Premiera nowego flagowca LG zbliża się wielkimi krokami. Tymczasem na oficjalnym profilu firmy na Facebooku pojawiła się nowa informacja o trybie Always ON w LG G5. O co chodzi?

Widoczne poniżej zdjęcie pochodzące z oficjalnego konta LG na Facebooku prezentuje jedną z funkcji oczekiwanego LG G5 - tryb ekranu Always ON. Dzięki niemu użytkownikowi będą prezentowane powiadomienia (nieodebrane połączenia, wiadomości SMS oraz maile) i to bez potrzeby włączania całego ekranu smartfonu.

Smartfony LG w ofercie indywidualnej T-Mobile

Podobny tryb mają już niektóre smartfony konkurencji, przykładowo Motorola (Active Display), czy najnowsze Nexusy (Ambient Display). Odpowiednik Always ON będą mieć również Samsung Galaxy S7 oraz Samsung Galaxy S7 Edge, których premierę zapowiedziano na ten sam dzień, co LG G5 (21 lutego).

LG G5 - tryb Always ON potwierdzony - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Tegoroczne targi technologiczne MWC 2016 w Barcelonie będą obfitować w wiele premier. Czy jedną z nich okaże się LG G5?

Targi MWC 2016 w Barcelonie rozpoczynają się tym razem już 22 lutego, zatem nieco wcześniej. Jakie plany odnośnie nowych produktów ma LG? Okazuje się, że całkiem konkretne, o czym może świadczyć wpis na koncie amerykańskiego oddziału koncernu na Twitterze.

Smartfony LG w ofercie indywidualnej T-Mobile!

Wychodzi na to, że LG G5 zostanie pokazany światu 21 lutego, czyli tego samego dnia co Samsung Galaxy S7 oraz Samsung Galaxy S7 Edge. Zapowiada się gorący dzień. Zbieżność daty premiery obu firm nie jest raczej przypadkowa.

LG G5 - znamy oficjalną datę premiery! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Podziel się