz
Mała
26-09-2012 - 17:15:48
Jako klient biznesowy z kilkunastoletnim stażem w Erze (no więc chyba też mogę powiedzieć, że w t-mobile) 2 tygodnie temu NIE załapałam się na zapisy na nowego Iphona w pierwsze 'turze" dostaw. bo wszystkie już były zarezerwowane.. A wy zapraszacie klientów na piątek rano? Bez wcześniejszego rezerwowania telefonu? Chyba tylko po to, żeby ich szlag trafił...
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
27-09-2012 - 11:45:56
Mała, mamy świadomość dużego zainteresowania telefonem. Wiemy, że popyt może przekroczyć możliwości pierwszych dostaw, jednak jeśli zadzwonisz w piątek rano z chęcią podpisania umowy, a telefon będzie dostępny w magazynie to natychmiast wyślemy do Ciebie przesyłkę kurierską. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
tal
25-09-2012 - 17:34:29
*zakupić w dniu premiery oczywiście
  (0)
Odpowiedz
tal
25-09-2012 - 17:33:39
Czyli tylko w Warszawie i Poznaniu będzie można zakupić nowego Iphone?? Co z mieszkańcami innych miast?
  (1)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
26-09-2012 - 14:47:56
tal, w innych miastach też będzie można. Natomiast nasza akcja sprzedaży porannej (o 7 rano) jest organizowana właśnie w Warszawie i Poznaniu :-) Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W sieci pojawia się coraz więcej nowych plotek na temat tańszej wersji iPhone'a. Teraz przyszedł czas na zdjęcie opakowania, zdradzające nazwę urządzenia.

Do sieci trafiło zdjęcie, wyraźnie dające nam do zrozumienia, że Apple faktycznie w pocie czoła pracuje nad nową, tańszą wersją swojego smartfonu. Chodzi o zdjęcie plastikowego pudełka (?), które zostało opublikowane na chińskim forum technologicznym WeiPhone.

Zwróćcie uwagę, że na pudełku wyraźnie widać nazwę iPhone 5C. Na chwilę obecną nie mamy pojęcia, czego ona dotyczy, więc możemy się tylko domyślać, że chodzi o budżetową wersję iPhone'a, z plastikową obudową i wymiennymi obudowami. Plotki na jej temat krążą po sieci już od dłuższego czasu.

Jak będzie naprawdę? Tego dowiemy się już jesienią tego roku, gdy Apple oficjalnie zdradzi światu, nad czym obecnie pracuje. Prawdopodobnie będą to iPhone 5S i właśnie ten tańszy model smartfonu. Fani firmy czekają z niecierpliwością.

Nowy, tańszy iPhone to iPhone 5C? - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Na rynku jeszcze nie pojawiły się iPhone'y 6s, a tymczasem docierają do nas spekulacje na temat iPhone'a 7, który ma być najcieńszym smartfonem Apple w historii.

Analityk firmy KGI Securities - Ming Chi Kuo opublikował nową notatkę, w której sugeruje, że iPhone 7 będzie najcieńszym smartfonem Apple w historii. Urządzenie zostanie zamknięte w obudowie o grubości zaledwie 6-6,5 mm. W ten sposób iPhone zbliży się pod kątem grubości obudowy do innych iGadżetów: iPada Air i iPoda Touch 6. generacji, które mają 6,1 mm grubości.

Ponadto Kuo dodaje, że iPhone 7 ma mieć ekran z panelem glass-on-glass, zamiast obecnie stosowanego in-cell.

iPhone 6 16 GB w e-sklepie!

Obecnie dostępne iPhone'y mają obudowę o grubości 6,9 mm (4,7" model) i 7,1 mm (5,5" model). Podobno iPhone'y 6s będą mieć obudowę grubszą od poprzedników o 0,2 mm, co wynika z dodatkowej warstwy czujników dla Force Touch.

Oficjalna prezentacja iPhone'ów 6s odbędzie się już w najbliższą środę. Natomiast premiery iPhone'a 7 powinniśmy spodziewać się dopiero za… około rok. Tak więc jest jeszcze zbyt wcześnie na spekulowanie o jego specyfikacji technicznej.

Źródło: macrumors
fot.: martin hajek/computerbild.de

iPhone 7 ma być bardzo cienki. Obudowa nie będzie grubsza niż 6,5 mm - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się