Dzisiaj startuje nowa oferta T-Mobile dla klientów chcących korzystać bez ograniczeń z telefonu stacjonarnego – Swobodnie rozmawiaj.

Promocja Swobodnie rozmawiaj jest świadczona w oparciu o Nową Taryfę Domową. Dzięki niej klienci otrzymują nielimitowane rozmowy na wszystkie krajowe numery stacjonarne i komórkowe numery T-Mobile, stacjonarne numery w Unii Europejskiej oraz stacjonarne i komórkowe numery w USA i Kanadzie.

Promocyjny abonament wynosi 49,90zł miesięcznie przy umowie zawartej na 24 miesiące, przy czym dla klientów T-Mobile w opcji Super Zestaw abonament jest niższy i wynosi tylko 39,90 zł. W ofercie promocyjnej dostępne za złotówkę są takie telefony jak Panasonic KX-TW201, TD30 czy Emporia TALKcomfort.

Z promocji Swobodnie rozmawiaj skorzystać mogą zarówno nowi klienci, jak i osoby przenoszące swój dotychczasowy numer stacjonarny do T-Mobile. Obecnie jest to najkorzystniejsza oferta z nielimitowanymi rozmowami na rynku telefonii stacjonarnej.

Więcej informacji o usłudze i promocji jest dostępnych na stronie: http://www.t-mobile-trendy.pl/fw/aHR0cHM6Ly9hZC5kb3VibGVjbGljay5uZXQvZGRtL2Nsay8yOTkwMDA3NjA7MTI2MDc2MTk2O2c/aHR0cDovL3d3dy50LW1vYmlsZS5wbC9wbC9pbmR5d2lkdWFsbmkvb2ZlcnRhL3ByemVuaWVzX251bWVyL3N0YWNqb25hcm55L25vd2FfdGFyeWZhX2RvbW93YS93aWVjZWpfc3dvYm9keT91dG1fbWVkaXVtPWFydGljbGUmdXRtX3NvdXJjZT10LW1vYmlsZS10cmVuZHk=

Nielimitowane rozmowy w ofercie stacjonarnej T-Mobile - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Wraz z wejściem na nasz rynek T-Mobile pojawiła się także pewna rewolucyjna możliwość – darmowe i nielimitowane rozmowy ze wszystkimi w sieci T-Mobile w Polsce i na świecie.

Wielu z nas ma rodzinę i przyjaciół za granicą. Doskonale znamy to uczucie, kiedy w słuchawce słyszymy stęskniony głos bliskiej nam osoby. Chciałoby się opowiedzieć wszystko w jak najkrótszym czasie, a często wzruszenie odbiera głos. Dotychczas dla wielu rozdzielonych rodzin każda rozmowa telefoniczna była jak święto, bo to jednak kosztowne przedsięwzięcie. Wraz z wejściem na polski rynek T-Mobile chwile z bliskimi nie podlegają już limitom czasowym...

Specyfika działalności wielu firm sprawia, że współpracują one z zagranicznymi partnerami. Nie wszystkie szczegóły da się omówić na rzadkich, ze względu na dzielącą przedstawicieli firmy odległość, spotkaniach oraz w e-mailach. Rozmowa telefoniczna zdecydowanie ułatwia komunikację, jeżeli nie trzeba nerwowo patrzeć na zegarek podczas jej trwania...

„Różowy operator”, wraz z wejściem na polski rynek, wprowadził szereg ofert, w których rozmowy z numerami tej międzynarodowej sieci w kraju i na świecie są bezpłatne. To pierwsza tego typu oferta w historii sieci komórkowych.

Polscy klienci otrzymali możliwość nielimitowanych i bezpłatnych połączeń zarówno na krajowe numery T-Mobile, włączając klientów Ery i Tak Taka, jak i na numery T-Mobile na świecie.

Zawsze rozmawiaj to oferta dla klientów indywidualnych, dzięki której otrzymują oni możliwość prowadzenia bezpłatnych nielimitowanych rozmów w sieci T-Mobile w kraju i na świecie. Odpowiednikiem tej oferty dla klientów biznesowych jest usługa Zawsze biznes. Usługa, dla klientów T-Mobile może być aktywowana w czasie trwania zawartej już wcześniej umowy - zarówno w ofercie bez telefonu (umowa/aneks), jaki i z upustem przy ofercie z telefonem (umowa/aneks).

Zawsze w kontakcie to oferta dla klientów indywidualnych, która pozwala prowadzenia nielimitowanych i bezpłatnych rozmów, wysyłanie SMS-ów i MMS-ów do sieci T-Mobile w kraju i na świecie. Ponadto w tej ofercie klienci otrzymują również pakiet MB do wykorzystania na transfer danych w Polsce.

Odpowiednikiem tej oferty dla klientów biznesowych jest usługa Zawsze biznes Max. Zarówno w przypadku klientów indywidualnych, jak i biznesowych, oferta dotyczy umów zawieranych bez telefonu.

Jest także coś dla tych, którzy chcieliby wybrać dla siebie nowoczesny aparat. W ofercie z telefonem dla nowych i przedłużających umowy klientów prywatnych T-Mobile przygotował promocję z abonamentami od 25 do 199 zł z wliczonymi pakietami od 80 aż do 1000 minut do wszystkich sieci. Dodatkowo, w zależności od wybranej taryfy, klient może skorzystać bezpłatnie z usługi Zawsze rozmawiaj nawet przez cały okres trwania umowy.

W ofercie z telefonem dla klientów biznesowych T-Mobile wprowadził promocje z abonamentami, w których będą wliczone pakiety minut do wszystkich sieci oraz bezpłatny internet w telefonie.

Zawsze blisko to dla odmiany oferta dla klientów usług przedpłaconych Tak Tak T-Mobile na Kartę. Za 9 zł można otrzymać pakiet 2000 minut na połączenia do siecia T-Mobile w kraju i na świecie na 7 dni. Liczba pakietów, które można aktywować, jest dowolna.

Mamy jeszcze jedną odsłonę nielimitowanych rozmów w T-Mobile. Chodzi o usługę Między nami, z której klienci mogą skorzystać kupując starter Tak Tak T-Mobile na Kartę. W pakiecie startowym za 29 zł klient otrzymuje dwa kolejne numery w sieci T-Mobile na dwóch kartach SIM. Usługa Między nami to nielimitowana liczba półgodzinnych bezpłatnych połączeń między tymi numerami.

Chyba czas przekonać bliskich, którzy nie są jeszcze klientami T-Mobile, aby przenieśli numer. Szczególnie, że to takie łatwe. A sobie i sympatii sprawić starter Między nami.

Fot. Ekaterina Pokrovsky | Dreamstime.com

Nielimitowane połączenia w T-Mobile - opinie i komentarze (6)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Ruda123
20-12-2019 - 21:47:15
Potrzebuje darmowych minut na teraz 😟
  (0)
Odpowiedz
Kajetan
12-05-2016 - 10:31:44
Jak mam aktywowac nielimitowane rozmowy probowalem wyslac *140*270#, niestety bezowocnie Nie moge sie rowniez polaczyc z internetem, wiec prawdopodobnie zmienie operatora, jesli nie uzyskam czytelnej i dzialajacej podpowiedzi
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
12-05-2016 - 19:52:42
Witam. W przypadku tego typu problemów proponuję kontakt z BOU. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
MAMUT
05-03-2012 - 12:32:01
Bylem jeszcze w erze prawie 10 lat-teraz w t mobile-wraz z zona mamy w tej sieci telefony w mixie.Zastanawiam sie jednak nad zmiana operatora po wygasnieciu umowy.Jest karygodne aby pod podany numer t-mobile 602900 nie ylo mozna sie dodzwonic-to kpina z klienta.POLACZENIA DO OPERATORA POWINNY BYC BEZPLATNE
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
08-03-2012 - 10:23:35
Drogi Mamucie, numer 602900000 jest czynny przez całą dobę i nie ma problemów by się z nim połączyć. Jednak jest on przeznaczony do obsługi numerów abonamentowych. Numer Biura Obsługi Użytkownika Tak Tak lub Mix jest dostępny pod numerem *9602 lub też 602960200. Pozdrawiamy serdecznie!
  (1)
Odpowiedz
Adam
18-07-2011 - 17:34:20
Play (na kraj) ma taką usługę za darmo. Dotatkowo za darmo ma na stacjonarne. Zastanawiam się na przeniesienie z T-Mobile do Play-a.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Dzisiaj wchodzi w życie oferta, pozwalająca na wykonywanie połączeń w ramach zryczałtowanej opłaty w wysokości zaledwie 5 lub 10 zł.

Oferta skierowana jest do użytkowników T-Mobile na kartę, którzy korzystają z taryf: Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT lub Hot oraz użytkowników Heyah korzystających z taryf: Nowa Heyah lub z Taryfy Pakietowej. Ryczałtowa opłata cykliczna za okres 7 lub 30 dni to odpowiednio 5 i 10 zł.

Warunkiem skorzystania w oferty jest posiadanie aktywnego konta na połączenia wychodzące oraz stanu konta umożliwiającego pobranie opłaty cyklicznej. Użytkownik może dokonać aktywacji oferty za pomocą kodu ekspresowego, w Internetowym Systemie Obsługi na stronie www.t-mobile.pl lub www.heyah.pl, w Biurze Obsługi Użytkownika, a także w punktach sprzedaży T-Mobile lub wysyłając SMS o treści TAK na bezpłatny numer w sieci operatora. Aktywacja oferty nastąpi w ciągu 72 godzin od momentu zarejestrowania przez operatora zlecenia i zostanie potwierdzona wiadomością SMS.

OfertaHeyahT-Mobile
Aktywacja na 7 dni

kod *100*197#

*100*69*7#

Aktywacja na 30 dni

kod *100*19#

*100*69*30#

Aktywacja na 7 dni

SMS TAK na nr 517

SMS TAK na nr 661

Aktywacja na 30 dni

SMS TAK nr 519

SMS TAK nr 662

Dezaktywacja na 7 dni

kod *100*197*1#

*100*69*8#

Dezaktywacja na 30 dni

*100*19*1#

*100*69*31#


Nielimitowane rozmowy dla użytkowników Heyah i T-Mobile na kartę - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Od dzisiaj wszyscy użytkownicy Heyah z aktywną taryfą Dniówka mogą skorzystać z oferty Rozmowy bez limitów do wszystkich sieci komórkowych.

Nowa oferta w Heyah to prosty sposób rozliczania usług, który pozwala na pełną kontrolę nad swoimi środkami zgromadzonymi na koncie. Ofertę aktywuje się tylko jeden raz. Moment pierwszego skorzystania z telefonu (pierwsze połączenie z numerem komórkowym) jest równoznaczne z naliczeniem opłaty tygodniowej. Od tej pory przez cały tydzień nie będą naliczane opłaty za połączenia do Heyah, T-Mobile, Play, Orange oraz Plus. Jeśli nie korzysta się z telefonu – opłata tygodniowa nie zostanie pobrana – czyli jak nie korzystasz to nic nie płacisz. 

Aby korzystać z oferty wystarczy pamiętać, aby utrzymywać saldo konta na poziomie pozwalającym na pobranie opłaty. 

Oferta Rozmowy bez limitów do wszystkich sieci jest aktywowana automatycznie na limitowanej edycji starterów. Ofertę można również włączyć ekspresowym kodem *100*818#. Pierwsza aktywacja promocji jest bezpłatna.

Użytkownicy pozostałych taryf Heyah mogą również skorzystać z oferty. Wystarczy, że zmienią aktualną taryfę na Dniówka poprzez wysłanie bezpłatnego kodu *100*812#, a następnie aktywują ofertę kodem *100*818#.

Heyah – nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się