T-Mobile Trendy

Już od jutra, 6 maja każdy przenoszący swój numer do T-Mobile będzie mógł skorzystać z wyjątkowej promocji - przez 4 miesiące w cenie 10 zł otrzyma nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy oraz 100 GB danych. Równolegle z jej startem Operator ruszy z komunikacją marketingową.

6 maja br. T-Mobile zaoferuje wszystkim klientom w Polsce możliwość sprawdzenia w praktyce, jak działa najlepsza sieć w kraju. Klienci, którzy zdecydują się przenieść numer do T-Mobile, skorzystają z superpromocji: przez 4 miesiące rozmowy, SMSy, MMSy bez limitu i 100 GB w abonamencie tylko za 10 złotych miesięcznie. Umowa jest elastyczna i w każdym momencie będzie można z niej zrezygnować, przed lub po upływie okresu promocyjnego.

Wprowadzeniu oferty towarzyszyć będzie kampania reklamowa, utrzymana w dobrze rozpoznawalnej i lubianej konwencji „Hity od T-Mobile”. Głównymi bohaterkami serii spotów reklamowych będą - aktorka Kinga Preis oraz Patricia Kazadi – dziennikarka i wokalistka. Kinga w rytm znanego przeboju zespołu The Kinks, zachęcać będzie Patricję do osobistego przekonania się o zaletach najlepszej sieci od T-Mobile, w czym pomóc jej mają wyjątkowo atrakcyjne warunki promocji.

W intensywnej kampanii reklamowej zobaczyć można będzie spot 45-sekundowy, który przedpremierowo zaprezentowany jest poniżej.

MegaHit od T-Mobile - Patricia Kazadi i Kinga Preis w nowej kampanii reklamowej. Prawdziwa petarda! - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

nicolas
05-05-2016 - 23:12:31
Testuje LTE :) super sieć
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się