Do sieci wyciekły zdjęcia, na których możemy zobaczyć nowe flagowce Lenovo z rodziny Moto. Co ciekawe, z tyłu ich obudowy umieszczono bardzo tajemniczy interfejs.

Do sieci wyciekły zdjęcia, które widzicie poniżej. Prezentują one smartfony Lenovo Moto X 4. generacji oraz Moto Droid dla Verizonu. Ich specyfikacja techniczna na razie pozostaje tajemnicą, ale obejrzyjmy je na zdjęciach.

Zobacz smartfony w e-sklepie

Z przodu obudowy widzimy, poza ekranem oczywiście, przednią kamerkę oraz skaner tęczówki oka, a na dole przycisk ze skanerem linii papilarnych. Na ekranie Moto X znajduje się też data 24 sierpnia, co pozwala nam sugerować, że wtedy odbędzie się premiera smartfonu.

Znacznie ciekawszy jest jednak tył obudowy. Tutaj umieszczono wystający aparat fotograficzny z podwójną diodą doświetlającą LED, logo Moto oraz tajemniczy interfejs z 16 pinami. Podobne złącza stosuje się w tabletach 2w1 z dołączonymi klawiaturami. Trudno powiedzieć, jakie będzie przeznaczenie interfejsu. Możliwe, że Moto X 2016 będzie miało zestaw akcesoriów, które do komunikacji będą używać nowego złącza.

Warto dodać, że Motorola już kiedyś miała w ofercie Atrix 4G z dedykowaną stacją dokującą w postaci laptopa. Nie był to jednak zbyt udany pomysł i Lenovo raczej nie popełni tego błędu.

Na więcej szczegółów odnośnie Lenovo Moto X 4. gen. i nowego modelu Droid musimy jeszcze poczekać.

Źródło: hellomotohk

Lenovo Moto X 4. gen. i nowy Droid na zdjęciach - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się