Od 20 kwietnia na dotychczasowych i nowych klientów sieci T-Mobile, korzystających z oferty na kartę i Mix, czekają nowe oferty. Ma być prosto.

Dla klientów przygotowano trzy pakiety:

 • Pakiet 2 w 1 - oferuje nielimitowane rozmowy w T-Mobile i Heyah oraz zawsze ważne konto (dla klientów na kartę) lub dostęp di usługi NaviExpert T-Mobile (dla klientów Mix) w cenie 9,99 zł miesięcznie
 • Pakiet 3 w 1 – oferuje nielimitowane rozmowy w T-Mobile i Heyah, pakiet 1 GB danych oraz zawsze ważne konto (dla klientów na kartę) lub dostęp di usługi NaviExpert T-Mobile (dla klientów Mix) w cenie 14,99 zł miesięcznie
 • Pakiet 4 w 1 – oferuje nielimitowane rozmowy w T-Mobile i Heyah, nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, 1 GB danych oraz zawsze ważne konto (dla klientów na kartę) lub dostęp di usługi NaviExpert T-Mobile (dla klientów Mix) w cenie 19,99 zł miesięcznie

Wybrany pakiet można w każdej chwili zmienić na inny, dopasowując do swoich aktualnych potrzeb. Można także migrować z oferty na kartę do Mix. Pakiety odnawiają się cyklicznie co 30 dni. W ofercie na kartę konto pozostaje ważne zawsze, gdy klient korzysta z pakietu.

W nowej ofercie Mix na start jest predefiniowany w zależności od wysokości zobowiązania. Szczegóły poniżej:

W ofercie Jump! MIX obowiązują dwie propozycje:

 • dla klientów posiadających już własne urządzenie – ofertę z benefitem do doładowania, w której otrzymują bonus 50% wartości każdego obowiązkowego doładowania przez cały okres trwania umowy, dzięki czemu np. w ofercie Mix50 użytkownik otrzyma w prezencie łącznie 600 Złotówek do wykorzystania na usługi telekomunikacyjne.
 • dla klientów potrzebujących nowego urządzenia – ofertę z bogatym portfolio nowoczesnych smartfonów, takich jak Microsoft Lumia 535, Samsung Galaxy Core 2 LTE, czy Alcatel One Touch POP C7.

W segmencie Mix nowa oferta oparta będzie na nowej taryfie Frii Mix z płaską stawką za minutę połączenia tylko 29gr.

Klienci korzystający z nowej oferty i lubiący być zawsze on line, otrzymują także do dyspozycji nowe paczki internetowe - Ekstra Internet. W zależności od swoich potrzeb, dodatkowe paczki danych można kupować w dowolnej ilości i w dowolnej kombinacji. Ważność paczki definiuje ważność wybranej oferty, czyli Pakietu 4w1, 3w1 lub 2w1.

Obok oferty dla nowych klientów, T-Mobile na kartę ma także atrakcyjną propozycję na przeniesienie numeru z innej sieci. Klient przenoszący numer otrzymuje na miesiąc nielimitowane rozmowy w T-Mobile i Heyah, pakiet 1GB, jak również aż 100 Złotówek do wykorzystania na krajowe połączenia głosowe do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych oraz SMS-y i MMS-y do wykorzystania przez 3 miesiące.

Nowa oferta T-Mobile na kartę oraz Mix. Zobaczcie! - opinie i komentarze (5)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

DOROSŁY
26-03-2016 - 20:29:07
CZY T MOBILE ISTNIEJE OPCJA ,PŁACE 50 ZŁ ZA MIESIĄC KARTĄ I MAM ROZMOWY NIELIMITOWANE DO WSZYSTKICH NA 1 MIESIĄC. NIE INTERESUJĄ MNIE INNE OPCJE DARMOWE, .DOŁADOWANIE CYKLICZNE CO MIESIĄC.BEZ SZCZEGÓLNEGO NAZEWNICTWA TAKIEJ OFERTY,UCZCIWEJ DLA POTENCJALNEGO KLIENTA.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
29-03-2016 - 07:15:02
Witam. Od niedawna istnieje możliwość korzystania w ofercie na kartę z usługi Nielimitowanych rozmów do wszystkich sieci. Opcja ta kosztuje 25zł brutto za cykl 30-dniowy działania usługi. Aktywacja oferty następuje w ciągu 72 godzin od momentu połączenia się z kodem ekspresowym *140*270#. Opłata za usługę będzie pobierana co 30 dni kalendarzowych z dostępnych środków na koncie. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
DOROSŁY
26-03-2016 - 20:08:12
KUPIŁEM STARTER 50ZL.DOŁADOWAŁEM OPERATOR SAMOISTNIE WŁACZA MI COŚ CZEGO JA NIE CHCĘ ,NP, GŁUPAWE ,SMS, PT. ĆIEKAWOSTKI POBIERAJĄC JEDNOCZEŚNIE ŚRODKI Z KONTA,JA TO NAZWE ZŁDZIEJSTWEM. DOROSŁYCH UCZULAM NIE BAWCIE SIĘ W DZIECI.
  (0)
Odpowiedz
Karolka
07-03-2016 - 23:40:34
Witam, Ostatnio zakupiłam oferte mix + otrzymałam nowy telefon 35zł/przez 24 msc. Czy moje miesięczne doładowanie musi być jednorazową stawka(czyli 50 zł, jako jedyne dostępne w sklepach doładowanie powyżej 35 zł), czy może to być doładowanie 25zł + 2x 5 zł ? Czy istnieje możliwość zmiany na taryfe za 25 zł/ msc?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-03-2016 - 09:15:05
Witaj. Doładowanie koniecznie musi być wykonane jednorazowo na taką kwotę, na jaką zostało podpisane zobowiązanie. Jeżeli w ramach wybranej oferty zakupiony został nowy telefon, nie ma możliwości obniżenia taryfy. Skontaktuj się jednak z Biurem Obsługi, aby to zweryfikować. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Najbardziej ekstrawagancki film ostatniego festiwalu w Cannes, groteskowy, szalony, uznany przez najważniejsze media filmowe za jeden z najważniejszych obrazów mijającego roku (nr 1 według „Cahiers du Cinema”, „Indiewire”, i „Film Comment”) zawita do naszych kin 11 stycznia.

Wcześniej będzie można go obejrzeć na specjalnych pokazach w pięciu polskich miastach. Pierwsze z nich już 5 stycznia, w Krakowie i Poznaniu.

Poznańskie Kino Muza zaprasza na najnowszy film Leosa Caraxa w sobotę podczas Nocy Szalonych Premier (drugim filmem wieczoru jest Jackpot Magnusa Martensa) o 22.45. Więcej na www.kinomuza.pl Krakowskie Kino Pod Baranami zaprasza na przedpremierowy pokaz w sobotę o 23.15. Bilety kosztują tylko 10 zł. Więcej informacji na www.kinopodbaranami.pl.

Kolejne pokazy przedpremierowe w czwartek 10 stycznia we wrocławskim Kinie Nowe Horyzonty o 22.02 (zapraszamy na www.kinonh.pl), warszawskim kinie Muranów o 22.00 (www.muranow.gutekfilm.pl) oraz toruńskim Kinie Centrum o 20.00 (www.csw.torun.pl/kino-centrum).

Zobacz Holy Motors przed premierą na specjalnych pokazach! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Wprowadzamy nową, elastyczną ofertę, dzięki której można rozmawiać, wysyłać SMS-y lub korzystać z Internetu nawet mając 0 zł na koncie!

T-Mobile na kartę wprowadza nową, elastyczną ofertę, którą każdy użytkownik będzie mógł dopasować idealnie do swoich potrzeb. Klienci mają do wyboru trzy opcje:

 • 0 zł za rozmowy w T-Mobile i Heyah
 • 0 zł za SMS-y do wszystkich sieci
 • 0 zł za Internet w telefonie

Wybierając jedną z nich, klienci mogą bezpłatnie rozmawiać, wysyłać SMS-y lub surfować po sieci przez cały okres ważności konta, nawet, gdy mają 0 zł na koncie. Mają także możliwość zmiany wybranej opcji. W dowolnym momencie wiodącą opcją może stać się inna niż wybrano wcześniej – lepiej odpowiadająca potrzebom klienta.

Wraz z wprowadzeniem nowej oferty T-Mobile na kartę, wprowadzamy także nową ofertę dla tych, którzy chcą korzystać z Internetu bez obaw o koszty. Umożliwi to nowy pakiet startowy Internet na kartę w T-Mobile z 500 MB na start do laptopa lub tabletu.

Pakiet startowy zawiera aktywną ofertę Internet 250 MB na dzień. W każdym dniu, w którym klient korzysta z Internetu, otrzymuje 250 MB na transfer danych za jedyne 2 zł dziennie, przy czym opłata dzienna jest pobierana z jego konta jedynie w dniu, w którym korzysta on z sieci. Po przekroczeniu 250 MB Internet zwalnia, jednak użytkownik nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Za usługi, których nie wybierze jako wiodących, płaci według cennika, z którym możecie zapoznać się w naszym artykule w dziale Okazje.

Pakiety obowiązują przez miesiąc od momentu ich uruchomienia i naliczane są cyklicznie, o ile klient z nich nie zrezygnuje. Nowością w nowej ofercie jest dołączenie bazy klientów Heyah do bazy klientów T-Mobile i traktowanie ich jako użytkowników jednej sieci.

Od dzisiaj obowiązują także nowe zasady doładowań, w których można przedłużyć ważność konta nawet do 100 dni.

 • 5 – 9 zł – 5 dni
 • 10 – 24 zł – 10 dni
 • 25 – 49 zł – 1 miesiąc
 • 50 – 500 zł – 100 dni

Klienci mogą w każdej chwili zmienić swoją dotychczasową taryfę na nową.

<p>Zobaczcie reklamę nowego T-Mobile na kartę!</p>

Nowa oferta w T-Mobile na kartę - opinie i komentarze (11)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

trawel
25-06-2014 - 20:55:28
Czy w tej taryfie dostępny jest Internet LTE?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
26-06-2014 - 09:18:32
Witam. LTE dostępne jest we wszystkich taryfach JUMP. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
trawel
28-06-2014 - 18:09:33
@ Konsultant T-Mobile - interesuje mnie konkretnie taryfa T-Mobile Frii (nie JUMP na kartę ani żadna inna), gdyż tutaj z tego co widziałem, wystarczy, że doładuję i mam do wyboru pakiet (nie muszę płacić co tydzień ani nic z tych rzeczy)
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
29-06-2014 - 10:58:20
FRII i JUMP to dwie różne (wykluczające się) taryfy. Tylko w JUPMIE masz LTE, za to FRII daje możliwość uruchomienia większych pakietów internetowych. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
trawel
29-06-2014 - 14:07:41
@ Konsultant T-Mobile - a czy w ogóle są plany wprowadzenia LTE w taryfie Frii?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
30-06-2014 - 08:36:19
Nie, a przynajmniej, nic nam o takich planach nie wiadomo. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
trawel
28-06-2014 - 21:05:35
@ Konsultant T-Mobile - może źle zrozumiałem, ale czy Frii to jest jedna z taryf JUMP? Czy Frii to jest inna taryfa o podobnych parametrach jak JUMP, ale nie jest JUMP (czyli nie ma LTE)?
  (0)
Odpowiedz
trawel
28-06-2014 - 21:09:48
@ Konsultant T-Mobile - i jeszcze jedno, czy wykupując pakiet transferu w T-Mobile Frii (1GB za 10zł) jest on również z LTE?
  (0)
Odpowiedz
toto27
30-09-2013 - 21:56:56
Kontaktowałem sie nikt nie raczył odebrac :((
  (0)
Odpowiedz
toto27
29-09-2013 - 22:24:08
nie mozna aktywowac rok waznosci konta pisze że usługa tymczasowo niedostepna nawet poprzez sms też sie nie da na koncie pokazuje ze bład aplikacji przy usługach taryfy frii no paranoja :((
  (0)
Odpowiedz
Redakcja T-Mobile Trendy
30-09-2013 - 11:15:33
Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym HELP DESKIEM. Jest to specjalna infolinia dla Klientów T-Mobile. Numer, na który należy zadzwonić to *7242 (z numerów TM). Koszt połączenia 2,46 zł brutto za minutę. Serwis jest czynny codziennie od 7.00 do 23.00.
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Oprócz oferty abonamentowej oraz dla klientów biznesowych, wprowadzenie w T-Mobile taryf JUMP! zaowocowało także nową ofertą na kartę. Zobaczcie szczegóły.

W ofercie JUMP! nie musisz wybierać! Masz wszystko w jednym: nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych oraz pakiet Internetu – na dobry początek 50 MB.

Klienci korzystający z T-Mobile na kartę, mają dwie możliwości. Jeśli najczęściej korzystają z rozmów, SMS-ów lub Internetu, mogą zdecydować się na wybór jednego z nich i aktywować usługę jednym z poniższych kodów. Jeżeli nie zdecydują się na żadną z opcji lub aktywują tylko jedną z nich za 0 zł, będą mogli korzystać z niskich stawek pozostałych usług, zgodnie z cennikiem poniżej.

Jeśli potrzebujesz Internetu do smartfona, tabletu lub laptopa, możesz kupić starter Internet na kartę w T-Mobile, z którym dostaniesz 500 MB na start, do wykorzystania po 250 MB dziennie za 2 zł na dzień. Po przekroczeniu limitu danych, można nadal korzystać z Internetu bez dodatkowych kosztów, ale z obniżoną prędkością transmisji danych. Jeśli potrzebujesz więcej Internetu, możesz dokupić dodatkowe pakiety danych. Zobacz, która opcja będzie dla ciebie najlepsza.

Jeśli chcesz, aby twoje konto było zawsze ważne, aktywuj usługę Rok Ważności Konta za 3 zł na 30 dni.

Oferta JUMP! dostępna jest dla wszystkich obecnych klientów T-Mobile na kartę, znajdziesz ją na każdym starterze. Opłata za korzystanie z oferty za każde 7 dni wynosi 10 zł. Aby móc cieszyć się korzyściami JUMP!, należy utrzymywać saldo konta na poziomie pozwalającym na pobranie opłaty.

Zainteresowanych rozrywką zachęcamy do korzystania także z aplikacji Magisto czy usługi T-Mobile MyBox z nowościami takimi jak TVP Sport, WiMP, NaviExpert. O naszych nowych skarbach możecie przeczytać tutaj

Oferta JUMP! na kartę, czyli wydatki pod kontrolą! - opinie i komentarze (79)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Goldbond007
23-08-2016 - 21:26:15
Oferta Jump na kartę pozwala wykonywać połączenia głosowe i wysyłać wiadomości sms do wszystkich sieci komórkowych polskich. Pakiet kosztuje 10zł za każde 7 dni kalendarzowych. Jaki jest kod na tą usługę ?
  (0)
Odpowiedz
Beata
30-03-2016 - 08:02:50
Witam mam dla syna JUMP na kartę jednak zaraz po doładowaniu sciąga mu 10 zł jako opłata JUMP na kartę ,pisze że od teraz rozmawia bez limitu i sms tez bez limitu .Doładowuje konto za 25 zł i normalnie się nalicza opłata bo w nie całe 30 dni jak dzwoni i tak sciąga mu pieniądze to jaki to jest bez limitu? ponadto nie chciałam włączać takiej opłaty .Proszę o pomoc jak to wyłączyć? Pozdrawiam Beata
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
30-03-2016 - 11:22:25
Witam ponownie. Chciałbym jeszcze dodać, że mając aktywną usługę Jump na kartę, kosztującą 10zł za każde 7 dni kalendarzowych, opłaty za połączenia głosowe i wiadomości sms do sieci komórkowych nie powinny być naliczane. Jeśli tak się dzieje, sugeruję zadzwonić do Biura Obsługi Użytkownika na numer telefonu *9602 (połączenie płatne zgodnie z cennikiem), aby zgłosić problem do działu technicznego. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
30-03-2016 - 11:18:29
Witam. Oferta Jump na kartę pozwala wykonywać połączenia głosowe i wysyłać wiadomości sms do wszystkich sieci komórkowych polskich. Pakiet kosztuje 10zł za każde 7 dni kalendarzowych. Tak więc w ciągu miesiąca jest odnawiany nawet czterokrotnie. Aby wyłączyć usługę, należy połączyć się z telefonu syna z kodem ekspresowym *100*817*2#. Po wyłączeniu usługi sugeruję aktywować najnowszą promocję Nielimitowanych rozmów do wszystkich w cenie 25zł. Takie środki będą wtedy pobierane co 30 dni kalendarzowych z konta. Aktywacji można dokonać łącząc się z kodem ekspresowym *140*270#. Syn będzie mógł wtedy dzwonić wykonywać połączenia bez limitu do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych krajowych. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
TONY
14-03-2016 - 23:29:53
Jest obecnie promocja w jump ze po doładowaniu za min.25 zl otrzymasz 10 GB Ja doładowałem za 35 zl i rzadnego sms nue dostalem a czekam 3 dni jak pisze w regulaminie.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
15-03-2016 - 07:16:49
Witaj. W przypadku problemów z aktywacją promocji proponuję skontaktować się z BOU. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
xxjuxxx
01-03-2016 - 12:55:24
Dziś otrzymałam w salonie t mobile darmową ulotkę Jump z kartą. Przy karcie pisze, że starter mogę aktywować do 31.12.2015 r. , więc na dzień dzisiejszy z tą kartą już nic nie da się zrobić?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
01-03-2016 - 18:29:34
Witam, Jeśli ważność startera była do końca zeszłego roku, to aktualnie aktywacja karty nie będzie możliwa. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Mac
17-02-2016 - 21:15:48
Dlaczego w jump bez limitu do wszystkich co 30 minut rozlacza rozmowę? Jak to wyłączyć? Jeżeli bez limitu to bez limitu. To niekomfortowe kiedy w trakcie ważnej rozmowy tmobile mnie rozlacza.proszę o wyłączenie tego ograniczenia.
  (0)
Odpowiedz
Pachi
15-02-2016 - 12:05:06
Witam, jakim kodem mogę aktywować taryfę Jump na kartę?
  (0)
Odpowiedz
fosfina
28-01-2016 - 14:47:03
Nie wiem, gdzie mogę uzyskać internetowo odpowiedzi na następujące pytania, więc zadaję je tutaj, gdyż zobaczyłam przypadkowo taka opcję: czy w starterze 3 w 1 w momencie, gdy chcę zmienić na pakiet 2 w 1, to jest to opcja płatna?, czy po 14 dniach ważności konta na połączenia wychodzące kwota 5 zł przepada, jeśli nie została wykorzystana, czy zostaje?
  (0)
Odpowiedz
Anonim
14-01-2016 - 16:20:58
Witam! Jak usunąć ofertę JUMP? Zwyczajnie przestało mnie na nią stać a 10 zł i tam pobiera mi co tydzień. Jak ją dezaktywować?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
16-01-2016 - 16:37:25
Witam. Ofertę Jump na kartę można wyłączyć łącząc się z kodem ekspresowym *100*817*2# Innym rozwiązaniem jest kontakt z Biurem Obsługi Użytkownika na numer *9602 (połączenie płatne zgodnie z cennikiem). Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
kristi
08-01-2016 - 10:51:18
Witam, jakim kodem mogę właczyc dodadtkowy pakiet 500 MB internetu jesli mam oferte jump ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
13-01-2016 - 13:15:30
Witam. Aby aktywować pakiet 500 MB dla użytkowników na Kartę w taryfie Frii z aktywną ofertą Jump! na kartę wystarczy zadzwonić na numer *100*864#. pakiet kosztuje 10 zł/ 30 dni. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
iwekg
15-11-2015 - 12:20:27
Proszę, powiedzieć jak wyłączyć usługę jump, jeżeli od dwóch dni wasz serwis jest niedostępny jak również wpisujac kod wyskakuje komunikat usługa niedostępna spróbuj póżniej,kiedy póżniej jak mi zostanie naliczona opłata bo nie rozumiem.....
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
18-11-2015 - 19:02:48
Witaj. Włączysz ofertę kodem *100*817# (pierwsza aktywacja jest bezpłatna).
  (0)
Odpowiedz
stan
03-11-2015 - 17:49:16
Jaki jest kod, aby wyłączyć usługę JUMP ? Wpisuję kod: *100*817*2#, ale pojawia sie komunikat, że usługa niedostepna.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
04-11-2015 - 18:21:47
Kod jest poprawny. Błąd może występować z kilku powodów. Może usługa jest już nieaktywna? Skontaktuj się z BOU, pomożemy Ci.
  (0)
Odpowiedz
Wiolka
03-10-2015 - 15:14:41
Chciała bym wyłączyć usługę yamp ale nie mogę. Niby już jest wyłączona kodem ale dalej nie mogę załadować internetu proszę o podanie kodu na wyłączenie tej usługi. ,czekam już cały dzień na sms i nic :-) pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
04-10-2015 - 18:04:25
Witam, W zaistniałej sytuacji sugeruję kontakt z BOA pod numerem 602900 (z numeru telefonu sieci T-Mobile/opłata zgodna z cennikiem) lub 602900000 (z numeru telefonu innego operatora/opłata zgodna z cennikiem), Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
karolka
08-09-2015 - 19:06:16
witam próbuje sobie w taryfie 2w1 jump ustawić darmowe sms do wszystkich ale najbardzije zależy mi na T-mobile bo mój mąż ma ta sieć a ja numer mam na kartę... niestety te sms i nie limitowane rozmowy nie działają :( za rozmowe zjada mi normalnie a sms 4gr.. co mam zrobić aby mieć darmowe to i to do męża ???
  (0)
Odpowiedz
konrad433
08-09-2015 - 17:59:32
Witam kupiłem starter z waszą ofertą i naliczyło mi opłatę 10 zł za usługę jump. Czy po 7 dniach po doładowaniu konta ona znowu się aktywuję? Co mam zrobić jeśli chcę ją wyłączyć?
  (0)
Odpowiedz
klaudia2414
28-08-2015 - 16:04:31
kupiłąm starter t-mobile 3 W 1 czy moge przejsc jakos na taryfe JUMP
  (0)
Odpowiedz
monia88
19-08-2015 - 19:37:43
Żeby włączyć ponownie JUMP naciśnij *100*817# Pamiętaj że pobierze to 10z nawet jeżeli już pobrało raz i tydzień jeszcze nie minął.
  (0)
Odpowiedz
myszka3632
09-06-2015 - 10:01:00
W jaki sposób można wrocić do pierwotnej oferty JUMP ???
  (0)
Odpowiedz
myszka3632
09-06-2015 - 07:39:11
W jaki sposób można wrocić do pierwotnej oferty JUMP ???
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
09-06-2015 - 10:57:20
Witam Serdecznie, W celu uzyskania informacji, sugeruje kontakt z Biurem Obsługi Abonenta pod numerem 602900 koszt zgodny z cennikiem taryfy. Pozdrawiam.
  (1)
Odpowiedz
mario990
28-05-2015 - 22:10:05
Dlaczego przy wybraniu opcji 0 zł za smsy do WSZYSTKICH SIECI pobiera mi 3 gr z konta za każdy wysłany sms ??????????/
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
29-05-2015 - 09:53:43
W tym przypadku zadzwoń proszę do Biura Obsługi Użytkownika. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
mag95
26-05-2015 - 22:28:05
jako kolejna osoba z kolei kupiłam w mojej rodzinie starter z T-mobile. Moja siostra wybrała opcję 0 zł za rozmowy a ja 0 zł za smsy do wszystkich sieci. I co ? siostrze gdy ładuje konto wyskakuje komunikat SPRÓBOJ PÓŹNIEJ po czym jej konto nagle jest załadowane, mało tego pobiera jej opłatę 10 zł za smsy i 5 zł za minuty do innych sieci, chociaż tych pakietów nie uruchamiała. Tak więc przy doładowaniu konta z 50 zł robi się już 35 ! Natomiast mi w taryfie 0 ZŁ ZA SMSY DO WSZYSTKICH SIECI za każdy wysłany smsy pobiera opłate ! Nawet w t-mobile ! A gdy kupiłam starter na dzień dobry pobrano mi z konta 10 zł za taryfe której nawet nie zdążyłam uruchomić. LUDZIE TO JEST PARANOJA ! T-MOBILE POBIERA OPŁATY ZA NIE WIADOMO CO ! WIĘCEJ NIE KUPIE STARTERU TEJ SIECI ! NIE POLECAM I NIE DAJCIE SIĘ W TO WROBIĆ !!!
  (0)
Odpowiedz
tomason
04-03-2015 - 09:13:06
Witam mam pytanie dlaczego przy pobraniu z konta 10 zł za oferte jump podczas wykonywania połączeń podaje mi stan konta i mówi że mam ponad 1,4 zł i aby wykonywać połączenia doładuj konto -,- a konto ważne do 13.03.15 ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
04-03-2015 - 15:46:47
Sprawa do wyjaśnienia z BOU. Zadzwoń proszę do konsultanta. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
tomason
06-03-2015 - 10:25:47
@ Konsultant T-Mobile - dzięki za odpowiedź tylko że nie moge wykonać połączenia nawet na biuro obsługi ....
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
06-03-2015 - 11:04:01
Witam. Sugeruję zatem skontaktować się z Biurem Obsługi użytkownika za pośrednictwem adresu e-maili (boa@t-mobile.pl). Należy pamiętać o podaniu danych identyfikacyjnych np. informację na kogo numer jest zarejestrowany (jeśli jest), kod PUK bądź hasło. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
iwona29
12-01-2015 - 19:56:20
Witam chcialam zapytac czy można wylaczyc usluge Jump, tak aby wogole jej nie bylo. Telefon ma corka i ona nie wykorzystuje tych srodkow z tej oferty. Wolała bym normalna oferte.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
12-01-2015 - 20:11:31
Witam. Aby wyłączyć ofertę JUMP! na kartę skorzystaj z ekspresowego kodu *100*817*2# Dezaktywacja nastąpi w ciągu 72h i będzie potwierdzona SMS-em. Pozdrawiam.
  (0)
Odpowiedz
magnat12
24-11-2014 - 20:08:49
Witam. Mam problem z biurem obsługi. Mianowicie, mam tel, na kartę , taryfę HOT. Znalażłem fajną ofertę na abonament Jump bez telefonu na okres 6 miesięcy za 29,99 zł dostępną tylko w internecie. Chcąc zmienić hot na jump okazało się że z tej taryfy nie można przejść,muszę najpierw przejść na taryfę FRII. tak mi powiedzieli w biurze obsługi. Oczywiście przeszedłem i nic z tego nadal nie mogę przejść na jump. próbuję nadal załatwić to przez biuro obsługi, ale wszyscy mnie przelączają mnie między sobą i guzik z tego. To w końcu mogę przejśc z FRII na Jump czy nie.
  (0)
Odpowiedz
AsBo77
24-10-2014 - 08:26:50
Kilka dni temu w swoim telefonie zmieniłam swoją dotychczasową ofertę Frii ( rozmowy w T- mobile i Heyah za 0zł ) na JUMP kodem *100*817# 10zł na 7 dni . mam pytanie czy w tej opcji mogę również dzwonić na nr. stacjonarne ? Czy to jest tylko i wyłącznie na nr. komórkowe . Pogubiłam się ,więc proszę o wyjaśnienie , dlaczego JUMP na abonament oferuje także połączenia nielimitowane na nr. stacjonarne a przy tej opcji ,którą ja wybrałam (na próbę ) tego nie ma ? czy jest ?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
24-10-2014 - 09:22:34
Witaj. W ofercie Jump na kartę masz nielimitowane połączenia do wszystkich krajowych sieci komórkowych , nie do stacjonarnych. Szczegóły oferty: http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/na-karte-frii . Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
ania 12345
02-10-2014 - 19:23:43
aktywowałam usługę 120 min kodem *100*840# na kartę mam pytanie jakim kodem mogę sprawdzić ile minut mi jeszcze zostało do wykorzystania?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
02-10-2014 - 19:54:43
Witam Stan konta możesz sprawdzić za pomocą kodu *101#. Pozdrawiam
  (2)
Odpowiedz
annajo
15-09-2014 - 14:43:13
Czy można łączyć - Oferty pozwalające obniżyć koszty połączeń do Heyah i T-Mobile razem z Rok ważności konta?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
15-09-2014 - 16:14:44
Zlecenie aktywacji oferty „Frii SMS-y do wszystkich”, „Frii Internet” lub „Frii Rozmowy w T-Mobile i Heyah” powoduje automatyczną dezaktywację Oferty Rok ważności konta oraz ustawienie daty Ważności Konta na 14 pełnych dni kalendarzowych licząc od dnia dezaktywacji Oferty.
  (1)
Odpowiedz
annajo
15-09-2014 - 17:42:56
@ Konsultant T-Mobile - chodziło mi o 120 minut i rok ważności konta.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
15-09-2014 - 18:06:36
Rozumiem że posiadasz taryfę Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT lub Hot, a nie JUMP! jak w temacie? Jeśli tak, możesz uaktywnić ofertę Rok ważności konta bez utraty pakietu 120 minut.
  (0)
Odpowiedz
annajo
15-09-2014 - 21:14:26
@ Konsultant T-Mobile - Taryfa Frii
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
16-09-2014 - 08:18:14
Aktywacja oferty „Frii SMS-y do wszystkich”, „Frii Internet” lub „Frii Rozmowy w T-Mobile i Heyah" powoduje dezaktywację usługi „Rok Ważności Konta”. Inne usługi nie mają na nią wpływu.
  (0)
Odpowiedz
Ciacho2
05-08-2014 - 19:52:21
Mam pytanie czy w jump! na kartę jest dostępny Apple iPhone 5S ?
  (2)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
06-08-2014 - 08:17:43
Jump! na kartę to jedynie rodzaj ofery dla taryfy Frii. W tej promocji nie można kupić telefonu. Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
Olek855
24-07-2014 - 22:35:05
Co to za dziadostwo? 40 zlotych na 28 dni? W PLAY na karte jest za 21 zlotych miesiecznie 1Gb netu, sms do wszystkich, rozmowy do play i tanio rozmowy do pozostalych sieci. To chyba jakis pijany szkop ta oferte robil uwazajac polakow za idiotow. Zalosna siec ta t-mobile
  (0)
Odpowiedz
Leonardo
15-07-2014 - 16:19:34
Mam pytanie, czy w jump! na kartę jest dostępny roaming?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
15-07-2014 - 16:39:47
Oczywiście!
  (2)
Odpowiedz
junjkers
09-07-2014 - 10:52:56
Hahaha to moj komentarz do tej marnej oferty, ktora jest tak reklamowana przez tego lalusia Lewego co do pustej bramki w reprze nie moze trafic. Reasumujac - miesiecznie (tzn 28 dni - bo nawet tu nie ma pelnego miesiaca:D) trzeba placic 40zł. Za te 40 zł przez 28 dni mamy darmowe minuty tylko do T-Mobile i Heyah i sms do innych sieci. I w sumie 200MB ( po 50 na tydzien):D A pozniej nie mozna nawet dokupic nowej paczki na net. I lejka tez nie ma :D To ma byc oferta:D hahahaha
  (0)
Odpowiedz
gacek161
05-07-2014 - 13:58:50
Taniej do Chin ??? Czegos nie rozumiem ???
  (0)
Odpowiedz
ojej88
02-07-2014 - 23:33:23
Niestety oferta Jump zle rozlicza i juz potwierdzone w salonie T-mobile.Numer sieci komorkowej,a rozlicza jak stacjonarny.Polaczenie po 30min jest zrywane albo zawieszane.
  (2)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
03-07-2014 - 11:46:45
Witam. Nie mamy informacji o opisywanym problemie. W celu wyjaśnienia zapraszam do kontaktu z Biurem Obsługi.
  (0)
Odpowiedz
hans8724
28-06-2014 - 01:11:22
czy w jump na karte jest również nonlimit na numery stacjonarne czy tyko na sieci komórkowe
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
29-06-2014 - 09:11:31
Nielimitowane połączenia w JUMPie na kartę dotyczą krajowych połączeń głosowych TYLKO na komórki. Pozdrawiam
  (1)
Odpowiedz
hans8724
27-06-2014 - 22:43:18
jesli nie można z dodatkowych pakietów danych w jump na kartę ( np 6 GB) to czy dodatkowe pakiety danych dla oferty jump na kartę bedą przygotowane ?
  (2)
Odpowiedz
hans8724
27-06-2014 - 22:18:18
czy w ofercie jump na kartę można korzystać z dodatkowych pakietów internetowych np 6GB
  (1)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
29-06-2014 - 08:45:25
Mając JUPMP otrzymujesz co tydzień paczkę 50MB i nie da się jej zwiększyć ani dokupić nowej. Pakiet 6GB, o który pytasz, dostępny jest tylko dla taryfy Frii. Pozdrawiam.
  (3)
Odpowiedz
Arek12300
19-06-2014 - 18:45:50
Czy w salonach będą darmowe startery z tą ofertą?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
21-06-2014 - 14:46:12
Nowe startery T-Mobile na kartę i Jump! na kartę kosztują każdy 5zł brutto. Możliwość otrzymania darmowo startera jest możliwe w przypadku zawierania nowej umowy lub aneksu do umowy w systemie abonamentowym. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
Arek12300
01-07-2014 - 21:52:39
@ Konsultant T-Mobile - Bardzo dziękuję za informację i lecę jutro kupie w sklepie waszej sieci. :D. Na wzajem :)
  (0)
Odpowiedz
cysiek
11-06-2014 - 16:39:57
To ja pozwole sobie zadac pytanie czy te 50 MB zostanie wykorzystane podczas ogladania przeze mnie mundialu przez aplikacje na androida TVP Stream, czy moze transfer nie zostanie pobrany? Pytam oczywiscie o oferte na karte, bez zadnej umowy.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
11-06-2014 - 16:52:20
Korzystając z TVP Stream w ofercie "Jump! na kartę" połączenie internetowe będzie rozliczane z pakietu 50MB. TVP Stream nie będzie się rozliczał z pakietu danych jedynie w przypadku Abonentów taryf Jump. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
cysiek
11-06-2014 - 17:09:01
@ Konsultant T-Mobile a co w takim razie oznacza w t-mobile na karte oferta internet 0zl? Nigdzie nie moge sie dowiedziec, a bardzo mi zalezy na mozliwosci ogladania mundialu na tablecie.
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
11-06-2014 - 20:10:53
Witam. Szczegóły dostępne są na stronie: http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/na-karte-frii#jump Pozdrawiam!
  (0)
Odpowiedz
Daarek
09-06-2014 - 14:52:13
Czy w tej taryfie Jump na kartę, można się logować do LTE?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
09-06-2014 - 16:33:02
Na ta chwilę w tej ofercie można korzystać z internetu w sieciach 2G/3G. Na razie technologia LTE jest niedostępna. W przypadku udostępnienia technologii LTE Użytkownicy korzystający z oferty Jump na kartę będą nią objęci. Pozdrawiam
  (0)
Odpowiedz
kamilb
05-06-2014 - 20:33:22
Witam! Czy rozmowy do wszystkich sieci "no-limits" są tylko w abonamencie?
  (1)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
06-06-2014 - 10:32:54
W ofercie JUMP! na kartę dostępne są nielimitowane połączenia na numery komórkowe oraz nielimitowane smsy do wszystkich sieci komórkowych.
  (7)
Odpowiedz
tomek2282
07-06-2014 - 13:00:36
@ Konsultant T-Mobile - nielimitowane połączenia na komórkowe ale tylko w t-mobile i heyah, a nie do wszystkich sieci. :)
  (2)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
07-06-2014 - 15:26:24
Przepraszam, masz rację. Pozdrawiam
  (5)
Odpowiedz
wefwefewf
11-06-2014 - 08:05:39
a co sie dzieje po przekroczeniu 50 mb w jump na karte?
  (1)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
11-06-2014 - 13:45:38
Po wykorzystaniu pakietu 50MB w promocji "Jump! na kartę" Użytkownik nie będzie mógł korzystać z krajowej pakietowej transmisji danych. Oznacza to, że internet jest blokowany. Pozdrawiam
  (6)
Odpowiedz
Ceza
10-04-2015 - 00:14:49
@ Konsultant T-Mobile - Witam! Mam aktywną ofertę Jump i środki na koncie 10zł+ ile muszę czekać na pobranie środków i włączenie oferty?
  (0)
Odpowiedz
Konsultant T-Mobile
10-04-2015 - 09:06:37
Witam, Opisana przez Ciebie sytuacja wymaga dokładnej weryfikacji konta Twojego numeru telefonu oraz sprawdzenia regulaminu promocji. W związku z powyższym, sugeruję kontakt z BOA pod numerem telefonu 602900 (z tel. sieci T-Mobile) lub 602900000 (z tel. innego operatora). Opłata za połączenie zgodna z cennikiem posiadanej taryfy. Pozdrawiam
  (1)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się