Ciekawe wzornictwo i dobra jakość dźwięku to cechy charakterystyczne słuchawek – efektu współpracy Nokii z firmą Monster.

Zestawy słuchawek Purity i Purity HD to nowość Nokii, zaprezentowana wraz z nowymi smartfonami Nokia Lumia 800, oraz Nokia Lumia 710 podczas Nokia World 2011. Oprócz designerskiego wyglądu wyróżniają się dynamicznym i bogatym dźwiękiem. Firmy Nokia i Monster dopracowały te produkty w najdrobniejszych szczegółach, dodatkowo, jak zapewnia producent, idealnie pasują do nowych smartfonów z serii Nokia Lumia 800 i Nokia Lumia 710 z Windows Phone na pokładzie.

Każdemu z nas należy się odrobina kolorystycznego szaleństwa, nie tylko jesienią. Dlatego słuchawki Purity i Purity HD otrzymały bardzo wyraziste kolory, m.in. fuksji - intensywnego różu i cyanu - intensywnego odcienia niebieskiego.

Słuchawki Nokia Purity HD

Nokia Purity Stereo Headset to słuchawki douszne. Jak zapewnia producent, wykonane są z odpornych na zarysowania, wysokiej jakości materiałów. Jedną z zalet tych słuchawek jest, mający 120 cm długości, płaski kabel, opatentowany przez firmę Monster. Ważą zaledwie 18 g. W zestawie znajdziemy także 5 par różnych rozmiarów wkładek do uszu, pilota oraz etui. Słuchawki dostępne są w wersji czarnej, białej, fuksji i cyanu.

Nokia Purity HD Stereo Headset, słuchawki nauszne zachwycające swoim designem i jakością wykonania, zapewne szybko znajdą wielbicieli. Jak wynika z danych producenta, walorem tych słuchawek jest wysoka jakość dźwięku HD. Jak na słuchawki nauszne są dość lekkie, ważą 180 g, a ich kabel ma długość 130 cm. W zestawie jest także ControlTalk przeznaczony specjalnie dla Windows Mobile. Tak jak poprzednie, model ten jest dostępny w czterech kolorach.

Słuchawki Nokia Purity

Źródło/fot. Nokia

Nokia Purity i Purity HD - słuchawki Nokii, specjalnie do smartfonów - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Pięć kolorów, nowoczesny design i ostatni technologiczny hit – komunikacja zbliżeniowa NFC. Na polskim rynku debiutuje słuchawka Nokia Luna 700.

Nowa bezprzewodowa słuchawka od Nokii wykorzystuje zarówno standard Bluetooth jak i NFC. Pasmo 2,5 GHz obsługuje transmisję dźwięku, komunikacja zbliżeniowa służy natomiast do parowania słuchawki ze smartfonami Nokii uzbrojonymi w moduł NFC. Aby to zrobić, wystarczy dotknąć słuchawką tylnej części smartfonu.

Nokia Luna 700 dostępna jest w pięciu wersjach: niebieska, różowa, biała, czarna i zielona. Jej kolorystyka jest identyczna z kolorami portfolio smartfonów Nokii z Symbian Belle i N9 z MeeGo. Dzięki temu słuchawka idealnie komponuje się z dostępnymi na rynku modelami. Współpracuje także z urządzeniami innych marek, nie oferuje jednak parowania NFC. Luna 700 obsługuję funkcję Multipoint (przypisanie do dwóch telefonów jednocześnie), a jej czas czuwania to 2 miesiące.

Słuchawka posiada specjalny uchwyt, który pełni rolę stacji bazowej i ładowarki uzbrojonej w zapasowy akumulator. Odebranie rozmowy jest banalnie proste – wystarczy wysunąć słuchawkę z uchwytu i umieścić ją w uchu. Ponowne umieszczenie jej w stacji bazowej, kończy rozmowę. Dla wygody użytkownika, Nokia dodaje do modelu Luna 700 trzy rodzaje silikonowych nakładek, pozwalających dopasować słuchawkę do każdego ucha.

Nokię Luna 700 można już nabyć na rynku polskim. Sugerowana cena słuchawki to 240 złotych.

Fot/Źródło: Nokia

Nokia Luna 700. Kolorowa słuchawka dla kolorowych smartfonów - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Słuchawki Bluetooth od Plantronics oferują wygodną obsługę i szybkie parowanie z telefonem. Bez ładowania wytrzymać może do 8 dni.

 • Design
  7
 • Funkcjonalność
  8
 • Łatwość instalacji
  7

+ Plusy

 • mała waga
 • wygodna obsługa
 • długi czas gotowości

- Minusy

 • brak zaślepki na microUSB

W pudełku poza samą słuchawką znajdziemy wyłącznie kabel USB do ładowania wewnętrznej litowo-jonowej baterii Plantronics ML10. Konstrukcja zaczepu umożliwia wygodne zamocowanie zarówno na prawym, jak i lewym uchu. Wystarczy go zdjąć i założyć w odwrotną stronę. Port microUSB nie jest zasłonięty, zatem należy uważać, aby żadne paproszki czy piasek nie dostały się do środka.

Na wierzchu znajdziemy jedynie przycisk odbierania i kończenia połączenia (wystarczy nacisnąć obudowę w 2/3 długości). Na jednym z boków umieszczono dobrze oznaczony włącznik z czerwonym markerem, zaś po drugiej przyciski odpowiadające za głośność. Po założeniu na ucho szybko przyzwyczajamy się do ich obsługi.

Kiedy w T-Mobile?

Akcesoria w promocyjnej cenie znajdziecie w naszej ofercie od 16 kwietnia! Wejdźcie tutaj po więcej szczegółów!

Słuchawka automatycznie ustawia się w tryb parowania z telefonem, a cały proces trwa nie dłużej niż kilkanaście sekund, co sygnalizuje niebieska dioda. Słuchawka jest bardzo lekka (11,5 grama). Wytrzymuje do 8 dni bez ładowania i do 7 godzin rozmów. Jeśli odległość między telefonem i słuchawką nie przekracza 10 metrów możemy liczyć na nieprzerwaną transmisję o przyzwoitej słyszalności.

<p><em>Zapraszamy do zapoznania się z naszą wideo-recenzją naszych akcesoriów!</em></p>

Plantronics ML10 - wygoda i łatwość obsługi - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Design
Aplikacje
Bateria
Łatwość obsługi
Funkcjonalność

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Samsung w swoich słuchawkach Bluetooth zaoferował przede wszystkim wsparcie dla nowszej wersji Bluetooth (3.0), dzięki czemu użytkownik ma możliwość sparowania dwóch smartfonów jednocześnie! Idealne rozwiązanie w przypadku posiadania przez nas zarówno telefonu służbowego jak i prywatnego.

 • Design
  8
 • Funkcjonalność
  9
 • Łatwość instalacji
  8

+ Plusy

 • mała waga
 • wygodna obsługa
 • długi czas gotowości
 • Bluetooth (3.0)

- Minusy

 • delikatny zaczep

Użytek ze słuchawki Samsunga zrobią osoby mające dostęp do standardowego źródła energii. Dołączono ładowarkę, którą podłączamy wprost do gniazdka elektrycznego.

W samej słuchawce zabezpieczono za to port microUSB odpowiednią zaślepką. Rozmieszczenie przycisków w HM1200 jest bardzo podobne jak w modelu Plantronics. Uwagę zwraca wyraźniejsze wydzielenie głównego przycisku do odbierania połączeń, otoczonego chropowatą powierzchnią, aby zapobiec ślizganiu się palców.Kiedy w T-Mobile?

Akcesoria w promocyjnej cenie znajdziecie w naszej ofercie od 16 kwietnia! Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Samsung zdecydował się na wsparcie dla nowszej wersji Bluetooth (3.0). Zestaw HM1200 daje nam możliwość sparowania słuchawki z dwoma telefonami jednocześnie. To bardzo wygodne rozwiązanie dla posiadaczy zarówno prywatnego, jak i służbowego smartfona.

Może się to wydawać niemożliwe, ale Samsungowi udało się zredukować wagę słuchawki do 10,6 grama. Jest też nieco mniejsza od egzemplarza Plantronics. Nasze ogólne wrażenia z użytkowania HM1200 są jak najbardziej pozytywne. Zastrzeżenia można mieć wyłącznie do nieco delikatnego zaczepu. Czy dlatego w komplecie znajdziemy drugi? Tak na wszelki wypadek.

<p><em>Zapraszamy do obejrzenia naszej wideo-recenzji akcesoriów!</em></p>

Samsung HM1200 - parowanie dwóch smartfonów jednocześnie - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Design
Aplikacje
Bateria
Łatwość obsługi
Funkcjonalność

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się