Nokia otrzymała statuetkę Złoty Bell w kategorii „Debiut roku 2011” za smartfony z Windows Phone 7.

Złoty Bell to nagroda przyznawana na cześć Alexandra Grahama Bella, wynalazcy telefonu i kilkudziesięciu innych wynalazków telekomunikacyjnych za najlepsze produkty i usługi w dziedzinie nowych technologii. Wyróżnienia wręczane są podczas dorocznej Gali Mobility Trends, organizowanej przez wydawcę magazynu Mobility.

Smartfony Nokia Lumia zostały nagrodzone w kategorii „Debiut roku”. Nokia Lumia 800 i Lumia 710 pracują pod kontrolą Windows Phone, ich użytkownicy mają do dyspozycji ponad 60 tysięcy aplikacji dostępnych w Marketplace, a same telefony oferują szybki i łatwy dostęp do sieci społecznościowych, przeglądarki Internet Explorer 9, platformy Xbox, pakietu Microsoft Office oraz serwisów Nokia Muzyka, Nawigacja oraz Mapy. Zapewne już wiecie, że nagrodzona Nokia Lumia 800 jest dostępna także dla klientów T-Mobile.

Nokia Luna

Słuchawka Nokia Luna została uhonorowana tytułem „Acesorium roku”. Jury doceniło innowacyjny design urządzenia oraz zaawansowaną technologię NFC i funkcję Multipoint, umożliwiającą łączenie słuchawki z dwoma telefonami w tym samym czasie.

Źródło/Fot.: Nokia

Nokia Lumia nagrodzona Złotym Bellem - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Pamiętacie jeszcze model Nokia 808 PureView, zaprezentowany na tegorocznych Mobile World Congress? A gdyby miał WP zamiast Nokia Belle?

Na MWC 2012 w Barcelonie Nokia zaprezentowała następcę lubianego modelu Nokia N8 – model 808 PureView, który wyróżniał się na tle pomysłów konkurencji aparatem z 41-megapikselową matrycą z autofokusem i optyką Carl Zeiss.

Telefon ma zadebiutować na rynku już w maju, jednak teraz pojawiła się na jego temat interesująca plotka. Wersja urządzenia zaprezentowana w lutym pracuje pod kontrolą systemu Nokia Belle, a tymczasem Windows Phone obecny w modelach Nokia Lumia zbiera całkiem niezłe recenzje. Prawdopodobnie wielu potencjalnych kupujących ucieszyłaby wiadomość, że Nokia 808 PureView także dostanie Windows Phone.

Zdjęcia rzekomej odsłony Nokii PureView pracującej pod kontrolą Windows Phone zamiast Nokia Belle

Do sieci trafiły właśnie zdjęcia prezentujące odpowiednik Nokii 808 PureView pracującej pod kontrolą systemu Microsoftu. Na obudowie wyraźnie widać logo okienek. Telefon ma 4,3-calowy wygięty ekran, aparat z 41-megapikselową matrycą, dający możliwość nagrywania filmów w Full HD. Urządzenie otrzymało także dwurdzeniowy procesor Qualcomm S4 z układem Adreno 320.

Nie wiadomo, czy zdjęcie, które trafiło do sieci, jest prawdziwe i czy kiedykolwiek zobaczymy PureView z Windows Phone. Wielbiciele platformy Microsoftu powinni trzymać kciuki.

Źródło/Fot.: wpcentral.com

Nokia PureView z Windows Phone? - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Już od jakiegoś czasu Microsoft zapowiadał, że jego pakiet biurowy będzie dostępny na telefonach z systemem Nokia Belle. No i stało się!

Dobrze większości z nas znany pakiet biurowy Microsoft Office Mobile dostępny był do tej pory na telefony z systemem Windows Phone 7. Teraz będą mogli z niego korzystać w telefonie także użytkownicy wybranych modeli z Nokia Belle (czyli dawnym Symbianem).

Z mobilnego Office’a, który zawiera Worda, Excela i PowerPointa, mogą mieć posiadacze telefonów: Nokia E7, Nokia C7, Nokia C6-01, Nokia X7, Nokia Oro, Nokia 700, Nokia 701 oraz Nokia 603. Wystarczy dokonanie aktualizacji systemu.

Warto dodać, że wszystkie wymienione modele będą od teraz sprzedawane już z Microsoft Office Mobile na pokładzie.

Źródło/Fot.: Engadget

Microsoft Office Mobile dla Nokia Belle - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Posiadacze telefonów z dwoma kolejnymi platformami mogą korzystać z dobrodziejstw zakupów grupowych na swojej komórce.

Oferty serwisów zakupów grupowych są ograniczone czasowo, często także ilość kuponów, jakie można kupić, jest z góry określona. Warto więc korzystać z tej formy e-zakupów na swojej komórce – żeby nie przegapić żadnej atrakcyjnej propozycji.

Dotychczas z ofert Groupona na komórce mogli korzystać posiadacze iPhone’ów i urządzeń z Androidem. Teraz serwis udostępnił aplikacje na dwa kolejne systemy – Windows Phone 7 i Symbiana.

Aplikacja mobilna pozwala przeglądać i kupować oferty w dowolnym miejscu i czasie. Umożliwia logowanie się do swojego profilu i przeglądanie już zakupionych kuponów, a także założenie nowego konta bezpośrednio w aplikacji. Użytkownicy aplikacji nie muszą także drukować zakupionych kuponów – wystarczy, że pokażą otrzymany kod na ekranie swojego telefonu.

Dodatkowo po aktywacji usługi GPS można w czasie rzeczywistym wyszukać na mapie najbliższe miejsce realizacji usługi. Integracja z serwisem PayPal umożliwia dokonanie płatności za swój kupon bezpośrednio w aplikacji. Można także zintegrować swoje konto na Grouponie z tym na Facebooku.

Oto lista urządzeń z Symbianem 3 i Symbianem Belle, kompatybilnych z aplikacją Groupona: Nokia 500, Nokia C6-01, Nokia C7 Astound, Nokia C7-00, Nokia N8-00, Nokia Oro, Nokia T7-00, Nokia X7-00, Nokia E7-00, Nokia 702T, Nokia E6-00, Nokia 500 Belle, Nokia 603, Nokia 700, Nokia 701, Nokia C6-01 Belle, Nokia C7-00 Belle, Nokia N8-00 Belle, Nokia Oro Belle, Nokia X7-00 Belle, Nokia E7-00 Belle.

Aplikacje Groupona na poszczególne platformy można pobrać za darmo w dedykowanych sklepach: Androida – w Google Play, iPhone’a oraz iPoda touch – w App Store, Windows Phone 7 - w Marketplace, Symbiana – w Ovi Store.

Źródło/Fot.:  Groupon

Aplikacja Groupon dla Windows Phone i Symbiana - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

www.scoupon.pl
25-12-2012 - 21:45:44
Kupony grupowe w komórce to trwały trend w Stanach. W Polsce wraz ze wzrostem popularności smartfonow, będzie wiecej userow gruponow.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się