Już blisko 8,5 mln wyświetleń w serwisie YouTube ma filmik internauty, który wpadł na pomysł, żeby połączyć sceny z "Interstellar" i zwiastuna "Gwiezdnych wojen: Przebudzenia mocy".

"Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy" reżyseruje J.J. Abrams. W obsadzie znaleźli się m.in. Carrie Fisher, Harrison Ford, Mark Hamill, Oscar Isaac, John Boyega, Daisy Ridley, Adam Driver, Domhnall Gleeson, Lupita Nyong'o, Andy Serkis, Gwendoline Christie, Crystal Clarke, Pip Anders, Warwick Davis, Peter Mayhew, Kenny Baker i Max von Sydow.

Światowa premiera zapowiedziana została na 18 grudnia. Do Polski produkcja ma dotrzeć kilka dni później - 25 grudnia.

Pełny zwiastun, który obejrzały już ponad 42 miliony użytkowników YouTube, wygląda natomiast tak:

Matthew McConaughey największym fanem "Gwiezdnych wojen" - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Nazywa się Star Wars: Commander i jest odpowiedzią firmy LucasArts na ogromną popularność gry Clash of Clans.

Oddanych i wiernych fanów Gwiezdnych Wojen nie brakuje, a jeśli się do nich zaliczacie, to z całą pewnością będziecie zainteresowani pobranie gry pod tytułem Star Wars: Commander. Najpierw jednak musi odbyć się jej premiera, bo póki co znajduje się w fazie betatestów. A co zaoferuje, gdy już się pojawi?

Star Wars: Commander to gra, która pod względem modelu rozgrywki nawiązuje do mobilnej strategii Clash of Clans, przenosząc udane i sprawdzone pomysły do uniwersum Gwiezdnych Wojen. Akcja gry toczy się w trakcie pierwszej trylogii filmowej - opowiada więc o konflikcie Imperium z Rebelią, a obie te strony są dostępne jako grywalne frakcje. Oczywiście nie brakuje tu też dobrze znanych bohaterów, z którymi niejednokrotnie będziemy wchodzić w interakcję.

Naszym głównym zadaniem w grze jest rozbudowa bazy. W tym celu zbieramy surowce, stawiamy budynki, prowadzimy badania nad nowymi technologiami, tworzymy struktury obronne, szkolimy wojsko i przeprowadzamy inwazje na wrogie bazy. Słowem, jest tu co robić, a z doświadczenia wiemy, że taki a nie inny system zabawy potrafi wciągnąć na długie godziny. Za grę odpowiada studio LucasArts, dzięki czemu powinniśmy być spokojni o poziom jej wykonania.

W Star Wars: Commander zagramy za darmo, natomiast twórcy chcą zarabiać na mikropłatnościach. Gra zmierza na urządzenia mobilne z systemami iOS, Android oraz Windows Phone. Obecnie znajduje się w fazie betatestów, ale jej premiera odbędzie się jeszcze w tym roku, prawdopodobnie jesienią.

Nadchodzi gra dla fanów Gwiezdnych Wojen (wideo) - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

A precyzyjniej – czy w kultowe Star Wars: Knights of the Old Republic II rzeczywiście będziemy mogli zagrać na urządzeniach mobilnych? Wiele na to wskazuje!

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że na smartfonach i tabletach zagości niedługo prawdziwy klasyk znany z komputerów i konsol do gier. Mowa o grze Star Wars: Knights of the Old Republic II, która zadebiutowała w 2004 roku na pierwszym Xboksie, a która do dziś cieszy się sporym uznaniem wśród fanów gwiezdnej sagi George’a Lucasa.

Źródłem tych niepotwierdzonych jeszcze informacji jest baza danych ESRB, czyli organizacji ustalającej kategorie wiekowe dla gier, która umieściła na swoich łamach wpis dotyczący Knights of the Old Republic II, a wśród platform docelowych znalazły się właśnie urządzenia mobilne.

Baza ESRB już wielokrotnie była źródłem tego typu przecieków i większość z nich okazywała się prawdziwa. Pozostaje więc czekać na więcej informacji i oficjalną zapowiedź. Mobilna konwersja pierwszego Star Wars: Knights of the Old Republic była bardzo udana, więc zdecydowanie jest na co czekać.

Gwiezdne Wojny zmierzają na smartfony? - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Star Wars: Uprising – taki tytuł nosi właśnie zapowiedziana gra osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen na iOS-a i Androida. A tworzy ją Disney.

Disney, który jakiś czas temu przejął prawa do Gwiezdnych Wojen, wyciska ze swojej cennej marki tyle, ile tylko się da. W efekcie na urządzeniach mobilnych pojawia się coraz więcej gier osadzonych w tym uniwersum. Najnowszą jest Star Wars: Uprising – RPG akcji osadzone w czasach po Powrocie Jedi. Fabuła ma być odpowiednio rozbudowana, a więc fani gwiezdnej sagi powinni być zadowoleni.

W Star Wars: Uprising wydarzenia będziemy obserwowali z kamery umieszczonej za plecami bohatera. Jako że gra będzie RPG-iem akcji, większość czasu spędzimy w niej na prowadzeniu intensywnych walk z przeciwnikami. Niezwykle istotna będzie kooperacja – kilku graczy będzie mogło połączyć swoje siły, by skutecznie stawić czoła siłom Ciemnej Strony Mocy.

W Star Wars: Uprising stworzymy własnego bohatera, samodzielnie określając jego rasę, klasę i specjalne umiejętności – twórcy obiecują dużo swobody w tym względzie. Nie zabraknie też typowego dla gatunku RPG systemu rozwoju postaci, bazującego na punktach doświadczenia. A niezwykle rozbudowany i wiarygodny świat ma żyć własnym życiem i zachęcać do eksploracji.

Star Wars: Uprising ukaże się w wersjach na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Data premiery nie jest jeszcze znana. Tak czy inaczej, zapowiada się ciekawie!

Nowa gra o Gwiezdnych Wojnach zmierza na smartfony - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się