A w niej nawet o 20 złotych netto niższy abonament, atrakcyjne ceny urządzeń i duże pakiety danych do wykorzystania.

T-Mobile 22 stycznia wprowadza nową ofertę blueconnect z laptopem lub tabletem. Stworzona z myślą o klientach biznesowych oferta wyróżnia się niższymi abonamentami w każdej taryfie i atrakcyjnymi cenami urządzeń. Nowi klienci będą mogli korzystać z szybkiego Internetu mobilnego w T-Mobile nawet o 20 złotych netto taniej niż dotychczas. Dla swoich obecnych klientów T-Mobile przygotował specjalne promocje, w których oferta blueconnect z laptopem lub tabletem jest niższa o dodatkowe 10 złotych netto miesięcznie.

Oferta blueconnect z laptopem lub tabletem dla biznesu dostępna jest w kilku opcjach, różniących się ilością danych do wykorzystania. Od blueconnect biznes S z 3 GB danych za 30 złotych netto miesięcznie, po blueconnect biznes 100 XL z największym na rynku pakietem 100 GB w abonamencie za 120 złotych netto. T-Mobile nie ogranicza prędkości korzystania z Internetu w zależności od wielkości abonamentu i dlatego już od 30 złotych miesięcznie netto (blueconnect biznes S) przedsiębiorcy w sieci T-Mobile mogą korzystać z Internetu mobilnego z maksymalną dostępną prędkością.

Taryfablueconnect biznes Sblueconnect biznes Mblueconnect biznes Lblueconnect biznes XLblueconnect biznes 100XL
Limit danych 3GB 4GB 6 GB 12 GB 100 GB
Abonament dla nowych klientów 30 zł 50 zł 70 zł 90 zł 120 zł
Abonament dla klientów T-Mobile 30 zł 40 zł 60 zł 80 zł 110 zł

Nowa oferta blueconnect z laptopem lub tabletem to, poza niższymi kosztami abonamentów, także nowoczesne urządzenia w przystępnych cenach na start. 10-calowy tablet Samsung Galaxy Tab 3 z 6 GB danych do wykorzystania w ramach taryfy blueconnect biznes L można kupić już za 1 złoty. Nowoczesny laptop Lenovo B5400 z pakietem 12 GB danych w taryfie blueconnect biznes XL jest dostępny za 1 złoty.

Przedsiębiorcy szukający tabletu z systemem operacyjnym Windows znajdą w nowej ofercie T-Mobile urządzenie z 10 calowym wyświetlaczem w bardzo atrakcyjnej cenie: MODECOM FreeTAB 1001 za 1 złoty z abonamentem 80 złotych netto miesięcznie. Dla wymagających klientów biznesowych doskonale sprawdzi się ultrasmukły i wydajny ultrabook HP ProBook 430 z pakietem 100 GB do wykorzystania w taryfie blueconnect biznes 100XL, który kosztuje również tylko 1 złoty.

Więcej informacji o nowej ofercie będzie dostępnych na stronie www.t-mobile.pl/biznes.

Nowa oferta blueconnect z laptopem lub tabletem w T-Mobile - opinie i komentarze (8)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

KATY
28-08-2016 - 11:08:34
Odkąd pamiętam to sieć T - MOBILE według mnie zawsze miała atrakcyjne ceny więc postanowiłam wziąć sobie internet dla firm w tej sieci.
  (0)
Odpowiedz
Marky
25-04-2014 - 09:23:20
Witam, dlaczego opisy lapków na stronach tmobile są lakoniczne? Potrzebuję ofertę na możliwie szybki laptop, z mocnym prockiem i grafiką. Który mam wybrać?
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
25-04-2014 - 12:22:40
Jeśli opisy na stronie T-Mobile.pl są zbyt lakoniczne, sugerujemy zajrzeć do naszych testów laptopów z oferty: http://www.t-mobile-trendy.pl/testy,1,laptopy,132.html Pozdrawiamy
  (0)
Odpowiedz
Patryczek
17-03-2014 - 23:24:05
Witam kiedy wrócą laptopy dla klinetów indywidualnych bo kończy mi się umowa za 3 miesiące i nwm czy mam wycofywać czy nie proszę o szybką odpowiedz !!!!!
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
18-03-2014 - 13:15:48
Niestety na tą chwilę nie mamy w planach sprzedaży laptopów dla Klientów Indywidualnych. Nie umiemy powiedzieć czy to się jeszcze zmieni. Pozdrawiamy!
  (0)
Odpowiedz
Alaaa
21-04-2014 - 16:13:30
@ Redakcja T-Mobile Trendy - i po co ja do Was wracałam...skoro nawet laptopów nie macie dla klientów indywidualnych..
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
22-04-2014 - 11:34:53
Przykro nam :( W chwili obecnej są jedynie w ofercie Dla Firm. Pozdrawiamy.
  (0)
Odpowiedz
pawelos2
21-01-2014 - 18:35:53
Czyli jutro powraca oferta przedłużenia blueconect z laptopem dla klientów indywidualnych tak ? :D uuu już bałem się, że znikla na zawsze
  (3)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

T-Mobile oferuje w MIX na liczbę doładowań szeroki wybór nowoczesnych smartfonów w przystępnych cenach, m.in., T-Mobile move oraz Samsung Galaxy mini (S5570), które dostępne są dla klientów od złotówki już w najniższym doładowaniu za 25 zł.

Ponieważ smartfony są stworzone do korzystania z Internetu, od 1 września wszystkie umowy i aneksy sprzedawane z telefonem w ramach oferty T-Mobile Mix na liczbę doładowań będą miały aktywowaną usługę blueconnect max. Usługa będzie przyznawana użytkownikowi bezpłatnie od 3 do 12 cykli rozliczeniowych w zależności od zadeklarowanej taryfy i liczby doładowań. Prędkość przesyłania danych może zostać zmniejszona po przekroczeniu dostępnego ryczałtu 100 MB. Dzięki zastosowaniu w sieci T-Mobile bezpłatnego serwisu Compressor Mini użytkownicy mogą zaoszczędzić nawet do 70% dostępnego pakietu danych.

T-Mobile Move

W T-Mobile dostęp do sieci w telefonie jest całkowicie bezpieczny dla użytkownika. Po wykorzystaniu dostępnego limitu danych w smartfonie klienci T-Mobile mogą dalej surfować po Internecie bez dodatkowych kosztów ze zmniejszoną prędkością łącza.

Samsung Galaxy mini - sprawdźcie jak wypadł w naszym teście!

Mix w T-Mobile to bezpłatny i bezpieczny dostęp do Internetu oraz smartfony dostępne już od złotówki!

Więcej informacji o promocji jest dostępnych na stronie www.t-mobile.pl.

fot. Drflash | Dreamstime.com

Mix w T-Mobile - smartfony z bezpiecznym Internetem - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

stokrotka
23-12-2011 - 17:58:44
mam takie pytanie czy będzie jakiś test w języku polskim smartfona T_MOBILE MOVE bardzo mi na nim zależy
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W odpowiedzi na oczekiwania naszych Klientów przedstawiamy ofertę blueconnect na 12 miesięcy. Dowiedz się więcej!

Informujemy, że od 30.05.2012  wprowadzamy nową ofertę blueconnect z urządzeniem. Będziecie mogli wybrać długość umowy na 12 lub 24 miesiące. Oferta na 12 miesięcy będzie różniła się ceną modemu.

W poniższej tabeli znajdziecie szczegóły:

blueconnect z urządzeniem

Oferta

blueconnect 34 blueconnect 49 blueconnect 59 blueconnect 79

Umowa na 12 miesięcy

34,90 zł 49,90 zł 59,90 zł 79,90 zł

Umowa na 24 miesiące

34,90 zł 49,90 zł 59,90 zł 79,90 zł

Cena modemu przy umowie na 12 miesięcy

99 zł 59 zł 39 zł 1 zł

Cena modemu przy umowie na 24 miesiące

1 zł 1 zł 1 zł 1 zł

 

 Więcej informacji o naszym mobilnym Internecie znajdziecie tutaj.

Zmiany w ofercie blueconnect z modemem! - opinie i komentarze (2)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

remik1976
03-12-2012 - 10:28:19
Za to na zachodzie polski jest wręcz tragicznie. Ponad 50% skoki siły sygnału czynią bluconnecta internetem bezużytecznym. Nawet internet w technologi 2G działa coraz gorzej, a 3G jest już usługą na wymarciu i można o niej zapomnieć.
  (0)
Odpowiedz
maya
01-06-2012 - 17:19:53
A kiedy poprawa jakości transmisji? Bo jest coraz słabiej.Zwłaszcza na południu Polski.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Od 21 stycznia 2013 r. wprowadzamy nowe oferty internetu mobilnego blueconnect. Sprawdźcie co dla Was przygotowaliśmy!

Co nowego?

  • maksymalnie dwuletnie umowy na świadczenie usług telekomunikacyjnych;
  • nowe możliwości zakupu sprzętu z dostępem do internetu;
  • taryfa z limitem danych 35GB;
  • szczegóły oferty tutaj

W nowej ofercie klienci będą mogli podpisywać umowy na świadczenie usług mobilnego internetu obowiązujące przez 24 miesiące, natomiast decydując się dodatkowo na zakup tabletu czy laptopa, abonent niezależnie może spłacać zakup urządzenia przez okres nawet do 48 miesięcy.

W całym tym okresie T-Mobile zobowiązuje się do zachowania jednakowej stawki miesięcznego abonamentu zarówno przez dwa lata trwania umowy na usługę, jak i przez kolejne miesiące spłacania rat za urządzenie. Dzięki temu pozostając w sieci T-Mobile do momentu całkowitej spłaty sprzętu, abonent ma zagwarantowaną równą, niską opłatę comiesięczną za zakupiony sprzęt i korzystanie z dostępu do mobilnego internetu.

Tablet Huaweio przyda się w podróży. Ma bowiem wbudowany moduł GPS.

Wiele osób, które wybierają mobilny Internet w T-Mobile kupują usługę wraz z urządzeniem typu laptop czy tablet. W tym segmencie wprowadzimy nową ofertę na 24 miesiące. Ze względu jednak na ceny urządzeń bardzo popularne są obecnie umowy trwające 36 miesięcy i dłużej pozwalające na spłatę urządzenia w bardzo niskich ratach. Tym klientom, po zmianach w prawie, zaproponujemy 24 miesięczne kontrakty na usługi telekomunikacyjne oraz umowy na spłatę rat za urządzenie w dłuższym okresie - jednocześnie przy podpisaniu umowy opłata za wybrany sprzęt będzie minimalna. Po wygaśnięciu umowy telekomunikacyjnej klient będzie mógł zmienić operatora. Jesteśmy przekonani, że dzięki atrakcyjności i prostocie nowej oferty, T-Mobile umocni się na pozycji lidera sprzedaży laptopów wśród operatorów i umocni swoją pozycję wśród największych dystrybutorów sprzętu komputerowego w Polsce.

Abonenci, którym zależy na spłaceniu rat za urządzenie w okresie dwóch lat, czyli w czasie pokrywającym się z trwaniem umowy abonamentowej, mogą nadal korzystać z takiego rozwiązania.

T-Mobile posiada najlepszą na rynku ofertę laptopową, a także bardzo atrakcyjne propozycje tabletowe, które nadal pragnie udostępniać swoim abonentom w możliwie atrakcyjnych cenach. W najnowszej ofercie dostępne będą między innymi tablet Huawei MediaPad 7 Lite z opłatą przy podpisaniu umowy w wysokości 1 zł, w abonamencie od 39,90 zł miesięcznie, tablet Samsung Galaxy Tab 10.1, a także najnowszy iPad Mini. Dla chcących zakupić laptopa, 
T-Mobile zaproponuje Lenovo B570e z procesorem Intel Pentium B950, 2,1 GHz lub bardzo cienkiego Samsunga 535U3C.

10,1-calowy ekran Samsung Galaxy Tab 2 10.1 otoczony został niewielki czarnym paskiem. Tablet został solidnie wykonany, a jakość użytych materiałów nie budzi zastrzeżeń.

Jeżeli ktoś jest zdania, że iPady są zbyt mało mobilne, może sięgnąć po iPada mini!

Nowością w ofercie T-Mobile z modemem jest taryfa blueconnect 89 z abonamentem 89,90zł miesięcznie, której użytkownicy będą mieć do dyspozycji aż 35GB limitu danych. Zastąpi ona taryfę blueconnect79, która zapewniała 16GB.

Chcecie znać szczegóły naszej oferty? Kliknijcie tutaj!

<p><em>Tablet Samsung Galaxy Tab 2 10.1 - obejrzyj jego wideo-recenzję!</em></p>

<p><em>Tablet Huawei MediaPad 7 Lite - obejrzyjcie jego wideo-recenzję!</em></p>

<p><em>iPad mini - obejrzyjcie jego wideo-recenzję!</em></p>

Zmiany w ofercie blueconnect! - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Paulo06
28-05-2013 - 16:15:57
Witam, czy w ofercie blueconnect na kartę od początku lipca nie będzie mega gratisów w postaci GB po doładowaniach?
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się