Lenovo Moto 360 Sport to inteligentny zegarek z wbudowanym modułem GPS i obudową z silikonu, zaprojektowany z myślą o bardziej aktywnych użytkownikach.

Lenovo Moto 360 Sport pracuje pod kontrolą czterordzeniowego procesora Qualcomm Snapdragon 400 1,2 GHz z 512 MB pamięci RAM i 4 GB miejsca na dane. Smartwatch ma także moduł Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11b/g, dwa mikrofony, a w zestawie czujników znajdziemy wysokościomierz barometryczny, optyczny pulsometr, akcelerometr, czujnik oświetlenia, wibracji oraz żyroskop.

Smartfony Lenovo w ofercie indywidualnej T-Mobile!

Bateria Lenovo Moto 360 Sport ma pojemność 300 mAh. Oparty na Android Wear zegarek współpracuje ze smartfonami z iOS (od wersji 8.2) oraz Androidem (od wersji 4.3). Ekran LCD o średnicy 35 mm (1,37 cala) i rozdzielczości 360 x 325 pikseli pokryty szkłem Gorilla Glass 3 to konstrukcja hybrydowa AnyLight z automatyczną regulacją jasności. Certyfikat IP67 zapewnia odporność na kurz i wodę (zanurzenie do głebokości 1 metra przez 30 minut).

Lenovo Moto 360 Sport kosztuje ok. 1399 złotych i dostępny jest w czarnej, białej i pomarańczowej wersji silikonowej obudowy.

Lenovo Moto 360 Sport - smartwatch dla aktywnych - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Kultowa firma produkująca klasyczne zegarki wchodzi w świat smartwatchy. WSD-F10 Smart Outdoor Watch to pierwszy elektroniczny zegarek od Casio.

Elektroniczny zegarek Casio WSD-F10 Smart Outdoor Watch został zamknięty w obudowie przypominającej konstrukcje charakterystyczne dla zegarków ze znanej i lubianej serii Casio G-Shock. Jest wodoodporny na głębokość do 50 m oraz spełnia wymogi standardu militarnego MIL-STD-810. Oferuje także kompas i akcelerometr.

Gorąca wyprzedaż w T-Mobile!

Casio WSD-F10 Smart Outdoor Watch został wyposażony w 1,32-calowy wyświetlacz dotykowy o rozdzielczości 300 x 320 pikseli, składający się z dwóch warstw: wyświetlacza monochromatycznego i kolorowego wyświetlacza LCD. Jego wymiary wynoszą 61,7 x 56,4 x 15,7 mm. Całość pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Android Wear.

Pierwszy smartwatch od Casio trafi na rynek wiosną tego roku, a jego cena ma wynosić ok. 500 dolarów.

Tak wygląda pierwszy smartwatch od Casio (wideo) - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się