Nie zapominamy o posiadaczach prostych telefonów komórkowych. W T-Mobile pojawiła się właśnie stosowna aktualizacja oprogramowania dla Nokii 220 oraz Nokii 225.

Aby zaktualizować oprogramowanie systemowe należy podłączyć telefon Nokia 220 lub Nokia 225 do komputera przez port USB, pobrać i zainstalować na komputerze oprogramowanie o nazwie Nokia Software Recovery Tool. Program wyszuka odpowiedni plik dla danego modelu i przeprowadzi użytkownika przez proces aktualizacji oprogramowania.

Nokia 220 - oprogramowanie o numerze 30.06.11

Nokia 225 - oprogramowanie o numerze 30.06.11

Nokia 220 oraz Nokia 225 to bardzo proste w obsłudze telefony komórkowe o podstawowej funkcjonalności. Podstawowa różnica między obydwoma modelami to przekątna ekranu (220 - 2,4", 225 - 2,8"). Nokia 225 ma również nieco pojemniejszą baterię i może kontaktować się z internetem w standardzie EDGE.

Nokia 220 i 225 - aktualizacja oprogramowania dla starszych komórek - opinie i komentarze (2)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

smc
31-01-2020 - 21:00:08
niestety podany link to odpowiedz : nie ma takiej strony
  (0)
Odpowiedz
MarcysiaaT
14-12-2015 - 21:34:14
Kto chce zarobic w necie kilkadziesiat dolarow dziennie?? Metoda jest prosta i dziala, poszukajcie sobie w gogle: room23a adfly
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

12 Mpx aparat z optyką Carl Zeiss w Nokii N8, wkrótce będzie oferował jeszcze więcej możliwości. Otwarte bety testy nowego oprogramowania ruszyły już w Nokia Beta Labs. Możecie wziąć w nich udział.

Jeśli macie Nokię N8 (smartfon musi być już po aktualizacji do Symbian Anna), możecie wziąć udział w otwartych beta testach nowego oprogramowania dla kamery i aparatu fotograficznego. Programiści z Nokia Beta Labs udostępnili aplikację Camera update for Nokia N8.

Nokia zapewnia, że nowe oprogramowanie tworzono w oparciu o życzenia użytkowników zgłaszane poprzez help center i system wsparcia technicznego. Część elementów poprawiających samo UI aparatu zawarto w ramach szerszej aktualizacji systemu (Symbian Anna). Z racji tego, że Nokia N8 ma unikatowy aparat, programiści postanowili stworzyć także odrębną paczkę oprogramowania, dedykowaną specjalnie dla N8-ki. Aplikacja jest już dostępna dla wszystkich, choć wciąż ma przyszytą łatkę beta wersji.

Aktualizacja dedykowana jest tylko dla Nokii N8 i jej wyjątkowego, 12 Mpx aparatu z optyką Carl Zeiss

Co nowego?

Zoptymalizowano system nagrywania obrazu, dzięki czemu wideo w jakości HD 720p, można teraz rejestrować w szybkością 30 FPS (klatek na minutę). Standardowo, było to 24 FPS.

Pojawiła się opcja nagrywania wideo z ciągłym autofocusem, choć programiści zastrzegają, iż wciąż pracują nad optymalizacją dalmierza (stąd być może status beta poprawki). Co ciekawe autofocus działa także w trybie zbliżenia – minimalna odległość to 10 cm.

Dodatkowo interfejs oprogramowania aparatu przeprojektowano tak, aby szybciej i wygodniej dało się dostać do najważniejszych dla użytkownika ustawień.

Ilość ustawień w oprogramowaniu aparatu w Nokii N8, może przyprawić o zawrót głowy. To wciąż najbardziej zaawansowana optyka na rynku smartfonów.

Aktualizację możecie pobrać z serwisu Nokia Beta Labs (wymaga rejestracji). Po instalacji poprawki, należy ponownie uruchomić Nokię N8, aby aktywować nowe oprogramowanie. Warto dodać, że nie jest finalna wersja nowego software. Wciąż trwają prace nad implementacją w smartfonie kolejnych funkcji foto i wideo.

Fot/Źródło: Nokia

Lepsze fotki i wideo w Nokii N8 - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

stokrotka
23-09-2011 - 20:14:25
ten telefon to moje marzenie
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Odkąd coraz więcej użytkowników decyduje się na smartfony, dużo mówi się o aktualizacji oprogramowania. A jak wygląda ten proces i czemu czasem trwa tak długo?

Kilka lat temu, gdy rynkiem rządziły zwykłe komórki, nawet nie śniło nam się, że będziemy mogli w tak wygodny sposób korzystać z internetu przy pomocy telefonu oraz personalizować go dzięki aplikacjom. Obecnie to luksusy, na które może sobie pozwolić każdy użytkownik smartfonu. Urządzenia te sprawiły także, że słowo „aktualizacja” jest wciąż na ustach i w głowach sporej części ich posiadaczy. A co ono właściwie oznacza i jak wygląda ta część procesu aktualizacji oprogramowania, której użytkownicy smartfonów i tabletów nie widzą ze swojej perspektywy?

Zacznijmy od iPhone’a, który stanowi wyjątek na tle innych smartfonów. Zarówno za produkcję urządzeń, jak i za tworzenie i aktualizację potrzebnego do ich funkcjonowania oprogramowania odpowiada jedna firma – Apple. iPhone występuje w jednym uniwersalnym, globalnym wariancie i koncern z Cupertino odpowiada za aktualizacje. To włożenie do niego karty SIM określonego operatora sprawia, że telefon konfiguruje się na potrzeby danej sieci. Użytkownicy smartfonów z jabłuszkiem nie narzekają na to, że zbyt długo czekają na update. Inaczej ma sie sprawa z innymi telefonami.

Chociaż w przypadku Bada OS Samsunga i Nokia Belle Nokii także producent telefonów odpowiada jednocześnie za oprogramowanie, to jednak tutaj nie od początku jest jasne, które modele mogą liczyć na aktualizację i kiedy ona nastąpi. Jednak zdecydowanie największe zamieszanie dotyczy w tym wypadku urządzeń z Androidem i na ich przykładzie pokażemy, jak wygląda proces aktualizacji oprogramowania.

Twórcą Androida jest Google. Oprogramowanie trafia na telefony samego Google’a oraz innych producentów, takich jak: Samsung, HTC, Sony, Motorola, ZTE, Huawei, LG i wielu innych, mniej znanych na naszym rynku. Smartfony Google otrzymują czystego Androida, jednak nie będziemy się nimi zajmować, ponieważ rzadko trafiają one do oferty operatorów. A jak wygląda współpraca Google z producentami?

Koncern, w przypadku wypuszczenia nowej wersji oprogramowania lub jego aktualizacji, udostępnia kod źródłowy producentom. Teraz ich zadaniem jest optymalizacja pod kątem własnych urządzeń – smartfonów i tabletów. Procesem tym zajmują się zespoły Research & Development (R&D).
Zespół taki przygotowuje swoją wersję oprogramowania, która następnie przechodzi szereg testów na urządzeniach danego producenta – także na rynkach lokalnych, w różnych sieciach komórkowych. Android otrzymuje dobrze znane klientom interfejsy (nakładki) producentów, jak np. HTC Sense w przypadku HTC czy TouchWiz w przypadku Samsunga.

Zdarza się, że tak zoptymalizowany pod kątem własnych urządzeń kod źródłowy oprogramowania trafia najpierw na urządzenia sprzedawane w sklepach detalicznych, potem na te kupione w salonie operatora. Czemu?

Sprawa ze smartfonami i tabletami dostępnymi w sklepach detalicznych jest prosta – otrzymują oprogramowanie w wersji producenta. Operatorzy muszą mieć czas na stworzenie wersji operatorskiej (o tym, co ona daje klientom, możecie przeczytać w innym naszym artykule). W tym celu producent udostępnia im kod źródłowy swojej wersji Androida, a oni optymalizują go pod kątem własnej sieci, wzbogacają o dodatkowe usługi czy aplikacje, które chcą zaoferować swoim klientom.

- Zawsze udostępniamy aktualizację oprogramowania w przypadku, gdy udostępnia ją także producent telefonu. Nie jest to powszechna praktyka – inni operatorzy ograniczają się do np. dwóch aktualizacji oprogramowania dla danego modelu, a potem już go nie wspierają. Klienci naszej sieci otrzymują czasami nawet 10 i więcej aktualizacji – mówi Andrzej Gładki, kierownik Działu Zarządzania Produktami – Terminale w T-Mobile. - Niechęć do udostępniania aktualizacji wynika z prostego faktu, że do ich stworzenia potrzebny jest czas i pracownicy. Polityka niektórych firm, zarówno producentów jak i operatorów, może też zakładać wygaszanie starszych modeli i promowanie nowości rynkowych - tłumaczy.

Nad aktualizacjami oprogramowania w T-Mobile pracują zarówno osoby w Polsce, jak i zespół R&D w Niemczech. Gdy operator zoptymalizuje pod kątem swojej sieci i zaakceptuje własną wersję, odsyła ją do akceptacji producentowi sprzętu. Ten z kolei, po własnych testach, odsyła ją do Google’a, który także musi zatwierdzić operatorską wersję Androida. Gdy producent lub Google czegoś nie zaakceptuje, wersja wraca do operatora. Jeżeli zdarzy się kilka powtórek tego procesu, prace nad aktualizacją mogą się przedłużyć, chociaż zazwyczaj uzyskanie akceptacji ze strony Google’a to formalność.

Warto dodać, że T-Mobile  jest postrzegane przez producentów jako duża grupa, dzięki czemu klienci mogą liczyć na aktualizację szybciej niż to miało miejsce w przypadku Ery.

Niestety takie skomplikowanie procesu powoduje, że mimo bardzo szczegółowych testów, czasami zdarzają się błędy w nowych wersjach oprogramowania. Najbardziej krytycznym momentem jest kompilacja ostatecznej wersji z poszczególnych komponentów oprogramowania, która jest dokonywana przez producenta sprzętu. Łatwo w czasie takiej kompilacji o mylne połączenie komponentów nie do końca kompatybilnych wobec siebie. 

Gotowe oprogramowanie w wersji operatorskiej trafia na serwery producenta sprzętu i to właśnie producent udostępnia je użytkownikom smartfonów i tabletów. Czy cieszy się dużym zainteresowaniem? – Oprogramowanie w swoich telefonach aktualizuje, w zależności od producenta sprzętu, maksymalnie około 20 proc. naszych klientów, podczas gdy w innych krajach ten odsetek jest zdecydowanie większy – mówi Andrzej Gładki. – Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że mimo wszystko warto aktualizować oprogramowanie, bo dzięki temu naprawiane są wcześniejsze błędy, także te wykryte przez użytkowników, można zyskać nowe funkcje, aplikacje, poprawia się także zarządzenie energią – wylicza.

Jeżeli więc otrzymacie wiadomość, że dla waszego telefonu dostępna jest aktualizacja, nie wahajcie się z niej skorzystać. Będziecie pewni, że zadbaliście o bezpieczeństwo swoich danych, a być może otrzymacie jakiś interesujący dodatek od producenta lub operatora.

Aktualizacje oprogramowania – fakty i mity - opinie i komentarze (83)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Tomek10
26-12-2019 - 16:59:32
Żeby się zgadzalo
  (0)
Odpowiedz
bodzio1973
22-03-2019 - 11:32:43
moto x4 kiedy aktualizacja do androida pie?
  (0)
Odpowiedz
Adrian
26-10-2018 - 07:56:17
Flagowiec Samsung Galaxy s9 od ponad miesiąca nie dostaje żadnych aktualizacji
  (0)
Odpowiedz
Prado502
23-02-2016 - 02:27:53
Flagowy p8 od roku niedostal zadnej aktualizacji czy to jakis zart? Kiedy aktualizacja androida do 6.0?
  (0)
Odpowiedz
iwonaa
20-02-2016 - 23:10:53
Mam tel HTC desrive 620 i Android 4.0 kiedy przyjdzie aktualizacja 5.0?
  (0)
Odpowiedz
patryk
31-01-2016 - 02:29:56
Witam Kiedy pojawi sie aktualizacja do systemu android 5.11 dla samsunga s 4?
  (0)
Odpowiedz
przemo
26-01-2016 - 10:47:42
Witam! Kiedy i czy w ogóle będzie android 5.0 dla lenovo yoga tablet 2
  (0)
Odpowiedz
PatMatu
14-12-2015 - 18:54:26
Witam. kiedy będzie dostępna aktualizacja huawai P8? proszę o szybką i konkretną odpowiedz.
  (0)
Odpowiedz
Franek09
17-11-2015 - 23:57:14
Witam. Kiedy możemy spodziewać się aktualizacji HTC Desire 820 do androida 5.0?
  (0)
Odpowiedz
daro
04-11-2015 - 09:04:04
Witam kiedy android 6.0 dla LG G4
  (0)
Odpowiedz
daro
04-11-2015 - 09:04:03
Witam kiedy android 6.0 dla LG G4
  (0)
Odpowiedz
daro
04-11-2015 - 09:04:03
Witam kiedy android 6.0 dla LG G4
  (0)
Odpowiedz
daro
04-11-2015 - 09:04:03
Witam kiedy android 6.0 dla LG G4
  (0)
Odpowiedz
daro
04-11-2015 - 09:03:57
Witam kiedy android 6.0 dla LG G4
  (0)
Odpowiedz
cezary
16-10-2015 - 10:00:40
witam kiedy można się spodziewać aktualizacji oprogramowania dla Sony Xperia E4
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
19-10-2015 - 20:30:03
Witam. Sony nie przewiduje aktualizacji dla tego modelu telefonu. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Jarzabek
25-06-2015 - 14:27:58
Witam Kiedy można sie spodziewc aktualizacji dla Telefonu Sony xperia Z .chodzi o androida Lolipop .
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
25-06-2015 - 18:12:02
Witam. Niestety nie mamy informacji kiedy pojawi się aktualizacja oprogramowania dla tego modelu. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Edward64
24-06-2015 - 09:06:10
Witam! Kiedy ukaże się aktualizacja 5.0 do Xperia z? POZDRAWIAM!
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
24-06-2015 - 09:48:48
Witam. Na chwilę obecną nie posiadamy informacji kiedy pojawi się aktualizacja dla nieniejszego modelu telefonu. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Kubamod
18-06-2015 - 23:25:43
Kiedy będzie można się spodziewać aktualizacji do android 5.0 na Samsung Galaxy alpha?
  (0)
Odpowiedz
Chimek003
30-05-2015 - 01:01:17
Kiedy można się spodziewać aktualizacji systemu ( Lollipop ) na Sony xperia Z1? Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
31-05-2015 - 13:05:05
Witam. Jeszcze niedawno mieliśmy informacje, że ma się to stać do końca maja tego roku. Tak więc dystrybucja może się zacząć w każdej chwili, nawet w najbliższych dniach. Niestety nie znamy dokładnej daty opublikowania aktualizacji do Android Lolipop dla telefonu Sony Xperia Z1. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
mikki121
11-04-2015 - 16:44:33
Witam, chciałem się dowiedzieć kiedy można się spodziewać aktualizacji dla Samsunga galaxy s4 gt-i9505 do Androida 5.0 Lollipop? Samsung już dawno udostępnił tą aktualizację dla Polski do niebrandowanych telefonów a od Was nie ma śladu. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Pito
08-02-2015 - 22:10:58
Witam mam pytanie kiedy w końcu htc one x dostanie aktualizację 4.0.4 już ponad rok czekam na aktualizację od państwa użytkownicy oryginalnego androida już od dawna mają tą aktualizację a aktualna ma dużo błędów między innymi bateria i zasięg wifi a w nowej zostało to poprawione
  (0)
Odpowiedz
Serafin
08-02-2015 - 22:26:19
@Pito Racja nawet w Niemczech już od dawna mają tą aktualizację i w dodatku t-mobile także w Uk ją wydało a z Polsce szkoda gadać . Z przykrością stwierdzam że jak nadal się nie ukaże nowa aktualizacja do htc one x to przechodzę do innego operatora u którego nie ma problemów z aktualizacjami kończy mi się abonament więc zostaje mi tylko przenieść numer i po problemie.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
12-02-2015 - 07:20:35
Witaj. Dziwna kwestia. Z dostępnych nam informacji wynika, że w maju 2014 roku udostępniona została już wersja 4.2.2 o numerze 4.17.118.4. Jeżeli nie możesz zaktualizować telefonu z wykorzystaniem usługi FOTA, konieczna będzie wizyta z telefonem w serwisie. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Ariam
12-01-2015 - 16:40:40
Kiedy będzie aktualizacja komórki Samsung Galaxy S5
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
12-01-2015 - 19:41:06
Witam. Tak jak wszyscy czekamy na globalną akceptację i dystrybucję przez Samsunga. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
nawi75
11-01-2015 - 09:36:42
Witam mam galaxy s5 i od tyg przy uzywaniu internety strasznie tel zaczol sie nagrzewac i rozladowuje bardzo szybko baterie Prosze o porade Pozrrawiam
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
11-01-2015 - 10:32:11
Witaj. To urządzenie posiada czujnik, który go wyłącza w momencie kiedy następuje przegrzanie. Przy intensywnym korzystaniu każdy smartfon będzie się nagrzewał oczywiście jeżeli jest bardzo gorący i czujnik nie reaguje należy go oddać do serwisu. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
ManiecTV
21-09-2014 - 21:36:59
Witam. około 2 tyg temu nabyłem u was ten telefon, spawuje się świetnie, aż nagle znikło mi menu (aplikacja register została zatrzymana) Pomyślałem sobie że może ta aktualizacja a raczej wgranie jej od nowa naprawi ten błąd.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
22-09-2014 - 07:11:20
Witaj. Czy próbowałeś przywrócić w telefonie ustawienia fabryczne? Warto ich dokonać aby sprawdzić czy telefon wróci w pełni do poprzedniego stanu. Jeśli nie, możesz skontaktować się z Biurem Obsługi Abonenta pod numerem 602-900-000, gdzie uzyskasz informacje o ewentualnym przeglądzie w serwisie.
  (0)
Odpowiedz
SzymonP
17-07-2014 - 05:52:00
Witam lumia 925 dostała a 625 kiedy
  (0)
Odpowiedz
Alana
21-07-2014 - 15:46:12
@SzymonP - już można pobrać
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
24-07-2014 - 15:36:18
Witaj. Aktualnie nie mamy jeszcze konkretnych informacji w tej sprawie. Jak tylko będzie coś wiadomo na pewno o tym poinformujemy na trendach. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
scaryguy
16-07-2014 - 13:10:56
A moze wiadomo kiedy aktualka Xperii Z1 do 4.4.4 - niebrandowane juz od dwoch tyg maja:(, a obecna ktora mam 4.4.2 z koncowka 757 to dramat, aplikacje sie same otwieraja, chce zadzwonic do kogos - otwiera sie sms do kogos innego, to samo mialem na niebrandowanej Z1 z tym softem, wiec prosze nie mowcie zebym wrocil do ustawien fabrycznych. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
16-07-2014 - 20:58:01
Witam. Uruchomienie emisji uaktualnień aparatu Sony Xperia Z1 planowane jest na miesiąc sierpień. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
Zbyszek Z Wrocławia
09-07-2014 - 18:33:23
Mam pytanie kiedy pojawi się aktualizacja telefonu sony xperia z 1 compact do androida 4.4.4? Mój znajomy kupił telefon w sklepie i już od dawna ma tą aktualizację a ja nie. Proszę też o informację ile zazwyczaj trwa wypuszczanie aktualizacji przez t-mobile. Z góry dziękuję za pomoc.
  (0)
Odpowiedz
D.C.
09-07-2014 - 09:04:05
Dalszy wątek do tego poniżej; od wczoraj mam też problem z wysyłaniem i odbieraniem MMS!!! Jak wybieram *7242 to słyszę ;(wykonywanie połączeń zostało zablokowane i proszę wybrać numer 0608955000)jak wybieram ten właśnie numer to mam puste połączenie!!!Chyba za te połączenia naliczona została nawet opłata, choć ich nie było!!! Nadal problem DUŻY z zasięgiem, łącznością,WiFi (dział techniczny ma się odezwać w ciągu 60 godzin) a telefon mam na firmę więc nietrudno sobie wyobrazić co przeżywam!!!!TO SĄ CHWILE KTÓRE NIESTETY DZIELĄ A NIE ŁĄCZĄ!!! POMOCY!!!
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
09-07-2014 - 12:36:40
Skoro słyszysz taki komunikat, masz prawdopodobnie zablokowaną możliwość wykonywania połączeń PREMIUM. W Biurze obsługi taką blokadę możesz zdjąć. Co do mmsów, spróbuj przywrócić domyślne ustawienia APN w ustawieniach->więcej->sieci komórkowe->punkty dostępowe i pamiętaj o włączonej transmisji danych. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
D.C.
07-07-2014 - 19:12:04
Posiadam Samsunga Galaxy S5 zakupionego w sieci T-Mobile i po zainstalowaniu aktualizacji (przesłanej przez sieć) ,telefon ma problem z zasięgiem(pojawia się komunikat że sieć niedostępna) , mało tego w trakcie rozmowy wyłącza się mikrofon i osoba a którą rozmawiam mnie nie słyszy a ja ją tak!!! Pojawił się również problem z internetem , bardzo kiepsko działa WiFi!!! Do momentu zainstalowania aktualizacji KOT49H.G900FXXU1ANE2 Wed Jun 25 00:29:42 2014 przysłanej mnie 05.07.2014 i tego dnia zainstalowanej ,problemy nie występowały!!! Co ja mam teraz zrobić , aby przywrócić stan jaki był po pierwszej aktualizacji, gdzie wszystko działało?! Czy T-Mobile może mi jeszcze raz przesłać tą "starą" aktualizację z dnia zakupu telefonu tj. z 06 czerwca?!
  (0)
Odpowiedz
24player
11-06-2014 - 14:19:41
Witam serdecznie, czy jest szansa na pojawiwnie sie aktualizacji androida do wersji 4.4 kitkat na samsunfa galaxy note 2? Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
24player
12-06-2014 - 09:59:55
Halo, halo. Ktoś tu jest?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
14-06-2014 - 08:09:53
Witam. Póki co nie otrzymaliśmy od producenta tej wersji oprogramowania - jak tylko się pojawi przekażem informację na Teendach. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
24player
18-06-2014 - 19:21:05
@ Konsultant T-Mobile - dziękuję serdecznie za odpowiedź.
  (0)
Odpowiedz
tomekdriver
28-04-2014 - 10:32:30
Tak się zastanawiam jak długo T mobile będzie kazało czekać na aktualizacje do androida 4.4 posiadaczom Samsunga Galaxy S4. Czekam i czekam inne sieci już dostarczyły a tu nic. Pozdrawiam czytelników
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
28-04-2014 - 11:14:31
Podczas testów nowego oprogramowania wykryliśmy błędy w działaniu usługi My Wallet. Jak tylko producent je usunie niezwłocznie zaakceptujemy tę aktualizację i będzie ona udostępniana.
  (0)
Odpowiedz
Hana
26-04-2014 - 20:12:53
Po aktualizacji NOTE II n7100 jest tragedia. telefon zawiesza się, a czas reakcji wydłużył się do nawet minuty. Porażka....
  (0)
Odpowiedz
anonim
16-04-2014 - 21:50:35
kiedy dacie aktualizację androida na sony xperie u? proszę o szybką odpowiedź. pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Anonim
10-03-2014 - 23:19:05
Skoro tak bardzo przeszkadza wam wolna aktualizacja w t mobile zawsze możecie wgrać czatów system gdzie będziecie mieli możliwość wgrania nawet androida kit kat jak i gingerbread... to nie jest trudne tylko powinniście się liczyć z faktem że wówczas tracićie gwarancję.
  (0)
Odpowiedz
leo
12-09-2013 - 14:30:47
kiedy aktualizacja SAMSUNGA GALAXY S advance do androida 4.1.2
  (0)
Odpowiedz
jaro51
24-07-2013 - 14:27:57
NIestety sieć T-Mobile nie jest zaintresowana zadowoleniem swoich kientów. Pisanie pięknych opowieści o tym jak to starają się dla naszego dobra można sobie między bajki włożyc. Czekam na aktualizację Galaxy Tab 2 10.1. 3g i już trzeci miesiąc mija a tu nic. Szczęśliwcy z innych sieci np.Orange otrzymali aktualizację praktycznie natychmiast. My musimy poczekać ponieważ pracownicy sieci T Mobile w pocie i znoju opracowują jakąś prostą nakładkę, która dodaje w zakładkach wyszukiwarki kilka stron i to chyba wszystko czym się różni adroid 4.1.2 w tej sieci od innych. Panowie! pracujcie tak dalej dla dobra swoich klientów a kiedyś obudzicie się w innych świecie. Po prostu zaczniemy odchodzić z Waszej sieci a na pewno nie będziemy u Was nic kupowac. Szkoda gadać i pisać. I tak nikt się tym nie przejmuje.............
  (0)
Odpowiedz
PoCoWamNick
06-06-2013 - 23:13:39
T-mobile jak zwykle leci w kulki z aktualizacjami!!!! Tłumaczycie się potrzebą czasu i ludzi - K***A dziwne że Orange wydało aktualizacja SXS 1.06 a sony wydało 29.05 więc się da. Tylko wy jestescie leniwi i macie gdzieś swoich klientów.
  (0)
Odpowiedz
Patryk
06-02-2013 - 00:34:44
Zachęcacie do wzięcia u was telefonu, i nabieracie ludzi, żeby wziąć bo lada moment wyjdzie na niego 4.1.1.. Tak wziąłem u was Sony Xperie S, i od 5 miesięcy czekam na 4.1.1, lecz chyba się nie doczekam, poza tym, wasze "Ubezpieczenie telefonu" jest gówno warte, chcąc oddać telefon na "Ubezpieczenie" wasze, nie chcieliście go przyjąć, to się nazywa farsa...
  (0)
Odpowiedz
poko
29-12-2012 - 17:51:05
No właśnie po co zaśmiecacie nasze telefony, wy naprawdę jesteście zachłanni czy dla was tylko kasa się liczy? Ją też czekam i czekam na 4.1.2 dla s3 i się chyba nie doczekam, a jak się doczekam to i tak nie będzie taki szybki jak ten w niebrandowanych telefonach. My wolimy dostać aktualizację bez tego syfu i od razu a nie po miesiącach, zróbcie w końcu coś z tym bo jak na razie to jesteście jednym z najgorszych operatorów pod względem aktualizacji np plus wypuścił ją od razu a jeszcze to co piszecie że to jest długa praca a nie była by długa gdyby jej nie było !!!
  (0)
Odpowiedz
driver
20-12-2012 - 20:10:01
"Niechęć do udostępniania aktualizacji wynika z prostego faktu, że do ich stworzenia potrzebny jest czas i pracownicy" w takim wypadku po co psuć fabryczne oprogramowanie swoimi śmieciami (dzwonki i tapety których nikt nie używa). Jeżeli szkoda Wam czasu i pracowników sprzedawajcie telefony jak je producent stworzył a nie komplikujcie życia sobie i klijentom bo dzięki Waszemu wysiłkowi osobiście już nigdy nie zakupię telefonu w sieci brandującej/psującej słuchawki, na szczęście na rodzimym rynku są operatorzy nie trudniący się takim uprzykrzaniem życia i w przyszłości skorzystam z ich oferty.
  (0)
Odpowiedz
Mike
08-12-2012 - 12:07:43
Juz grudzien a aktualizacji do t-mobile move dalej brak. Wiadomo cos?
  (0)
Odpowiedz
tghm
07-12-2012 - 14:33:29
A dlaczego T-mobile nie zrobił jeszcze aktualizacji dla SE LT15i do 4.0?
  (0)
Odpowiedz
wojtek
23-10-2012 - 17:50:28
kiedy bedzie aktualizacja android do 4.0.4 w sony xperia u??
  (0)
Odpowiedz
Kytos
22-10-2012 - 20:01:38
Kiedy można liczyć na aktualizację HTC One S S4 do 4.0.4. HTC zaktualizowało tel z czystym softem. Kiedy kolej na T Mobile?
  (0)
Odpowiedz
Norb
22-10-2012 - 10:06:43
Przyłączam się do pytania o aktualizację dla Sony Xperii U. Wersja P doczekała się już 4.04, też czekam niecierpliwie na dobrodzejstwa dłużej działającej baterii i lepszej płynności systemu.
  (0)
Odpowiedz
klient
15-10-2012 - 18:34:40
Kiedy aktualizacja androida dla SGS3. Czy juz jest dostepna?????????????????
  (0)
Odpowiedz
wojciechsan
08-10-2012 - 14:06:54
witam, wiadomo już kiedy aktualizacja brandowanych SGIII.?
  (0)
Odpowiedz
PeterCub
05-10-2012 - 11:01:03
Ponawiam pytanie tutaj. Czekam na aktualizację do ICS 4.0.4 dostępną już w Sony na moją Xperię U (st25i).
  (0)
Odpowiedz
lester
03-10-2012 - 09:38:26
Witam. Kiedy będzie dostępna aktualizacja ICS dla HTC Desire S?
  (0)
Odpowiedz
pit
18-08-2012 - 20:16:35
Witam!! Kiedy aktualizacja 2.17.401.2 dla HTC One X ??? podobno poprawia żywotność baterii i wszyscy na nią czekamy .!!!!!
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
22-08-2012 - 10:27:51
Na chwilę obecną nie mamy informacji od producenta o planowanych aktualizacjach dla tego modelu. Pozdrawiamy!
  (5)
Odpowiedz
mario77
16-08-2012 - 20:03:24
jest już dostępna aktualizacja do n9
  (1)
Odpowiedz
Vatixxx
03-08-2012 - 15:38:57
Co z tą aktualizacją T-mobile move??
  (0)
Odpowiedz
nofate
18-06-2012 - 14:26:56
Kiedy będzie dostępna aktualizacja androida dla xperii neo?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
26-06-2012 - 09:42:46
Aktualizacja systemu Android do wersji 4.0 jest w fazie testów. Dokładna data udostępnienia nie jest jeszcze znana. Pozdrawiamy!
  (9)
Odpowiedz
Cezary
16-06-2012 - 14:28:51
Kiedy będzie aktualizacja dl Xperii minin pro (SK17i) do 4.0.4????
  (0)
Odpowiedz
RedakcjaT-Mobile-Trendy
15-06-2012 - 16:43:59
Witajcie. Aktualizacja T-Mobile move jest przez nas przetestowana i zaakceptowane, ale aktualnie oczekuje na rozwiązanie problemów z serwerami po stronie dostawcy urządzenia. Wkrótce poinformujemy jak dowiemy się więcej.
  (0)
Odpowiedz
BABCIA
15-06-2012 - 15:43:50
A dodam jeszcze, że żadnych dodatków nie dostałem w wp7 bo windows zabrania wkładania tam swoich badziew... więc już mogliście zostawić variant PL i tyle ...
  (0)
Odpowiedz
babcia
15-06-2012 - 15:42:26
Nie potrzebnie brandujecie te telefony !!! mam nokię lumię 710 i zaktualizowałem sobie ale przez nokia care a nie zune... miałem bade os też nie potrzebnie bada 2.0 wyszła a ja po pół roku... nadal nie otrzymałem aktualizacji. I wrzucacie te bzdety jeszcze to jest koszmar !
  (0)
Odpowiedz
Z for Zulu
13-06-2012 - 21:44:59
Aktualizacja dla SonyEricson Neo od t-mobile była zapowiadana już jakiś czas temu. Kiedy można liczyć jej wydanie ?
  (0)
Odpowiedz
Janusz
13-06-2012 - 21:32:38
@Pietianos już trzy razy aktualizowałem i za każdym razem jest to samo, telefon chodzi normalnie przez cztery godziny, po czym się restartuje, włącza się i znów chodzi cztery godziny, restartuje się i ... tak w kółko. Uważam że jak się wypuszcza aktualizację to powinno się najpierw przetestować soft bardzo dokładnie, a nie psuć ludziom dobrze działający telefon, jak bym wiedział że taką niespodziankę zrobi mi T-Mobile to bym za żadne aktualizacje się nie brał, chodził dobrze to tak mogło zostać, ale niestety zachciało mi się Androida 4.0 to teraz mam ...
  (1)
Odpowiedz
art
13-06-2012 - 16:28:29
Okazuje się ze nie tylko sgs2 na andku4.03 się wywala w T-mobile. Mam nadzieje ze to się zmieni na - lepsze.
  (2)
Odpowiedz
piotr
13-06-2012 - 14:49:03
Ja zaktualizowałem swoją Xperie arc s i jestem zadowolony
  (2)
Odpowiedz
Pietianos
13-06-2012 - 13:21:04
Witam Janusz spróbuj jeszcze raz wgrać soft ja wgrałem ma ten sam model telefonu i tą samą wersje androida i nic się nie dzieje żadnych restartów a telefonik chodzi super nawet jest szybszy niż był Pozdrawiam
  (2)
Odpowiedz
Janusz
13-06-2012 - 12:22:47
Ja zaktualizowałem telefon Sony Ericsson Live do wersji 4.0.4 i telefon mi się bez przerwy restartuje regularnie co cztery godzinny, więc akurat aktualizacje do tego telefonu wypuściliście wadliwą. Jest możliwość wrócenia do poprzedniego softu ? bo na poprzednim sofcie działał jak należy a na czwórce bez przerwy się restartuje, nie można normalnie z niego korzystać, bo np. minie te cztery godziny i telefon znów się wyłącza i włącza ponownie.
  (1)
Odpowiedz
milosz9204
13-06-2012 - 11:21:29
Ja mam pytanie odnośnie aktualizacji. A mianowicie: Czy pojawi się aktualizacja Androida dla T-Mobile move (tego pierwszego)? Na jakimś forum przeczytałem kiedyś, że takowa miała być dostępna pod koniec marca(była to informacja podana przez konsultanta T-Mobile), a tymczasem mamy prawie połowę czerwca i ani widu, ani słychu nowej wersji softu. Bardzo prosiłbym o odpowiedź, pozdrawiam :)
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Właściciele ośmiu modeli od Nokii i LG mogą zacierać ręce z zadowolenia. Dostępna jest bowiem aktualizacja systemów Android i Windows Phone. Sprawdźcie o które modele chodzi!

Poniżej znajdziecie listę telefonów od Nokii i LG, których system operacyjny możecie zaktualizować już teraz!

UWAGA: Dystrybucja oprogramowania następuje partiami poprzez serwery producenta, zatem jeśli jeszcze nie otrzymałeś powiadomienia na swoim telefonie oczekuj go w ciągu najbliższych kilku dni.

  • Nokia Lumia 1320 - aktualizacja do Windows Phone 8.1 (oprogramowanie 3058.50000.1424.0002)
  • Nokia Lumia 820 - aktualizacja do Windows Phone 8.1 (oprogramowanie 3051.50009.1424.0010)
  • Nokia Lumia 635 - oprogramowanie 01061.00057.14212.40001
  • Nokia Lumia 625 - aktualizacja do Windows Phone 8.1 (oprogramowanie 3058.50000.1424.0009)
  • LG G3 - oprogramowanie V10c-260-02
  • LG G2 mini - aktualizacja do Androida 4.4.2. (oprogramowanie V10e-260-02)
  • LG L65 - aktualizacja do Androida 4.4.2 (oprogramowanie V10c-260-02)
  • LG F70 - oprogramowanie  V10a-260-02

<p><em>LG G2 mini</em></p>

<p><em>Nokia Lumia 1320</em></p>

MEGA AKTUALIZACJA dla smartfonów od Nokii i LG! - opinie i komentarze (52)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

1980lysy
17-10-2014 - 01:09:42
Oczywiście że zmienili wpis nie ładnie ! smutne to ... kiedyś firma ze standardami i wytaczająca drogę dla innych , a teraz słupki słupki i klienta w ma... Bardzo nie ładnie zrobiliście najpierw obiecując coś klientom a później edytując po cichu posty olewacie... Czy wy naprawdę nie widzicie ile tracicie na tym wszystkim ?
  (0)
Odpowiedz
Pablos88
17-10-2014 - 20:39:41
@1980lysy - Chyba nie ma na co czekac i wgrac jakis custom, albo oficjal bo juz wersja L wyszla :) i przestac czekac na obietnice T-Mobile. Inne sieci pod wzgledem G3 i aktualizacji sa lata swietlne przed wami. Nie ma to jak flagowiec bez wsparcia ^^
  (0)
Odpowiedz
xkrzyscio
11-10-2014 - 08:51:10
i co?... mam czekać na moją aktualizacje do LG L7 II do KITKAT'a też 2 miesiące?! Jesteście wspaniali! Już nie obchodzi mnie ta wasza je#ana gwarancja! WGRYWAM NIEBRANDOWANY SOFT I ROOT!
  (0)
Odpowiedz
Pablos88
29-09-2014 - 17:56:34
Czy mi sie wydaje czy miala byc wersja d ?LG G3 - oprogramowanie V10c-260-02 Zmieniony wpis? Czyli nawet d nie dostaniemy haha porazka po calosci BRAWO !
  (0)
Odpowiedz
Pablos88
20-09-2014 - 10:33:18
Naprawde MEGA AKTUALIZACJA do G3, ktora nie dotarla do nas od 2 miesiecy !! PORAŻKA nie aktualizacja !
  (0)
Odpowiedz
szczypakozy
19-09-2014 - 23:40:17
No właśnie widzimy wszyscy jak głęboko ma nas T-Mobile w d..ie nawet żadnej odpowiedzi,żadnej reakcji,nic sprzedali telefon a dalej abonencie kombinuj sobie sam
  (0)
Odpowiedz
szczypakozy
12-09-2014 - 06:21:02
T-Mobile ogarnijcię się z tymi aktualizacjami do LG G3.Konkurencja ma już aktualizacje do V10i a wy dalej stoicie na V10c .Reklamujecie się jako największa i najlepsza firma a z tak ważnymi rzeczami jesteście w tyle.I proszę nie pisać że to wina producenta i serwerów -chyba że klienci Plusa i Playa mogą korzystać z innych serwerów niż wy co stawia Was w bardzo niekorzystnym świetle
  (0)
Odpowiedz
Pablos88
13-09-2014 - 10:15:10
@szczypakozy - Dokladnie, tym bardziej ze poprawia to bardzo duzo rzeczy, inni maja my nie, kilka miesiecy za murzynami (inni maja i a nawet j a my nadal na c). Play i Plus moga T-Mobile jak widac nie.
  (0)
Odpowiedz
1980lysy
08-09-2014 - 23:58:12
Kiedy w końcu będzie aktualizacja LG G3 do V10d ? Oni operatorzy już dają, nie po to kupuje najnowsze smartfony żeby czekać w nieskończoność... albo sprzedawajcie niebrandowane....
  (0)
Odpowiedz
szczypakozy
07-09-2014 - 08:30:48
kiedybędzie dostępna aktualizacja do LG G3 V10d bo narazie najnowsza to V10c ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
08-09-2014 - 18:31:15
Witam, jak już wcześniej napisaliśmy dystrybucja oprogramowania następuje partiami poprzez serwery producenta. Nie mamy niestety żadnego wpływu na udostępnienie nowego oprogramowania telefonu. Pozdrawiam.
  (1)
Odpowiedz
xkrzyscio
11-10-2014 - 08:53:16
@ Konsultant T-Mobile - faktycznie nie macie żadnego wpływu... tyle czekać na aktualizacje a wystarczy podmienić kilka plików... 3 dni spokojnie by wam zajeło to wszystko.
  (0)
Odpowiedz
sebo28
27-08-2014 - 00:14:53
Jest aktualizacja dla Lumii 820... w końcu!!!
  (0)
Odpowiedz
ragnox
23-08-2014 - 15:36:47
A czy próbował ktos aktalizować telefon przez Nokia Updater Software lub NSRT? Mojej Lumii 820 nie wykrywa :-/
  (0)
Odpowiedz
DawidRozmus
23-08-2014 - 18:17:23
@ragnox - ja próbowałem i bez problemu zainstalował mi WP8.1 z Cyan! Trwało to szybko i bez żadnych problemów! Aktualizacja przez NSRT. Co do aktualizacji przez OTA to nie wiem, bo miałem WP8.1 PfD Update 1.
  (0)
Odpowiedz
ragnox
25-08-2014 - 01:00:18
@ DawidRozmus - Dawno tak aktualizowałeś? Mi nie wykrywa telefonu ani w NSRT, ani w NSU. Podobno dla Lumi jest to blokowane, ograniczają swobodny dostęp do oprogramowania :-/ Wczoraj cały dzień z tym walczyłem :-(
  (0)
Odpowiedz
zniesmaczony
18-08-2014 - 13:10:52
T-mobile na co czekacie z aktualizacją? Numer aktualizacji dla 820 podaliście, artykuł jest z 24.07.2014 a mamy 18.08."UWAGA: Dystrybucja oprogramowania następuje partiami poprzez serwery producenta, zatem jeśli jeszcze nie otrzymałeś powiadomienia na swoim telefonie oczekuj go w ciągu najbliższych kilku dni" to chyba o miesiące wam chodzi. Zmuszacie ludzi do przechodzenia na niekorzystną taryfę, ja wiem, że tym Lewandowskim bez szkoły trzeba zapłacić, ale nie moim kosztem, dlatego już wam podziękowałem. To do cholery dajcie tą aktualizacje bo zupełnie na psy już schodzicie. Ile mamy jeszcze czekać?
  (0)
Odpowiedz
ragnox
18-08-2014 - 22:02:26
@zniesmaczony - nowe taryfy faktycznie niekorzystne. Do tego brak aktualizacji i nieprawdziwe informacje. Era, to była dobra sieć, a to co teraz się dzieje pod nowym brandem to skandal! Jaką ofertę konkurencji polecacie?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
18-08-2014 - 22:31:41
Witam. Jak już wcześniej napisaliśmy dystrybucja oprogramowania następuje partiami poprzez serwery producenta. Nie mamy niestety żadnego wpływu na udostępnienie nowego oprogramowania przez Nokię. Pozdrawiam.
  (2)
Odpowiedz
sebo28
22-08-2014 - 23:06:14
Plus już puścił aktualizację dla 820... może T nie będzie na szarym końcu :-/ Na serwerach Nokii są już na wszystkie sieci
  (0)
Odpowiedz
ragnox
18-08-2014 - 12:03:32
Wiadomo coś w temacie aktualizacji Lumii, które nie mają jeszcze Windowska 8.1?
  (0)
Odpowiedz
apollo123
18-08-2014 - 12:57:15
dołączam się do pytania ...
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
18-08-2014 - 21:22:22
Witam. Dostępne są również aktualizacje do Nokii Lumii 520 oraz do Nokii 1020. Jeżeli chodzi o inne modele nie mamy na tą chwilę informacji. Pozdrawiam
  (1)
Odpowiedz
miras6621
14-08-2014 - 16:11:10
Gdy rozpoczęto wysyłanie aktualizacji 15.07 byłem spokojny o czas kiedy je będę mógł pobrać. Wierzyłem , że T-Mobile jest rzetelną firmą i jako pierwsza będzie wypuszczać aktualizację WP 8.1 na konkretne modele Lumii. Jakie było moje zdziwienie , gdy zobaczyłem że lumia 820 w Orange już może pobierać WP 8.1. Czekam i wpatruje się w ten ekran w nadziei , że w końcu wyświetli się info że można pobrać aktualizację . Powoli już nawet spada mi ciśnienie na te 8.1. Jakoś nie przekonują mnie te informacje , że wszystko jest SUKCESYWNIE ;-) ??? wysyłane na telefony. Daję spory minus T- Mobile !!!
  (0)
Odpowiedz
miras6621
14-08-2014 - 21:40:24
@miras6621 -..... Zgodnie z powyższym artykułem, jeśli jeszcze nie otrzymałeś powiadomienia na swoim telefonie oczekuj go w ciągu najbliższych dni........wpis konsultanta z 14.08.2014 - 12.26 : 23 . A niby co my robimy od miesiąca wpatrując się w nasze Lumie 820 :-(
  (0)
Odpowiedz
sebo28
15-08-2014 - 19:16:09
Może sieć gra na zwłokę. Nie potrafią ogarnąć tego tematu, machają nam "lizakiem" przed nosem, a wkrótce mija termin podjęcia decyzji o pozostaniu w T-Mobile lub zmiany sieci.
  (0)
Odpowiedz
sebo28
12-08-2014 - 19:30:45
Kiedy bedzie dostepna aktualizacja dla Lumii 820? Tylko nie piszcie proszę ze sukcesywnie wysyłacie. Orange nie pisał, tylko po prostu wysłał. Już prawie tydzień za nimi jesteście. pomarańczowy SOS coraz bardziej kusi...
  (0)
Odpowiedz
Pia
14-08-2014 - 11:33:00
@sebo28 - I zapanowała niezręczna cisza ;)
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
14-08-2014 - 12:26:23
Zgodnie z powyższym artykułem, jeśli jeszcze nie otrzymałeś powiadomienia na swoim telefonie oczekuj go w ciągu najbliższych dni. Uaktualnienia wysyłane są partiami. Nie ma konkretnej daty udostępnienia ich na Twój telefon. Pozdrawiam!
  (10)
Odpowiedz
sebo28
15-08-2014 - 19:12:57
T-Mobile ma chyba własną definicję najbliższych dni... od 15.07 to są już tygodnie, a właściwie miesiąc! Według linku do tabeli zamieszczonego przez miras6621, wynika że nasza sieć po prostu nie ma jeszcze tej aktualizacji. No przecież gdyby miała, to w ciągu kilku dni klienci byliby już szczęśliwymi posiadaczami windowsa 8.1. Od sieci pokroju T-Mobile oczekujemy raczej konkretnych i rzetelnych informacji, a co otrzymujemy... od tygodni tą samą informację, że już sukcesywnie wysyłacie aktualizację. Czy chociaż jedna osoba tą aktualizację dostała? Komu ją wysyłacie? Czy T-Mobile oszukuje swoich klientów? Inaczej tego nie widzę! Czy otrzymamy jakieś konkretne i prawdziwe informację? Zapewne jestescie w kontakcie z Microsoftem, więc w czym problem?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
27-08-2014 - 16:13:45
Witaj. Niestety nie mamy jeszcze zatwierdzonej daty wprowadzenia aktualizacji.
  (0)
Odpowiedz
maly1990
01-08-2014 - 18:20:30
witam kiedy będzie aktualizacja do sony xperia z2?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
02-08-2014 - 10:18:46
Witam. Jeżeli chodzi o aktualizację do Android 4.4.4, to Sony na tą chwilę nie planuje aktualizacji do tej wersji. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
maly1990
02-08-2014 - 11:27:59
@ Konsultant T-Mobile - bardziej chodzi mi o najnowsze oprogramowanie jakim jest: Najnowsze dostępne oprogramowanie: 17.1.2.A.0.314 bo na razie na naszych tel od was nie mamy tych poprawek
  (0)
Odpowiedz
maly1990
05-08-2014 - 09:27:20
Czy dostane odp na moje pytanie ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
05-08-2014 - 10:01:48
Witam serdecznie. Ostatnia aktualizacja (Firmware 17.1.1.A.0.402) dla telefonu Sony Xperia Z2 miała miejsce w maju 2014r. Na chwilę obecną nie posiadamy niestety informacji, kiedy pojawi się kolejna. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Pressu
31-07-2014 - 20:08:25
Witam cos wiadomo o aktualizacji do 820 Cayan bo dzisiaj sprawdzalem to jeszcze nie mam czy mozna spodziewac sie na dniach
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
31-07-2014 - 20:10:24
Witam. Tak, sąjuż sukcesywnie wysyłane na urządzenia. Pozdrawiam.
  (7)
Odpowiedz
ragnox
06-08-2014 - 15:57:19
Witam, minął tydzień od tej informacji i aktualizacji nadal nie ma. Ile czasu może trwać to "sukcesywne wysyłanie:? Jest szansa na aktualizację Nokii 820 do końca wakacji? Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
06-08-2014 - 16:36:20
Witaj. Wszystko zależy od obciążenia serwerów producenta, z których udostępniane jest pobieranie aktualizacji. Niestety Operator nie ma już na to żadnego wpływu. Pozostaje cierpliwie zaczekać. Pozdrawiam.
  (7)
Odpowiedz
ragnox
11-08-2014 - 10:14:03
WY od tygodni sukcesywnie wysyłacie na urządzenia, a urzytkownicy Lumii 820 w Orange od 2 dni mają już aktualizację :/
  (0)
Odpowiedz
maks10029
30-07-2014 - 22:38:43
kiedy aktualizacja do Sony Xperia M2 ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
31-07-2014 - 08:06:33
Witam. Na tą chwilę nie mamy informacji o planowanej aktualizacji tego modelu. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Monika 12
30-07-2014 - 22:00:03
No właśnie, kiedy aktualizacja dla Lumii 520?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
31-07-2014 - 09:35:05
Witam, Aktualizacja do Nokii Lumii 520 oraz do Nokii 1020 jest już udostępniana przez firmę Microsoft od zeszłego tygodnia.
  (1)
Odpowiedz
marcopolo
31-07-2014 - 23:56:11
@ Konsultant T-Mobile - Aktualizacja udostępniona do Lumii 520 kiedy będzie dostępna do telefonów z T-mobile.
  (0)
Odpowiedz
miras6621
14-08-2014 - 21:46:53
@Monika 12 - To się Monika troszkę naczekała ... małe dwa tygodnie i już ;-)
  (0)
Odpowiedz
conrado
30-07-2014 - 19:14:05
Witam! Czy wiadomo coś o aktualizacji dla Nokii Lumii 520?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
31-07-2014 - 09:36:00
Witam, Aktualizacja do Nokii Lumii 520 oraz do Nokii 1020 jest już udostępniana przez firmę Microsoft od zeszłego tygodnia.
  (1)
Odpowiedz
conrado
31-07-2014 - 14:43:20
@ Konsultant T-Mobile - Czyli w niedługim czasie powinna być na wszystkich telefonach Lumia 520?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
31-07-2014 - 20:44:35
Witaj. Aktualizacja jest już sukcesywnie wysyłana na urządzenia. Pozdrawiam
  (1)
Odpowiedz
conrado
31-07-2014 - 21:35:30
@ Konsultant T-Mobile - Dziękuje za informacje, Pozdrawiam! :D
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się