W ofercie naszej sieci pojawiła się kolejna wersja Norton Mobile Security dostępna na smartfony i tablety z systemem Android oraz na urządzenia z systemem iOS.

Oferowana przez nas aplikacja Norton Mobile Security na smartfony cieszy się dużą popularnością. W listopadzie 2014 r. korzystało z niej już blisko 190 tysięcy użytkowników.

Derek O’Carroll z firmy Symantec odpowiedzialny za globalną sprzedaż i marketing produktów Nortona napisał: „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że T-Mobile zapewnia mobilne bezpieczeństwo na polskim rynku. Dzięki naszej współpracy, klienci mogą otrzymać teraz ochronę swoich wszystkich tabletów i smartfonów działających na Androidzie i iOS. Norton Mobile Security jest oceniany jako jedna z najlepszych aplikacji bezpieczeństwa przez pismo Komputer Świat, znane i niezależne pismo opiniotwórcze z segmentu IT w Polsce.”.

Nowa wersja Norton Mobile Security chroni przed
 • Utratą urządzenia przenośnego
 • Kradzieżą prywatnych danych zapisanych w urządzeniu
 • Utratą kontaktów zapisanych w urządzeniu
 • Niechcianymi połączeniami i SMSami
 • Wirusami i innymi zagrożeniami w Internecie
 • Pobieraniem niebezpiecznych plików
 • Wyłudzaniem danych i niebezpiecznymi stronami internetowymi
 • Zainfekowanymi kartami pamięci SD

Przypominamy, że każdy może w prosty sposób pobrać i zainstalować aplikacji na swoim telefonie lub tablecie pracującym w oparciu o systemy Android i iOS.                 

Aktywacja rozpoczyna się po wysłaniu SMS o treści „NMS TAK” na numer 80515.

Można ją wykonać także przez Mój T-Mobile, albo w aplikacji MiBOA albo z pomocą Konsultanta.

Więcej o usłudze można dowiedzieć się tutaj: http://www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/norton

Nowa wersja Norton Mobile Security dla klientów T-Mobile! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

W Super Zestawie płacicie mniej za dodatkową usługę w naszej sieci i oszczędzacie przynajmniej 10 zł. Właśnie rozszerzamy naszą ofertę dla Abonentów Mix. Od dziś otrzymają oni te samo rabaty co Ci, którzy korzystają z oferty na abonament!

Klienci Mix w T-Mobile już teraz mogą decydować się na korzystne wykupienie w naszej sieci takich usług jak internet domowy, telefon stacjonarny, czy internet mobilny blueconnect. Wykonanie takiego powiązania, a więc np. Mix w T-Mobile + blueconnect, spowoduje naliczanie upustu na dodatkową usługę. Po prostu za nową usługę będziecie płacić mniej o 10 zł przez cały okres trwania umowy.

Klienci oferty Mix, którzy będą mieli możliwość wykonania powiązania używają następujących taryf:

 • Mix
 • Fon
 • Tak-Tak Fon
 • nowa Era Mix
 • Era Fun
 • Mega Fun.

Super zestaw (przykładowe konfiguracje usług)

Zestaw

Cena W super zestawie: Oszczędzasz:

Mix w T-Mobile + blueconnect

25 zł + 49,90 zł = 74,90 zł 25 zł + 39,90 zł = 64,90 zł 10 zł

Mix w T-Mobile + Internet Domowy

25 zł + 49,90 zł = 74,90 zł

25 zł + 39,90 zł = 64,90 zł

10 zł

Mix w T-Mobile + Nowa Taryfa Domowa

25 zł + 29,90 zł = 54 zł 25 zł + 19,90 zł = 44,90 zł 10 zł

Jesteś Abonentem Mix lub rozważasz ofertę Mix w T-Mobile, skorzystaj z rabatu 10 zł przy zakupie innych naszych usług, tj. internetu mobilnego, domowego lub telefonu stacjonarnego.

Więcej informacji o Super Zestawach znajdziecie tutaj i tutaj.

Super Zestaw także dla klientów Mix w T-Mobile! - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

We wrześniu w kinach w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Wągrowcu i Białymstoku odbędzie się przegląd filmów skandynawskich. Organizatorem przeglądu są Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej.

Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej zapraszają na przegląd najlepszych tytułów z Danii, Finlandii i Szwecji. To filmy, które reprezentowały swoje kraje na festiwalach filmowych, zdobywając liczne nagrody, wzbudzając uznanie widzów i krytyki filmowej. Siedem seansów dla dzieci z rodzicami oraz młodzieży szkolnej z nauczycielami stanowi doskonały przykład tego, co w krajach spod znaku krzyża nordyckiego najlepsze: humoru, zabawy konwencją, niezwykłej strony wizualnej, wspaniałego aktorstwa i pojawiających się w tle problemów społecznych, które sprowokują niejedną dyskusję.

 Kina organizujące przegląd:

Kino Muranów
Gen. Andersa 5, 00-147 Warszawa
www.muranow.gutekfilm.com.pl
rezerwacja biletów przez stronę kina od 11 września (wt.)

Helios Nowe Horyzonty
Kazimierza Wielkiego 19a-21, 50-077 Wrocław 
www.heliosnh.pl

Kino Muza
Św. Marcin 30, 61-805 Poznań
www.kinomuza.pl

Kino MDK
Kościuszki 55, 62-100 Wągrowiec
www.mdkwagrowiec.pl

Białostocki Ośrodek Kultury - Kino Forum
Legionowa 5, 15-281 Białystok
www.bok.bialystok.pl

Seansom będą towarzyszyć warsztaty plastyczne dla najmłodszych i dyskusje dla trochę starszych widzów. Przegląd zorganizowany we współpracy z: Ambasadą Królestwa Danii, Ambasadą Finlandii, Ambasadą Szwecji.

 

Fot. Karla i Jonas, reż. Charlotte Sachs Bostrup, nowehoryzonty.pl

Przegląd skandynawskich filmów nie tylko dla dzieci - opinie i komentarze (0)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!

Telefon jest dziś nośnikiem bardzo cennych, osobistych danych. Często nie jesteśmy świadomi zagrożeń, jakie może przynieść nam nie tylko złośliwe oprogramowanie, ale też kradzież urządzenia.

Tradycyjnie myślimy dziś o komputerach i ich systemach, jako urządzeniach narażonych na szereg zagrożeń, takich jak phishing (podstępne wyłudzanie danych, np. do konta bankowego), wirusy czy oprogramowanie szpiegujące. Warto więc sobie uświadomić, że smartfony, będące dziś miniaturowymi komputerami, są narażone na identyczne zagrożenia co komputery. W czerwcu tego roku zanotowano grubo ponad pół miliona zagrożeń dla popularnego systemu mobilnego Android! Co więcej, łatwo można je zgubić, mogą też paść ofiarą kradzieży - inaczej mówiąc, dostać się w niepowołane ręce.

Jak kupić pakiet Norton Mobile Security?

Jeśli masz już telefon w T-Mobile, dokup pakiet za 4,06 zł miesięcznie. W celu aktywacji zadzwoń na numer 602900.

Jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem i dopiero zamierzasz kupić telefon w T-Mobile, za Norton Mobile Security zapłacisz 1,63 zł miesięcznie. Sprawdź naszą ofertę.


Konsekwencje mogą być dla nas bardzo przykre, bo często nasze telefony automatycznie logują się do sieci społecznościowych i kont e-mailowych. A stąd już prosta droga do wydobycia naszych poufnych danych. Przykładowo - dysponując naszym e-mailem osoba posiadająca smartfon może zresetować hasła w różnych usługach sieciowych i zyskać do nich dostęp. Na telefonach posiadamy też zapisane prywatne zdjęcia i dane.

T-Mobile razem z uznanym producentem oprogramowania antywirusowego, firmą Symantec, oferują świetne zabezpieczenie przed wspomnianym zagrożeniami. Aplikacja Norton Mobile Security to nie tylko skuteczny bat na wirusy, spyware, phishing, to także dobry sposób na zabezpieczenie telefonu w razie kradzieży. Przyjrzyjmy się jej najważniejszym funkcjom.

Norton Mobile Security ma wiele użytecznych funkcji. Zobaczcie sami:

 • Blokowanie połączeń i wiadomości

Nie mamy ochoty na telefony i wiadomości od danej osoby? Wystarczy skorzystać z tej funkcji, by zablokować połączenia przychodzące i SMS-y z danego numeru.

 • Skanowanie karty SD

W świecie komputerów wirusy przenoszą się na przykład za pomocą popularnych pendrive’ów. W świecie telefonów ich odpowiednikiem są karty SD. Norton Mobile Security skanuje je przy każdym użyciu, w celu wykrycia niebezpiecznego czy szpiegowskiego oprogramowania.

 • Automatyczna aktualizacja

Zagrożeń przybywa z każdym dniem, bo programiści działający po ciemnej stronie mocy, nie próżnują. Nie zapominajmy, że wirusy i wyłudzanie danych to świetny i prężnie działający biznes, powiązany często z mafią… Aplikacja Norton, automatycznie, dzięki funkcji LiveUpdate zaktualizuje bazę zagrożeń raz w tygodniu. Program został tak skonstruowany, że aktualizacja nie zadziała, gdy aktywny jest roaming, przez co nie narazi nas na dodatkowe koszty za granicą.

 • Ochrona społecznościowa

Zagrożenia najlepiej badać na żywym organizmie. Z aplikacji Norton korzystają miliony osób, a ich telefony nieustannie podlegają różnym formom zagrożeń. Inteligentny mechanizm sprawia, że zagrożenia te są przekazywane do Nortona, dzięki czemu łatwiej udoskonalić mechanizmy obronne.

 • Ochrona podczas pobierania

Identycznie jak na pececie - pobieranie plików na telefon z sieci może być niebezpieczne. Mobile Security skanuje takie pliki, zanim zainstalujemy aplikację na smartfonie.

Sposoby na kradzież

Norton Mobile Security oferuje kilka rozwiązań, które mogą okazać się zbawienne w przypadku kradzieży czy zgubienia telefonu:

 • Lokalizator alarmowy SMS

Zgubiliśmy telefon? Wiemy, mniej więcej, gdzie? Wystarczy wysłać z dowolnego innego telefonu SMS na nasz numer o treści Scream + hasło. Nasza zguba zacznie wydawać 15-sekundowy głośny alarm, dzięki czemu ją namierzymy.

 • Lokalizacja GPS aktywowana SMS-em

Inny sposób na odnalezienie naszego telefonu to przesłanie na niego SMS-a o treści Locate (przy każdym poleceniu wysyłanym SMS-em należy dodać hasło). W odpowiedzi otrzymamy wiadomości z koordynatami GPS i łączem do mapy, wskazującej lokalizację telefonu.

 • Blokada przez SMS

Telefon możemy zdalnie zablokować, by uniemożliwić postronnym osobom dostęp do naszych danych. Musimy wysłać na niego SMS o treści Lock. Po odzyskaniu urządzenia możemy je oczywiście odblokować. Jeśli zapomnimy hasła, zawsze możemy poprosić osoby bliskie o pomoc - wystarczy je wcześniej dodać do Listy Znajomych. Zaufane osoby trzecie mogą wysłać na nasz telefon SMS-a odblokowujący, a urządzenie poprosi o utworzenie nowego hasła.

 • Usunięcie danych przez SMS

Wysłanie SMS-a o treści Wipe sprawi, że z telefonu usunięte zostaną ważne dla nas dane (kontakty, wiadomości, historie połączeń, przeglądarki itd.).

 • Automatyczna blokada po wyjęciu karty SIM

Złodziej po kradzieży telefonu zazwyczaj usuwa z niego nasza kartę SIM. Automatyczna blokada telefonu sprawia, że po umieszczeniu nowej karty telefon stanie się bezużyteczny dla złodzieja, bo będzie domagał się podania hasła. Dostęp do funkcji przez przeglądarkę Niektóre wspomniane wyżej funkcje są również dostępne z poziomu przeglądarki internetowej komputera. Po aktywowaniu takiej możliwości w aplikacji naszego telefonu możemy zalogować się w serwisie www.antitheft.norton.com i zlokalizować swój telefon. Możemy też go śledzić w regularnych odstępach czasu i zapisywać jego położenie. Dodatkowo, nasz telefon będzie wykonywał co 10 minut zdjęcia swoją przednią kamerą, dzięki czemu możemy na przykład ustalić tożsamość złodzieja.

Musicie przyznać, że funkcje Norton Mobile Security wyglądają bardzo interesująco i mogą okazać się bardzo przydatne w różnych sytuacjach. Zachęcamy do ochrony swoich danych i skorzystania z pakietu. 

Norton Mobile Security - bezpieczeństwo przede wszystkim - opinie i komentarze (1)

Aby dodać opinię, pytanie lub komentarz podaj swoje dane w polach poniżej. Pola oznaczone gwazdką (*) są obowiązkowe.

pj10
04-09-2013 - 22:35:18
szkoda że wersja od t-mobile to 2.5.... i nie da sie jej uaktualnic do najnowszej 3.0....
  (0)
Odpowiedz

Lepiej w t-mobile

Galaxy S7 już jest! I to z Gear VR w prezencie! Sprawdźcie!
Podziel się