Tego w naszej ofercie jeszcze nie było! Już teraz nasi klienci mają możliwość zakupu kamery do monitoringu w atrakcyjnej cenie. Oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Kamera do video monitoringu to dobre rozwiązanie zarówno dla klientów prowadzących własny biznes, jak i klientów indywidualnych. Video monitoring to najprostszy sposób obserwowania dowolnego obiektu: domu, mieszkania, biura czy magazynu. Atutem urządzenia jest łatwy i stały podgląd z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu – smartfonie, tablecie czy laptopie.

Gwarancja bezpieczeństwa – gdziekolwiek jesteś
Warto podkreślić, że video monitoring od T-Mobile to gwarancja bezpieczeństwa - transmisja obrazu jest szyfrowana, co zapewnia pełne bezpieczeństwo danych. Dodatkową zaletą jest łatwy i intuicyjny proces instalacji kamery, który zajmuje ok. 2-3 minuty.

Kamera do video monitoringu w pudełku.

Wystarczy podłączyć ją do zasilania i Internetu (za pomocą WiFi lub kabla) oraz założyć konto na portalu, by móc obserwować na ekranie komputera, smartfona czy tabletu wybrane przez siebie miejsce lub obiekt. Kamera automatycznie wykrywa ruch, a następnie wysyła powiadomienie do użytkownika mailem. Zapis nagrania z kamery jest utrwalany na portalu, dzięki czemu można go odtworzyć w dowolnej chwili. Dodatkowo, dzięki wbudowanym diodom na podczerwień kamera doskonale sprawdzi się w nocy oraz ciemnym pomieszczeniu.

Dzięki wykorzystaniu kompresji H.264 (stosowanej przez YouTube oraz VoD) urządzenie nie obciąża zbytnio łącza i nie konsumuje dużej ilości danych.

Kamera pozwala na transmisję obrazu 24h na dobę, co umożliwia obserwację danego miejsca w dowolnej chwili, na dowolnym urządzeniu.

Miej oko na swój biznes z kamerą do video monitoringu w T-Mobile

Z kamerą do monitoringu i ofertą T-Mobile łatwiej nadzorować biznes. W zależności od zapotrzebowania na usługi Internetowe Klient może wybrać jedną z oferowanych taryf.

Oferta dla Klientów Biznesowych
  Pakiet danych Opłata miesięczna (ceny netto) Cena zestawu (kameta + modem)
Okazjonalnie 20 GB 40 zł 309 zł
Często 50 GB 60 zł 209 zł
Non-stop 100 GB 70 zł 59 zł

Miej oko na swój dom i bliskich z kamerą do video monitoringu w T-Mobile

Klient indywidualny może zakupić kamerę w różnych cenach, zależnie od wybranej oferty abonamentowej.

Oferta dla Klientów Indywidualnych
  Pakiet danych Opłata miesięczna Cena zestawu (kamera + modem)
Okazjonalnie 25 GB 59,99 zł 299 zł
Często 50 GB 79,99 zł 199 zł
Non-stop 70 GB 99,99 zł 49 zł

Zakupu można dokonać w sieci 20 największych sklepów T-Mobile Polska oraz na www.t-mobile.pl . Więcej informacji o produkcie dostępne tutaj.

<p><em>Obejrzyj co może dać Ci video monitoring!</em></p>

Miej oko na to, co ważne z kamerą do video monitoringu w T-Mobile - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Bierzemy tablet albo smartfon do ręki i nagrywamy album. Lepszy niż ten Gorillaz, bardziej imponujący od tego Björk.

Przed dwoma laty ogłoszono, że w świecie muzyki rozpoczyna się rewolucja. Że XXI rozkręca się na dobre i tradycyjne instrumenty będą szumnie wypierane przez tablety oraz powstające jak grzyby po deszczu muzyczne, cyfrowe aplikacje. Mówiło się o tym nawet już wcześniej, ale jeśli pamiętacie – nagrana w całości na iPadzie płyta Gorillaz "The Fall" narobiła w 2011 roku tyle szumu, że o muzyce tworzonej wyłącznie za pomocą nowoczesnych urządzeń zaczęli przebąkiwać nie tylko fanatycy technologicznych nowinek.

Ale jednak – jeśli znowu was pamięć nie myli – po dość zaskakującym dziele Damona Albarna, świat się wcale do góry nogami nie przewrócił, rynku nie zasypała też lawina równie futurystycznych wydawnictw. Ba, żeby trafić na album przygotowany jak "The Fall", czyli w całości skonstruowany z tabletem w ręku, trzeba mieć nie lada szczęście. Jasne, nowoczesne sprzęty, aplikacje, różnorakie gadżety towarzyszą dzisiaj muzykom niemal na każdym kroku, ale ci wciąż lubią przesiadywać w studiu, nadal polerują gitary i tłumnie bronią jedynego i prawdziwego ducha muzyki, którego żaden tablet, a tym bardziej smartfon, nie jest w stanie odtworzyć. Zresztą wystarczy na moment pochylić się nad nazywanym jakże nowatorskim albumem Björk "Biophilia" – rzeczywiście ten na niejednym zrobił wrażenie. Multimedialność tego wydawnictwa może i jest imponująca, ale tak naprawdę tylko jego część została stworzona w oparciu o możliwości iPada.

A że te mogą być nieograniczone starają się ciągle udowodnić autorzy kolejnych programów pisanych na nowoczesne gadżety...

WIĘCEJ ZNAJDZIECIE W SERWISIE T-MOBILE MUSIC. ZAJRZYJCIE TUTAJ.

T-Mobile Music: Zagraj w to sam! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

1 grudnia 2014 to ostatnia szansa w tym roku, aby zabrać na stadion koleżankę lub kolegę zupełnie za darmo! Tego dnia o godzinie 18:00 Legia Warszawa podejmie na swoim stadionie Cracovię Kraków w ramach rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy. To idealna okazja, aby spotkać się po szkole z przyjaciółmi na Pepsi Arenie, korzystając z akcji "Kibicuj z klasą"!

Jak tego dokonać?

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w wydarzeniu, pokaż tego newsa swojemu nauczycielowi lub opiekunowi! Każda placówka skupiająca dzieci i młodzież do 17. roku życia może wziąć udział w akcji.

Co należy zrobić?

Aby zgłosić swój udział w meczu, należy dokonać rezerwacji mailowej – kibice@legia.pl – podając dokładną nazwę placówki, liczbę uczestników, imię i nazwisko oraz nr tel. osoby odpowiedzialnej. Dokładną listę z danymi osobowymi zawierającymi imiona, nazwiska oraz nr PESEL uczestników, a także nazwę placówki z pieczątką oraz podpisem kierownika/dyrektora należy przesłać do 28 listopada, do godz. 12:00 na tego samego maila, na którego została dokonana rezerwacja (kibice@legia.pl).

O czym trzeba pamiętać?

1. Grupa może liczyć min. 7, max. 55 osób.
2. Na dziesięcioro dzieci/młodzieży przypada jeden opiekun dorosły.
3. W akcji mogą wziąć udział dzieci/młodzież do 17. roku życia (liczy się rocznik).

Wspieraj Legię w walce o kolejne Mistrzostwo Polski! Mecz z Cracovią Kraków już 1 grudnia (poniedziałek) o godzinie 18:00!

Kibicuj z klasą na Legii ostatni raz w tym roku! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Część klientów T-Mobile decyduje się wziąć telefon, laptop lub tablet na raty. Jak wygląda spłacanie tego w praktyce?

Na sumę miesięcznego zobowiązania, widniejącą na fakturze, składają się dwie kwoty – ta za usługi telekomunikacyjne oraz druga, będąca ratą bądź ratami za sprzęt kupiony u operatora, taki jak smartfon, tablet czy laptop. Naturalnie w przypadku, gdy klient zdecydował się na zakup oferty z urządzeniem i wzięcia owego urządzenia na raty.

W przypadku gdy klient opłaca terminowo kwotę znajdującą się na druku do zapłaty bądź fakturze elektronicznej, nie musi zaprzątać sobie głowy ratami. Bieżący stan konta znajduje się w pozycji Rozliczenie Konta.

Harmonogram Spłaty Rat klient otrzymuje przy zawieraniu umowy (lub aneksu do umowy) oraz wraz z pierwszą fakturą. Zawiera on wyszczególnienie wszystkich rat oraz terminy ich płatności. Pierwsza rata jest pobierana w punkcie sprzedaży operatora lub przez kuriera dostarczającego przesyłkę wraz z zakupionym sprzętem.

Rata za sprzęt stanowi część miesięcznego zobowiązania, ustalonego z Konsultantem w czasie zawierania Umowy lub Aneksu do Umowy. Nie jest to dodatkowa kwota do zapłaty.

Faktura elektroniczna w T-Mobile

Kwota to zapłaty nie ulegnie zmianie przez cały czas trwania umowy. Wszystko dlatego, że w okresie spłaty rat abonament za usługi telekomunikacyjne jest specjalnie obniżony – jego wartość wzrasta do zakończeniu spłat rat. Np. przy umowie na 24 miesiące i comiesięcznej płatności w wysokości 100 zł przez pierwsze 12 miesięcy jest to 50 zł raty za sprzęt i 50 zł opłaty za usługi telekomunikacyjne, a przez kolejne 12 miesięcy – 100 zł za usługi telekomunikacyjne. Kwota pozostaje więc ta sama, a zmieniają się jej składowa.

W każdej chwili można dokonać wcześniejszej spłaty rat w całości lub w części. Po wpłacie należy skontaktować się z operatorem w celu potwierdzenia swojej dyspozycji, co poskutkuje skróceniem harmonogramu spłat lub też zmniejszeniem ich wysokości.

W przypadku dokonania cesji umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych na inną osobę lub podmiot, raty sprzętowe pozostaną na dotychczasowym koncie abonenckim klienta i będzie on zobowiązany do ich spłaty zgodnie z harmonogramem. Cesja rat sprzętowych na inną osobę lub podmiot nie jest możliwa.

Fot. Fotolia

 

Raty za sprzęt w T-Mobile. Na czym to polega? - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Jaszczurka89
16-08-2016 - 21:53:48
Dzień dobry, Proszę mi powiedzieć na jakiej podstawie żona zmarłego ma dokonać spłat rat za tablet,który zmarły zakupił za życia?Na dodatek po kilku dniach od zakupu został on skradziony o czym zarówno Państwo jak i policja zostaliście poinformowani.Na jakiej podstawie zona zmarłego ma spłacać raty??Jest to dla mnie absurd.Proszę o odpowiedź.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się