Najnowsze

29.05.2015
Letnie nowości w Strefie T-Mobile!

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Zbliżają się ciepłe dni, a wraz z nimi coraz więcej nowości filmowych i serialowych w Strefie T-Mobile! Dla fanów dobrego kina przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji polskich i światowych, m.in. Miasto 44 oraz Kamerdyner. Zaś jeśli interesuje Cię kryminalne kino z domieszką humoru, obejrzyj wszystkie sezony błyskotliwego serialu Sherlock!

Wielokrotnie nagradzany serial produkcji BBC przedstawiający przygody genialnego detektywa Sherlocka Holmesa oraz lekarza wojskowego Johna Watsona. Połączenie intelektu oraz pragmatyzmu bohaterów sprawia, że każda zagadka staje się niezwykle interesująca. Serial Sherlock był nominowany do nagrody Złote Globy oraz zebrał szereg nominacji do najbardziej znanych nagród filmowych i telewizyjnych, m.in. do Złotych Globów oraz nagród Emmy.

Strefa T-Mobile w player.pl. Wypróbuj przez 30 dni za darmo!

Czytaj więcej o usłudze Strefa T-Mobile w Player

Jedna z najbardziej oczekiwanych i największych polskich produkcji ostatnich lat. Film Jana Komasy, twórcy wielokrotnie nagrodzonego kinowego przeboju „Sala samobójców”, to zrealizowana z rozmachem uniwersalna opowieść o miłości, młodości, odwadze i poświęceniu, rozgrywająca się w czasie Powstania Warszawskiego. Film „Miasto 44” to opowieść o młodych Polakach, którym przyszło wchodzić w dorosłość w okrutnych realiach okupacji. Mimo to są pełni życia, namiętni, niecierpliwi. Żyją tak, jakby każdy dzień miał okazać się tym ostatnim.

Dwukrotnie nominowany do Oscara reżyser i producent Lee Daniels przedstawia opartą na prawdziwych wydarzeniach historię Cecila Gainesa (laureat Oscara i Złotego Globu – Forest Whitaker), który w latach 1957-1986 był kamerdynerem ośmiu kolejnych prezydentów Ameryki. Film, porównywany przez zagranicznych krytyków do przeboju „Jak zostać królem”, , zaś grająca żonę tytułowego bohatera Oprah Winfrey otrzymała nominacje do licznych nagród filmowych za najlepszą rolę drugoplanową.

Yuma to połączenie kina akcji, komedii i romansu z popisową rolą Jakuba Gierszała - laureata Złotej Kaczki, Nagrody Publiczności im. Zbyszka Cybulskiego oraz tytułu Shooting Star 2012, przyznawanego najbardziej utalentowanym młodym europejskim aktorom na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie. Akcja filmu rozpoczyna się trzy lata po upadku PRL. Zyga (Jakub Gierszał) ma serdecznie dość oglądania kolorowego świata tylko w młodzieżowych pismach. Z pomocą kumpli, a także obrotnej ciotki (Katarzyna Figura), zostaje królem „jumy” – drobnych kradzieży w Niemczech.

Pełnometrażowy debiut Marii Sadowskiej to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia, porównywana przez krytykę do Erin Brockovich Stevena Soderbergha. Znana z błyskotliwych ról komediowych Katarzyna Kwiatkowska stworzyła jedną z najciekawszych i najbardziej wyrazistych kreacji w polskim kinie ostatnich lat, pokazując zupełnie nowe, zaskakujące oblicze w roli niezależnej kobiety, która rzuca wyzwanie korporacji. W obsadzie, obok Katarzyny Kwiatkowskiej, doborowa ekipa aktorska, między innymi Agata Kulesza, Eryk Lubos, Ireneusz Czop.

Strefa T-Mobile w player.pl. Wypróbuj przez 30 dni za darmo!

Czytaj więcej o usłudze Strefa T-Mobile w player.pl

Koriolan to najnowocześniejsza od czasu Romea i Julii Baza Luhrmana, ociekająca testosteronem ekranizacja dzieła Szekspira, ukazującego krwawą zemstę generała Kajusa Marcjusza na niewdzięcznych mieszkańcach Wiecznego Miasta, którzy pozbawiają go szans na objęcie najwyższej władzy w Rzymie. Wygnany i upokorzony przyłącza się do armii Wolsków pod wodzą Aufidiusza, by wspólnie przypuścić spektakularny atak na miasto, które haniebnie zdradziło swojego obrońcę

Plemię kulturystycznych barbarzyńców cieszy się w krainie Wszechściemia sławą niepokonanych wojowników. Jednak pewnego dnia, wskutek zdradzieckiej intrygi, prawie wszyscy siłacze trafiają do niewoli okrutnego księcia Zamordora, żądnego przejęcia władzy nad światem. Obdarzony wąskimi barkami i szerokim uśmiechem Roman (Maciej Stuhr), wieczny przedmiot kpin współplemieńców, pozostał na wolności i musi zebrać w sobie nadludzką odwagę, aby ruszyć z odsieczą uwięzionym barbarzyńcom. W tej przezabawnej animacji możemy usłyszeć głosy popularnych polskich gwiazd: Macieja Stuhra, Anny Muchy , Czesława Mozila oraz Tatiany Okupnik.

Niezwykle ciekawy dokument przedstawiający zaskakujące zjawiska naturalne , tajemnicze inskrypcje oraz relikty dawno zapomnianych kultur. Zespół archeologów, badaczy i naukowców stara się rozwikłać niewyjaśnione tajemnice. Przeszłość ożywa dzięki odnawianiu scen historycznych poprzez zaawansowane animacje komputerowe.

Letnie nowości w Strefie T-Mobile! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Podziel się