Ultimate 10i Win – tak nazywa się nowy model tabletu od firmy Lark. Urządzenie jest sprzedawane w zestawie z fizyczną klawiaturą.

Lark Ultimate 10i Win został wyposażony w 10-calowy ekran IPS, wyświetlający obraz w rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Za jego wydajność odpowiada czterordzeniowy procesor Intel Atom o częstotliwości taktowania 1.33 GHz, który jest wspierany przez 2 GB pamięci RAM.

Zgodnie z nazwą, Ultimate 10i Win pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 8.1, dzięki czemu powinien sprawdzić się w przypadku osób, które tablet wykorzystują nie tylko do rozrywki, ale również do pracy. Dodatkowo pomoże w tym fizyczna, kompaktowa klawiatura z touchpadem, którą można do niego podpiąć, a także pakiet instalacyjny programu Office 365 Personal z roczną subskrypcją.

Oprócz tego tablet posiada dwie kamery o rozdzielczości 2 Mpix, wbudowaną pamięć flash o pojemności 32 GB (z możliwością rozszerzenia o dodatkowe 32 GB przy pomocy karty pamięci), port USB, moduły Bluetooth i WiFi, a także akumulator litowo-polimerowy o pojemności 6000 mAh, który, według zapewnień producenta, oferuje do 9 godz. pracy bez konieczności ładowania.

Sugerowana cena tabletu Ultimate 10i Win od Lark wynosi na polskim rynku 699 złotych.

Lark Ultimate 10i Win – tablet z dopinaną klawiaturą - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Firma Lark wprowadziła do swojej oferty pierwszy model tabletu pracujący w oparciu o centralną jednostkę Intela. Co oferuje urządzenie o nazwie Ultimate 7i?

Ultimate 7i został wyposażony w 7-calowy ekran IPS wyświetlający obraz w rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Jego sercem jest dwurdzeniowy procesor Intel Atom Z2520 wspierany 2 GB pamięci RAM. System operacyjny, który kontroluje pracę urządzenia, to Android w wersji 4.4 KitKat.

Tablet Lark Ultimate 7i oferuje również 8 GB pamięci wewnętrznej, którą dzięki obecności wbudowanego slot na karty pamięci MicroSD można rozszerzyć o dodatkowe 32 GB. Sprzęt posiada jeszcze dwie kamery (z przodu 0,3 Mpix, z tyłu 2 Mpix), moduł Bluetooth, modem Wi-Fi i wejście słuchawkowe. Całość zasila bateria litowo-polimerowa o pojemności 3000 mAh, która według producenta gwarantuje 6 godzin ciągłej pracy na jednym naładowaniu.

Ultimate 7i od Lark jest dostępny w sprzedaży w Polsce, a sugerowana przez producenta cena tabletu wynosi 299 zł.

Lark Ultimate 7i

Lark Ultimate 7i - tablet z procesorem Intela - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Firma Lark wprowadza do sprzedaży nowy tablet: Ultimate 7i WIN z systemem Windows 8.1, który posiada naprawdę atrakcyjną cenę.

Najnowszy tablet od firmy Lark został wyposażony w czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3735G oraz 1 GB pamięci RAM. Ultimate 7i WIN posiada również 7-calowy, wysokokontrastowy ekran IPS wyświetlający obraz w rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, na którym w pełnej krasie prezentowany jest system operacyjny Windows 8.1.

Na pokładzie tabletu Lark Ultimate 7i WIN znalazły się jeszcze dwie kamery (przednia z matrycą 0,3 Mpix i tylna – 2 Mpix) oraz moduł Bluetooth, modem WiFi, a także złącze HDMI. Całość zasila litowo-polimerowa bateria o pojemności 3100 mAh. Z koeli na gry, dane i aplikacje producent przewidział 16 GB wbudowanej pamięci flash.

Dzięki możliwości synchronizacji z kontem Microsoft oraz komputerem PC, tablet umożliwia wygodne kopiowanie plików multimedialnych, instalowanie aplikacji oraz przygotowywanie kopii zapasowych.

Tablet Lark Ultimate 7i WIN jest dostępny na polskim rynku w cenie na poziomie 349 złotych.

Lark Ultimate 7i WIN z Windowsem wchodzi na rynek - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Pierwsze urządzenie Goclever z preinstalowanym systemem Windows 10 – Insignia 890 WIN - to propozycja dla tych, którzy są wyjątkowo przywiązani do platformy Windows i chcą korzystać z niej również na tablecie.

Ten blisko 9-calowy tablet (8,9”) uzupełnia ofertę Goclever w klasie tabletów z systemem Windows, wyposażonych w ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Decydując się na model Insignia 890 WIN klienci otrzymują tablet i komputer osobisty w jednym. Do zestawu jest dołączana bowiem dedykowana klawiatura fizyczna.

Tablet Insignia 890 WIN został wyposażony w wyjście microHDMI, które pozwala na łatwe podłączenie do telewizora i umożliwia oglądanie filmów na dużym ekranie. Z kolei dwa klasyczne porty USB ułatwiają podpięcie myszki czy dysku przenośnego bez konieczności stosowania przejściówek.

Sercem tabletu jest czterordzeniowy procesor Intel Atom 1.3 GHz, wspierany dodatkowo przez 1 GB pamięci RAM. Sprzęt posiada też 32 GB pamięci flash oraz akumulator o pojemności 4800 mAh, który według producenta zapewnia pracę na baterii z WiFi do 5 godzin.

Insignia 890 WIN z system Windows 10 będzie dostępna na polskim rynku na początku listopada. Sugerowana cena detaliczna urządzenia wyniesie 599 zł.

Insignia 890 WIN – pierwszy tablet z Windows 10 od Goclever - opinie i komentarze (3)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Rodzyn
05-11-2015 - 20:31:47
Myślę, że to zależy czego się szuka. Powyższe urządzenie wygląda naprawdę zachęcająco i mam nadzieję, że faktycznie będzie miało taką cenę. Narzekanie na fakt konieczności płacenia za uszkodzenia, które samemu się spowodowało jest w mojej opinii nie na miejscu. Zgadzam się z Meteusz123 nie warto niszczyć swojego sprzętu.
  (0)
Odpowiedz
Mateusz123
05-11-2015 - 13:23:37
Ja jestem bardzo zadowolony ze sprzętu tej firmy, miałem do czynienia z serwisem i nic takiego nie miało miejsca! Moja rada do osoby poniżej, nie niszcz sprzętu to nie będziesz musiał za naprawy płacić :)
  (0)
Odpowiedz
Mariusz
13-10-2015 - 21:43:30
WSZYSTKO TYLKO NIE GOCLEVER I MANTA! Miałem szajs tych firm, poznałem się na jakości i na pseudo serwisie, dziękuję więcej nie chce wyrzucać kasy w błoto. Kto nie wierzy niech wpisze w Google "Mariusz Krzyżański Goclever" i sobie sam poczyta ilu ludzi ta firma oszukała. A wspomniany jegomość to człowiek reprezentujący serwis tej firmy. Kupujesz sprzęt, zanosisz do domu, okazuje się że np. ciągle się restartuje, wysyłasz do serwisu, dostajesz maila ze niby port USB był mechanicznie uszkodzony i musisz zapłacić 95zl, płacisz bo mechaniczne uszkodzenia są z twojej winy, odsylaja ci sprzęt że niby port wymieniony no i port jest ok....Ale urządzenie dalej nie działa i się restartuje... I tak w kółko. Jak za którymś razem odmowisz naprawy płatnej to oddają urządzenie i tracisz gwarancję. Oszukali tak setki osób.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się