To stacja dokująca ze złączem Smart Connector dla 12,9- lub 9,7-calowego iPada Pro.

W ubiegłym roku Logitech wprowadził Logi CREATE – pierwszą klawiaturę od zewnętrznej firmy kompatybilną z Apple Smart Connector.

Logi BASE to pierwsze urządzenie do iPada Pro, które wykorzystuje złącze Smart Connector do ładowania tabletu. Dzięki umieszczonym w stacji dokującej magnesom iPad Pro sam zostaje naprowadzony na złącze. Wystarczy go postawić na urządzeniu, a ładowanie rozpocznie się automatycznie.

Rabat na abonament. Minus 40 proc. przez 12 miesięcy. Sprawdź!

Logi BASE ułatwia korzystanie z iPada Pro w dowolnym pomieszczeniu. Stacja dokująca umieszczona na kuchennym blacie pozwoli na śledzenie przepisu podczas gotowania lub na podpytanie Siri o odpowiedni czas pieczenia. Urządzenie postawione na nocnym stoliku umożliwi sprawdzenie prognozy pogody i harmonogramu na nadchodzący dzień. Z kolei w biurze iPada Pro połączonego z Logi BASE, można ustawić koło swojego komputera, zyskując tym samym dodatkowy ekran do pracy.

 

Logi BASE, dzięki precyzyjnemu wykończeniu, dopasowanym, zakrzywionym kształtom i użyciu wysokogatunkowego aluminium stanowi naturalne uzupełnienie iPada Pro. Logi BASE nie tylko świetnie wygląda, ale też jest wygodne w użyciu.

Logi BASE współpracuje z 12,9 i 9,7-calowym iPad Pro. Produkt jest już dostępny na stronach Logitech i Apple w sugerowanej cenie detalicznej 99,99 €.

Logi BASE: najłatwiejszy sposób ładowania iPada Pro - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się