Lubimy otaczać się rzeczami nie tylko funkcjonalnymi, ale przede wszystkim ładnymi. Ozdabiamy siebie, dlaczego więc nie mielibyśmy ozdobić swojego telefonu czy smartfonu. Niezależnie od tego jakim telefonem dysponujemy, niezależnie od tego czy jest to iPhone, czy też smartfon z Androidem, można go ubrać w taki sposób, aby wyróżniał się z tłumu innych, podobnych urządzeń.

Jeśli lubicie nietuzinkowy wygląd, dysponujecie iPhonem i macie ochotę cofnąć się w epokę pop-artu powinniście zwrócić uwagę na etui Incase. Dla Apple stworzono wiele świetnych projektów etui, ale te zdecydowanie się wyróżniają.Projekty tych pokrowców inspirowane są dziełami Andy'ego Warhola. Motywy na tych etui bazują na dziełach artysty, utrzymanych w jego doskonale rozpoznawalnym stylu. Wśród projektów znajdują się zarówno te doskonale znane jak i te mniej popularne. Miłośnicy pop-artu na pewno znajdą coś dla siebie.

Liderem wśród odbiorców nieprzeciętnych dodatków do smartfonów jest Apple. Jednak tym razem to właśnie iPhone może pozazdrościć nowej serii futerałów stworzonej dla Samsunga Galaxy S II.
Jego posiadacze również mogą zaopatrzyć się w niecodzienne i bardzo ciekawe etui dla swoich urządzeń. Wyróżnia je jedyny w swoim rodzaju design. Wystarczy założyć na S II w silikonową nakładkę, by zamienić go w spory klocek Lego. Etui dostępne jest w kilku kolorach, m.in. białym, czarnym, niebieskim, czerwonym, żółtym i różowym. Oprócz tego, że wygląda fenomenalnie to również troskliwie dba o bezpieczeństwo smartfonu.

Jeśli zaś jesteście fanami wściekłych ptaszysk to zwłaszcza zimą waszym telefonom mogą przydać się futerały Angry Birds inspirowane tą niezwykle popularną grą.

Źródło: ChipChick

fot. Strapya World, Incase

Niecodzienne etui dla iPhone'a i Samsunga Galaxy S II - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Wygląda na to, że ci, którzy zdecydowali się kupić najnowszego iPhone’a są z niego zadowoleni.

ChangeWave przeprowadził ankietę, która ma pokazać, czy posiadacze iPhone’a 4S są zadowoleni ze swojego telefonu. Okazuje się, że aż 77 proc. ankietowanych posiadaczy najnowszego smartfona Apple’a określa się mianem „bardzo zadowolonych”.

19 proc. pytanych powiedziało, że są „częściowo zadowoleni”, co daje w sumie aż 96 proc. klientów, którzy cieszą się, że wybrali iPhone’a 4S.

To lepszy wynik niż w przypadku poprzedniego iPhone’a. Z „czwórki” zadowolonych było 72 proc. użytkowników.

Użytkownicy zadowoleni z iPhone'a 4S - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Zapach i co ważniejsze smak pierniczków wprowadza nas w świąteczny nastrój. Czy zastanawialiście się co czuje zjadane ciasteczko? Twórcy tej stacji dokującej zastanawiali się chyba aż za długo.

Święta coraz bliżej i zapewne wiele osób chciałoby poczuć już teraz ten klimat. OZAKI, aby urozmaicić korzystanie ze smartfonu i ułatwić z nim pracę, zaprezentowała świąteczną i dość zabawną albo drastyczną, w zależności od podejścia do tematu stację dokującą dla iPhone`a. Zazwyczaj Święta kojarzą się nam miło, np. z zapachem choinki czy pieczonych własnoręcznie pierniczków. Najwyraźniej jednak twórcy tego docka mają dość swobodne podejście do tematyki świątecznej lub specyficzne poczucie humoru. Stacja otrzymała kształt pierniczkowego chłopca... bez nóżek.

Kształt pierniczka, co prawda w pierwszym skojarzeniu pasuje bardziej do smartfonu z Androidem (wersja 2.3 nosi kodową nazwę Gingerbread), ale zaprojektowano ją właśnie dla iPhone'a.

Aby stworzyć dla iPhone'a 4 i 4S stację dokującą Time2ginger z serii iCarry niezwykle kreatywni projektanci musieli chyba wyobrazić sobie dość dokładnie, jak na brak nóg zareaguje chłopiec z piernika. Dlatego usta chłopca są szeroko otwarte - jakby do krzyku. Na szczęście jednak, najwyraźniej na tym etapie zatrzymano szaloną wyobraźnię twórców tego docka, bo z głośnika nie usłyszymy przerażającego wrzasku, tylko muzykę i dźwięki, które sami wybierzemy korzystając ze smartfonu.

Wzmacniacz głośników iPhone Time2ginger, jak informuje producent, wzmocni dźwięk o 15 dB. Dodatkowo wyposażony jest w zestaw głośnomówiący i nie wymaga zasilania. Dodatkowo iPhone'a można w nim ustawić poziomo, co ma umożliwić m.in. wygodne oglądanie zdjęć czy filmów.

Time2ginger iPhone - piernikowy wzmacniacz dla iPhone'a - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Smartfony Apple cieszą się zasłużenie dobrą opinią użytkowników. I choć producenci konkurencyjnych urządzeń z systemem Android czy Windows Phone starają się zwykle ścigać na specyfikacje techniczne, Apple stawia przede wszystkim na wygodę i niezawodność użytkowania. Wymaga to jednak także umieszczania w kolejnych modelach iPhone'ów coraz lepszych komponentów. Nie inaczej jest tym razem. iPhone'y 6s i 6s Plus to jeszcze lepszy sprzęt i nowe funkcje.

Urządzenia te wyposażono w wyświetlacz z technologią 3D Touch, dzięki której mierzona jest siła nacisku palca na powierzchnię ekranu. W zależności od stopnia nacisku system i aplikacje reagują w różny sposób. Przyciśnięcie palca na ikonie wybranych programów wyświetla menu kontekstowe pozwalające wywołać konkretną funkcję lub szybko przejść do określonego widoku. I tak w przypadku aplikacji Telefon po mocniejszym przyciśnięciu jej ikony pojawi się menu z listą trzech ostatnich aktywnych kontaktów oraz możliwość szybkiego utworzenia kolejnego. Podobnie sprawa wygląda w przypadku aplikacji Wiadomości. Przyciśnięcie ikony aplikacji Aparat wyświetla menu pozwalające na szybkie zrobienie zdjęcia, selfie czy nagranie filmu. 3D Touch wspiera coraz większa liczba aplikacji firm trzecich. Wspomnieć tutaj wypada takie programy jak Instagram, Twitter czy Dropbox.

iPhone 6s już w T-Mobile!

Zastosowanie technologii 3D Touch nie ogranicza się tylko do wyświetlania menu kontekstowego przy ikonach aplikacji. Klawiatura ekranowa w iPhone'ach 6s i 6s Plus po mocniejszym przyciśnięciu palcem zamienia się w gładzik, pozwalający na szybkie i wygodne ustawienie kursora we wskazanym miejscu.

 

W nowych iPhone'ach znalazł się nowy aparat fotograficzny z dużą matrycą o rozdzielczości 12 megapikseli. Wspierany dodatkowo przez szybki procesor A9, iPhone 6s czy 6s Plus pozwala na robienie zdjęć o bardzo wysokiej jakości oraz nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K.  Ciekawie prezentuje się też funkcja Live Photos, w ramach której podczas robionego przez użytkownika zdjęcia nagrywany jest też kilkusekundowy film. Wyświetlić go można po mocniejszym naciśnięciu ekranu, na którym dana fotografia jest wyświetlana.

9 najlepszych funkcji z iOS 9, których pewnie nie znacie

Wśród zastosowanych elementów sprzętowych wspomnieć wypada także o czytniku linii papilarnych Touch ID drugiej generacji. Proces autoryzacji użytkownika w iPhone'ach 6s i 6s Plus jest zdecydowanie szybszy i bardziej niezawodny w porównaniu do zeszłorocznych modeli.

Urządzenia te współpracują z nową systemową funkcją oszczędzania energii. Dzięki temu czas ich pracy można wydłużyć znacznie ponad 24 godziny. Nie trzeba więc martwić się o ich ładowanie w ciągu dnia.

 

Dlaczego warto kupić nowego iPhone'a - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się