Najnowsze

03.07.2015
Lipcowe nowości w Strefie T-Mobile!

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Bieszczady czy Mazury? Czy masz już plany na wakacje? Gdziekolwiek jesteś, pamiętaj o możliwości oglądania hitów filmowych, seriali oraz bajek w Strefie T-Mobile w player.pl. Dla fanów zagranicznych seriali proponujemy hit BBC – Orphan Black – oglądaj wszystkie sezony, w tym trzeci najnowszy po raz pierwszy w Polsce! Dodatkowo pamiętaj o możliwości oglądania kanałów TV, w tym TVN24 w streamingu na żywo, gdzie chcesz i kiedy chcesz!

Trzymający w napięciu serial sci-fi, produkcji BBC ze wspaniałą rolą Tatiany Maslany, za którą aktorka otrzymała 9 nominacji do prestiżowych nagród, w tym do Złotego Globu! Orphan Black to opowieść o młodej dziewczynie, która zostaje świadkiem samobójstwa łudząco podobnej do niej rówieśniczki. Po tym incydencie postanawia skorzystać z okazji i przybiera tożsamość ofiary. Wszystko zaczyna się komplikować, gdy Sarah odkrywa swoje kolejne klony…

Strefa T-Mobile w player.pl. Wypróbuj przez 30 dni za darmo!

Czytaj więcej o usłudze Strefa T-Mobile w player.pl

Dzieło obdarzonego niezwykłą wyobraźnią Bryana Fullera i słynącego z kreatywności reżysera Davida Slade'a to serial AXN, opowiadający o początkach znajomości znanych bohaterów prozy Thomasa Harrisa - psychiatry Hannibala Lectera i Willa Grahama, jego pacjenta, utalentowanego profilera FBI. Oglądaj najnowsze odcinki 3 sezonu od 17.07.2015 w Strefie T-Mobile w player.pl!

Tomasz Kot, Adam Woronowicz i Sonia Bohosiewicz w mrocznym i zaskakującym thrillerze Fotograf w reżyserii Waldemara Krzystka. Według krytyków miesięcznika Kino, najlepszy film festiwalu w Gdyni w 2014 roku! Fotograf to opowieść o seryjnym mordercy terroryzującym mieszkańców Moskwy. Wszystkie tropy prowadzą do Polski i serii dramatycznych wydarzeń, które rozegrały się tam przed laty. Rosyjska ekipa dochodzeniowa wyrusza do naszego kraju, korzystając na miejscu ze wsparcia oficera lokalnej policji. W składzie ekipy jest policjantka Natasza – jedyna osoba, która rozmawiała z mordercą i zdołała przeżyć. Jedyna, która jest w stanie go rozpoznać, gdyby doszło do konfrontacji.

Nowe dzieło François Ozona nominowane do najbardziej znanej francuskiej nagrody filmowej Cezar m.in. za najlepszy film, reżyserie oraz scenariusz adaptowany. U niej w domu to opowieść o nauczycielu, który przestał czerpać satysfakcję ze swojej pracy do chwili kiedy spotyka 16-letniego Claude'a. Relacja nauczyciela i ucznia przeistacza się w nietypową przyjaźń. Niebezpieczna koleżeńska rozgrywka wymyka się spod kontroli, kiedy spisywana na papierze fikcja zaczyna niebezpiecznie mieszać się z rzeczywistością.

Film reżyserii Jacka Borcucha, jednego z najbardziej cenionych reżyserów młodego pokolenia, przedstawia ekscytującą historię miłości Michała (Jakub Gierszał) oraz Kariny (Magdalena Berus), pary polskich studentów, którzy poznają się i zakochują, podczas wakacyjnej pracy w Hiszpanii. Beztroski wakacyjny romans zostaje przerwany przez dramatyczne wydarzenie, które na zawsze odmieni życie bohaterów.

Poznaj kolorowy i pełen przygód świat przezabawnych stworzeń - Kikorików! Przeżyj przygody z wesołym, ale dość niecierpliwym Skoczkiem i z jego rozsądnym przyjacielem Jeżykiem. Poznaj prześliczną Różę i nieśmiałego Puszka! Na pewno zaciekawią cię wynalazki Kra-Kraka i ciągłe rozterki filozofa Łosia. Mądra Pani Sowa i ryzykant Pino, wszyscy zapraszają do krainy dobra, zgody i przyjaźni.

Twórcy roztańczonego filmu Discorobaczki powracają z niezwykłą animacją Ale cyrk! Dziesięciolatek Wiktor, wraz z przyjaciółmi i ukochanym psem, mieszka w dość ponurej okolicy. Ich życie nabiera barw, gdy pod wpływem miłosnego bodźca piesek postanawia zrobić karierę i zostać akrobatą.

Strefa T-Mobile w player.pl. Wypróbuj przez 30 dni za darmo!

Czytaj więcej o usłudze Strefa T-Mobile w player.pl

Lipcowe nowości w Strefie T-Mobile! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Podziel się