HBO pokazało, internety zwariowały. Co się z tobą stało Jonie Snow?

Gorączka wokół szóstego sezonu "Gry o tron" rośnie. W sieci pojawiają się spekulacje, a HBO milczy jak kamień. Co nieco jednak wiadomo. Po premierze tego zwiastuna HBO zostało nawet oskarżone o spoliowanie, więc uwaga: oglądacie na własne ryzyko.
Premiera nowych odcinków w kiwetniu 2016 roku.

Mroczny zwiastun nowego sezonu Gry o tron - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

To, że Apple pracuje nad inteligentnym zegarkiem, jest już praktycznie pewne. Tak samo jak to, że będzie nazywał się iWatch. W ostatnim czasie pojawiły się nowe informacje na jego temat.

Jesteśmy już praktycznie pewni, że inteligentny zegarek od Apple będzie nosił nazwę iWatch. W urzędach własności na całym świecie firma zaczęła składać wnioski o zastrzeżenie tej nazwy jako znaku handlowego. Przynajmniej jedną zagadkę mamy już potwierdzoną.

Jakiś czas temu agencja Bloomberg informowała, że nad projektem inteligentnego zegarka pracuje w Apple ok. 100 ludzi. Tymczasem w ostatnich dniach The Financial Times napisał, że w do pracy nad zegarkiem zatrudnianych jest coraz więcej osób, ale urządzenie nie pojawi się na rynku wcześniej, niż pod koniec przyszłego roku.

iWatch ma być inteligentnym zegarkiem, który będzie posiadał oprogramowanie zintegrowane z systemem operacyjnym iOS, wykorzystywanym w iPhone'ie i iPadzie.

Nowe informacje o zegarku Apple - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Game of Thrones: Ascent, czyli gra na podstawie bijącego rekordy popularności serialu HBO, trafiła właśnie na smartfony z systemami iOS i Android.

Początkowo Game of Thrones: Ascent była grą dostępną w ramach serwisu społecznościowego Facebook. Następnie pojawiła się na iPadzie, a teraz doczekaliśmy się jej debiutu w wersji na smartfony z iOS-em i Androidem. Można ją pobrać za darmo z App Store i Google Play. Twórcy, jak to zwykle bywa w takich przypadkach, zarabiają na nieobowiązkowych mikropłatnościach.

Game of Thrones: Ascent to strategia społecznościowa, osadzona w znanym z serialu świecie Westeros. Możemy wcielić się w niej w jednego ze szlachciców zamieszkujących tę krainę. Na początku zabawy król przydziela nam niewielki teren, którym musimy zarządzać. Do naszych zadań należy gromadzenie surowców, pozyskiwanie pieniędzy, dbanie o potrzeby poddanych oraz poszerzenia strefy wpływów. Drogę do celu możemy utorować sobie ogniem i mieczem lub sprytnie przemyślaną dyplomacją.

W grze nie brakuje też wciągającej fabuły, powiązanej z bohaterami i wydarzeniami, które są dobrze znane miłośnikom książkowo-serialowego pierwowzoru. Dla miłośników "Gry o Tron" jest to z pewnością pozycja obowiązkowa.

Gra na podstawie "Gry o Tron" trafiła na smartfony (wideo) - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Zgodnie z zapowiedziami twórców zegarek monitorujący sen jest już dostępny dla pierwszych zainteresowanych. Mamy też kilka nowych informacji.

Należąca do Intela firma Basis ogłosiła, że Peak, smartwatch monitorujący sen i aktywność fizyczną, jest już dostępny na amerykańskim rynku, a w połowie grudnia trafi na rynek kanadyjski i brytyjski. Twórcy zdradzili także nowe informacje o produkcie i zaprezentował linię sportowych pasków do zegarka.

O zegarku Basis Peak już wspominaliśmy. To urządzenie monitorujące nowej generacji, wykorzystujące wiele czujników, dzięki czemu umożliwia uzyskanie kompleksowego obrazu ćwiczeń i snu, a zarazem oferuje pomiar tętna podczas wysiłku (bez konieczności korzystania z pasa na klatce piersiowej).

Zaletą zegarka jest jego wygląd, na który składa się kute aluminium i ekran dotykowy z Gorilla Glass. Oferuje do 4 dni pracy na baterii i jest wodoodporne do 5 atmosfer.

  • Powiadomienia - Basis planuje wypuścić pierwszy zestaw funkcji powiadomień dla Peak w połowie grudnia. Będą one informować o przychodzących wiadomościach tekstowych, połączeniach głosowych i wydarzeniach kalendarza. Powiadomienia będą natychmiast przekazywane za pośrednictwem Bluetooth Smart z kompatybilnego telefonu z systemem iOS lub Android na ekran Peak, dostarczając najważniejsze informacje bezpośrednio na nadgarstek. Użytkownicy będą mogli przewinąć najnowsze powiadomienia na ekranie dotykowym. Wszystkie te funkcje zostaną udostępnione jako bezpłatna aktualizacja oprogramowania.
  • Pomiar pulsu przesyłany do aplikacji zewnętrznych - Już teraz Peak pozwala użytkownikowi na przesyłanie danych o tętnie przez Bluetooth bezpośrednio do najpopularniejszych aplikacji fitness dla systemu iOS. Peak może być zatem stosowany jako tradycyjny monitor pracy serca wraz z aplikacjami, które podają użyteczne wskaźniki oparte na GPS, takie jak odległość i tempo, a jednocześnie rejestrują wszystkie inne dane o ćwiczeniach dla aplikacji Peak. Ta funkcja jest dostępna w kompatybilnych aplikacjach na iOS obsługujących protokół Bluetooth GATT, a więc m.in. Endomondo.
  • Nowa linia pasków - Basis zaoferuje nową linię sportowych pasków, które można w łatwy sposób wymieniać, dzięki szybko odczepianym bolcom i standardowym zaczepom do pasków zegarkowych. Linię SportVent charakteryzuje perforowana siatka, zapewniającą lepszy przepływ powietrza podczas wysiłku. Paski będą dostępne w rozmaitych kolorach, w tym Ember (czerwony), Coral, Vapor (niebieski), Onyx (czarny) i Firefly (zielony).

Źródło: Intel

Basis Peak: nowe informacje o zegarku - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się